Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172912)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.10.09 04:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
On kellelgi ettepanekuid - viisakaid - kuidas see liist sinna tagasi panna.
Ette tänades Margusja

Silikoonliimiga.

See liistujupp on minu mälu järgi ilma tüüblita seest masendavalt tühi, ka endal ühel isendil oli see eelmise omaniku poolt kahepoolse teibiga sinna topitud, mis loomulikult pesulas jeed tõmbas. Ainus variant, mida mulle soovitati oli uus liistujupp soetada või uputada sinna liistujupi sisse paar polti ja "täis valada" suvalist ollust, mis kõvemaks suudab kuivades tõmbuda ning seejärel saab logari tagant asja seibide ja mutritega kinni keerata. Võta kinni, minul seda õnne leiutamiseks polnud, sest masin läks minu jaoks mahakandmisele mõni nädal hiljem :(.
PS! ära teisi tüübleid üldse tellima asu, sest need ei sobi sinna päris kindlasti mitte! Mul alumiste uste liistude plasttüübleid vist mingi peotäis mõlema poole omasid üle, alustasin nende vahetust, aga peale ühe ukseliistuga jändamist sain aru, et audi insenerid polegi neid "kestvateks ja vastupidavateks" disaininud, jube tahtmine tekkis vihaga need ukseliistud kipsikruvidega ukse sisse kinni keerata peale mitmekordset üritust orignaaltüübleid pikemaks kui mõni kuu hoidma saada :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.10.09 09:04 Tsiteeri


Ma jah juba mingeid tüübleid tellisin. Sain aru jah et ei lähe. tuleb vist uus liist tellida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.10.09 09:06 Tsiteeri


Kusjuures mulle endale tundub et juhiukse alumine ka ära. Aga mulle auto ajalugu suhteliselt vähe teada nii et raske ütelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 18.10.09 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
See liistujupp on minu mälu järgi ilma tüüblita seest masendavalt tühi, ka endal ühel isendil oli see eelmise omaniku poolt kahepoolse teibiga sinna topitud, mis loomulikult pesulas jeed tõmbas. Ainus variant, mida mulle soovitati oli uus liistujupp soetada või uputada sinna liistujupi sisse paar polti ja "täis valada" suvalist ollust, mis kõvemaks suudab kuivades tõmbuda ning seejärel saab logari tagant asja seibide ja mutritega kinni keerata.


Ma omal C4 puhul kasutasin nende väikeste keskmiste plastikliistude tagasipanemisel silikoonliimi ja püsivad vist siiani (nagu müügikuulutustelt näha on olnud :P). Samuti olid alt kõik tüüblid puruks ja oligi ainult sile liist. Kusjuures kõik 4 väikest liistu panin sedasi külge.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikkc
huviline



Registreerunud 25.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: 9-3 Aero, 80 2.3q

postitati 19.10.09 08:23 Tsiteeri


Kui hästi delfi auto testimise eest maksis ? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.09 08:25 Tsiteeri


Midagi ei maksnud. Miks peaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mikkc
huviline



Registreerunud 25.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: 9-3 Aero, 80 2.3q

postitati 19.10.09 19:56 Tsiteeri


Ega ma ei oodanudki konkreetset numbrit, ma niisama juhtisin tähelepanu artikklile delfi moto veerus, et kõik ikka loeksid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.09 19:57 Tsiteeri


Ega ma muud ei saanudki kui artikli lehes ja Delfis :) ja palju mõnitamist mis oli ette teada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mikkc
huviline



Registreerunud 25.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: 9-3 Aero, 80 2.3q

postitati 19.10.09 20:02 Tsiteeri


Inimesed mõnitasid sind sellepärast et sa korras A8-ga sõidad? :O


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.10.09 20:11 Tsiteeri


Ei ole mõtet pikemalt isegi tegelikult peatuda sellel kommenteerimiste teemal. Olen sellest tegelikult kõvasti üle :)
Muidugi oli odavam E39-ga sõita. Muidugi võtab bensiini rohkem kui väiksem isend. Ilmselt jääb ka kiirendades paljudele bemaritele all. Kindlasti veel palju asju.
Samas ma ei pea seda autot liisima, ei pea maksma kaskot. See on saba ja karvadega minu oma. Ja mulle meeldib A8 praegu sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 20.10.09 06:33 Tsiteeri


Kuni leidub lolle (paraku enamus), kes endale mõttetute numbrite eest mingi iseloomuta junni liisivad, leidub alati ka eneseõigustajaid e. siis neid mõnitajaid.
Korduvalt on juhtunud, et keegi istub oma riisiraketist minu autosse ja hakkab imestama igasugu asjade üle, mis mulle täitsa tavalisena tunduvad. Kui jutt umbkaudse hinnani jõuab, on muidugi imestus veel suurem, et kuidas tema uus auto ikka klõbiseb ja minek ka kehva jne. Kõik see tekitab kadedust, eriti kui liisingumaksed võlgu ja eriti pole nagu midagi saanud ka selle raha eest.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.11.09 15:07 Tsiteeri


Vahepeal sai tiba tjuunitud :)

Enne
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/06/IMG_0106.png

Nüüd
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/11/IMG_0166.jpg

Talvepapapud sai ka alla
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/11/kumm.jpg

Kuna summuti on nüüd kenasti originaal ja ei litsu ja ei põru tagumise pampri vastu siis plaanis ka see pamper korralikult kinnitada. Mulle tundub, et seal on kas midagi puudu või valesti.
Paar pilti ka juurde. Ehk keegi sama marki autot omav inimene oskab võrrelda ning nõu anda.

Vasak stange ja logari kokkupuute osa.
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/11/stange1.jpg

Vasak stange pool alt. Siin on näha mingi "jubin" mis võiks ehk midagi hoida?
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/11/stange2.jpg

Stange seestpoolt. Kuidagi tühi?
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/11/stange3.jpg

Ja kaks meeleolupilti ka :)

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/11/lumega.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/11/kunst.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 07.11.09 15:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Nüüd
http://margusja.pri.ee/wp-content/uploads/2009/11/IMG_0166.jpg
Väga ilus, mulle meeldib:)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.09 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Vahepeal sai tiba tjuunitud :)


Jap, seal tagastange all käib veel üks täies pikkuses ulatuv plastik osa, mis katab tagumikku, ka natuke alt poolt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.11.09 17:23 Tsiteeri


Selge. tundus jah natuke tühi. Hakkan detaili otsima :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 08.11.09 23:36 Tsiteeri


Minu silm ütleb talvepapupildi järgi, et su rehvidel on mustrijääk alla 3mm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.11.09 08:06 Tsiteeri


Ei tea ehk pilt petab. Minu arust suht korralikud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.11.09 14:29 Tsiteeri


Kuna bensiini taseme andur paagis vist ei näita päris nii nagu vaja siis sõitsin täna vist paagi tühjaks. Õnneks oli bensiini jaam kohe seal. St. auto seisma ei jäänud. CAT tuli hakkas põlema ja veojõukontrolli tuli ka!? Jõud kadus ka. Keerasin bensukasse. Tankisin. Panin käima ja jõud tagasi mootor töötab kenasti. Veojõu kontrolli tuli kustus ka ära. Samas CAT põleb.
Keegi Tallinnas arvutit järgi panna oleks aega?

Ette tänades, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.11.09 18:15 Tsiteeri


Häire maas. Õhtul koju minnes, peale käivitamist kustus nagu juba harilikult. Tänan kes reageerisid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.11.09 11:51 Tsiteeri


Nice. Istun hommikul autosse ja kompuuter pime, kiirust ei näita, pöördeid ka mitte. Ühe sõnaga aarmatuur vait. Ainult need tuled seal kandilistes kastides. Õli laadmimine jne. töötavad. Mitte midagi näppinud ei ole.
Vot selliseid vigasid näen küll Audi puhul esimest korda :(
See ei ole hea :) Kaitsmed vaatasin seal kunde jalgade juures üle. Korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 14.11.09 11:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Nice. Istun hommikul autosse ja kompuuter pime, kiirust ei näita, pöördeid ka mitte. Ühe sõnaga aarmatuur vait. Ainult need tuled seal kandilistes kastides. Õli laadmimine jne. töötavad. Mitte midagi näppinud ei ole.
Vot selliseid vigasid näen küll Audi puhul esimest korda :(
See ei ole hea :) Kaitsmed vaatasin seal kunde jalgade juures üle. Korras.

Taga pagassis on ka kaitsmeid paremalpool nurgas.


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.11.09 16:40 Tsiteeri


Peale kirjutamist läksin tagasi autosse ja toimis kõik nagu peab. Müstika :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 14.11.09 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Peale kirjutamist läksin tagasi autosse ja toimis kõik nagu peab. Müstika :)


Järgmine kord kui klaasipesu vedelik otsa saab võid jälle kirjutada.
Peale seda äkki paak täis.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.11.09 18:29 Tsiteeri


Kindlasti ei ole sa kohustuslik seda teemat jälgima. Kindlasti on vahe selles kas otsa on saanud kalaasipesu vedelik või on armatuur pime. Ühel puhul on tegu tavapärase protseduuriga. Teisel mittetavapärase käitumisega. Minu küsimis oli esitatud saamaks teada, et ehk on kusagil mingi kaitse mis võis antud olukorra tekkitada. See et armatuuri funktsionaalsus taastus ei tähenda seda, et probleem ei võiks taas ilmuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 14.11.09 18:36 Tsiteeri


Ok ära pikka viha pea, tõenäoliselt on kellaploki viga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.6% - SQL: 73.4%]