Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Millist suverehvi valida? (Vastuseid: 159 | Vaatamisi: 34545)
arva
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.05.12 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Minu valituks osutusid Nokian Z G2, mõõtudega 225/45 ZR17 94Y XL


http://www.nokiantires.com/files/nokiantires/2008/zg2_car_lg.jpg


Sõidan ka juba kuu aega samade rehvidega. Kui auto ostsin olid all bridgestone r50e-d ja neid ei soovitaks vaenlasele ka. Kaalusin juba, et lasen autole müraisolatsiooni panna ja pidamine oli ka alla igasugust arvestust. Nokiatega on nagu öö ja päev - auto on mõnusalt vaikne ja pidamine oluliselt parem. Päris kirves hind tuli, kuna A4 B8 mudelil on natuke ebatüüpiline 225/50/R17 mõõt, aga ei kahetse, et uutesse rehvidesse investeerisin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 05.07.12 14:24 Tsiteeri


Üks hea uudis ka vahelduseks, mis peaks rehvide valiku osas parema orjentiiri andma:

Vaata siia - uued tähised rehvidel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.12 15:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Üks hea uudis ka vahelduseks, mis peaks rehvide valiku osas parema orjentiiri andma:

Vaata siia - uued tähised rehvidel


Sisuliselt ei muutu midagi:enne juulit toodetud rehvidel ei pea neid märke olema ja uuematel on need niikunii juba peal kui ikka EU turule mõeldud rehvidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 29.08.12 18:11 Tsiteeri


Küsimus, millal oleks õige aeg juhi jaoks uusi rehve osta/tellida? Kas nüüd, nö suve lõpus, talvel või kevadel ennem suverehvide alla kruvimist?
Ma siin uuriks midagi 15" hulgast, midagi V mustriga. Hetkel jäid silma välismaalt 55€ Nankang rehvid. Hetkel tundub, et meil Eestis hinnad algavad kuskilt ~60 € tk rehvidel.

Ei tea, kuna see õige hetk oleks uute ja odavate papude ostmiseks? :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 29.08.12 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: anduke88
Küsimus, millal oleks õige aeg juhi jaoks uusi rehve osta/tellida? Kas nüüd, nö suve lõpus, talvel või kevadel ennem suverehvide alla kruvimist?
Ma siin uuriks midagi 15" hulgast, midagi V mustriga. Hetkel jäid silma välismaalt 55€ Nankang rehvid. Hetkel tundub, et meil Eestis hinnad algavad kuskilt ~60 € tk rehvidel.

Ei tea, kuna see õige hetk oleks uute ja odavate papude ostmiseks? :cool:


No suverehvi on kõige mõistlikum osta talve alguses ja talverehvi suve alguses-keskel, sest siis on hinnad kõige madalamad. Kõige kõrgemad on hinnad just hooaja alguses. Hiinakatest hoiaks mina küll kaugele eemale, pigem juba protikarehvid või mõni vähekasutatud tuntud tootja oma. Aga maitse asi. Enne ostaksin mina vähekasutatud firmakad, kui tutikad hiinakad (tegelikult ostangi- umbes pool hooaega või natuke rohkem sõitnud Nokian Hakkapellitta 7 naastud, 50 euri/tk).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.12 19:43 Tsiteeri


Nankange soovitan täiega...kui sa just rallimees ei ole.Hind ja kvaliteet on pea ideaalilähedaselt paigas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 29.08.12 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Nankange soovitan täiega...kui sa just rallimees ei ole.Hind ja kvaliteet on pea ideaalilähedaselt paigas.


See on pigem individuaalne vist. Ja sõltub sellest ka, kus liikled. Mitmel tuttaval olnud nii, et ostavad tutikad Nankangid ja talve teises pooles on nad kõvad nagu plastik. Mustrit on, aga kummisegu ei tööta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 03.04.13 09:49 Tsiteeri


Tõstame siis sel aastal jälle suverehvi teema üles. :)

Soovitage head rehvi, mis oleks saadaval mõõdus 225/45/17.

Kuna hoolsal põllumehel on põld ka siledam, kui Eesti linnade tänavad, siis kõige olulisemaks omaduseks on minu jaoks sõidumugavus, ehk siis rehv peab pehme olema. Vaikne ka.
Muud omadused on tuntud tootjate rehvidel nagunii enam-vähem ühtemoodi head.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 03.04.13 11:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Tõstame siis sel aastal jälle suverehvi teema üles. :)

Soovitage head rehvi, mis oleks saadaval mõõdus 225/45/17.

Kuna hoolsal põllumehel on põld ka siledam, kui Eesti linnade tänavad, siis kõige olulisemaks omaduseks on minu jaoks sõidumugavus, ehk siis rehv peab pehme olema. Vaikne ka.
Muud omadused on tuntud tootjate rehvidel nagunii enam-vähem ühtemoodi head.

Rehv võib pehme olla, aga vaata mõõtu, siis hakkab velgi minema. Külgsein peab olema tugev, pole pääsu. Mina tegin omast arust optimaalse valiku, eks näis, soovitati rehvimüüja poolt GT Champiro juttu siin näiteks testis BTW, selles testis ongi 17 tolli rehvid, enamasti on 16, ses mõttes usaldusväärsed tulemused, kuna soovid ka 17 tolli.
Endale ostsin 225/50 R17, maksid miskit 70-80 eur/tk, täpselt enam ei mäleta. Mõnes teises testis on ka kiidetud just driving comforti, see, mida sina tahad.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 03.04.13 11:29 Tsiteeri


Tänases autolehes on ka väike suvetest sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.13 12:05 Tsiteeri


Uues TM-is ka test. Võitjad, nagu talvelgi, Good Year ja Continental.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 03.04.13 12:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Rehv võib pehme olla, aga vaata mõõtu, siis hakkab velgi minema. Külgsein peab olema tugev, pole pääsu.


Ei usu. Suveks vast mätsitakse terava servaga löökaugud kinni. Suvalt läbi aukude ei sõida ka. Kunagi olid mingid kasutatuna saadud samas mõõdus Semperiti rehvid all (kahjuks enam ei toodeta selliseid). Olid ülimugavad ja ükski velg aastate jooksul viga ei saanud. Jäik rehv rikub jälle teistpidi auto veermikku ja endal ka jube sõita.

Mis GT Champiro rehvist jutt käib? Sellise nimega rehve paistab olevat ainuüksi suvekaid 10 eri mudelit. http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/GT-Radial/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 03.04.13 16:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Rehv võib pehme olla, aga vaata mõõtu, siis hakkab velgi minema. Külgsein peab olema tugev, pole pääsu.


Ei usu. Suveks vast mätsitakse terava servaga löökaugud kinni. Suvalt läbi aukude ei sõida ka. Kunagi olid mingid kasutatuna saadud samas mõõdus Semperiti rehvid all (kahjuks enam ei toodeta selliseid). Olid ülimugavad ja ükski velg aastate jooksul viga ei saanud. Jäik rehv rikub jälle teistpidi auto veermikku ja endal ka jube sõita.

Mis GT Champiro rehvist jutt käib? Sellise nimega rehve paistab olevat ainuüksi suvekaid 10 eri mudelit. http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/GT-Radial/

Sorry jah jäi kirjutamata, mis ise täpselt ostsin, ma ise ostsin siis 228 mudeli, üks test näiteks siin: http://www.tyreright.com.au/Sidewall/Blog/News%20and%20Events/2012/July/04/GT%20Radial%20Champiro%20228%20is%20CHOICE%20Recommended. aspx


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rantto
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kiired jalad

postitati 04.04.13 04:34 Tsiteeri


Tegin sellise lükke ja tellisin Saksast Sunny-d 225/40 R18 energiatähised mõlemad C-d ja 71dB hind aga 256euri jooks. Nüüd olen nendega mingi nädala ja oma 800km läbi ajanud, pidamist peab nii kuival kui märjal teel. Maantee müra kostub sisse aga mul on selline kuut ka mis eriti müra kinni ei pea. Seega minu katsetused jätkuvad aga esmamulje on päris hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 04.04.13 07:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rantto
Tegin sellise lükke ja tellisin Saksast Sunny-d 225/40 R18 energiatähised mõlemad C-d ja 71dB hind aga 256euri jooks. Nüüd olen nendega mingi nädala ja oma 800km läbi ajanud, pidamist peab nii kuival kui märjal teel. Maantee müra kostub sisse aga mul on selline kuut ka mis eriti müra kinni ei pea. Seega minu katsetused jätkuvad aga esmamulje on päris hea.

Kas on ka mõni test, mille baasil otsuse tegid?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rantto
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kiired jalad

postitati 04.04.13 07:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6

Kas on ka mõni test, mille baasil otsuse tegid?


Tegelikult mitte, talveks ostsin nalja hinna eest 2 talve veerenud Sunny talvekad naastudega mis olid täita OK. Kui aga proovisin paari 225/40 R18 kasutatud suverehve leida siis hinnad ikka sinna 80-100 kanti millel jääki 5-6mm. Põhim jooksu hinnaks 160-200 et saaks suve ära sõita on ikka raha tuulde lennutamine. Isegi Linglong oli sellel hetkel Sunny-st kallim. Teste ei vaadanud, dB-d jälgisin ja energimärgistust C ja C pole vist ühelgi teisel tootjal. Nagu ka eelmises postituses kirjutasin, katsetused jätkuvad. Hommikul oli linnavahel kohati jääd, minema ja pidama sain. Hinnatundlikulte kodanikule mõistlik lahendus kui just "hullu ei pane"

E: Hetkel neid nii hea hinnaga saada polegi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 04.04.13 07:36 Tsiteeri


Kaalusin korraks isegi Sunny rehve mõõdus 225/40 R18, kuid ei julgenud neid osta. Lugesin kasutajate arvamusi ja enamik soovitas nendest eemale hoida. Samas eks kasutajad ja nende soovid on erinevad, kui inimene on enne või pärast Sunny'sid sõitnud korraliku kvaliteetse firma rehviga, siis tundub tõenäoliselt Sunny tõesti halvem, kuid ka hind on 2 korda väiksem. Lisaks palju kiidetud Nangkang oli selles mõõdus juba oluliselt kallim, selle asemel oleks juba selle 100€ juurde lisanud ja oleks mõne korraliku Euroopa tootja rehvi ostnud. Tõenäoliselt neil Sunnydel, Nangkangidel ja muudel Taiwani/Hiina rehvidel nii väga suurt vahet sees ei ole.

Lõpuks läksin seda teed, et ostsin a'la 5mm'sed Falkenid, mis maksid pool uute Sunnyde hinnast. Muidugi ühe suvega on need tõenäoliselt otsas:) Aga juba mõtlen, et oleks ikka pidanud näiteks uued Falken FK453'd ostma, palju head kuulnud nende kohta ja uus rehv on ikka teine asi kui teise ringi oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 04.04.13 07:39 Tsiteeri


Need testid on ka sellised kahe otsaga asjad. Eile õhtul vaatasin nii TM-i kui Autolehe rehvitestid üle ja tulemused on kohati päris segased. No näiteks Continental PremiumContact 5, mille ostmist olen kaalunud, on TM-i testis teisel kohal, Autolehe testis viimaste seas. Mitmete teiste rehvidega ka sama lugu. Ise vaatasin just seda sõidumugavuse poolt ja sellega ka nii, et rehv, mis ühes testis väga mugav, on teises hoopis jäik.
Mõõdud on küll erinevad ja see on ilmselt üks põhjus, miks erinev tulemus, aga kui mul on nüüd hoopis kolmandat mõõtu vaja, kelle testi ma siis usun? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 04.04.13 07:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Need testid on ka sellised kahe otsaga asjad. Eile õhtul vaatasin nii TM-i kui Autolehe rehvitestid üle ja tulemused on kohati päris segased. No näiteks Continental PremiumContact 5, mille ostmist olen kaalunud, on TM-i testis teisel kohal, Autolehe testis viimaste seas. Mitmete teiste rehvidega ka sama lugu. Ise vaatasin just seda sõidumugavuse poolt ja sellega ka nii, et rehv, mis ühes testis väga mugav, on teises hoopis jäik.
Mõõdud on küll erinevad ja see on ilmselt üks põhjus, miks erinev tulemus, aga kui mul on nüüd hoopis kolmandat mõõtu vaja, kelle testi ma siis usun? :)


Ma usun, et kui sa võtad ükskõik millise rehvi Michelini, Continentali või Coodyeari valikust, ei pea sa pettuma. Premium brändide rehvidel on nii väiksed vahed sees, et tavasõidul sa vaevalt tunnedki seda. Mida sportlikuma rehvi sa valid, seda ebamugavam temaga sõita on, tänu kõvale külgseinale. Contisportcontact 5 on sportrehv.

Paljudest kasutajate review'dest on väga positiivselt silma hakanud veel Coodyear Eagle F1 Asymmetric 2, palju on kiidetud just sõidumugavust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 04.04.13 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jass
aga kui mul on nüüd hoopis kolmandat mõõtu vaja, kelle testi ma siis usun? :)


Välismaiste rehvitestide sõidumugavust puudutav osa on muidugi paras naljanumber. Katkend TM-i veebilehel olevast rehvitestist: "Ebatasasel teel pehmendab hea rehv värinaid, mis jõuavad juhi sõrmedeni ja reisijate istmikeni". :)

Need testijad võiks sõidumugavuse katseid Tartus teha. Kui seal üle äravajunud kaevuluukide ja üleskaevatud ning lohakalt parandatud kohtade sõita, siis jäiga rehviga sõitmine peksab hambad suus lahti, mitte ei värista sõrmi. :) Viimati paari kuu eest käies oli juba olukord selline, vahepeal on vist asi veelgi edenenud.

Aga headest rehvidest ka: Continental ExtremeContact DW on mugav rehv. Sellele vaatamata väga hea teetunnetuse ja lühikese pidurdusmaaga ning väga vaikne. 50 000 km järel on hakanud pisut häält tegema, aga uuemana oli 235/45/R17 mõõdus rehv täiesti hääletu kiirusteni 70-80 km/h. Need on üldse mingid tavarehvidest veidi erineva tehnoloogiaga tehtud rehvid, väga kerged oma mõõdu kohta, mis juba iseenesest aitab tänu väiksemale vedrustamata massile sõiduomadusi parandada. Parim suverehv, millega olen sõitnud. Ilmselt ka paljude teiste arvates, sest maailma suurima rehvimüüja www.tirerack.com rehviostjate hinnangute põhjal oli see rehv aastaid kõige kõrgema reitinguga.
Üldse need www.tirerack.com kasutajahinnangud on asjalikud. Ma olen viimasel ajal rehve vaid nende põhjal valinud ja tõesti on need hinnangud väga hästi kooskõlas rehvi omadustega. Ise olen ka sealt ostetud rehvidele peale mõningast kasutamist ikka võimalikult täpse tagasiside andnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 04.04.13 09:16 Tsiteeri


Tere. Eks nende testidega ongi nii, et mis firma selle tellib siis sealt algavad ka hinnangud. Paraku meie teed ei ühti paljuski nende testide tegemis kohtadega ja peame ise juurde leiutama, et see õige ja hea leida! Varasemalt laideti meeletult kõiksugu Hiina ja Korea rehve aga minu arust on olukord väga muutunud ja ma ei näe mõtet, miks peaksin nimega rehvide eest hingehinda maksma kui saab ka palju odavamalt. See talv sõitsin Hankook lameelidega 245/40 18" ja uskumatu kui head vaiksed ja hea pidamisega rehvid! Suveks sai nüüd ostetud Syron race 1 ja saab näha kui alla saab, kas mulje jääb samaks! Kui kellegil kogemust võib jagada! Soomes kusjuures olevat väga populaarne ja kui arvestada, et meie teede pinna ja Soome omade vahel on erinevus väike siis ehk on sobilikud! Eelkõige mida otsisin oli, et rehvid oleks veljekaitserandiga ja neil on see olemas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
androt
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.09
Asukoht: Pärnu / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.13 08:20 Tsiteeri


See aasta lähevad uued 215/40 Nankang NS-20-d tugevdatud rehviseinaga 18x8.5 velje peale. Ei näinud mõtet mingeid kasutatud pastlaid osta sama raha või isegi kallima :o raha eest. Sain need 76 eurot tükist ja olen juba ette kindel, et olen rahul, sest olen rahuliku sõidustiiliga. Sugulane ostis talve alguses uued Nankangi talverehvid, mõõdus 225/40/18 Civic Type Rile ja on siiani rohkem kui rahul nendega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 06.04.13 14:51 Tsiteeri


Soetasin seeaasta suveks tutikad Sportiva SuperZ 225/45R17 rehvid, jooksu hind millega kätte sain, oli 300€ (korraliku alega, läbi oma tööandja). Ei näe samuti, nagu eelkõneleja, mingit põhjust osta iga aasta kasutatud juuste. Lõppkokkuvõttes on mõttekam tutikad rehvid osta, seda enam, et plaanin seda autot hoida pikemat aega.
Esmamuljelt tundub olema pehmem rehv, kui nt samas mõõdus GT-Radial Champiro, mille üks sõber ostis. Sportiva iseenesest mingi suht noname firma, aga kindlustunnet annab teadmine, et tegemist on Continentali tütarfirmaga, mistõttu väga saasta nad ilmselt toota ei saa. Hinna-kvaliteedis suhe olevat neil väga hea, nii väitis üks rehviäris tegelev sõber.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cigaro
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 '97 + A6 C5 1.8T '02 + Avensis '16

postitati 07.04.13 08:29 Tsiteeri


On kellelgi kogemusi protekteeritud Vallai Prim rehvidega? Praegu pakutakse 225/45/17 rehve 57 €/tk, mis on 17 tollise rehvi eest sisuliselt kommiraha. See teebki ettevaatlikuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 07.04.13 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cigaro
On kellelgi kogemusi protekteeritud Vallai Prim rehvidega? Praegu pakutakse 225/45/17 rehve 57 €/tk, mis on 17 tollise rehvi eest sisuliselt kommiraha. See teebki ettevaatlikuks.


225/45R17 mõõdus nad küll midagi erilist polnud...undasid ja ei olnud just ka mingi ideaalse pidamisega Galanti all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.1% - SQL: 58.9%]