Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  10
Autor:
Pealkiri: Tartu liikluskultuur (Vastuseid: 233 | Vaatamisi: 32438)
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 05.01.07 18:05 Tsiteeri


Sõitsin ka täna mõõda Sõpruse silda ja jalgrattatee osas ei leidnud küll miskist kuumaastikku sealt, tõsi, kui sõita tee äärest 0.2m kaugusel, siis on tõesti tiba mühklik aga ma ei usu, et keegi sõidab 0.5m kõrguse äärekivi ääres nii lähedal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 06.03.07 23:51 Tsiteeri
Uus moodus Tartus "kuidas odavat autot müüa"!



Täna sai ringi liigeldud ja teema järgmine:

Sõitis mingi kilisev kolisev ja jubedalt tossav honda kivik vaksali tänaval. Nagu hakkasin lähemale minema, et mööda süstida löödi rämedalt pidurid põhja, sain ilusti ise kah pidama ja minu taga sõitev auto. Järgmine hetk süstiti eest täiega minema peaaegu raudteejaama juures sama teema enne tee kaheks minemist peale tiigi tänavat, aga sel korral ma olin juba "ettevaatlikum" ja ei üritanudki midagi. Nagu mina kah taga seisma sain tõmmati jälle minema. Viimane piir katkes ~100m enne näituse tänavat kui löödi pidurid jälle täiega põhja ja põhimõtteliselt oodati pauku. Vastu kedagi ei tulnud, ise tõmbasin paugust mööda teele ette ja autost välja. Vend üritas tagurpidi jehhat tõmmata, aga minu taga olnud auto oli ees. See jutt, mis suust tulema hakkas oli sõna otseses mõttes kaudne vihje sellele, et MIKS SA MULLE TAGANT SISSE EI SÕITNUD??? Talle olevat väidete kohaselt küll kass ja koer jne. ette jooksnud. Mina ei näinud konnapoega kah teel mitte ühelgi korral :mad: Minu taga sõitnud autost kargas kah peale mingit aega kodanik autost välja, kes tuli kah ja sõimas samuti nii et laululavalt vastu kajas :D

Auto oli kaheukseline esimese ümarama kerega kivik ~90-92.a. tumehalli värvi, kõikjal värviparandused (pintsliga), number oli 817 M?? ei jäänud meelde vihaga. Kodanik ise oli mingi aastates ~40.

Ehk siis väga hea moodus kuidas pikivahet mitte hoidvat liikurit endale täie p*saga sisse lasta sõita ja vana romu kindlustusele "maha müüa".

EBANORMAALNE :mad:

Endal oli küll hea õppetund igasugu pikivahede hoidmise suhtes ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.03.07 00:13 Tsiteeri


sitt lugu see viimane lugu. Endal oli 3 päeva jooksul 2 juhust, kus kõrvaline isik lihtsalt suvalt veendumata, kas keegi tuleb, täiega ette keerab-- seda küll Tallinnas-- aga ega kuskil 70 pealt pidama saa õieti ja mõlemad korrad väga väga napikad rattad plokkis lohisedes-- kusjuures esimene kord keerati lihtsalt üle kahe trammitee suvalt tagasi ja otse ette. Kui nüüd oleks tagant sisse põrutanud, kas siis oleks taganttulija süüdi jäänud pikivahe mittehoidmises või kui keegi kaherealisel teel veendumata manöövri ohutuses lihtsalt rida vahetab sedasi et endal kiirust pole ollagi, kuid minul kiirus suurem, kes siis süüdi jääb otsasõidul? Sellega tuleb ju arvestada, et taganttulijale jalgu ei jää ja teda äkkpidurdusega ei üllata, aga kas pollareid see kotib? Pikivahe teema on krt väga tobedalt mugav argument politseil probleemid lahendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 07.03.07 07:31 Tsiteeri


to: Audiamus & kõikidele teistele autojuhtidele.

Kui teil sellised ettekereamised aset leiavad siis oma naha päästmiseks hankige omale tunnistajate andmed kes seda ettekeeramist pealt nägid. Sellisel juhul ei tohiks olla probleemi ka tagantotsasõidu puhul mitte süüdlaseks jäämine. Üldiselt sellele "tunnistajale" kes teil omas autos istub ei tasu eriti rõhku panna, igaljuhul on usaldusväärsem (kohtule, kindlustusele, politseile, kaitsjatele jne.) selle võõra isiku tunnistused kes sul kõrval, järgi või vastu liikus ettekeeramise hetkel. Piisab vast sellestki kui jätad meelde tunnistaja auto reg nr muidugi oleks parem kui saaksid konkreetse isiku kontakt nr.
On ka võimalus sõidukite vigastuste järgi kindlasks teha sõidukite asendit kokkupõrke hetkel, kuid see on juba natuke keerulisem ja aeganõudvam protsess.
Üldiselt on viimastel aegadel sellistel olukordadel (isegi mittekontaktsete liiklusõnnetuste puhul) päris palju isikuid (tunnistajaid) kes on nõus ka kohtus kinnitama kuidas asi aset leidus.

Ohutut liiklemist ohtlike liiklejate seas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Leiutaja
huviline

Avatar


Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2,0 85kw

postitati 13.03.07 11:56 Tsiteeri


Tarrtu ringteed on julma normaalsed see et kõik välimisele ronivad on nende viga ja kui ise ka ronid siis su oma viga kui sa just paremale ei taha minna. kasutage sisemist mul pole ühtegi probleemi olnud sellega alati hooga saanud ringile va. kui inimene sebral mis on eedeni ringile tõesti valesse kohta ehitatud aga olude sunnil pidi sest ka jalakäiad on inimesed. tartu liiklus väga normaalne ja kui oled audi juht siis ma eeldaks küll et sul on niipalju mõistust peas et käituda sama soliidselt kui auto mark mind ajavad nn rullnokkadest audijuhid närvi olgem soliidsemad miks vaja rikkuda nii hea automainet näiteks mis maine on bemarijuhtidel ja autodel. ja mõistmist ja närvi audijuhtidele ja ma tahaks et audimeeste liikluskultuur oleks eeskujuks kõigile, mitte et mis te loivate ja keerate ette. närvi ja kannatust igal lolllil on oma mihklipäev:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Leiutaja
huviline

Avatar


Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2,0 85kw

postitati 13.03.07 12:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kevadlilleke
Juhin tähelepanu sellele, et märkidega on silla alguses suletud rattatee (jalgratastega liiklemine keelatud) ja mõlemad sõidurajad juhitud paremale - tekitades justnimelt olukorra, kus vasakus reas sõitjad jäävad kahe sõiduraja vahele teekattemärgise järgi ja paremas reas sõitjad hõivavad ka jalgrattatee - jättes praktikas alles 2 sõidurida ja säilitades silla läbilaskevõime.

Mõned tropid ainult raudkindlalt istuvad parema raja teekattemärgiste vahel ja blokeerivad oma ülbusega silda.





NB! Nad ei unusta vaid need peavad olema seal kiirusepiirang pole vaid teetööliste huvides ja kui tõesti teetööd käivad siis palun teid olles ise ka teetööline, sõitke aeglasemalt, sest olles seal töötanud ja enamvähem alla aetud vähemalt 100 korda siis uskuge mind et väga lõbus pole olla maanteel kus on kiirusepiiranguks ajutiselt 30 ja arvestad sellega ja 2 rekat kihutavad sinust julma lähedalt pea sajaga mööda nii et müts lendab peast ära. Mõelge peaga kah vahel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Leiutaja
huviline

Avatar


Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2,0 85kw

postitati 13.03.07 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Tartu liikluskultuuri allakäiku mõjutab kindlasti see mega kaevamine, mis seal toimub. Lihtsalt ennasti ajab närvi, laveeri aukude vahel , oota ummikutes. nii hakataksegi nõeluma nagu Tallinnas. Veel 2 aastat tagasi oli Tartu linnas väga hea ja rahulik sõita. Ja üldse peaks iga Tartu sissesõidu juurde panema suurelt 3x3 meetrit mõõdus märgi nr. 158 "Teetööd". See ütleks kõik:D Neid kulub muidu nii palju ju...



kui ei remondita siis jäädki laveerima aukude vahet kannatust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Leiutaja
huviline

Avatar


Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2,0 85kw

postitati 13.03.07 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus
On olemas linna heakorra telefon, kuhu saab oma muresid ja asju teatada ning suht tihti ka nii saavad paljud probleemid lahendatud.
Telefon 1789

Ennast häirib jällegi debiilsus, mis tehti Kaubamaja ja mäki vahelisel lõigul - mõlemad ristmikud said korraliku katte, kuid 50m nende kahe vahelt jäi vanaks ja nõmedaks. Vot see on asi, millest ma mitte aru ei saa!!!! :mad:





Raha on selle põhjus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.07 08:32 Tsiteeri


ON VIISAKAID KA!

Eelmisel kolmapäeval, 7. märtsil, sai ka Tartus käidud ja sai kogetud hoopis meeldivat poolt. Nimelt ei saanud kuidagi kesklinna Statoili tanklast välja. Liiklusvool oli jube! Ja siis, üks AUDImees lasi kenasti vahele. Kahjuks ei taibanud nr-t vaadata.

TÄNUD!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 14.03.07 14:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leiutaja
Tsitaat:
Algselt postitas: Kevadlilleke
Juhin tähelepanu sellele, et märkidega on silla alguses suletud rattatee (jalgratastega liiklemine keelatud) ja mõlemad sõidurajad juhitud paremale - tekitades justnimelt olukorra, kus vasakus reas sõitjad jäävad kahe sõiduraja vahele teekattemärgise järgi ja paremas reas sõitjad hõivavad ka jalgrattatee - jättes praktikas alles 2 sõidurida ja säilitades silla läbilaskevõime.

Mõned tropid ainult raudkindlalt istuvad parema raja teekattemärgiste vahel ja blokeerivad oma ülbusega silda.
NB! Nad ei unusta vaid need peavad olema seal kiirusepiirang pole vaid teetööliste huvides ja kui tõesti teetööd käivad siis palun teid olles ise ka teetööline, sõitke aeglasemalt, sest olles seal töötanud ja enamvähem alla aetud vähemalt 100 korda siis uskuge mind et väga lõbus pole olla maanteel kus on kiirusepiiranguks ajutiselt 30 ja arvestad sellega ja 2 rekat kihutavad sinust julma lähedalt pea sajaga mööda nii et müts lendab peast ära. Mõelge peaga kah vahel
Ma ei taba oma tsitaadi ja sinu kommentaari seost. Äkki selgitad?


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 14.03.07 16:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kevadlilleke
Tsitaat:
Algselt postitas: Leiutaja
Tsitaat:
Algselt postitas: Kevadlilleke
Juhin tähelepanu sellele, et märkidega on silla alguses suletud rattatee (jalgratastega liiklemine keelatud) ja mõlemad sõidurajad juhitud paremale - tekitades justnimelt olukorra, kus vasakus reas sõitjad jäävad kahe sõiduraja vahele teekattemärgise järgi ja paremas reas sõitjad hõivavad ka jalgrattatee - jättes praktikas alles 2 sõidurida ja säilitades silla läbilaskevõime.

Mõned tropid ainult raudkindlalt istuvad parema raja teekattemärgiste vahel ja blokeerivad oma ülbusega silda.
NB! Nad ei unusta vaid need peavad olema seal kiirusepiirang pole vaid teetööliste huvides ja kui tõesti teetööd käivad siis palun teid olles ise ka teetööline, sõitke aeglasemalt, sest olles seal töötanud ja enamvähem alla aetud vähemalt 100 korda siis uskuge mind et väga lõbus pole olla maanteel kus on kiirusepiiranguks ajutiselt 30 ja arvestad sellega ja 2 rekat kihutavad sinust julma lähedalt pea sajaga mööda nii et müts lendab peast ära. Mõelge peaga kah vahel
Ma ei taba oma tsitaadi ja sinu kommentaari seost. Äkki selgitad?


Võib-olla seda mõtles et inimesed meil ei oska panna end teise inimese asemele. Töömehed töötavad aga juhid panevad ikka 60-70kmh mööda seda silda olenemata piirangust. Töömeestel s**t tööd teha kui masinad mööda vihisevad. Parandage kui valesti aru sain, aga mina mõtlen ka nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 14.03.07 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: impa
Võib-olla seda mõtles et inimesed meil ei oska panna end teise inimese asemele. Töömehed töötavad aga juhid panevad ikka 60-70kmh mööda seda silda olenemata piirangust. Töömeestel s**t tööd teha kui masinad mööda vihisevad. Parandage kui valesti aru sain, aga mina mõtlen ka nii.
Ma sain aru, mida ta mõtles ja nõustun - tõsiselt sitt on tööd teha, kui sentimeetrite kaugusel kihutatakse. Ise võtsin tööde ajal sillal alati hoo maha. Aga jätkuvalt ma ei saa aru, kuidas see mõtteavaldus minu tsitaadiga põimuma peaks.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Leiutaja
huviline

Avatar


Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2,0 85kw

postitati 14.03.07 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: impa
Tsitaat:
Algselt postitas: Kevadlilleke
Tsitaat:
Algselt postitas: Leiutaja
Tsitaat:
Algselt postitas: Kevadlilleke
Juhin tähelepanu sellele, et märkidega on silla alguses suletud rattatee (jalgratastega liiklemine keelatud) ja mõlemad sõidurajad juhitud paremale - tekitades justnimelt olukorra, kus vasakus reas sõitjad jäävad kahe sõiduraja vahele teekattemärgise järgi ja paremas reas sõitjad hõivavad ka jalgrattatee - jättes praktikas alles 2 sõidurida ja säilitades silla läbilaskevõime.

Mõned tropid ainult raudkindlalt istuvad parema raja teekattemärgiste vahel ja blokeerivad oma ülbusega silda.
NB! Nad ei unusta vaid need peavad olema seal kiirusepiirang pole vaid teetööliste huvides ja kui tõesti teetööd käivad siis palun teid olles ise ka teetööline, sõitke aeglasemalt, sest olles seal töötanud ja enamvähem alla aetud vähemalt 100 korda siis uskuge mind et väga lõbus pole olla maanteel kus on kiirusepiiranguks ajutiselt 30 ja arvestad sellega ja 2 rekat kihutavad sinust julma lähedalt pea sajaga mööda nii et müts lendab peast ära. Mõelge peaga kah vahel
Ma ei taba oma tsitaadi ja sinu kommentaari seost. Äkki selgitad?


Võib-olla seda mõtles et inimesed meil ei oska panna end teise inimese asemele. Töömehed töötavad aga juhid panevad ikka 60-70kmh mööda seda silda olenemata piirangust. Töömeestel s**t tööd teha kui masinad mööda vihisevad. Parandage kui valesti aru sain, aga mina mõtlen ka nii.




oli vist jah mõeldud teise asja jaoks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 18.03.07 22:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Täna sai ringi liigeldud ja teema järgmine:

Sõitis mingi kilisev kolisev ja jubedalt tossav honda kivik vaksali tänaval. Nagu hakkasin lähemale minema, et mööda süstida löödi rämedalt pidurid põhja, sain ilusti ise kah pidama ja minu taga sõitev auto. Järgmine hetk süstiti eest täiega minema peaaegu raudteejaama juures sama teema enne tee kaheks minemist peale tiigi tänavat, aga sel korral ma olin juba "ettevaatlikum" ja ei üritanudki midagi. Nagu mina kah taga seisma sain tõmmati jälle minema. Viimane piir katkes ~100m enne näituse tänavat kui löödi pidurid jälle täiega põhja ja põhimõtteliselt oodati pauku. Vastu kedagi ei tulnud, ise tõmbasin paugust mööda teele ette ja autost välja. Vend üritas tagurpidi jehhat tõmmata, aga minu taga olnud auto oli ees. See jutt, mis suust tulema hakkas oli sõna otseses mõttes kaudne vihje sellele, et MIKS SA MULLE TAGANT SISSE EI SÕITNUD??? Talle olevat väidete kohaselt küll kass ja koer jne. ette jooksnud. Mina ei näinud konnapoega kah teel mitte ühelgi korral :mad: Minu taga sõitnud autost kargas kah peale mingit aega kodanik autost välja, kes tuli kah ja sõimas samuti nii et laululavalt vastu kajas :D

Auto oli kaheukseline esimese ümarama kerega kivik ~90-92.a. tumehalli värvi, kõikjal värviparandused (pintsliga), number oli 817 M?? ei jäänud meelde vihaga. Kodanik ise oli mingi aastates ~40.

Ehk siis väga hea moodus kuidas pikivahet mitte hoidvat liikurit endale täie p*saga sisse lasta sõita ja vana romu kindlustusele "maha müüa".

EBANORMAALNE :mad:

Endal oli küll hea õppetund igasugu pikivahede hoidmise suhtes ;)


Kuulsin ka juba sellst juhtumist, täidsa haige ikka mille peale võib tulla. Sellises vanuses inimene veel, võiks mõistus peas olla.

Veel on mulle silma jäänud Tartus tumesinine Ford Probe, vahtralehega oli kui ma ei eksi. Täna sõitsin lõunaka parklas mööda peateed sinna tahapoole kui se vend tuimalt vasakult parklast välja keeras. Natsa veel oleks talle tuimalt küljepealt sisse raiunud. Ja üldiselt on see vend silma jäänud, mitte ainult minul.

Imestama pani mind veel üks vana kes mind sõimama tuli kui ma libedaga paremakäe ristis teed talle ei andnud. Mingi sitase suzuki jeepiga vend oli. Tammelinnas siin väikeste tänavate peal sõitsin rahulikult, kui mingi vend paremalt sööstis, selline pime rist jah. Tunnistan viga, aga no mingit liiklusohtliku olukorda ei olnud. Selle peale vend sõitis nii p****s täistuledega, ja peale seda kui enda maja juures seisma jäin, vend keris akna alla ja kukkus sõimama. Ise mingi 40'dates ja mingi blond istus kõrval. Too ka vel kobises. Kurat nii äksi ka ei tasu täis minna. Peale seda ma olen ise mõtlend, et ei tasu nii madalale langeda kellegi eksimise peale, kui siis normaalselt seletama talle. Selline sõimamine ja ropendamine näitab enda lollust ainult.

Õnneks audid mulle silma jäänud huligaanitsemisega, väljaarvatud üks vana kes oli oma 80 kuidagi suutnud seal emajõe keskuse juures oleva silla piirde peale ajada. Ühesõnaga esirattad rippusid tal üle silla.

EDIT: ei lähe küll väga teemase aga see tuli ka veel meelde, kui sõbra hyndai ment lihtsalt kinni pidas, uuris veits ja siis ütles et krt kui ma sind veel siin linnapeal näen siis ma keeran sulle, ükskõik mille eest aga ma keeran sulle :o Vend ise rääkis, et ei teinud midagi valesti enda arust, ja no kui tegigi, mis vahet seal, ment midagi ei ütlend mis ta tegi. Autoks oli E36 muidu :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 18.03.07 22:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur

Veel on mulle silma jäänud Tartus tumesinine Ford Probe, vahtralehega oli kui ma ei eksi..


Ei ole kindel kas tegu sama autoga, aga minumeelest oli see vana kerega must (või tõesti tumesinine) probe, kes mind (olin jala) pritsis tänaval ikka nii haledalt täis, et juuksed tilkusid, riietest ja laptopist rääkimata. Oli kah vist vahtralehe ja ulja sõidustiiliga. Ei vaevunud sõitma lombist mööda, vaid otse läbi ja ligidalt. Hinge ajas nii täis aga rohkem teda ei näinud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 18.03.07 23:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS

Ei ole kindel kas tegu sama autoga, aga minumeelest oli see vana kerega must (või tõesti tumesinine) probe, kes mind (olin jala) pritsis tänaval ikka nii haledalt täis, et juuksed tilkusid, riietest ja laptopist rääkimata. Oli kah vist vahtralehe ja ulja sõidustiiliga. Ei vaevunud sõitma lombist mööda, vaid otse läbi ja ligidalt. Hinge ajas nii täis aga rohkem teda ei näinud...


See millest ma räägin oli see 94-97 toodetud kerega. Aga jah, mingi tume värv ta oli. Siiriuses teda paarkorda näinud :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Beerbear
huviline



Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 AT 2,6, 1992 / VW Sharan 1,9TDI 2001/Seat Altea XL 2,0 2008

postitati 19.03.07 08:28 Tsiteeri


Tsitaat:
[lõiguke kasutaja laur sõnavõtust]
...Täna sõitsin lõunaka parklas mööda peateed sinna tahapoole kui se vend tuimalt vasakult parklast välja keeras. Natsa veel oleks talle tuimalt küljepealt sisse raiunud ...

Kui kiiresti võib liikuda sel peateel? Kui järgid lubatud kiirust, pole praktiliset võimalik sealkandis kellegile sisse raiuda. Loomulikult ei õigusta ma peateel liikujale ette keeramist, lihtsalt peateel liikuja peab ka järgima kohapeal kehtivaid reegleid.
Ja järgmist veergu (tee mitteandmine võrdsete ristmike alas) lugedes tundubki, et Sa ise pole ka eriti täpne eeskirjade järgija. Ja kui keegi ette keerab või teed ei anna, siis seletad ikka viiskalt talle, milles ta eksis, mitte ei käitu nagu näites toodu Suzukiline.
Sest kahjuks ei saa paljud liiklejad üldse aru, millise märgi piirkonnas nad viibivad ja kuidas tuleb seal käituda.
Keegi pole eksimatu ja liiklusse sööstes on lisaks õigustele ka kohustused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 19.03.07 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Beerbear
Kui kiiresti võib liikuda sel peateel? Kui järgid lubatud kiirust, pole praktiliset võimalik sealkandis kellegile sisse raiuda. Loomulikult ei õigusta ma peateel liikujale ette keeramist, lihtsalt peateel liikuja peab ka järgima kohapeal kehtivaid reegleid.
Ja järgmist veergu (tee mitteandmine võrdsete ristmike alas) lugedes tundubki, et Sa ise pole ka eriti täpne eeskirjade järgija. Ja kui keegi ette keerab või teed ei anna, siis seletad ikka viiskalt talle, milles ta eksis, mitte ei käitu nagu näites toodu Suzukiline.
Sest kahjuks ei saa paljud liiklejad üldse aru, millise märgi piirkonnas nad viibivad ja kuidas tuleb seal käituda.
Keegi pole eksimatu ja liiklusse sööstes on lisaks õigustele ka kohustused.


Kui ma õigesti mäletan peaks seal õueala olema? St et 20 km/h. Ületasin küll seda kiirust kuid mitte oluliselt. See ei olegi antud hetkel niivõrd oluline, kuna kiirus ei olnud nii suur et see mingit ohtu oleks tekitanud. Ja sisse raiuda on väga võimalik, kui vend mõned kümmned meetrid enne minuga kohtumist otsustab peateele keerata :S
Ja need kaks olukorda pole päris võrreldavad. Siis oli paks lumi maha alles tulnud, teed ajamatta ja olud hoopis teised. Kusjuures se jeepi vend ise ka kihutas, kui mina teda märkasin ei oleks ma suutnud enam mõistlikult seisma jääda, et talle teed anda. Midagi ei juhtunud, sellesmõttes et ohtliku olukorda ei olnud. Mis ei õigusta muidugi, nüüd vaatan koguaeg et ega sealt keegi ei tule.
Ja mis puutub sellesse sõimamisse siis sellepärast ma kirjutasingi, et ma pole ülds selline tüüp kes läheks ja sõimaks nüüd näo täis. Et just nimelt teistele ka, võtke asja vähe rahulikumalt


Tsitaat:

Kui järgid lubatud kiirust, pole praktiliset võimalik sealkandis kellegile sisse raiuda. Loomulikult ei õigusta ma peateel liikujale ette keeramist, lihtsalt peateel liikuja peab ka järgima kohapeal kehtivaid reegleid.


Mis sellesse puutub, siis said minust valesti aru vähe, ma panin blokki ja jäin pidama, mitte ei sõitnud põikpäiselt edasi. See vend aga ei saanud üldse aru ja rahumeeli keeras, kõrvalistuja vahtis veel otsa mulle :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 22.03.07 11:05 Tsiteeri


Järjekordne õnnetus Raadil. Seekord nooruk Audi roolis.

http://www.postimees.ee/210307/tartu_postimees/251110.php


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 22.03.07 11:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Järjekordne õnnetus Raadil. Seekord nooruk Audi roolis.

http://www.postimees.ee/210307/tartu_postimees/251110.php


noojah, krt oleks ka 20 aastselt jõudnud omale allroadi osta :o

Tiba jamasti on, et sellised tegelased politseid sinna raadile ligi tõmbavad. Varsti ei saa kuskil enam testimas käia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 22.03.07 11:39 Tsiteeri


Eile tõid oma räbala taufi. Naersid vel selle üle, et kindlustus maksab :D Aga tegelt ikka väga ei maksa küll. Ju nad ei ole vel aru saanud millega hakkama said.

IF kindlustuse sõidukikindlustuse tingimused

Tsitaat:

83.Kindlustusandjal ei ole kohustust hüvitada kahju, mis on tekkinud territooriumil, mis on liikluskorraldusvahendiga
liiklemiseks suletud (nt lennuväli, tee-ehituse ala, karjäär, kaevandus jms). Eeltoodud välistust ei kohaldata nende sõidukite
osas, mis täidavad liikluseks suletud territooriumil tööülesandeid.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.07 12:16 Tsiteeri


Täispikalt ka see punkt siis...

Tsitaat:

83.Kindlustusandjal ei ole kohustust hüvitada kahju, mis on tekkinud territooriumil, mis on liikluskorraldusvahendiga
liiklemiseks suletud (nt lennuväli, tee-ehituse ala, karjäär, kaevandus jms). Eeltoodud välistust ei kohaldata nende sõidukite
osas, mis täidavad liikluseks suletud territooriumil tööülesandeid.



If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Bizige
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kodu
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.07 12:23 Tsiteeri


Jama lugu jah, kui selliste tegelaste pärast juurdepääs lennuväljale kinni pannakse. Teisest küljest - jumal tänatud, et nad seda seal tegid, linnaliikluses oleks tagajärjed kindlasti kordi hullemad olnud.


elu halvim hetk on see
kui on veelgi kiirem mees
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 22.03.07 12:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Bizige
Jama lugu jah, kui selliste tegelaste pärast juurdepääs lennuväljale kinni pannakse. Teisest küljest - jumal tänatud, et nad seda seal tegid, linnaliikluses oleks tagajärjed kindlasti kordi hullemad olnud.


kommentaaridest leidsin sellise loo:

Selgituseks kõikidele kommenteerijatele, see auto ei kuulunud üldsegi noormehele kes roolis oli.
Õnnetus juhtus see tõttu, et see noormees ei tundnud raadi lennuvälja, väljas oli pime ja sadas vihma, kiirus oli tal umbes 90 kanti ja kui ta märkas ees olevat mulla hunnikut ei saanud ta enam pidama kuna seal oli porine ja libe. Neidude vigastustest nii palju et ühel neiul oli turvavöö peal ja temaga ei juhtunud midagi, teisel aga ei olnud ja tema ainuke vigastus oli,et ta lõi nina veriseks vastu juhi istet, see oli õnnelik õnnetus, autost muidugi ei ole enam midagi saada :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 22.03.07 13:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Carla
Täispikalt ka see punkt siis...

Tsitaat:

83.Kindlustusandjal ei ole kohustust hüvitada kahju, mis on tekkinud territooriumil, mis on liikluskorraldusvahendiga
liiklemiseks suletud (nt lennuväli, tee-ehituse ala, karjäär, kaevandus jms). Eeltoodud välistust ei kohaldata nende sõidukite
osas, mis täidavad liikluseks suletud territooriumil tööülesandeid.


Läks kogematta kaduma osa teksti.

Nüüd võib jamaks jh minna seal raadil. Mingi somm oli ka seal matsu pand. Ja kuulsin et keegi oli seal viibimise eest 3k trahvi saanud mendilt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.4% - SQL: 57.6%]