Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 39095)
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.04.11 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Permanentne püsierekas ei lahku minust siiani - võti ja auto on teineteise leidnud ja nende koostöö sedavõrd harmooniline, et võtab pisara silma.
Märkasin enda jaoks siiski uue asja, mille üle mõtiskleda. Kiirusel ca 60+/-5 ei leia auto justkui õiget käiku, lappab seda metoodiliselt üles ja alla. Pöörded kõiguvad nii 200 jagu korraga. Kui nüüd natuke teise kiirusega sõita, siis sama janti ei ole. Kas selline käitumine on mingis vahemikus normaalne või peaks hakkama midagi diagnoosima?

Aga plussis ilmakraadid teevad meele heaks. Suverehvid sain ka tellitud, veljekuhi on kodus ootel. Sellest lõpmata jää küünistamisest on kõrini. Teedemineku aeg on küll jälle käes, nii linnas kui linnast väljas on ühtmoodi vägitegu ilma ropendamata küüniliselt teekatteks nimetatud auguhunniku vahel laveerida.


http://thereifixedit.files.wordpress.com/2011/02/white-trash-repairs-take-that-snowpocalypse.jpg
Take That, Snowpocalypse!


Mul teeb sama, ainult, et pöörded on kuskil 1500 rmp juures. Reval ütles selle peale, et normaalne;)

-ülbik-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.04.11 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Mul teeb sama, ainult, et pöörded on kuskil 1500 rmp juures. Reval ütles selle peale, et normaalne;)

-ülbik-


Minuomal on pöörded madalamad, nii 1100 ja 1300 vahel siis enamvähem see tants käib.
No kui nõnda peab, siis tema tahtmine sündigu, halleluuja!
Et mul meeles seisaks, siis kuu aja pärast pidi näha saama enneolematut pilti - mu eelmise aasta 19" veljed saavad uue poleeritud näo ja olemise. Viisin Kalda tänavale siin klubiski reklaami tegeva isanda hoole alla. Senimaani on tööjärg ees.
Omavahelöelda on see teenus seal umbe kirves, aga mul polnud nende velgede asjus niikuinii mingit mõsitlikku pakkumist. Sirgeks lasin nad ka just praegu ajada, saagu siis niipalju kui hea, ka ilus.
No sellised veljed:

http://images.motors.net/d/used-photos/45063/400x/0/0/OE07KWW.jpg

Aga Vedru, tegelikult ikka hea, et seal näiteks kähmluseks ei läinud, muidu oleks ikka erakordselt keskpärane lugu välja kukkunud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 06.04.11 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Mul teeb sama, ainult, et pöörded on kuskil 1500 rmp juures. Reval ütles selle peale, et normaalne;)

-ülbik-


Minuomal on pöörded madalamad, nii 1100 ja 1300 vahel siis enamvähem see tants käib.
No kui nõnda peab, siis tema tahtmine sündigu, halleluuja!
Et mul meeles seisaks, siis kuu aja pärast pidi näha saama enneolematut pilti - mu eelmise aasta 19" veljed saavad uue poleeritud näo ja olemise. Viisin Kalda tänavale siin klubiski reklaami tegeva isanda hoole alla. Senimaani on tööjärg ees.
Omavahelöelda on see teenus seal umbe kirves, aga mul polnud nende velgede asjus niikuinii mingit mõsitlikku pakkumist. Sirgeks lasin nad ka just praegu ajada, saagu siis niipalju kui hea, ka ilus.
No sellised veljed:

http://images.motors.net/d/used-photos/45063/400x/0/0/OE07KWW.jpg

Aga Vedru, tegelikult ikka hea, et seal näiteks kähmluseks ei läinud, muidu oleks ikka erakordselt keskpärane lugu välja kukkunud :D


Irw, toksi venna nimi Googlesse ja saad ka teada, kellega tegu:D
Audiclubi numbrialus lendab ka kohe "põõsasse", sest sellega ei sobi ülbikutel parkida.....ja erinevalt mõnest, ei ole mul tähelepanu vajadust:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 12.04.11 17:12 Tsiteeri


Suverataste tuhin tuli ruttu. Ei jõudnud vastu vaidlema hakatagi, olidki auto all. Ja raiiiisk, kui vagiinas on pealinna teekatted! Talveks kõrgema profiiliga 17 tollisega ei adunudki lagunemise ulatust lõpuni, täna on paukuvaid maksakaid jaganud löökaugud ka sissejuhatava dedovšina velgedele/rehvidele juba läbi viinud. Sellise taktiga edasi kulgedes on minust kahtlemata nädalaga aimata maniakki.
Sellised siis said need suverullikud:


http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAAc_e5iHfJ0DjAAke9mIZmjhN9pJ2bUqPsfePjVpE8YCX_zMsaBBNCjmArShuMihms9gEv26Pxz5hSBx5W9vDX8Am1T1UJC2PTjvvNL
PeuTRY9iUg_LIbLyH.jpg

Tagumisest rattast vaadates tahaks nagu flantsi vahele, esimesele see tingimata kohustuslik ei tundugi. Aga madalamaks tahaks lasta tervet autot.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAALHU_V0e6yLVXmvIcHqOvirXxPlj8ETiyfrvDLAoN15w_hQ5PB99oQNaMUvWbotf1vpYHiJ75nyokEvA9KAToDEAm1T1UHeB3Li7Khg
uQd1P9NdI8kl7v787.jpg

Ehk õnnestub juba homme uurida, mismoodi see uue kõrguse kehtestamine välja tuleb. Laiast ilmast jumalikke näpunäiteid leiab SIIT ja SIIT.
Pean veel natuke mõtlema, kui palju seda madaldamist paras oleks, aga eks õhtu ole noor ka veel.

Siin on pildimaterjali ka, mismoodi asi välja näeb. Phaetoniga tehakse puust ja punaseks sama asi koos pildiraamatuga ka ära.

Inspiratsiooniallikas on küll suuremate ratastega, aga need paistavad just parajalt koopast väljas olema. Ilmselt ikka peab mõnd flantsi sobitama.


http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANluIPAJKDsegCrgZwYiOruaQJpXlsWHo3dvq3APJrC4CY4WCdsFePvqnIsuio_z3X6A_cj2cJT6LXW6aS5uUHsAm1T1UOluSYYbnBG
0AXIP0lATJHBKULgi.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 13.04.11 16:51 Tsiteeri


Täna sai katsetatud siis auto väljanägemise ja vedrustuse olemise seadeid pisut sättida. Tulemus oli ootuspärane - nulliring. Esmalt flants. Selgus, et 35 mm on liiga palju. Muud ei selgunud. Esimene ratas ilmselt päris samas mõõdus flantsi ei vajaks ka.
Sedasi näeb tagumine ratas välja 35 mm flantsiga (ET 40 ja laius 8,5").

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANiNMM4uhmU6rdI4GOhm6UVoMBQVmkiYHt1-7pbNB8k245xTeb6u04EYU4WlqWLYBR9ODxmlC-k-zW2Qd32JujYAm1T1UG5t2z2rRrx
yfFnxWIV5xiBR4IIK.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAESwS4dDJRqz3tvODUnz3vuonbUfPWVkFP6pkjgsy6HPgfMg26EB0fl2Tf7h0gYvzMTrl5vRSfSICrvJMyNH070Am1T1UH4_IOxdetz
tLmRAR4CcvP5NP9c6.jpg
Arvatavasti viskab selline ratta asetus tagumise tiiva sekunditega väetist ja põllurammu täis.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAMv6X1HKBUAOZDe7HF_5Fawo-V4sw7RKRsL-pEuSHGXrM14qr_l78Oltn-5el3_l4S_KLiXaG08v7xnMAgLuK4AAm1T1UJVgiXGAWfu
koGECU7KgeVc-3cru.jpg

Lisaks kulus oluline osa ajast vedrustuse seadete muutmisele. VAG-COMi abil uut kõrguse adaptsiooni läbi viies juhtus kummaline asi - numbriliste näitajate vähendamisel vastavalt 20mm eest ja 20 mm tagumisest rattast muutus auto tõeliseks maasturiks. Vahepeal väsis läpaka aku, esimese hooga ei õnnestunud vist aimata testi alguses ülemise ja alumise seade lõppemist. Igaljuhul on praegu tegemist tõsise A8 allroadiga. Kuskilt foorumist loetud tarkus seegi, et rohkem kui 3 järjestikust adaptsiooni ei õnnestugi. Siin jutt ise. Eks peab homme uuesti katsetama, tänane tulemus ei ole kindlasti rahuldav.

Igaljuhul on vähemasti flantsi vajadus selge, selle "jämedus" pole veel päris selge. Ka näib, et esimene flants võiks tulla tublisti õhem.
Siinkohal tuleks edasi anda tänusõnu ülburist seltsimees Vedrule, kes kogu suure vaeva ära nägi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 13.04.11 17:05 Tsiteeri


Flantside puhul on oluline see, et erineva paksusega flantse kasutades võid juhitavuse pekki keerata. Tehasest peaks esirataste rööbe laiem olema kui tagumistel, tark oleks see ilmselt nii ka jätta. Loomulikult on sellel autol vedrustus ja muu veermiku geomeetria nii hea, et kuni 200 km/h (linnasõidul kindlasti mitte) ei pruugi sa sellest ehk arugi saada, aga mind isiklikult jääks selline teadmine häirima...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 13.04.11 17:32 Tsiteeri


Kui lahtrisse "new value" sisestad "x"mm väiksema väärtuse kui on "stored value"lahtris, siis auto tõstabki selle võrra ennast kõrgemale. Ta ju teab kui kõrge ta peab olema, oletame, et 490mm. Sina sisestad näiteks 470mm, sellepeale arvab auto, et ta on madalam kui peab olema ja tõstabki ennast 20mm kõrgemale - ongi Allroad valmis. Ehk siis selleks, et auto madalamaks saada pead sa vastupidi suurema väärtuse sisestama - tahad 20mm madalamaks saada, sisestad 510mm. Nii ma olen ühest Allroadi õpetusest aru saanud, võin ka eksida.

P.S Numbrid on lambist võetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 13.04.11 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Kui lahtrisse "new value" sisestad "x"mm väiksema väärtuse kui on "stored value"lahtris, siis auto tõstabki selle võrra ennast kõrgemale. Ta ju teab kui kõrge ta peab olema, oletame, et 490mm. Sina sisestad näiteks 470mm, sellepeale arvab auto, et ta on madalam kui peab olema ja tõstabki ennast 20mm kõrgemale - ongi Allroad valmis. Ehk siis selleks, et auto madalamaks saada pead sa vastupidi suurema väärtuse sisestama - tahad 20mm madalamaks saada, sisestad 510mm. Nii ma olen ühest Allroadi õpetusest aru saanud, võin ka eksida.

P.S Numbrid on lambist võetud.


Seda me ka arvasime, ju siis ikka ongi nii...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 13.04.11 19:58 Tsiteeri


Noh, 20mm vist veovõllide otstele veel lühikese aja jooksul hävitavalt ei mõju, aga mõistlik oleks ta ikkagi õigesse asendisse sättida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 14.04.11 20:04 Tsiteeri


Hea tava kohaselt tõeline mees enne manuali ei loe, kui miski pole põlema läinud või vähemalt plahvatanud. Ja õige ka.
Täna siis sain päeva lõpuks Allroadist jälle lahti, pimedaks kiskus juba, seetõttu täpsemat finetuning-ut enam ette võtta ei näinud. Aga madalamale ta siiski jälle vajus.
Nüüd jääbki mõelda, kas ja kuidas edasi toimetada flantsidega, ainult ühe telje rööbet muuta oleks visuaalselt vägev. Aga pole veel täpselt selge, kas sedasi sõita ka kannataks.
Selline see viimane hämaruses tehtud tulemus oli:

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAALbClzsTOhJGoLnewUbsYcB1-gg_BU8YG7k9nIbHgQloXRGSIEMR0bFgerGM7RkvLLfXhN-801UTC69oWR0Sju0Am1T1UGum9HHPIt1
EGoi0gwsSE0Sczs0L.jpg

Et inimesel mitte igav ei hakkaks ning lollile raha ka kätte ei jääks, hakkas vahelduseks tagumise ukse sees jälle keegi ragisema. Läbi kõlari. Raksude ja närvikava hambapuurina igemesse nüsiv sahin ja kahin ei lase hetkekski unustada, et on tõesti jätkunud talupojatarkust endale mitte nelja rõngast õlale tätoveerida.
Selline on kinnipüütud veakood:

Address 56: Radio Labels: 4E0-910-541.lbl
Part No SW: 4E0 910 541 L HW: 4E0 035 541
Component: TUNER EU/US/RDW H41 0560
Revision: 00000000 Serial number: 304LP027510874
Coding: 0000001
Shop #: WSC 02353 785 00200
VCID: 2952FFFABFA33454

1 Fault Found
00858 - Connection; Radio ZF Output to Antenna Amplifier
011 - Open Circuit
Freeze Frame:
Fault Status: 01101011
Fault Priority: 5
Fault Frequency: 46
Reset counter: 99
Mileage: 138804 km
Time Indication: 0
Date: 2009.07.29
Time: 20:23:12

Et kuskohas see ZF output on ja mis asju ta üldse korraldab? Kas see võib meelalt ragistada ka ukse sees tulemuseks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.04.11 11:06 Tsiteeri


Need velje keskel olevad "ämblikud" ülatuvad päris kõvasti randist välja. Hoidu äärekividest!

Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Raksude ja närvikava hambapuurina igemesse nüsiv sahin ja kahin ei lase hetkekski unustada, et on tõesti jätkunud talupojatarkust endale mitte nelja rõngast õlale tätoveerida.

Et on oht, et seni viisakalt kinnikaetud sini-valge propelleri tattoo tuleb üks hetk jälle paljastada? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 15.04.11 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Need velje keskel olevad "ämblikud" ülatuvad päris kõvasti randist välja. Hoidu äärekividest!

Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Raksude ja närvikava hambapuurina igemesse nüsiv sahin ja kahin ei lase hetkekski unustada, et on tõesti jätkunud talupojatarkust endale mitte nelja rõngast õlale tätoveerida.

Et on oht, et seni viisakalt kinnikaetud sini-valge propelleri tattoo tuleb üks hetk jälle paljastada? :)


Ma neid ämblikke kavatsen veel rohkem serva peale pressida - täna katsetatud 15mm nii esimesele kui tagumisele rattale tundus ok. Peab nüüd tellimuse saabumist ootama lihtsalt. Tagumisele oleks kannataunud ka sutsu rohkem, aga sisemine kahtluseuss erineva rööpme asjus ei lasknud seda teed minna.
Telefoniga tehtud äbarikud ülesvõtted visuaalsetest katsetustest hommikul:

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAFv8eDl6tMCXqSWbr_KsH4bqGWimTB-AwDDBcx8kb43VzVOT3Cbyz5x5rGLiZg9Y9E7PUbdTeBc9FNbz-caXDkgAm1T1UGKmBiXBeMI
b_Eazn6ZjXhCwmqOP.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAHWdc6jHD-jAiKK5H-3f8-gcRPlDcQThAdNoYCHczCMspF0VGkjd_WAUTw5QL_B0rp_497qknv1f4oN7xL814QAAm1T1UMRZTIrH0st
LmguPZgv5rN2i_Gzx.jpg
Auto pole küll pestud ega midagi, aga ehk asetuse erinevus on siiski tuvastatav.

Aga erinevatest tätoveeringutest, varjatutest siis või mitte - ma usun siiski, et mul pigem kisuks sinna "valgetes sukkpüsktes suusatajatekorpuse" poole, ehk et sihiku peale õlal võiks vahepeal valjemini mõtlema hakata...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 15.04.11 12:30 Tsiteeri


Tuttav mees peegeldusel ;))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.11 19:34 Tsiteeri


Rehv võiks nõksa võibolla laiem olla, praegused kisuvad, mis ei ole sellise auto puhul väga ilus. Ja kui nüüd täitsa aus olla, siis pole velg ka just kõige õnnestunum valik. Seda muidugi läbi minu silmade vaadatuna, maitsed on erinevad.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 15.04.11 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:

Tuttav mees peegeldusel


See on see süstiv alkass sealt nurga-tagant? :P


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 15.04.11 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Rehv võiks nõksa võibolla laiem olla, praegused kisuvad, mis ei ole sellise auto puhul väga ilus. Ja kui nüüd täitsa aus olla, siis pole velg ka just kõige õnnestunum valik. Seda muidugi läbi minu silmade vaadatuna, maitsed on erinevad.


Eks ma olen ise ka natuke kahtlevas kõneviisis, et kas see asi mulle lõpuni meeldima hakkab. Ma ootan selle flantsiringi saabumise ära, eks see laseb lõpliku otsuse kergemini teha. Praegu on sõidumugavus ka kehvapoolne, see ei vaimusta ka just. Aga eks sellega ongi nii, et pole ju väga kellegi tehtu järgi oma kavasid seada. Peab ise ära katsetama, muud moodi see tarkus ei tule. Mul on teine veljekomplekt veel alles, peale selle lakkimisest kättesaamist jääb niikuinii üks jooks üle. Saab siis näha, kumb.
Näha on neid erinevate autode all, tõsi, ükski ei ole kaheksa.

http://farm6.static.flickr.com/5001/5263863380_b67e23ac6c_m.jpg

http://farm6.static.flickr.com/5202/5223549025_8988dbde8e_m.jpg

http://farm6.static.flickr.com/5201/5224204928_892877e864_m.jpg

http://farm5.static.flickr.com/4087/5224204808_0cb26da3e8_m.jpg

Edit:
Panin nüüd laupäeva hommikul kuulutuse ka üles, et näha saaks, kas on autoarmastajatel huvi nende rataste vastu.
Kuidagi ei löö särama minu auto all see komplekt, või hakkan ise vanaks jääma. Kuidagi liiga palju mässamist. Massiivset müügikampaaniat ma siiski veel ei käivita, esialgu ootan teised veljedki ära, muidu peaks suisa talvekad uuesti alla keerama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 19.04.11 17:54 Tsiteeri


Eile käisin pooles öös veel põhjalikus pigipesus. Viimati tehti midagi kaunilt ja kaua MrCap-is, ma muidugi ei mäleta, mida täpselt. Aga vist päris häid asju, sest pigi eemaldus üllatavalt kergesti. Oletatavasti siis viimasel käsitlusel autole mingi vaha ikka peale pandi, nende teenus polnud ka eriti odava otsa oma.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAG8gOkU1_Nn8nfxqGMRDXBtBj8oMC02lY_gJPTIL-Acm3Idw8N3YWUoVA6JN3ofphM80cbSRux68Qmrql60D760Am1T1UJqx0gT0gFM
M6dXMGN7pgw_UM7Yi.jpg

Mõned kriimud-kraamud see talv siiski värvi sisse tekitanud on, sedamoodi jäin poleerimise üle taaskord mõtlema. MrCap pakkus kunagi ilma poleerimata väga säravat tulemust, mis iganes töötlus see siis ka polnud. Ei tea küll kahjuks isiklikult kedagi, kelle autot selliselt töödeldud oleks. Kas siit keegi oskab soovitada või laita?

Proovisin otsida võimalikke veakoode selle ZF outputi koodiga. Aga mitte midagi enda autoga seotut ei leidnud - kuulnud justkui olen, et kellelgi olla veel kõlar tühja koha pealt ragisenud, aga näinud ise sellist ei ole.
Uksepolster on kunagi vea otsingul eemaldatud, kõik on justkui normis. Aga vahel hakkab sealt neid raksusid tulema ja mingit otsest põhjust mina sellele ei näe. Ja viga ka ei leia. Kas keegi on kunagi sarnase asjaga kokku puutunud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.11 19:01 Tsiteeri


Ma ei tea, kuidas sulle tundub, aga minu silmale oleks ette 15 ja taha 20mm flants täpselt paras. Lähtun siinkohal postituse 15/04/2011 14:17 fotodest. Võrdse ET puhul istub vist enamus autodel tagaratas rohkem koopas? Sa muidugi oled juba ära tellinud ja soovitada on hilja.

Majaesine parkimisplats on kena :)


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 19.04.11 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:

Ma ei tea, kuidas sulle tundub, aga minu silmale oleks ette 15 ja taha 20mm flants täpselt paras.


Serx teab, mis räägib. Ja täpselt nii need flantsid tulevadki :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 19.04.11 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Ma ei tea, kuidas sulle tundub, aga minu silmale oleks ette 15 ja taha 20mm flants täpselt paras. Lähtun siinkohal postituse 15/04/2011 14:17 fotodest. Võrdse ET puhul istub vist enamus autodel tagaratas rohkem koopas? Sa muidugi oled juba ära tellinud ja soovitada on hilja.

Majaesine parkimisplats on kena :)


Mulle endale tundub ka niimoodi. Hakkas sedamoodi tunduma õigel ajal, sain eelmisel reedel veel uimerdades siiski tellimuse ära muuta. (ICE oli vastutulelik)
Tegelikult peaks vist flantside saabudes kelletki mõne osavama klantspildi tellima, sest mulle endale tundub, et minu tagasihoidlik fotografeerimisoskus teeb sellele veljesarjale liiga.

Aga parkimisplatsi saaga on värvikas, teistkordselt sama seriaali läbi ei elaks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.11 22:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tegelikult peaks vist flantside saabudes kelletki mõne osavama klantspildi tellima, sest mulle endale tundub, et minu tagasihoidlik fotografeerimisoskus teeb sellele veljesarjale liiga.

Miks ka mitte, mõtleme midagi välja :)


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.05.11 16:46 Tsiteeri


Täna oli pidulik päev - flantsid jõudsid!
Tagumiste 20 mm-stega ei olnud muud muret kui alla keerata, esimesed 15 mm-sed jäid originaalpoldile liiga õhukeseks. Polt tahab mõne millimeetri lühemaks saada.
Et ühe uksekõlari vastik ragin sealt kätte saada, siis oli vaja pagasirumist üks rack võimendi ja tuuneriga eemaldada, sestap ei luba MMI hetkel auto kõrgusega midagi teha. On automatic ja sellisena tegin mõne kiire ülesvõtte. Eks klantspilte pea siis ikka asjatundjad tegema hakkama. Aga mingi ettekujutuse hetkeseisust manab ehk ikka silma ette.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAGZWK3tstIx13JNHnu7eQ_llONbAjaTHN_PeEb02MtrES1cWBYQIU47QBEYoWTv6IXJS2_aY3YS7R040k5Pu2xQAm1T1UHxNDRA4o12
tr7FoTOMwimIiLQPG.jpg
Esimese hooga ütleks, et paksus sai päris paras. Kui kere ennast kergitada ja langetada laseb, siis saab vast uue adapteerimise ka kõrgusele teha ja üldmulje vajalikult voolujooneline timmida.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAADUhtAyeMRaestBbw7NTpzcZAEhvK0tnGQc8qla2ME65l-XAZmfoJf4jVRLakxA9vHiJ3LQ2u4gajjEHKSlhWQIAm1T1UI68Gf4ym2m
tOdTtRAa8CXPCzFRA.jpg
Võimalik, et pisut tüsedam rehv ehk tuleks kõne alla. Aga eks seda peaks ka katsetama hakkama, et kuidas ja mis. Katsetusena rataste müüki panemine andis suhteliselt ootuspärase tulemuse - kohe leidus ka konkreetne soovija. Mul oli vahepeal puhkusereis vahel, tol hetkel ei tahtnud kohe Pärnusse tõttama hakata ka. Praegu nagu ei tahakski kohe enam müüa.
Eks teiseltpoolt maakera lihtsalt pildi järgi kokkuostetud asjad ole paras loterii - kuidas kõik kokku sobib ja paika loksub, see selgub ikka alles kohapeal. Ja suht kalliks teeb kola omahinna.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAADR86-r_H3lsyO_v0FpJrJLvQSaBHP3ezQ43lBYMN2z15azmZ6iyU0SdznlsREX8mvv1-FOja2rUFSxLOh0xeqUAm1T1UA33mj5lck2
IU3Emw4INvDLCGU1X.jpg
Kui see ebameeldiv ragin ja raksumine ka sellesama ettevõtmise käigus uksest kätte saadakse, siis oleks nagu enamvähem suveks valmis. Poleeritud veljed peaksid ka varsti valmima, pane või teine ring aegajalt tuju muutumiste jaoks kuuri valmis...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 10.05.11 22:14 Tsiteeri


Võimendi, mis arvati vastikuid raginaid tegema tagumise ukse kõlarisse on tootekoodiga 4e0 035 223 (4e0 910 223 007). Visuaalselt sellel midagi viga ei leitud olema. Katsetasin Prillimäelt uue hankida, aga mingid numbrid ei klappinud. Pole kindel, kas toode ise sobiks, erinevad tähed olid tootekoodil lõpus.
Nüüd on pool pagasiruumi laialivõetud koli täis, MMI ei tööta sellepärast ja ma isegi ei tea täpselt, kuhu ja kelle poole pöördudagi. Esindusest uue tellimine on ka üsna ehku peale asi - polegi ju lõpuni kindel, et sellel olemasoleval midagi viga on. Nokk ja saba. Kirjutasin mõnedele Leedu varuosade kaubitsejatele küsimusi, kohalikele lammutusepidajatele ka.
Tähenduslikus vaikuses on juba igav sõita.

http://img405.imageshack.us/img405/7789/dsc01447p.jpg
G-lõpuga on juba Bose toode, see nähtavasti väga ei sobi.

Itaalias pakutav Becker, mis on C lõpuga, erinevalt minuomast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 17.05.11 21:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Aga palun, sealse info kohaselt polegi sul muud tarvis, kui dvd lugeja, elektrijuhtmestik ning optilised kaablid. Ainult juhtmestik ilma plaadilugejata.
Prillimäe autolammutusest saad vajaliku dvd lugeja. Soovitatav on võtta välise gps vastuvõtjaga (indoor ei tööta eriti). Tõsisem peavalu oli hoopis kogu asja kokkuladumine autosse, nuta või naera, ma tegin mõlemat ning lõpuks seadsin sammud ikkagi audihooldusesse, et asi ka visuaalsest küljest aktsepteeritav oleks.


Hakkasin ajaviiteks seda ammust kava ellu viima, siin jõudsin kukla kratsimise kohani: kas 4E0919887M võiks olla selleks projektiks sobiv DVD lugeja?
Selle toote pealkirjas sisalduv "High 2G Navigation " on tingimata tarvilik viide? Mida veel peaks silmas pidama, kas tootmise aastad vms võiks oluline info olla?

Samuti jäin mõtlema, kas ühe CD mängija vahetada 6-se boxi vastu on lihtne tegevus? Kas see ühendamine on plug and play tüüpi või läheb suuremaks lammutamiseks? Siinkohal hakkas silma tootekood 4E0035111 / 4E0910111C. Keegi oskab midagi kommentaariks kosta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.05.11 08:27 Tsiteeri


Eile sai selgeks, et ainult sõnakõlks on ütelus, et "size dont matter". Kaheksa on suur auto, matterib ikka küll. Mõjub nagu korralik pussymagnet mõjuma peab - haarab hulgi. Vähemalt kahekaupa. Eile tutvusin korraga kahe näitsikuga.
Tegimegi siis sedasi kolmekesi grupis seistes õhtuse tipptunni ajal teiste liiklejate tuju heaks, ummistasime Vabaduse puiestee ühe rea ära. Mina siis kõige esimene, keskel pisike punane Mazda, mis sai nii eest kui takka ja viimaseks Must Notsu. Selle juht lasi jala nii rippu, et ei pidurdanud teragi, lajatas linnakiirusel punasesse. Või oli see lihtsalt A8 mõju, nagu musklis särgita aknapesija kontoripiigade akna taga, mis neil tajud tümaks suigutas.
Politsei käis kohal ja vähemalt see selgus, et kehtiv liikluskindlustus mul veel on. Ise ma enam ei mäletanudki, kus ja mis.
Minuoma visuaalselt väga räsitud ei ole, soliidselt rasplit saanud nagu varahommikul konjakilõhnane suguelu suurkuju, kellel küll paaripäevane habe näos kuid silm säramas.

Päris uudne kogemus on aga see, kui palju tuttavaid võib lühikese ajaga näha, kui keset mootortee teist sõidurada natuke aega paigal seista.
Teises teemas näha olnud põrnikas surises ka mööda nagu metssea põrsas, triibud sakilise rästiku pihtimusena küljel.



http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAN8LOx2CDMoaPbowv3ZcJpZ0cF7YV49sHY_W5FrNxotFawDG2UHD7BZAKtaPIgOzhnd-jBAxR3d1-BZ7zf8irCIAm1T1UNyg_g-wvga
K9VjRNEdQDN9-Mskd.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 25.7% - SQL: 74.3%]