Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Tartu liikluskultuur (Vastuseid: 233 | Vaatamisi: 32435)
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 23.10.07 14:44 Tsiteeri


Ise oleks vägagi selle poolt, et ehitataks uued sillad Annelinna. Näiteks kuskilt Anelinnakeskuse juurest ARK-i kanti ning teine näiteks sealt Ihaste juurest Vangla lähedale.

Sest sai isegi tööl käidud sõpruse silda pidi ning panin tähele, et enamus autodest mis annelinnast sillale tulevad liiguvad Ropka kanti(enamasti Vangla juurde).

Seega oleks hädasti sinna KIIREMAS KORRAS silda vaja. Ma ei saa aru, et nüüd hakatakse alles venitama, midagi mõtlema. Kurat ega siin paari aasta jooksul ehitus siis odavamaks ei lähe. Sel ajal kui nad mõtlema hakkavad ning ühte silda projekteerima ning kui ka lõpuks valmis saab mõnekümne aasta jooksul siis sama aja ning poole vähema ajaga oleks saanud ka teise silla valmis.
Vangla kandist oleks sellist pirakat silda ikka vaja, mis suunaks nö ringile raskeliikluse ümber linna mitte linnast läbi.

;) Kuri, eksju :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 23.10.07 16:44 Tsiteeri


Tuglase, Ropka tee ja Ringtee sildade siiamaani olematuse eest tuleb üks päris pirakas kivi visata roheliste kapsaaeda. Tuglase silla puhul jõe ääres olev tiik koos konnadega, Ihaste luhal mingid taimed ja linnud ja ...
Ma ei taha sellega seda öelda, et loodusest tuleb teerulliga üle sõita aga linna kui terviku arengu huvides tuleb nii mõneski osas järeleandmisi teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 23.10.07 17:04 Tsiteeri


Sõitsin ma siis Tartus Selverist (see raudtee ääres, tänava nime ei tea) suunaga sinna ilmatsalu ringi poole (et saaks siis minna Betooni tänava raudtee ülesõidust üle, sest teine on remondis ja suletud) ja kusagil Ilmatsalu tänaval, vist maja nr 7 juures, täpselt Eesti Energia kontori vms juurde viiva viida juures 3 suurt löökauku. Ilm oli pime, vihmane ja sinna jätsin velje ja rehvi. eelmine neljapäev. Õigemini velg aeti sirgeks. Helistasin poliisi ja andsin teada, aga kiire oli ja asja n.ö. ametlikuks ei ajanud. Oleks aega olnud- oleks ajanud. Aga see, et velg kõveraks läks, sain niikuinii allles siis teada kui teine maha sai kruvitud.
Närvi ajas mustaks küll, löökaugud olid nii ca 8-10cm sügavad ja terava asfaltäärega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 23.10.07 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Sõitsin ma siis Tartus Selverist (see raudtee ääres, tänava nime ei tea) suunaga sinna ilmatsalu ringi poole (et saaks siis minna Betooni tänava raudtee ülesõidust üle, sest teine on remondis ja suletud) ja kusagil Ilmatsalu tänaval, vist maja nr 7 juures, täpselt Eesti Energia kontori vms juurde viiva viida juures 3 suurt löökauku. Ilm oli pime, vihmane ja sinna jätsin velje ja rehvi. eelmine neljapäev. Õigemini velg aeti sirgeks. Helistasin poliisi ja andsin teada, aga kiire oli ja asja n.ö. ametlikuks ei ajanud. Oleks aega olnud- oleks ajanud. Aga see, et velg kõveraks läks, sain niikuinii allles siis teada kui teine maha sai kruvitud.
Närvi ajas mustaks küll, löökaugud olid nii ca 8-10cm sügavad ja terava asfaltäärega.


Welcome to Tartu :D

Viimse aastaga vist 3 korda velge sirgestamas käinud.

Tartu liikluskorraldus läheb lihtsalt iga päevaga paremaks. Üldiselt varsti peab vist mingi amfiibauto muretsema, sest sillad on tipptundite ajal umbes ning siis kuluks selline asjandus küll marjaks ära.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 24.10.07 15:15 Tsiteeri


Üks ehe näide veel Tartu teeehitusest. Kulgn tihti Torni ühika juurest Jakobi mäe suunas- kohe Torni juurde ristile pandud foorid, ja sealt edasi kuni Jakobi mäeni maha pandud UUS asfaltkate. Aga kaevukaaned on samad vanad. Ja lohkus- uus tee, aga ikka peab laveerima nagu aukude vahel. No minumeelest on see ajuvabadus kuubis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 24.10.07 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Üks ehe näide veel Tartu teeehitusest. Kulgn tihti Torni ühika juurest Jakobi mäe suunas- kohe Torni juurde ristile pandud foorid, ja sealt edasi kuni Jakobi mäeni maha pandud UUS asfaltkate. Aga kaevukaaned on samad vanad. Ja lohkus- uus tee, aga ikka peab laveerima nagu aukude vahel. No minumeelest on see ajuvabadus kuubis.


Justnimelt pandi uus asfaltkate, mitte ei kaevatud kogu teed lahti ega vahetatud ka kaevusid ja torustikke välja. Kreutzwaldi tänaval on selles lõigus vanad baudbetoon raketega kaevud ja sinna peale käivad sellised suured larakad kaaned, miks on tahes tahtmata autortaste all vastikult tuntavad. Uued kaevud, mis pannakse, on plastist ja väikeste nn. ujuvate luukidega. Betoonraketega kaevudel on kaevu kaan ülejäänuga jäigas ühenduses ja ei liigu koos asfaldiga üles-alla, kui siis ainult mingi deformatsiooni tulemusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 24.10.07 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kevadlilleke
Ja puhtalt selle pärast peaksime me viisakust vältima. Sest kui me viisakalt liikleme, hakatakse seda lõpuks ära kasutama ja mida viisakamalt me liikleme, seda rohkem seda ära kasutatakse ja tulemus on hoopis räige ja lokkav ebaviisakus, mida me oma viisakusega ise oleme soodustanud.

Kps, vabanda jällegi mu irooniat, aga sinu väite point oli?

Kui ma näen näiteks peeglist, et pikast autode rivist minu taga ronib mõni isik rivist välja, teise suunda keerava rea kaudu liigub rivis ettepoole ja hakkab ennast vahele pressima siis MINU ETTE TA EI SAA. Kui tegemist on ebaleva juhiga või võõramaa numbriga, siis pole mitte mingit küsimust kah teda viisakalt vahele lasta.
Point ongi see, et P*desid tuleb P*deda! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 25.10.07 07:20 Tsiteeri


Rääkides veel kaevukaantest, siis öelge mõni reaalne seletus miks PEAVAD nad asuma sõiduteel, mitte haljasalal või kõnniteel või kus iganes, kus nad ei sega.
Ok, ma saan aru, et enamus teid mis ehitatud on-on ehitatud nõuka ajal, kui oli suht poogen kuidas tehti aga miks praegusel ajal (näiteks raadimõisa hotelli esine uus tee, kus on kaevukaante uputus).


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 25.10.07 07:40 Tsiteeri


Sest teemaa on trasside vahel ära jaotatud - kõnnitee all on elekter, side, gaas, tänavavalgustus, sõidutee all on vesi, solk, sadevesi ja soe. Kuna igal trassil on oma kaitsevöönd ja üksteise peale erinevaid trasse ei panda, siis ei ole lihtsalt ruumi kõiki torustikke ja kaableid kõnniteede alla panna. Mõned projekteerijad üritavad võimaluse korral jätta enamuse kaevuluukidest sõiduraja keskele, et nad jääks autodele rataste vahele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 25.10.07 07:41 Tsiteeri


mind huvitab pigem see, miks peavad kaevukaaned asuma kordamööda ühel ja siis teisel pool ratta all, siis keskel jne:o.. las need kaaned olla tee peal, aga oleks need siis kogu aeg ühes reas kaheratta vahel. Kuigi veel parem lahendus on see, kus neid üldse tee peal pole. (Tallinnas sõpruse pst remonditud osas on luugid justkui ära kaotatud :D)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 25.10.07 08:00 Tsiteeri


Vaatame seda pilti ja kujutame ette kõik luugid ühele sirgele....
Võiks ju panna kõik trassid ühe luugi alla küll aga siis oleks luugi läbimõõt mõnes kohas ühest äärekivist teise äärekivini.

Aga hetkel tundub, et teema läheb väga käest ära, oli ju jutuks liikluskultuur mitte teedeehitus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kas2par
huviline



Registreerunud 25.07.05
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Avant 2.7BiT 2000a.

postitati 04.03.08 20:05 Tsiteeri


Kes satuvad hommikusel tipptunnil Tartusse, arvestagu sellega, et kogu linn on "parema käeline". Tulen ise Puiestee tn pidi, keeran Staadionisse ja siis Kroonuaia silla peale. Ja iga hommik täpselt sama teema. Nimelt kavalamad vennad sõidavad Ujula spordihoone ette, läbi parkla ja siis nõks enne silda peateele. Ja krt nad lastakse kõik vahele:mad:. Nüüd on avastatud veel parem nipp. Tulevad ühikate poolt, teevad parem pöörde ja üle Sauna tänava spordihoone ette ja siis rõõmsalt läbi parkla enne silda peateele. Täna hommikul hakkas asi juba tõesti närvidele käima. Aga kaevata ei ole kuhugi, sest spordihoone ees pole läbisõidu keeldu. Siit aga väike üleskutse neile kes on sama tähele pannud ja pole sellist jama korranud, ÄRGE LASKE NEID VAHELE!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 04.03.08 20:35 Tsiteeri


Tartus pole veel õpitud harjuma Tallinnaliku vahelepressimisega. Targemad oskavad pikivahet juba hoida, kui actioniks läheb, aga mõlkis tiibadega ja selle tulemusena tagant selga sõidetud juhtumeid näinud juba selle aasta jooksul ~5 tk. Kõige rohkem ajab marru, et tropivad terve liikluse ära ja jäävad "õiguse mõistmiseks" sinivalgeid ootama :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Beerbear
huviline



Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 AT 2,6, 1992 / VW Sharan 1,9TDI 2001/Seat Altea XL 2,0 2008

postitati 06.03.08 09:44 Tsiteeri


to "kas2par".
Miks see Sind nii hirmsalt häirib? Kas nad on enne Sinu taga ja selle manöövriga saavad mööda? Või ootavad nad kusagil kõrvalteel, kuniks leidub mõni viisakam, kes laseks ka kõrvalteelt välja sõita?
Kui nad ühikate poolt tulles jääksidki Konsumi kõrvale vasakpööret ootama, kuni kõik oma eesõigust taga ajavad juhid sõidavad eest läbi, siis on ju loomulik, et otsitakse muid teid.
Samamoodi võid ju küsida, et miks lastakse Eedeni parklast väljasõitjaid silla pealt tulijate vahele, ehkki neil pole selleks õigust.
Õppige arvestama ka teistega, laske kõrvalteelt ükshaaval vahele seal ootajaid, nn "tõmbluku süsteem" ja kõik saavad liigelda. Teinekord oled ise kõrvalteel ja vaatad lootuseltult pikka liiklejate rivi peateel, kes kõik hoiduvad kramplikult eessõitja tagumikku, et keegi jumala eest vahele ei mahuks, siis mõtled küll teistmoodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 06.03.08 11:28 Tsiteeri


Eedeni juurest saab jah kenasti vahele. Lasen ka ise seal alati vähemalt 1 vahele.

Aga näiteks Jaamamõisa selveri see tagumine väljapääs on lootusetu - vahele ei lasta.
Paremale keerates pole hullu, aga kui tahad vasakule sõpruse poole minna,
siis pole midagi teha.
Minu isiklik rekord on seal 30 minutit oodata :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 06.03.08 15:57 Tsiteeri


http://www.reporter.ee/index.php/2008/03/04/tartu-liiklusliputajad-peavad-varsti-politseis-aru-andma/

tartu liikluskultuur
:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kas2par
huviline



Registreerunud 25.07.05
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Avant 2.7BiT 2000a.

postitati 06.03.08 21:33 Tsiteeri
to beerbear



vot häirib tõesti see kui lastakse need vahele kes otsivad muid teid. lehvitavad või vilgutavad kenasti aga samas irvitavad vaikselt pihku. eedeni juures lasen ise ka teisi vahele. aga häirib just hommikune tipptund seal ujula kandis. saaks inimesed aru, et nn hammasratta süsteem toimiks paremini ja ma ei pea nagu tola vaatama kuidas rõõmsalt 4st kohast 2-3 autot vahele lastakse. 200m 10minutiga....aru ei saa ka neist kes sõidavad nagu omas maailmas. lastakse suur vahe ees sõitva autoga sisse ja siis vaikselt hakkame järgi hiilima. võiks korrraks natuke rohkem gaasi vajutada, et ei tekiks mõttetuid pikivahesid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 08.03.08 20:22 Tsiteeri


Pikivahe pole kunagi mõtetu ...


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 17.03.08 09:03 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=lHWxiVqIoMw

Pole küll otseselt Tartus aga TLN-Tartu mnt.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ado
huviline

Avatar


Registreerunud 17.07.04
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.08 09:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
http://www.youtube.com/watch?v=lHWxiVqIoMw

Pole küll otseselt Tartus aga TLN-Tartu mnt.


jalgratturid on ikka tõelised ekstreemsportlased

väga haige liikluskultuur


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 17.03.08 11:29 Tsiteeri


kas2par

mina ka pooldan suuremat pikivahet ja üldse närvi ei lähe kui keegi koguaeg minust möödasöitu teeb ja vahele läheb. vötan jälle ühe autojagu pikivahet suuremaks ja koik. sellest see liikluse närvilisus minuarust tekibki ,igaüks on üksteisel per..es kinni ....... mulle isiklikult meeldib rahulikult kiirendada ja pidurdan ka enamjaolt käiguga :P
auto ka ju vastav:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 23.03.08 17:52 Tsiteeri


Sry, ohtlik olukord ei tekkinud küll Tartus, aga Tartumaa ning teise maakonna piiril.

Nimelt täna sõitsin üle pika aja Otepäält Tartusse.

Alates Otepääst sõitis ees üks BMW. Alguses päris naljakas pumpav sõidustiil: nö kord gaasi siis jalg gaasilt jne.

Enne Nõunit jäi vana jalgu mulle. Pärast Nõunit hakkasin temast möödasõitu tegema, saades talle peaaegu kõrvale hakkas tema samamoodi kiirendama kuni 120-ni, mul polnudki muud teha kui ainult järgi anda (umbes 8 seki sai temaga koos kõrvuti sõidetud) või vastutuleva autoga tutvust teha. (Tundus, et tema pidurdas samaaegselt kui minagi). :(
Roolis oli ikka mingi eriti haige noor tatikas.

Autoks siis oli uuemat sorti, kui ma ei eksi seerias, siis 5. seeria tumedat värvi BMW numbrimärgiga 770 TGY.

Vahepeal surus jälle gaasi põhja.Aga siis hakkas eespool kruiisima. Järsku hakkas jälle kiire, nagu oleks punast rätikut näinud, just ennem Tartu maakonna piiri (see siis Otepää poolt see suur ja lai vasakkurv, pärast mida tuleb maakonna vahetus) pressis suunda näitamata kurvis mööda viimasest autost, jäädes viimase ning eestpoolt teise auto vahele nii, et moodustas pea-aegu uue sõiduraja ning siis pressis jälle jõuga mööda ning jäi tolgendama. Samal ajal nende autode vahel olles tuli ka neile vastu jalgratturite grupp koos saateautoga, see ajas küll judinad juba peale ning pani siia kirjutama. Pärast Pangodit leidis vana jälle eespool jala raskuse üles ning läinud oligi...

Sest see vend, kes seda 5. seeria Bmw-d numbrimärgiga 770 TGY roolib, sellel on küll midagi ikka viga. Peaks kindlasti arsti poole pöörduma. Raudselt see vend on ka täielik huligaan.

Niiet vaadake palun ette kui selle numbriga autot maanteel näete enda ees, siis ärge minge sellisest v*rdjast mööda :D Ning kui tahavaatepeeglis seda tonti näete, võtke nii paremasse teeserva kui võimalik. ;) Ma ei kujuta ette, mida selline vend siis linnaliikluses veel toime saadab:(

Tal ikka eriti jubedad kompleksid, kui ei saa lasta teisel autol endast mööduda. Vb oli asi selles, et masinaks oli Audi...aga noh, kes teab enam.

Mul pole Bmw vastu midagi, aga tundub, et just sellised kompleksidega vennad tõmbavadki selle margi mainet alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 23.03.08 19:20 Tsiteeri


siis oleks tark tegu helistada politseisse? arvan mina.


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
bazarre
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2,8 1999(sodi), Ford Focus08 STW Ghia

postitati 23.03.08 20:49 Tsiteeri


Kõige hullem olukord oli mul üle aasta tagasi ühest oran˛-metallik A4-st möödasõitu tehes Tartust tulles enne Puhjat. Tahtis ka võidu proovida, lasime vist mingi 160 välja ja siis ma vaatasin, et ei hakka hulluga lolli mängima. Pärast küll sain mööda, kuigi teinegi kord tahtis vajutama hakata.
Mingi punt oli autos ja ise olin üksi, ei hakanud kinni pidama, oleks ise veel nahad täis saanud:P kuigi hing sai korralikult täis küll:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 17.04.08 12:18 Tsiteeri


Tartus riia tänaval sõitsin kõrvuti (tegelt olin oma veerand auto pikkust eespool) ühe rohelist värvi opel omegaga ,nr ...TGX (numbrid ei jäänud meelde).Tahtsin rida vahetada ja panin juba varakult suuna sisse aga opeli juht seda teha ei lasknud.OK,vaatasin,et teen väikese kiirenduse tast mõõda ja vahetan rea aga tema ka kohe kiirendama.Nagu takjas kõrval:mad: kiirus läks kohakuti juba suureks,pidurdan oo maha ja seda teeb ka tema.No mida kuradit.Juhiks oli veel u. 40-tes mees.Peaks juba nagu mõistus peas olema,teised tal autos muidugi irnusid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.4% - SQL: 59.6%]