Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 39129)
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 26.11.10 10:45 Tsiteeri


Praegu nende videote pealt tundub minu kõrvale küll juba päris hea olema - üks asi muidugi video pealt ja teine teema oma kõrvaga kuulates. Kisub juba sinns S5 originaali lähedaseks küll - niipalju, kui ma seda originaali mäletan muidugi - praegune uus remuse väljalase röögib ikka juba liiga karmilt isegi.

Mu elukoha lähedal elab üks auto fanaatik ja ütleme nii, et see Mercedes SL55 AMG hääl on minu jaoks juba liig (ma pole muidugi kindel kas tal seal originaal asi all on) - majade vahelt ikka peedistab siis kaugemale kostub juba liiga vali lörin.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 27.11.10 18:07 Tsiteeri


Eks selle häälega ongi nii, et oma kõrv on kuninganna või midagi. Mul on juhtunud elus sõidetud autodest kõige sügavamalt meelde jätta just SL-i sound. Aga see on ka muidugi katuseta sõit, suur sedaan A8 ilmselt varjab kiivamalt kõhu all toimuvat sümfooniat.
Tegelikult arvan, et teema püsibki minujaoks aktuaalne ainult sellepärast, et salongi sisse tekib helipilt, mida ma väljas ei kuule. Ja see sisemine pilt ei ole eriti ootuspärane. Aga mul on paar näpunäidet profesionaalidelt, mille järgimine peaks salongist ka üminad ja kuminad kaotama.

Aegajalt siiski "tühja koha pealt" süttiv stabiilsusekontrolli tuli teeb jätkuvalt natuke muret. Ma pole selle põhjustajat suutnud tuvastada. Mingi imetabase juhtmejupi panin aku külge tagasi, see viga välja ei ravinud.
Täna katsetasin siis pikemat aega külmalt käivitamise juurde käivat "vilet" salvestada. Kestab umbes poolteist minutit kapoti alt, siis lakkab. Ja külmaga on see undamine lühemat aega kui suvisel ajal. Mina aru ei saa, misasi seda heli toodab.
Video on iseenesest üsna igav, see vile kaob ca. 1.38 peal ära. Siia panin ta siis kuulamiseks üles, kui keegi oskab pakkuda.

Külmaga on silma hakanud siis ka sellised seigad, et esiteks armastab see auto hirmsasti koopaid lume ja jää löga täis korjata. D2 puhul ma seda nagu ei mäleta. Käesoleval mudelil on ka mingi veider "vatiin" koobastes. Võibolla aitab just see neid skulptuure koguda.
http://www.upload.ee/image/3012676/DSCF8100.JPG

Samuti ei saa ma siiani tegelikult aru, mismoodi neid raamita kojamehi jääst puhtaks saaks teha? Raamiga kojameest sai vastu klaasi kopsides puhastada, aga seda vedelat kummiriba ju ei koputa ka. Mis teised sarnaste kojameestega teha on võtnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.11.10 18:39 Tsiteeri


Siis oli sul teise iseloomuga D2. Minu D2 korjab samamoodi. Samas, kui ma nüüd meenutan, on korjanud minu kõik umbes 20 autot sinna lund kogunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.10 19:22 Tsiteeri


Peaks ütlema, et C5 Allroad millel on ka pehme kattega logarid korjab samamoodi meeletult lund koopasse aga pole hullu küll ära kukub:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.10 22:22 Tsiteeri


Mina sinust jätaksin selle väljalaske nüüd sinnapaika ja mõtleksin chip tuningu peale.

Anyway on sinu teemat lahe lugeda, eriti, kui kehva tuju on, sest sinu sõnade seade on selline "meeliteritav".:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 28.11.10 09:48 Tsiteeri


Ma oletan, et see vile mis mootoriruumist kostub on äkki "secondary air injection pump" ehk siis lisaõhupump mis väljalaskesse õhku puhub külmkäivitusel.
Kusagilt on meelde jäänud ,et see peaks töötama ca 40sek. peale starti, kuid eks sõltub ta 100-st parameetrist millest üks on kindlasti ka välisõhutemp....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 28.11.10 13:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Ma oletan, et see vile mis mootoriruumist kostub on äkki "secondary air injection pump" ehk siis lisaõhupump mis väljalaskesse õhku puhub külmkäivitusel.
Kusagilt on meelde jäänud ,et see peaks töötama ca 40sek. peale starti, kuid eks sõltub ta 100-st parameetrist millest üks on kindlasti ka välisõhutemp....


Mul tekkis sama mõte. Sõbra S420 Mersul teeb külmkäivitades seesama lisaõhupump ca paar minti häält. Temal pumbatakse õhku sisselaskesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.11.10 13:37 Tsiteeri


Lugesin ka üle tüki aja paar lehekülge järele. Varem hoidsin ikka silma peal. Kunagi, kui sul veel D2 oli, sai natuke D3 teemal juttu aetud. Hea näha, et olemas ja arendamises. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
X toru paistab A8-l olriginaalis siiski juba olema.

Pilt

Mulle küll silma ei hakka. Üritasin ka edasistelt piltidelt uurida-puurida, aga jooksevad keskel natuke maad lihtsalt paralleelselt koos ju ja lähevad siis jälle laiali? D11 V8-l on kindlasti X-pipe, esialgsel A8-l ka enam mitte.

Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Resonaatorite valik käis sellisest tolmusest "hunnikust";

Pilt

kus võitjaks osutus selline vidin:

Pilt

See peaks "originaalis" olema mingit sorti komanda be-em-we tagumine pütt. Aga lasi ennast lahedasti lahti lõigata ja õigesse kohta traageldada.

On nad ikka resokad selle sõna otseses mõttes? Riiulil paistavad kõik pseudosportlikud lõpupütid olema. Need on aga tavaliselt ju gaaside kivi- või klaasvilla segust läbi ajamise põhimõttega?

Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
00892 - Switch for Trunk Closing Cylinder (F248)
Sellest ei oska ka midagi arvata.

Pagasiruumi isesulgeja? Ma ei teagi, on seal hüdro- või pneumosilinder. Selle lõpplüliti viga ehk.

Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Sellise lumise olukorra jaoks on selline rehv üsna ok, varasema õhtu ajal suutsin jäise allamäge mineva tee peal mitmekümneks meetriks abs-i ragisema vajutada. Natuke rongijuhi tunne on tänavaliikluses sedasi - osaled nagu küll, muljete vahelduvus ka on, vaatad aknast välja, aga midagi muuta ei saa. Spooky.

Mis rehvid seal komplekti peal täpsemalt on? Kui miskid Kesk-Euroopasse mõeldud, siis eks need ongi kõvemad. Samas tutikatena vast ikka etemad, kui aasta-paar vanad siinsesse kliimasse mõeldud lamellid. Aga eks see 2 tonni raske tank läheb jääl ikkagi oma teed. Mäletan, kui ma mõni aasta tagasi talve algul esimese lumega suvekatega Prisma parklas proovimas käisin - lootutetult kontrollimatu libisemine...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 28.11.10 15:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Mina sinust jätaksin selle väljalaske nüüd sinnapaika ja mõtleksin chip tuningu peale.

Anyway on sinu teemat lahe lugeda, eriti, kui kehva tuju on, sest sinu sõnade seade on selline "meeliteritav".:)


Ma chipi peale olen natuke ikka ise ka mõtisklenud. Keerukaks teeb asja jälle selle suhteline unikaalsus - mul pole väga varemtehtuid võimalik kuskil oma silmaga näha. Lappasin mõni aeg tagasi erinevate pakkujate kodulehti, suures piiris on saadav lisa kõigil sama. Ja mitte väga peadpööritav. Oli ka üksikuid, kelle lehel pakutav jõulisa suurem, aga see võib olla ka müügimehe libe jutt, mitte praktika seal taga.
D2-le pakuti igasugu erinevaid softi modifikatsioone hunnikus, praeguse mudeliga olen kuidagi suhteliselt omapead...
Vahepeal vaatasin meeleolu ülal hoidmiseks ülelaadimise võimalusi, aga bolt-on lahenduste pakkujad on natuke sellest hinnaklassist väljas, mis ma maksta tahaksin. Mõni lausa mitmekordselt väljas. PES Tuningu pakkumine on justkui hinnalt kõige leebem, aga ikka ei veena.
Eesti pakkujatest ei tea ma ka isiklikult kedagi, seega on mul see chipindus kuidagi pooleli jäänud. Mõned varem end reklaaminud kohalikud kodulehed on ka lihtsalt välja surnud.
Et kokkuvõtteks - pakkumistele avatud.

Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Ma oletan, et see vile mis mootoriruumist kostub on äkki "secondary air injection pump" ehk siis lisaõhupump mis väljalaskesse õhku puhub külmkäivitusel.
Kusagilt on meelde jäänud ,et see peaks töötama ca 40sek. peale starti, kuid eks sõltub ta 100-st parameetrist millest üks on kindlasti ka välisõhutemp....

Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Mul tekkis sama mõte. Sõbra S420 Mersul teeb külmkäivitades seesama lisaõhupump ca paar minti häält. Temal pumbatakse õhku sisselaskesse.


No kui see pump sedasi peabki vigisema, siis taevataat temaga. Üks asi vähem, mille üle juukseid hallistada.

Tsitaat:
Algselt postitas: Black

Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
X toru paistab A8-l olriginaalis siiski juba olema.


X-pipe on tagumise põõna peal. See on tegelikult terasel silmitsemisel pildipealt näha ka. Praegu ei saa auto alla parema ülesvõtte jaoks ronida.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAACEMbnr_l4lYPQ3QC94IXkOfpgdeLA_oHK3uU2y-dKtGZKLqAJQgUz7oDJrtjZEWmehGa-lNd5nBEif3P8FqX8UAm1T1UHN8II-34zz
FIPrdUcsAPwY9AKKQ.jpg

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
On nad ikka resokad selle sõna otseses mõttes? Riiulil paistavad kõik pseudosportlikud lõpupütid olema. Need on aga tavaliselt ju gaaside kivi- või klaasvilla segust läbi ajamise põhimõttega?


Need on "päris" resod, olemuslikult ei erinegi nad tegelikult väga tehasepoolt alla pandud kastrulist. No kui vaid materjali poolest vast. Nad on ainult väiksemad ja ei kastreeri heli nii nudiks.
Ka näiteks S5 orig lõpupütt kasutab mõlema paja viimast otsa läbiva ühe perforeeritud toru taga villa.

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Pagasiruumi isesulgeja? Ma ei teagi, on seal hüdro- või pneumosilinder. Selle lõpplüliti viga ehk.


Minu arusaamist mööda mu autol endal seda luugi kinnivibutamise kommet ei ole, see saab ainult see viimane ots olla - ta "imeb" laisalt kokkupandud luugi ise lukku, nagu servosulgur. See on vahel mitu korda asetamist küll tahtnud. Aga ega ma seda lülitit kuskilt otsima hakata oma peaga vist ikka ei oska.

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mis rehvid seal komplekti peal täpsemalt on? Kui miskid Kesk-Euroopasse mõeldud, siis eks need ongi kõvemad. Samas tutikatena vast ikka etemad, kui aasta-paar vanad siinsesse kliimasse mõeldud lamellid. Aga eks see 2 tonni raske tank läheb jääl ikkagi oma teed. Mäletan, kui ma mõni aasta tagasi talve algul esimese lumega suvekatega Prisma parklas proovimas käisin - lootutetult kontrollimatu libisemine...


Rehv on Pirelli Winter Sottozero 210
http://www.tirerack.com/images/tires/pirelli/pi_winter_210_sottozero_ci2_l.jpg

Mul ongi kuidagi kahetsusväärselt vähe olnud aega sellise auto sõiduomaduste iseära talvel tundma õppida. Eelmisel olid naastud, millega libedarajale ei lubatud. Sellega pole veel jõudnud. Lihtsalt parklas paarutades on natuke see mure, et ega ma seal eriti ise midagi ei õpi. Liiga palju läheb energiat sellele, et jälgida ümbritsevat - ega keegi ette ei sõida, ega miilitsad järgi ei tule, pealtvaatajad paljaste rindadega ei vehi vms.
Parklas jääd sa sellise autoga suhteliselt ruttu silma ka, tegelikult peaks uurima, kas keegi mingit natuke "teaduslikumat" lähenemist ei paku koolitusena. Mingi driving experience A8 edition või midagi sinnapoole. Antud autol on näiteks isegi käsipidur selline "klahv" konsoolis, et ma pole kindel, kas seda üldse sõidu ajal kasutada saaks.
Muidu on kahetonnise juraka stabiilsus klass omaette, aga mingit ettekavatsetud trajektooriga ümbernurga sõitmist võiks sellega natuke kindlamini osata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 29.11.10 10:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Antud autol on näiteks isegi käsipidur selline "klahv" konsoolis, et ma pole kindel, kas seda üldse sõidu ajal kasutada saaks.
Muidu on kahetonnise juraka stabiilsus klass omaette, aga mingit ettekavatsetud trajektooriga ümbernurga sõitmist võiks sellega natuke kindlamini osata.


Käsipidurit saad sõidu aeg kasutada küll aga see on mõeldud hoopis teiseks otstarbeks - nimelt sõidu aeg seda rakendades jääb masin maksimaalselt ruttu seisma. Salongis hakkab karjuma ka ohu signaal ja vist hakkavad ka ohutuled vilkuma, kui õieti mäletan. See on suureks abiks, kui õpetad kedagi sõitma või rooli istub just mitte väga päedev inimene siis kõrvalt istmelt saad masina seisata. Olen ise paar korda kasutanud ja ikka tõmbab päris korralikult turvavöösse. (ja mittepädeva juhi ehmatab surnuks - mis nüüd juhtus? - auto läks katki? jne).

Aga selle funtsiooni peaks ära proovima ka kuskil platsi peal külg ees sõites - kuidas siis masin käitud?
See rongijuhi tunne on ka mulle tuttav - juhitavus üli hea, kõik nagu tiptop aga otse pidurdades annab ikka selle laevadga pidama saada. Ise olen tähele pannud, et külglibisemise vastane sedae toimetab sellel masinal üli hästi - kui otse pidama ei saa lased auto veidi rooliga teel viltu ja seisma saamis teekond on poole lühem. Esimest korda tasuks ka seda lüket katsetada platsil!


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tuljo4
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.09
Kasutaja on eemal

Auto: A8 3.0Q '11; 100 2.6 '93

postitati 29.11.10 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Antud autol on näiteks isegi käsipidur selline "klahv" konsoolis, et ma pole kindel, kas seda üldse sõidu ajal kasutada saaks.
Muidu on kahetonnise juraka stabiilsus klass omaette, aga mingit ettekavatsetud trajektooriga ümbernurga sõitmist võiks sellega natuke kindlamini osata.


Käsipidurit saad sõidu aeg kasutada küll aga see on mõeldud hoopis teiseks otstarbeks - nimelt sõidu aeg seda rakendades jääb masin maksimaalselt ruttu seisma. Salongis hakkab karjuma ka ohu signaal ja vist hakkavad ka ohutuled vilkuma, kui õieti mäletan. See on suureks abiks, kui õpetad kedagi sõitma või rooli istub just mitte väga päedev inimene siis kõrvalt istmelt saad masina seisata. Olen ise paar korda kasutanud ja ikka tõmbab päris korralikult turvavöösse. (ja mittepädeva juhi ehmatab surnuks - mis nüüd juhtus? - auto läks katki? jne).

Aga selle funtsiooni peaks ära proovima ka kuskil platsi peal külg ees sõites - kuidas siis masin käitud?
See rongijuhi tunne on ka mulle tuttav - juhitavus üli hea, kõik nagu tiptop aga otse pidurdades annab ikka selle laevadga pidama saada. Ise olen tähele pannud, et külglibisemise vastane sedae toimetab sellel masinal üli hästi - kui otse pidama ei saa lased auto veidi rooliga teel viltu ja seisma saamis teekond on poole lühem. Esimest korda tasuks ka seda lüket katsetada platsil!


Ka mõelnud vahepeal , et mis juhtub, kui sõidu ajal seda "klahvi" kasutada ja peale eelmist postitust läksin kohe uudishimulikult katsetama seda enda autoga. Tõesti , nagu AudiTeam ütles , siis hakkasid ohutuled vilkuma ja ohu signaal salongis tegi ka häält. Mul oli aga nii , et kuigi hoidsin klahvi koguaeg tööasendis , siis lõpus ta lasi autol edasi veereda ja päris hoogu maha ei pidurdanud.

Muidu aga väga kena A8 ja tundub , et aina ilusamaks läheb. Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 03.12.10 19:58 Tsiteeri


Viimasel ajal on mulle mulje jäänud, et kõigil muudkui on sel aastal varased jõulud. Pakke ja elevust, sekka häid mõtteid ja ideid.
Krt, kadedaks teeb ju, eksole.
Käisin vaikselt päev tagasi uurimas, et kas saaks endale ka mingi paki. Et jõulukuu ikkagi ja. No üldse. Et pidi võimalik olema, kogunisti kolme päevaga. Aga sedakorda Tallinna Reval suutis positiivselt üllatada, lõunase supi kõrvale saabus SMS, et viige oma kola minema.
No pole paha.
Pakk ise oli selline:
http://www.upload.ee/image/3012729/DSCF8119.JPG

Et täna sellega head uudised veel otsa ei saanud, siis võtsin kasti lahti ka. Kes oleks võinud arvata?
No sees sellised pudinad:
http://www.upload.ee/image/3012746/Pilt032.jpg

http://www.upload.ee/image/3012747/Pilt035.jpg

Ja ei Priidul ka harras jõuluaeg ja puha, siis sai kõik see kola korraga auto külge ka. See osa meeldis mulle eriti.

http://www.upload.ee/image/3012983/DSCF8114.JPG

Selle lõpuakordi peale käisin suisa pesulaski, et oleks kodus sile silmale vaadata.
http://www.upload.ee/image/3012757/DSCF8108.JPG

Pesulapoiss nägi lumes paiste hullatud auto nina lahtisulatamisega hulga vaeva. Pikemad stalaktiidid töllerdasid autoga kaasa juba esimesest lumest, vahepeal oli koduteel ka tahtmine radasid laiemaks lükata - stange hange ja kannaga gaasi, ja tehtud!
Ma arvan, et kaalus võitsin peale pesulat poole auto massi jagu küll.
Paki järgi minnes õnnestus Paldiski uulitsas parkida eheda S8 kõrvale. No sellise mudeli kõrval on ikka hea parkida, vaja kohe lähemalegi ajada, et ehk jääb natuke selle fluidumist siis oma autole ka külge. Aga märkasin, et S-il on tavalises kasutuses sisemised summutitorud päris puhtad - ilmselt linnavahel sealt kuigi sageli tossu ja röminat välja ei vajutatagi. Minuomal seevastu on S5-e plumbing, kus klapid õhuvahetust ei pärsi. Tundub, et siinkohal sai tulemus olemuslikult eeskujust etemgi.

Siitsamast foorumist teisest teemast leidsin mõtlemiseks sellise teema.
Kodulehel uhkesti lehvimas ka briti lipp, aga korraliku ja põhimõttekindla saksa patrioodina autor ennast Shakespeare'i keelega ei alanda. Seetõttu jääb mulle natuke hämaraks, kuskohast nii julge juurdekasvu numbrid saadakse. Ka hind pole, mõistagi, just kellapatarei oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.10 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Viimasel ajal on mulle mulje jäänud, et kõigil muudkui on sel aastal varased jõulud. Pakke ja elevust, sekka häid mõtteid ja ideid.
Krt, kadedaks teeb ju, eksole.
Käisin vaikselt päev tagasi uurimas, et kas saaks endale ka mingi paki. Et jõulukuu ikkagi ja. No üldse. Et pidi võimalik olema, kogunisti kolme päevaga. Aga sedakorda Tallinna Reval suutis positiivselt üllatada, lõunase supi kõrvale saabus SMS, et viige oma kola minema.
No pole paha.
Pakk ise oli selline:
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAIg35cjHLhv3jW1_KP6dHp_e0eBeC5soflYNaj0a8SQd10R43EZQIiQhmoF0eaqgNeuntwFfrqW2kzSdi_HHjvYAm1T 1UB71FvEc6LxAMwLQ2cmtKTOqvzZY.jpg

Et täna sellega head uudised veel otsa ei saanud, siis võtsin kasti lahti ka. Kes oleks võinud arvata?
No sees sellised pudinad:
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANCuJ_po6fcfmU4Y-N67ZchmYM0_aYbMIA4CynpNV_BF8Z6Nbhs4quIQdaonNMLjXtLuN6fKTbH8zLZhrjQV9XwAm1T 1UCHuY9KKkgjrC5CSZ1BojvQ-cl_V.jpg
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAPkM9Kx7hPoNsNY8tGcNBTlOXvmWyUYy4lGvV11xs8rBUMvWP683eg6mwnxQJ3Fnh_z4BrZDavhMUNMIZCch_RcAm1T 1UITHUtyrgzr3F5A5AHxK6tfmaOLX.jpg

Hea kui "Pikk-PÄKK" teiste kaas kannatajate juurest kah läbi astub!

Ja ei Priidul ka harras jõuluaeg ja puha, siis sai kõik see kola korraga auto külge ka. See osa meeldis mulle eriti.
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAMhwN2chYZ258fmirh_46AkPaV7hXJLdTMnFX0emoUVZe9n5gaXn4gvv5FgYRjRQdXTAMIlMitnkvlGOSu7OvSsAm1T 1UC6k0DWw0sREvwOB4ZPfDEnK3RQX.jpg[/img]
[img]http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAACRYavFKszI81sfgOxEV5jNR80ZLcFSlUjFL0Vgm3fe6LQsU1Cnf0DYelajcnrUC_8tFz4SFfHj-Pws9_FcvZkwAm1T1UPdyKl0D453W 6niSm_MYA_0VHdCr.jpg

Selle lõpuakordi peale käisin suisa pesulaski, et oleks kodus sile silmale vaadata.
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAOm6B6ylqfVjQOnKlebLmacHRpzOOp_2e2KuLzcNpVAROsgzR-S9z13JrJYQ7zhHPBsxP95hIRijLeEpzNgmsAcAm1T 1UIgY_5nuE355d0I3BNJbVGue7Vkt.jpg
Pesulapoiss nägi lumes paiste hullatud auto nina lahtisulatamisega hulga vaeva. Pikemad stalaktiidid töllerdasid autoga kaasa juba esimesest lumest, vahepeal oli koduteel ka tahtmine radasid laiemaks lükata - stange hange ja kannaga gaasi, ja Техтуд!
Ma arvan, et kaalus võitsin peale pesulat poole auto massi jagu küll.
Paki järgi minnes õnnestus Paldiski uulitsas parkida eheda S8 kõrvale. No sellise mudeli kõrval on ikka hea parkida, vaja kohe lähemalegi ajada, et ehk jääb natuke selle fluidumist siis oma autole ka külge. Aga märkasin, et S-il on tavalises kasutuses sisemised summutitorud päris puhtad - ilmselt linnavahel sealt kuigi sageli tossu ja röminat välja ei vajutatagi. Minuomal seevastu on S5-e plumbing, kus klapid õhuvahetust ei pärsi. Tundub, et siinkohal sai tulemus olemuslikult eeskujust etemgi.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.10 22:18 Tsiteeri


Lugupidamine.

Välimuse kohapealt võiks järgmine samm olla matt kroompeeglikatted ja siis single frame nina, kuid stange võiks olla S8-lt ja iluvõre Hofele stiilis ning rõngastega. S8 grill oleks selline "iga teine" ja wannabe. Kõige krooniks veel c6 RS6 19" veljed ja see oleks ilmselt minu lemmik d3.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 04.12.10 00:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Lugupidamine.

Välimuse kohapealt võiks järgmine samm olla matt kroompeeglikatted ja siis single frame nina, kuid stange võiks olla S8-lt ja iluvõre Hofele stiilis ning rõngastega. S8 grill oleks selline "iga teine" ja wannabe. Kõige krooniks veel c6 RS6 19" veljed ja see oleks ilmselt minu lemmik d3.


Ma olen sarnaseid asju ise ka umbes sarnases järjestuses kavandanud. Vahepeale ehk võibolla ka S8 tagumine luuk. Alumiinium peeglikatted on plaanis järgmise asjana küll...
Iluvõre osas ma veel väga kindel ei ole, velje asjus olen taaskord nõus. Ma olen küll ka 20 tollist otsinud. See eeldab küll tingimata vedrustuse uut adapteerimist.
Aga velgede osas on mul mõned lemmikud veel, pole veel selge, kuskohast ja mis hinnaga õnnestuks hankida.
Spertec Mono 10
Hartmann DTM
Flashpoint
MTM Bimoto
Ehk et suhteliselt "igavad" ja nähtud asjad, aga minu närvikava võtaks sellised vastu küll. Pole aega olnud tuhnida, kus selliseid velgi kõige valutumalt soetada võiks.

Päevavalges ka uuendustest mõni pilt.
http://www.upload.ee/image/3012995/DSCF8120.JPG

http://www.upload.ee/image/3012753/DSCF8128.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.10 21:02 Tsiteeri


Väga okei. Linnas on neid tavalisi suurnina kaheksaid niigi palju. Samas pilusilmsete tagatuledega kaheksaid on vähe.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 06.12.10 10:38 Tsiteeri


Kas LED tulede paigaldamisel pidid midagi ringi ka tegema - ma mõtlen seda, et vanad maha ja uued pistikute külge ja ongi kõik. Kompu mingeid veateateid ei hakka loopima?


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.12.10 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Kas LED tulede paigaldamisel pidid midagi ringi ka tegema - ma mõtlen seda, et vanad maha ja uued pistikute külge ja ongi kõik. Kompu mingeid veateateid ei hakka loopima?


Nii ongi - vanad maha ja uued külge, mingeid veateateid ei ilmnenud. Seni vähemalt. Midagi ringi ka tegema ei pidanud.

Otsisin siit foorumist ka, aga ei leidnud - kas mõni klubilistest aitaks USA-st kauba hankimisel ka kuidagi? Leidsin veljed, mille hind oleks sadades dollarites, tellimise lisaks pakutav transport UPS-iga oleks ca 3000 usd juurde. Kuidagi ei taha käsi tõusta maksmiseks.

Samuti on aega olnud natuke tuhnida ECU remappijate ja chiptunerite kodukaid. Ikka vaevab küsimus - kuskohast peaks saadama selline soliidne võimsuse ja väände lisa?
Saksakeelne tarkus
Veel saksakeelset tarkust
Et mu enda võime eelnimetatud keeles spetsiifilist teksti omandada on piiratud, siis jääb õhku küsimus - WTF?
Näiteks ABT inimesed ei vaeva üldse ennast mingisugusegi hinnaindikatsiooni andmisega.
MTM pakub ka vidinaid, mille primitiivsem ots pakub 800 EUR-i eest kiirusepiirangu eemaldamist. Ka nagu vähevõitu selle raha eest...

Et kokkuvõtteks - kui tahaks auto atsakamalt liikuma saada, ilma igasugu ebavajalike kõrvaltoimeteta (tossamine, lonkamine jne), siis kuskohast oleks mõistlik alustada ja kas mõne tootja soft on äratõestatult teistest mäekõrguselt parem?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.10 12:57 Tsiteeri


http://www.amk.ee/ on Eestis MTM-i esindaja.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 01.01.11 14:31 Tsiteeri


Kas sinu kaheksal on suure reflektori pirniks halogeen, mis vajadusel lülitatakse kaugtuleks? Või kasutatakse seal pesas olevat pirni päevatulena? Vist alles suure ninaga mudelitel hakati sinna pakkuma ka led päevatulesid? Kunagi ise uurisin, et sinna pesasse on vist võimalik ka led pirn panna, mida siis kasutadki päevatulena. Väga huvitav pirn oli veel, milles oli kokku 12 ledi. Kahjuks ma kohe googledades seda ei leidnud ja võis olla, et tegemist oli ka parktule pirniga. 100% kindel pole.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 05.01.11 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Kas sinu kaheksal on suure reflektori pirniks halogeen, mis vajadusel lülitatakse kaugtuleks? Või kasutatakse seal pesas olevat pirni päevatulena? Vist alles suure ninaga mudelitel hakati sinna pakkuma ka led päevatulesid? Kunagi ise uurisin, et sinna pesasse on vist võimalik ka led pirn panna, mida siis kasutadki päevatulena. Väga huvitav pirn oli veel, milles oli kokku 12 ledi. Kahjuks ma kohe googledades seda ei leidnud ja võis olla, et tegemist oli ka parktule pirniga. 100% kindel pole.


Minuomal on päevatuleks xenon, mis asub enamvähem keskel. Sarnaselt pildiga.
http://img10.auto24.ee/auto24/320/628/19144628.jpg

Seda Led lahendust vist siiski tehasepoolt algusaastate D3-le ei pakutud. Ometi on midagi sarnast liikumas olnud. Ei tea, kas kellegi osavate näppude töö või siiski mingi tehaselahendus - selline näiteks.
Ma siinsamaski foorumis proovisn endale selgemaks saada, millal milline tuli ja peegel tehasest pandi, aga väga innukat osavõttu see teema ei leidnud.

Aga oma auto kallal on vahepeal susimine vähemaks jäänud, pidustused ja rahavahetusešokk alles kallal. Praegu on mistahes kaupluses kassas seismine nagu mustas augus - mitte midagi ei saa aru, kas asi on kallis või odav. Et mismoodi oleks arukas tasuda, kas rauast või paberist rahaga. Harjumatu.
Aga sain mõned kinnitavad "telegrammid", et minu tellitud padajänn ikka soovitud suunas liigub. See annab mõneti suveks jälle krehvti juurde, loodetavasti.

Auto mootori krapsakamaks tegemine pole kuhugi edenenud, ma pole paar posti kõrgemal asuvat teksti suutnud lasta kellegi endale arusaadavaks tõlkida ka siiani.
Peaks vast huvistki vaatama minema, kas Audi Tallinn on ausa hinnastamise leppest kinni pidanud ja kola pole tellimiseks kallimaks muutunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 05.01.11 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene

Seda Led lahendust vist siiski tehasepoolt algusaastate D3-le ei pakutud. Ometi on midagi sarnast liikumas olnud. Ei tea, kas kellegi osavate näppude töö või siiski mingi tehaselahendus - selline näiteks.
Ma siinsamaski foorumis proovisn endale selgemaks saada, millal milline tuli ja peegel tehasest pandi, aga väga innukat osavõttu see teema ei leidnud.


Sellel pildil ongi D3 päevasõidutulede tehaselahendus, nimetatakse seda DRL'ks (daytime running lights). Igatahes B7, C6-l kasutatakse DRL'ks 21W hõõglampi BA15s sokliga (vähemalt väljast tundub nii). Automaailm pakub isegi mingisugust LED'i, iseasi kuidas see seal välja nägema hakkab ja kuidas ta komp. tööd mõjutab. Mulle tundub, et D3-l on seal mingisugune halogeen, mida DRL poole pingega põletab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.11 20:53 Tsiteeri


Just-just, hakkab tulema.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.01.11 10:21 Tsiteeri


Minul sellist lahendust ei ole - selle LEDi paiknemise kohal on parktule pesa ja kaugtule pirn samuti. Edasi kurvituli, siis juba xenoni luup. Kogu moos. Sealt läheb juba suunatuleks kätte. Ma pole küll ka täpselt kursis, mitme erineva lahendusega tulesid D3-l ees on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.01.11 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Minul sellist lahendust ei ole - selle LEDi paiknemise kohal on parktule pesa ja kaugtule pirn samuti. Edasi kurvituli, siis juba xenoni luup. Kogu moos. Sealt läheb juba suunatuleks kätte.

Minu arvates on see ka palju kenam ja asjalikum lahendus kui see kõõrdsilmne variant. Mina põletaksin A6/A8/Q7 omades kõõrdsilmse päevatule asemel lähituld.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.0% - SQL: 74.0%]