Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  10
Autor:
Pealkiri: liiklushuligaan audi roolis:( (Vastuseid: 244 | Vaatamisi: 16562)
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.08 11:59


Jah, sul on õigus, ei süvenenud piisavalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.08 12:00


Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
AC staff peaks natukene Eesti Audi Klubi sümboolika kasutamise reeglid natukene vaatama: 4. punkt.... kui ise jälgida ei suuda:) siis natukene seda punkti endale kasulikuamaks muutma:D:D:D

Ära nüüd üle ka pinguta, igal asjal on alati kaks külge. Maqqu ja A-kaheksa on omavahel juba suhelnud ja asjad selgeks rääkinud.

See kõik ei tähenda muidugi seda, et ma sellist käitumist heaks kiidan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.08 20:12


päike hakkab kõrgemalt käima, kiirused kasvavad
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/article.php?id=18224222


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 19.02.08 09:00


Veel midagi seoses Audiga :(
Link Delfi krimi uudistele


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 19.02.08 12:36


hakkab järjest rohkem jääma mulje et Audi maine käib sama rada mis BMW omal ajal.

Mida paksemaks rahakott, seda luksulikumaid masinaid nokkarid ostavad...

Loodan, et see hüpotees ei pea paika


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 19.02.08 12:54


eile kell 23 püssis üks tume avant liivalaia tn fooritagant fooritaha. Muidu ma tavaliselt neid ei märkagi, kuid antud auto pani minema nii, et nina vahtis päris kõvasti taevapoole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 19.02.08 13:05


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
eile kell 23 püssis üks tume avant liivalaia tn fooritagant fooritaha. Muidu ma tavaliselt neid ei märkagi, kuid antud auto pani minema nii, et nina vahtis päris kõvasti taevapoole.


suhteliselt ohutu kellaaeg ja koht selleks ju?

või tahtsid öelda, et aeg oleks ammorte vahetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 19.02.08 16:04


Kas tõesti on vaja siia teemasse kirja panna iga liikluses nähtud Audi?

Kihutajaid on alati olnud ja jääb ka olema. Pole vahet mis marki autoga nad sõidavad.

Tore on, et teil on mure meie automargi maine pärast kuid reaalselt mõeldes mida suudate te muuta? Sõidate mööda ja annate ninasse? Seda tehes rikute ka ise kehtivat LE-d. Jääge lihtsalt rahulikuks ja ärge spammige mingeid mõtetuid lauseid a´la Audi süstis siia Audi süstis sinna. ( Mitte midagi isiklikku kellegi vastu)

Mind näiteks teeb murelikuks kohutav kogus nais juhte kellel on vahtralehed ja kui lumi maha tuleb siis sõidavad nagu oleks pudel gaasipedaali all. Kui ikka on hirm, et hakkama ei saa, siis ei tasu ka autoga teele tula on minu arvamus ja see on ka kõik mis ma teha saan.

Seega postitused siin foorumis ei vii kuskile. Kui nääte arutult kihutavat autot olenemata margist andke politseile teada. See on nende asi nendega klaarida. Kui suudate autot n.ö legaalse kiirusega "jälitada" ja politseile teavet anda laske käija, kuigi pikas perspektiivis pole ka sellest abi.

PEACE


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.08 16:21


Üks fäike fakt lisaks. Sõikudimark millega te ise liiklete jääb liikluses rohkem silma kui mõni mis iganes muud marki sõiduk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 19.02.08 16:29


Tsitaat:
Algselt postitas: Dust Rocket
Mind näiteks teeb murelikuks kohutav kogus nais juhte kellel on vahtralehed ja kui lumi maha tuleb siis sõidavad nagu oleks pudel gaasipedaali all. Kui ikka on hirm, et hakkama ei saa, siis ei tasu ka autoga teele tula on minu arvamus ja see on ka kõik mis ma teha saan.


PEACE

Huvitav,kuidas ta sellest hirmust siis üle saab kui lumega ei sõida ning ei harjuta? Kui endas kindel pole siis on mõistlik ikka vaiksemalt võtta asja,minu arust vastupidine tegevus oleks ikka kordi hullem ju :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 20.02.08 07:49


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
eile kell 23 püssis üks tume avant liivalaia tn fooritagant fooritaha. Muidu ma tavaliselt neid ei märkagi, kuid antud auto pani minema nii, et nina vahtis päris kõvasti taevapoole.


suhteliselt ohutu kellaaeg ja koht selleks ju?

või tahtsid öelda, et aeg oleks ammorte vahetada?


mth, sa paned mind imestama. Kas Liivalaial kell 23 kehtivad muud reeglid kui päevasel ajal? Meri ja taevas ju ka ohutud kohad ja ruumi palju, ikka sõidetakse kokku...

Reegel on reegel ja seda igal ajal. Seda enam, et öösel võid politseile sedarohkem silma jääda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 20.02.08 08:54


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
mth, sa paned mind imestama. Kas Liivalaial kell 23 kehtivad muud reeglid kui päevasel ajal? Meri ja taevas ju ka ohutud kohad ja ruumi palju, ikka sõidetakse kokku...

Reegel on reegel ja seda igal ajal. Seda enam, et öösel võid politseile sedarohkem silma jääda.


reegel on tõesti reegel ja selline jutt, et keegi kuskil püssis audiga, on hülgeila.

loomulikult ei poolda ma seadusrikkumisi, viitasin lihtsalt selle esimese postituse mõttetusele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zayetz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Üle Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.08 08:59


Väike vastuväide. ära alahinda vahtralehega naisi. Sõidan mitu korda nädalas Tallinna ja Pärnu vahet ja ohoo, mis vaatepilt tuleb. mehed (noored ja vanad) sõidavad maanteedel 70'ga siis kui sajab lund või vihma. Niiet seda ei saa võtta kui ainult naised on süüdi.
On naisi kes sõidab väga hästi ja on mehi kes sõidavad väga halvasti! :P



Tsitaat:
Algselt postitas: Dust Rocket
Kas tõesti on vaja siia teemasse kirja panna iga liikluses nähtud Audi?

Kihutajaid on alati olnud ja jääb ka olema. Pole vahet mis marki autoga nad sõidavad.

Tore on, et teil on mure meie automargi maine pärast kuid reaalselt mõeldes mida suudate te muuta? Sõidate mööda ja annate ninasse? Seda tehes rikute ka ise kehtivat LE-d. Jääge lihtsalt rahulikuks ja ärge spammige mingeid mõtetuid lauseid a´la Audi süstis siia Audi süstis sinna. ( Mitte midagi isiklikku kellegi vastu)

Mind näiteks teeb murelikuks kohutav kogus nais juhte kellel on vahtralehed ja kui lumi maha tuleb siis sõidavad nagu oleks pudel gaasipedaali all. Kui ikka on hirm, et hakkama ei saa, siis ei tasu ka autoga teele tula on minu arvamus ja see on ka kõik mis ma teha saan.

Seega postitused siin foorumis ei vii kuskile. Kui nääte arutult kihutavat autot olenemata margist andke politseile teada. See on nende asi nendega klaarida. Kui suudate autot n.ö legaalse kiirusega "jälitada" ja politseile teavet anda laske käija, kuigi pikas perspektiivis pole ka sellest abi.

PEACE



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 20.02.08 09:06


Ma ei väidagi, et vahtralehtedega naised on süüdi milleski. Tahtsin lihtsalt juhtida tähelepanu sellele et se postitus a´la Audi püssis on nii mõtetu.


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 20.02.08 09:29


ma nõustun 100% hr Dust Rocketiga.
Samuti arvan, et sellise teema ülevalhoidmine on mõtetu. Staff arvatavasti laseb siia koondada sellise suurema s*ta, et poleks iga päev uut posti stiilis "vaadake mis mina jälle nägin." Loota jääb ainult, et ehk see teema ka kedagi korrale kutsub.

Aga milleks copida siia linke delfist, sellest ma aru ei saa. Olgu see siis pigem juba mingi ac häbipost. Kui ma numbrialustega rikun liikluseeskirju, siis on mult võimalik korduvate rikkumiste puhul need ära võtta. Niikaua kui ma klubi mainet ei riku, pole küll kellelgi peale politsei asja minuga möliseda.

Õhtuti käib ma usun, et igas linnas fooride alt püssimine ja kui kedagi alla ei aeta ja kiirus mõistuse piiresse jääb, siis pole midagi hullu. Vanasti õpetatigi autokoolis, et ristmikule tuleb läheneda aeglaselt ja ettevaatlikult, lahkuda sealt aga kiiresti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 20.02.08 10:00


millele tähelepanu juhtisin on see, et järjest rohkem tõmmatakse vanade bmw ja audi omanike vahele võrdusmärk (tundub, et see pole ilmaasjata).

edit: aga ma saan aru.. omadega ei plõksita


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 20.02.08 10:05


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
millele tähelepanu juhtisin on see, et järjest rohkem tõmmatakse vanade bmw ja audi omanike vahele võrdusmärk (tundub, et see pole ilmaasjata).

edit: aga ma saan aru.. omadega ei plõksita


no mina ei loe kõiki audiomanikke 'omadeks'

kui ikka ac numbrialused autol küljes, on jutt teine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.02.08 10:14


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
eile kell 23 püssis üks tume avant liivalaia tn fooritagant fooritaha. Muidu ma tavaliselt neid ei märkagi, kuid antud auto pani minema nii, et nina vahtis päris kõvasti taevapoole.

Mina vajutan ka vahel nii, et pärast kohaltminekut on tavaline liiklemiskiirus mõne sekundi pärast käes. Mitte et mul kuskile kiire oleks, aga mulle meeldib. Ma ei sega sellega kedagi. Samas ei ole ma viimasel ajal oma autodele AC numbrialuseid pannud, kuna kõrvaltvaatajale võib mu sõidustiil vahel tõesti liiga äkiline tunduda. See ei tähenda, et ma alati nii sõidaks. Vahel.
Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
millele tähelepanu juhtisin on see, et järjest rohkem tõmmatakse vanade bmw ja audi omanike vahele võrdusmärk (tundub, et see pole ilmaasjata).

Miks seal ei võiks võrdusmärk olla? Ma olen ise vaheldumisi BMW-de ja Audidega sõitnud ja ma olen ju ikka seesama inimene?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.02.08 15:00


Mina soetasin kunagi AC kleebised, mida ma ühelegi autole kunagi külge ei pannudki ;) Lihtsalt sisetunne ei lubanud, kuna ka ise armastan vahel mõne krutski liikluses teha, mis kedagi ei häiri ega ohusta, aga mõnele "imeliku mõtlemisega" kodanikule võin häirivana tunduda :cool:

Ja mis te arvate, kas selliseks saab auto viisaka sõiduga? :D

http://ufo.planet.ee/foorum/pic39.jpghttp://ufo.planet.ee/foorum/pic40.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 20.02.08 15:04


Olgem ausad ka mina ei sõida AC numbrialustega just sellepärast et aeg ajalt kipub paremasse jalga tekkima "kramp" :D:P

Mitte, et ma kogu aeg uhaks. Aeg ajalt öösel koju sõites ikka saab tallata maanteel


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ado
huviline

Avatar


Registreerunud 17.07.04
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.08 16:12


Tsitaat:
Algselt postitas: Dust Rocket
Olgem ausad ka mina ei sõida AC numbrialustega just sellepärast et aeg ajalt kipub paremasse jalga tekkima "kramp" :D:P

Mitte, et ma kogu aeg uhaks. Aeg ajalt öösel koju sõites ikka saab tallata maanteel


Tundub, et enamik Eesti Audi klubi liikmeid ei julgegi klubi sümboolikat kasutada, sest kuuluvadki siin teemas mainitud juhtide hulka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.08 16:20


Tsitaat:
Algselt postitas: ado
Tundub, et enamik Eesti Audi klubi liikmeid ei julgegi klubi sümboolikat kasutada, sest kuuluvadki siin teemas mainitud juhtide hulka?


jaaa
justnimelt
tallame nagu idioodid silm punnis peas ja teeme napakaid manöövreid just teiste nina all, et kõik ikka klubi sümboolikat näeks
ja tegelikult on ka piiratud juurdepääsu all veel teine piiratud juurdepääs, kus siis sellised kõik koos on, meil on seal oma rekordite jagamine ja arvepidamine
hetkerekord on blacki käes 86 värdjat manöövrit päevas
maqqu juhib põhjustatud liiklusõnnetuste klassis 94-ga
jõuvankri käes on rekord suurima kiiruseületusega +149
minu käes on rekord 118 inimese sopalombist läbisõidu tulemusel rikutud riietega
indro saavutus on 91 punase tule alt läbisõitu ööpäevas...

vot sellisesse klubisse oled sa sattunud tegelikult

http://galerii.tarmotomson.net/loll.gif


a mis teeb inimesest liiklushuligaani?
kust läheb piir huligaansuse ja pisirikkumise vahel?
või kogume siia teemasse lõpuks KÕIKIDE audide reg nr-d ja paneme kirja rikkumised?
alustaks sinust siis, ma võin kihla vedada, et parklas manööverdades sa suunda ei näita alati, raudselt mõni kord läheb meelest või sooritad misiganes muu rikkumise
it's all in the little things, pindu teise silmas näed, palki oma silmas mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 20.02.08 16:31


Tsitaat:
Algselt postitas: ado
Tsitaat:
Algselt postitas: Dust Rocket
Olgem ausad ka mina ei sõida AC numbrialustega just sellepärast et aeg ajalt kipub paremasse jalga tekkima "kramp" :D:P

Mitte, et ma kogu aeg uhaks. Aeg ajalt öösel koju sõites ikka saab tallata maanteel


Tundub, et enamik Eesti Audi klubi liikmeid ei julgegi klubi sümboolikat kasutada, sest kuuluvadki siin teemas mainitud juhtide hulka?


Minujaoks on imelik lugeda ntx autolehest, kuidas erinevad inimesed kirjeldavad oma suurimat sõidukiirust. Tänases AL's on ju lausa naeruväärne 135 kmh.
Mina arvan, et see on naljakas. Ja sellised arvavad, et on maailma nabad liikluses, ja teavad sellest kõike? Ja oskavad sõita ja puha. Isegi lausa kiiresti.

Ma ei propageeri midagi muud kui mõitslikult liiklemist. Aga sellegipoolest ei hakka ma oma autodega KOGU AEG kõiki piiranguid jälgima. Ma EI jõua lihtsalt. Kui ikka keegi ei näe ja ei kuule, siis teen ikka pätti kah. Ausalt tunnistan. Ja noh 135 on andke andeks - lustakas ju lausa ;P


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 20.02.08 16:36


Kohe sügelen kirjutama, paraku.

Et lihtsalt inimesed, kes teisi õpetavad ja on eeskujuks. Olgu siis staff.. või lihtslat aktiivsem klubikasutaja, võiks olla ka eeskujuks liikluses.

Mitte nii, et surume silma kinni ja teeme veel nalja et oi näe, sõber, nägin et mängisid troppi liikluses, aga pole hullu - sa nii tuntud mees, et anname andeks ? Samas kui keegi suvakas troppi mängib olete puruvihased ja tahaks või maha lüüa. Suht mõttetu suhtumine, minupärast olgu see AC üks suure pere või mis iganes, aga kui ise teete vigu, oleks kena avalikult vabandust paluda, mitte üleolevalt suhtuda "jah, läks nii natuke jah...."

Lihtsalt hõikaks selle idee välja, et oleks ilus, kui antud häbiposti lükatud inimene ka ise avalikult siin vabandust palub mitte ei ignoreeri teemat. Oleks ju nii õiglasem ?

Meil on kohtasid küll kus kiirendada, tõmmelda ja ajud pehmeks lasta. Ja tõsi, kui oled meheks sündinud ja hea auto käes, mis seal salata, vahest peab lihtsalt vajutama. Aga kui seda vaja teha on ja jama teete ja ikka ilmtingimata kõigi ees, pole vaja kära tõsta, et näe - naabri Mati sõitis veel hullemini kui mina... lihtsalt tunnistage vigu ja ka teised õpivad teist lugu pidama ja rohkem aru saama / andestama.

Tänan tähelepanu eest! ;)

EDIT:

Kel midagi tarka öelda pole, võiks suu kinni hoida.

Järelikult on antud piisavalt põhjust kaaskodanike häirimiseks/välja vihastamiseks, kui juba avalikult kirjutatakse autode numbrid üles. Igaüks võibolla ei oska lihtsalt situatsiooni ideaalsel kujul kirjeldada ja võib tunduda mõttetu postitusena.

Samas vaevalt et see kellelegi silma jääb, kui keegi parklas parkimiskohale parkides suunda ei näita vms pisivigu. Räägime siiski suurematest rikkumistest, mis pälvivad üldsuse tähelepanu. Seega häbipost õigustab end 100%, lihtsalt näitab antud inimesele (juhul kui see juhtub seda lugema), et tema sõidustiil ja käitumismall on arulage ja oleks aeg seda korrigeerida.

Mina ootaks ja näeks endiselt sellest teemast liiklusrikkumisi audide näol, koos numbritega. Ja tunnistan, et kui ma peaks kunagi eksima ja ma enda auto ja numbri siit leian, palun vabandust ka vastavalt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 20.02.08 17:20


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Minujaoks on imelik lugeda ntx autolehest, kuidas erinevad inimesed kirjeldavad oma suurimat sõidukiirust. Tänases AL's on ju lausa naeruväärne 135 kmh.
Mina arvan, et see on naljakas. Ja sellised arvavad, et on maailma nabad liikluses, ja teavad sellest kõike? Ja oskavad sõita ja puha. Isegi lausa kiiresti.

Ma ei propageeri midagi muud kui mõitslikult liiklemist. Aga sellegipoolest ei hakka ma oma autodega KOGU AEG kõiki piiranguid jälgima. Ma EI jõua lihtsalt. Kui ikka keegi ei näe ja ei kuule, siis teen ikka pätti kah. Ausalt tunnistan. Ja noh 135 on andke andeks - lustakas ju lausa ;P
Oota, mis mõttes on naeruväärne või lustakas see, et inimese seni saavutatud suurim sõidukiirus on 135 km/h? Kõik, kes pole üle 200 km/h sõitnud, on mingid naeruväärsed jobud sinu arvates ja sina sõita oskav maailmanaba? Sorry, aga kasva suureks, mees.

Oma Audi spidomeetrilt nägin ma viimasel suvel Soomes numbrit 120, oli legaalne kiirus. Ringrajal pole mul aega spidomeetrit jälgida kui ise roolis olen.

Edit: Tegelikult ma ka möödasõidul ei jälgi kiirust, vaid liiklust, nii et ilmselt olen ka Eestis sealkandis numbreid saavutanud, aga ma ei tea seda.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.0% - SQL: 70.0%]