Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1.9TDI 66kw + Chip - 1997 - TDN (Vastuseid: 215 | Vaatamisi: 41623)
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 02.05.14 14:44 Tsiteeri


Kui sa vähegi lugeda viitsiks pole ei kumbki neist maininud, et S4ga sõidaks.Ma ei taipa, miks on vaja pidevalt mingite embleemide pärast vinguda, Kui omanikule meeldib, siis las olla seal TDI, S4, S-line või mis iganes asi. Igal juhul kiidan seda otsust et S4 võre paigaldati. Kõige asjalikum võre B5le. Edu ja jaksu pilliga.. näeb jätkuvalt hea välja :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
melks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.08
Asukoht: Tallinna lähistel
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9TDI 81+kw´99a.

postitati 02.05.14 15:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Kui sa vähegi lugeda viitsiks pole ei kumbki neist maininud, et S4ga sõidaks.Ma ei taipa, miks on vaja pidevalt mingite embleemide pärast vinguda, Kui omanikule meeldib, siis las olla seal TDI, S4, S-line või mis iganes asi. Igal juhul kiidan seda otsust et S4 võre paigaldati. Kõige asjalikum võre B5le. Edu ja jaksu pilliga.. näeb jätkuvalt hea välja :D


Samad sõnad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 02.05.14 17:31 Tsiteeri


Tagaosa tegelikult sama kõrge aga auto pole väga sirgel pinnal. Kui aus olla, siis mul -30mm vedrud seisavad garaaži all. Ootavad allapanekut, kuid mõtlen mis sillaga teeb.. A4 on tuntud oma nõrga esisilla poolt ning hetkel niigi suurem velg all kui ettenähtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 02.05.14 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Tagaosa tegelikult sama kõrge aga auto pole väga sirgel pinnal. Kui aus olla, siis mul -30mm vedrud seisavad garaaži all. Ootavad allapanekut, kuid mõtlen mis sillaga teeb.. A4 on tuntud oma nõrga esisilla poolt ning hetkel niigi suurem velg all kui ettenähtud.


See sild on täpselt siis nõrk, kui kasutada mingeid odavaid jubinaid. TRW, Lemförder alla ja sõidad muretult pikka aega.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 03.05.14 00:37 Tsiteeri


Nõustun igati. Pole see A4 sild midagi nii nõrk nagu vingutakse.. mul auto pea 4 aastat käes olnud ja pole sillas midagi teinud. Nüüd üks õõts koliseb veits.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 21.05.14 14:27 Tsiteeri


Audiclubi matid käes:

http://www.upload.ee/image/4065257/IMAG0431.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 16.06.14 10:48 Tsiteeri


Ootamatult on käes juba juuni kuu ning ülevaatus ootas tegemist.
Läksin suhteliselt rahuliku südamega ning kõik oli korras kuni jõudsime tuledeni. Absoluutselt ei meeldinud neile esituledes oranžid pargid. Nende väitel on see täielikult keelatud, kui tegu pole ameerika autoga. Samas mäletan, et keegi siin foorumis tõi välja seaduse, kus oli selgelt kirjas, et merevaigukollased pargid on Eestis lubatud. Kui keegi leiab netist selle seaduse, võiks siia lingi panna.

Muidu teenib auto ennast üllatavalt hästi. Kalla-talla stiilis. Keskmiseks kütusekuluks suvel olen saanud 6.0 - igati rahul :)
Sai täna ka esisilda logistatud, kuid peale 20 000km Eesti halbu teid ei ole veel miski järgi andnud.

http://www.upload.ee/image/4108628/IMAG0457.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 24.06.14 10:17 Tsiteeri


Kui ma selle auto venna käest ostsin - oli üheks murekohaks kesklukk. Keskluku vaakumpump oli õhtal. Nimelt see tiivik või laba, mis vaakumit tekitab, oli puruks. Leidsin suht soodsalt ühe A6 pealt samasuguse pumba. Läks vahetusse ja töötas kenasti kuni tänaseni. Nüüd pump ainult undab ja uksi kinni ega lahti ei löö.

Võtsin siis pumba lahti ja esimene kahtlane koht oli see:

http://www.upload.ee/image/4121823/IMAG0476.jpg
Kas tõesti peab see valge kõva "näts" seal olema?

Kookisin aga edasi lahti ja siis tuli ka kurjajuur välja:

http://www.upload.ee/image/4121824/IMAG0478.jpg
Olen aru saanud, et vaakumpumbad on A4/A6 tüüpveaks, kuid mis valemiga nood tiivikud nii lihtsalt puruks lähevad? Vanadusest?

Nüüd siis taaskord uue pumba otsingui. Kui kellegil pakkuda kolme pistiku ja kahe voolikukohaga - andke tuld! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bluevec
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: Toyota

postitati 24.06.14 10:29 Tsiteeri


See "näts" on tavaline asi.
Kasutatakse igal pool kondekate fikseerimiseks.


kasutatud äriklassi sülearvutite müük
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 24.06.14 15:50 Tsiteeri


Mulle on jäänud mulje, et see tiivik lendab laiali ühel kindlal põhjusel. Niipalju kui mina olen näinud netis neid laiali lennanud tiivikute pilte (ja ka ise puutunud paari pumbaga kokku) siis 99% neist laiali lennanud tiivikutest on see tiiviku ümber oleval asjal jõnksud sees. See peab olema ühtlaselt munaja kujuga, mitte ei tohi olla selliseid jõnkse, kuhu ühel hetkel need labad kinni jäävad.

http://www.upload.ee/image/4122183/IMAG0478.jpg

Kõige lihtsam viis korda tegemiseks on see, et ostad ühe õkskõik missuguse A4 või A6 või ka A3 vaakumpumba ja lihtsalt tõstad selle tiiviku ja selle ümbe oleva võru ja mõlemalt poolt need kaaned ringi enda pumbale.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 25.06.14 13:18 Tsiteeri


Kahjuks ei saa ma ainult tiivikut ringi tõsta, kunakeskel too vedav "rist" on ka ju puruks. Seal peaks neli kõrva olema. Kuid kolm on ainult küljes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 25.06.14 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Kahjuks ei saa ma ainult tiivikut ringi tõsta, kunakeskel too vedav "rist" on ka ju puruks. Seal peaks neli kõrva olema. Kuid kolm on ainult küljes.


Seda nö tiivikut sa ilma seda risti kujulist asja eemaldamata kätte ei saabi. See ristikujuline asi on poolringi kujulise võlli otsas ja selle saad sealt lihtsalt näpitsatega otsast maha tõmmata. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 25.06.14 13:53 Tsiteeri


Lihtsam ikkagi uus pump peale visata ja kõik :D Hetkeks on pakkumisi päris mitu tulnud juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 25.06.14 15:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Lihtsam ikkagi uus pump peale visata ja kõik :D Hetkeks on pakkumisi päris mitu tulnud juba.


Sa oled teadlik ikka, et pumpasid on päris palju erineva funktsionaalsusega (alarmiga/ilma, puldiga/ilma, FL/PreFL + puldil erinevad sagedused), seega kui uus pump sama koodiga ei ole, siis mina viskaks selle pumba osa ringi, sest siis saaks ka aimu, kaua see uuskasutatud pump kesta võiks. Ja muide isegi sama koodiga pumbal võib olla teine kodeering ja mugafusfunktsioonid võivad seega teistmoodi toimetada (küll aga on see "viga" diagnostika kaabli olemasolul hõlpsasti parandatav).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 03.07.14 06:35 Tsiteeri


Olen täitsa teadlik :)
Kuid jah, seekord sai ostetud suvaline - kõige odavam pump ja seest vajalikud jupid ümber tõstetud. Kesklukk töötab taaskord :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 04.04.15 14:38 Tsiteeri


Palju aega möödas viimasest postitusest. Kuna ise liiklen nüüd A8'ga siis antud A4 jäänud naise käsutusse. Enamasti kalla-talla stiilis läinud. Eile tegin õli ja õlifiltri vahetuse:

http://www.upload.ee/image/4614320/IMAG1153__800x452_.jpg

Senini olen ikka toore jõuga filtrid lahti saanud kuid see kord oli asi täiesti lootusetu. Lõpuks pidin juhipoolse esiratta maha võtma ja lähenema koopast. Panin pika võtme kokku ja siis lõpuks sain:

http://www.upload.ee/image/4614321/IMAG1164__800x452_.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 20.1% - SQL: 79.9%]