Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82712)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 09.10.11 19:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quAttr0
Väga kaunis masin, iga nurga alt. :) Lugesin terve teema ka läbi, oled päris palju ära teinud sellega. ;) Ja see makk sobib sinna ideaalselt. :)

Tänan! Kui juba tegemiste juurde läks jutt, siis homme saan Urmeti kaudu ka rihmavahetuseks vajamineva ning 28-ndaks on ka vahetuse aeg kinni pandud, öeldi, et läheb 4h ja 15eur/h, seetõttu ei hakanud seda ise ette võtma, muidu üritan asju ise teha, huvitav on lihtsalt näha, kuidas erinevat probleemid on inseneri poolt lahendatud:D
Muidu on masina juures veel ühtteist nokitseda (esi amordid, summuti lörin, kardaanitugilaager, tagasillatala värvimine), aga need sellised minu kapriisid, tehniline kontroll otseselt viga ei tuvasta.

EDIT: Üks klõps siis ka siia jäädvustamaks kasvõi iseendale nende paigaldatud detailide tootja firmasid!

http://static2.album.ee/files/1036/24/large_25906189_S4Ea.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kohilapoy
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.08
Asukoht: kohila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe

postitati 15.10.11 21:42 Tsiteeri


Palju hammasrihma komplekt koos veepumbaga maksma läks kui saladus ei ole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 16.10.11 11:19 Tsiteeri


Kuidagi vähe asju pildil :D

Simmereid ei plaani lasta ära vahetada?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.10.11 15:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kohilapoy
Palju hammasrihma komplekt koos veepumbaga maksma läks kui saladus ei ole?

Koos termostaadiga oli 146eur!

Simmeritest aga niipalju, et kui on korras, siis ei torgi nö igaksjuhuks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.10.11 19:14 Tsiteeri


Selline küsimus siis, et kas audi 100 2,8 mootori esiplastik (see, mis varjab osaliselt mitmikkiilrihma) sobib minu coupe 2,6 mootorile? Ma arvaks, et sobib, aga ma ainult arvan, täpselt ei tea:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 19.10.11 19:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Selline küsimus siis, et kas audi 100 2,8 mootori esiplastik (see, mis varjab osaliselt mitmikkiilrihma) sobib minu coupe 2,6 mootorile? Ma arvaks, et sobib, aga ma ainult arvan, täpselt ei tea:(


Idee järgi peaks sobima, sest muud ei tohiks väga teistmoodi olla kui sisselaske kollektor. Kinnitused katte jaoks peaksid kattuma (ei anna pead, üritasin ka ETKAST vaadata aga hetkel pole veel sotti saanud). Hea oleks kui saaks konkreetse detaili koodi, oleks hea võrrelda.


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.10.11 19:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Selline küsimus siis, et kas audi 100 2,8 mootori esiplastik (see, mis varjab osaliselt mitmikkiilrihma) sobib minu coupe 2,6 mootorile? Ma arvaks, et sobib, aga ma ainult arvan, täpselt ei tea:(


Idee järgi peaks sobima, sest muud ei tohiks väga teistmoodi olla kui sisselaske kollektor. Kinnitused katte jaoks peaksid kattuma (ei anna pead, üritasin ka ETKAST vaadata aga hetkel pole veel sotti saanud). Hea oleks kui saaks konkreetse detaili koodi, oleks hea võrrelda.


Sama aja mootor nagu sinu omal, seega kui sinu oma kood sobiks, siis sobib see 100 oma ka!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.10.11 16:18 Tsiteeri


Nüüdseks on see mootoriesine plastik olemas ja hammasrihma plastiku peal ka kiri WP+rullid 282000:D
Maksis siis vahetus mul 45eur ja jupid 145, seega kokku 190eur! Veepump oli päris läbi olnud, seega arvasin õigesti, et see teeb häält, nüüd on vaikne. Simmerid olid ka korras, täiesti kuiv.
Termostaat sai ka uus Behri oma pandud, aga ikka kuidagi uimane see soojenemine ja eks näis, kuidas maanteel on, kas hoiab tempi.
Nädala eest sai vahetatud ka kolinate kaotamiseks üks eesmine amort, mahavisatud raha, sest kolin jäi alles, siit järeldus, et jälle ei suudetud kolina põhjust tuvastada. Olen suht kindel, et koliseb šarniir, need on mul olemas ja lähevad lähiajal vahetusse nagu ka kardaanipukk, mille viga ei tuvastatud mitmete proffide poolt, aga mille vea avastasin mina suht hetkega, kui viitsisin ka selle pleki eest kruvida, nägin, et pukk täiesti vedel ja käega saab suht lihtsalt vastu põhja põmpsu kätte. Igatahes järgmise nädala alguses aeg ka TÜV ära teha, eks annan teada, kuidas läks:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 29.10.11 16:38 Tsiteeri


Kas amordi tugilaagri vahetasid ka ikka ära?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.10.11 18:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kulufield
Kas amordi tugilaagri vahetasid ka ikka ära?


Polnud vast nagu põhjust, eelmised alles said vahetatud, sa ju isegi pakkusid võtit:P Kuivõrd stabikakondi otsad olid mul lahti ja olid käega katsudes tihedad, sama oli ka rooliotsaga, et käega pidi ikka jõudu rakendama, et liiguks see munakas, amort on vahetatud, tugilaagrid samuti, siis pole muud võimalust, kui šarniir, kummikate on sel šarniiril nagunii katki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 30.10.11 07:46 Tsiteeri


Noh ütleme nii, et minul hakkas tugilaager juba uuena kolisema ja siin ennemgi paljud olnud sellega jännis et see koliseb.

Siin üks pikem teema selle kohta: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=41388&page=1&highlight=%EF%BF%BD#pid470908


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.10.11 08:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kulufield
Noh ütleme nii, et minul hakkas tugilaager juba uuena kolisema ja siin ennemgi paljud olnud sellega jännis et see koliseb.

Siin üks pikem teema selle kohta: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=41388&page=1&highlight=%EF%BF%BD#pid470908


Vana tugilaager oli suht pilbasteks ja eriliselt kolinale juurde ei andnud. Samuti on ebaloogiline see, et kui üks pool koliseb ja ma vahetan ära mõlemad tugilaagrid ning ainult see sama pool koliseb edasi, ei ole eriti tõenäoline vist, et tugilaagri viga:D
Paari nädala pärast vahetan šarniirid ära ja eks siis näis, kas selgub karm tõde, et carstop ja TÜV ei ole võimelised sedasi kolisevat šarniiri tuvastama või pean viga mujalt otsima! Arvestades seda, et carstop ei suutnud tuvastada nii vedelat kardaanipukki (kuigi ma ütlesin eraldi üle, et seda kontrollitaks), siis ei ole siin imestada midagi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.11.11 12:52 Tsiteeri


Nonii, vahetasin täna ära mõlemad eesmised šarniirid, parempoolne oli käega katsudes täitsa tihe, aga vasakpoolne suht kerge liikumisega, kaitsekumm oli katki mõlemal. Oleksin arvanud kolina järgi, et ikka vastupidi on, aga kinnikeerates selgus tõsiasi, et vasakpoolset šarniiri püstaku külge kinnitamise polti võisingi keerama jääda, lõpus vint maas, seega ilmselt põhjus, miks see pool kolises, šarniir lihtsalt ei olnud korralikult kinni, panin siis mõlemale poole uued poldid! Käisin ka proovisõidul ja esialgu tundub, et kolin likvideeritud, eks aeg näitab, kas ka püsivalt:P
Mõtlesin ikka, et uurin enne TÜVd natuke seda tagumise parempoolse pidurisadula asja, sest tundub kuidagi lahja selle poole käsipidur. Selgus, et see junnike seal sadula sees on ilmselt oma aja ära elanud ja ei toimi, hoob liigub täiesti vabalt jne, aga jääb nagu vahepeal selle junni taha kinni ja asi korralikult ei toimi. Ei tea, kas seda junni ka kuskilt eraldi osta saab? Igatahes väga meelitatud ma selle sadula uuesti lahtivõtmisest ei ole, seega uue/kasutatud sadula otsingutel. Tundub, et sobib ainult 91-96 coupe q ja b4 q sadul aga c4 q jms mitte, nii näitas vähemalt ladu24.ee:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 05.11.11 15:13 Tsiteeri


Vii tagumised suportid sinna laki autosse või mai mäletagi mis koht sellega tegeles, et vana suport sinna ja siis saad mingi 30% tutikalt alla ehk uus suport on ainult külgekeeramise vaev, kõik vidinad/seibid/tihendid on sees uued.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.11.11 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Vii tagumised suportid sinna laki autosse või mai mäletagi mis koht sellega tegeles, et vana suport sinna ja siis saad mingi 30% tutikalt alla ehk uus suport on ainult külgekeeramise vaev, kõik vidinad/seibid/tihendid on sees uued.


Mul oleks tegelikult vaja ikka niikaua sõita, kuni uue saan ja külge panen ja Laki auto on vist Tallinnas. Netist ma esimese hooga vahetusfondi ei leidnud ja üldse ainuke pakkuja oli www.ladu24.ee ja 144eur, see on ehk natuke palju võitu, eriti veel NK tootja kohta, aga kui muud ei saa, siis see vast lähebki.
Sai ka kasutaja Lepmaa2 käest sadulate kohta päring tehtud, tal küll sedaan b4 2,8 q, aga need peaks ka sobima, äkki on tal täiesti korralikud need;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 05.11.11 16:23 Tsiteeri


Minumeelest B4 quattro oma ei tohiks minna. Trossid tulevad erinevate suundade pealt külge. Pole praegu aega uurida ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.11.11 16:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiil
Minumeelest B4 quattro oma ei tohiks minna. Trossid tulevad erinevate suundade pealt külge. Pole praegu aega uurida ka.


Ega ma mujalt teagi, aga ladu24.ee näitab, et sobivad!
http://www.ladu24.ee/et/ladu2/1414/7026,142680,0,0/933613


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 05.11.11 18:44 Tsiteeri


Võrdle korra pilti ja enda supordit, siis näed kas sobib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.11.11 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiil
Võrdle korra pilti ja enda supordit, siis näed kas sobib.


Noh auto ju juba koos ammu, raske võrrelda päris üks ühele, aga need Lucase suportid olid kõige sarnasemad, vedru ainult ei ole , see teine variant, ATE vist, oli ikka täiesti teine. Kas on siis reaalne, et ei sobi kumbki variant, mida ladu24 audi coupe 2,6 quattrole pakub? Tundub, et sul on endal mingeid kogemusi selles vallas, lase tulla, hari mind;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.11.11 11:14 Tsiteeri


Ise küsin, ise vastan, tõepoolest, päris selline ei ole ükski esmapilgul netis pakutavatest. Suportil on kirjas hoopis Girling. Ega keegi ei tea, kus kohas selliseid ka müüakse?
Eks ma esmaspäeval uurin täpsemalt, äkki müüakse ka remontkomplekte, kus see pisike junn (vist on selle nimi tõukurvarras?) ka olemas ning teen ikkagi uuesti sadula remondi:P
Sadul siis selline:

http://static3.album.ee/files/1040/88/large_26022133_acXJ.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 06.11.11 16:53 Tsiteeri


Girling 36 on need ilmselt nagu 20v'l. NK remondikomplekt läheb nendele peale. Alles sai enda omadel remont ära tehtud. Kolb maksis vist klubilisele ~10€, vedru ja seda imeliku kujuga taldrikut tutikana ei müüda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.11.11 17:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Girling 36 on need ilmselt nagu 20v'l. NK remondikomplekt läheb nendele peale. Alles sai enda omadel remont ära tehtud. Kolb maksis vist klubilisele ~10€, vedru ja seda imeliku kujuga taldrikut tutikana ei müüda.


Tegin ju isegi remondi, ses mõttes tean, et mis remontkomplekt läheb, aga kas mõnes komplektis ka see tõukurvarras on, seda pean hakkama uurima. Kolb, hoob jms on kõik väga heas korras, lihtsalt see junn, mis käsipidurit reguleerib võiks varuks olla, kui uuesti lammutama hakkan. Kusjuures see vedru ja käsipidurihoob olid ka mingis remontkomplektis olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 06.11.11 18:31 Tsiteeri


Ahsoo see, kurat ma mõtlesin millist kässari junni sa silmad pead...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.11.11 18:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ahsoo see, kurat ma mõtlesin millist kässari junni sa silmad pead...

See junn, mis asub lahtiselt käsipidurihoova otsas lohus, on ca 1 cm pikk ja pool senti jäme, kes on sadulat remontinud, see vast teab, millest jutt, muidu on jah raske aru saada:P Milleski muus ei saa vist nagu viga olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.11.11 12:31 Tsiteeri


Käisin Forsist läbi ning ilma pikema jututa toodi mulle letile NK toodetud sadul, mis näeb täpselt samasugune välja nagu minu Girling! Hinnaks ka ainult 71eur, kui vana vastu annan ehk siis nn vahetusfond! Huvitav aga, et minu uuritud neti varuosapoed sobilikke ei pakkunudki:o Arvasin, et netis on kõike:D
Igatahes kui sellise hinnaga uue saab, siis ei viitsi küll ise seda remonti ette võtma hakata uuesti, seda enam, et minule vajaminevat jublakat vist remontkomplektides ei leidugi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 23.5% - SQL: 76.5%]