Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Ärandatud valget värvi Audi S4 2.2 turbo Tartus - 578TGE (Vastuseid: 105 | Vaatamisi: 40986)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.04.10 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tort
OT:

Kõvem juuraboss ei ole, aga kui keegi põeb, et sõnavabadusest kõrgemal on paragrahvid, mille alusel võib ilmselgelt pätti teinud, ent kohtus veel süüdi tunnistamata tegelane laimaja kohtusse kaevata, siis pannes väite ette sõnad "mina arvan", "minu meelest", "mulle tundub" vmt, siis peaks kõik JOKK olema vist ja karta pole midagi. Arvata võib kõike ja mulle võib ka tunduda, et täna ma ei skoori, see ei pruugi tõde olla.

Ma arvan, et sa oled üks paras türapea. Kuidas kõlab?

Ei midagi isiklikku. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 17.04.10 10:27 Tsiteeri


Ei saa aru mida on vaielda siin foorumis sõnavabaduse üle. Kui taheti, et nimed ja muu jutt kustutataks, siis las jääda ka see nii, kui sellest oleks mingi sitt tulnud teema autorile, siis kes saab karistada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 17.04.10 13:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black

Ma arvan, et sa oled üks paras türapea. Kuidas kõlab?

Ei midagi isiklikku. :)


3. Foorumi keel.

Foorumi ametlik keel on eesti keel, va. "General Chat" rubriigis. "Eesti keel" nende reeglite mõistes tähendab ametlikku kirjakeelt vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele. Internetijututubade slängi (ks = x, ü = y, ts = c, s = z, a la "teex yhe zuicu") kasutamine Foorumis on äärmiselt ebasoovitav. Keelatud on teiste Foorumikasutajate otsene solvamine ja halvustamine. Samuti on KEELATUD kasutada ebatsensuurseid sõnu, kui vähemalt ühte tähte nendes ei asendata tärniga – väga soovitatav on selliseid väljendeid üldse mitte pruukida.

Kas härra Black-ile siis selline asi ei kehtigi.?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.04.10 13:51 Tsiteeri


Ma arvan, et mõtlev inimene saab aru, et minu sõnakasutus oli taotluslik. Öeldud nii välja vaatamata teadmisele, et see reeglitevastane on. Läbi lillede või tü*apea'na öelduna ei saa seda enam üheselt solvanguna võtta. Reaalselt ma ei kasuta foorumis kellegi poole pöördudes selliseid sõnu. See oli näide, mitte minu tegelik arvamus kasutaja Tort kohta.

Sõnade ebatsensuursus on muidu vaieldav. Miks minnakse leili, kui neid võrreldakse suguelundi otsaga, aga mitte, kui näiteks suure varba küünega? Kuna omal ajal on üht neist räpaseks peetud? Tänapäeval peseb inimene end iga päev ja kumbki võrdlus ei tohiks solvav olla.

Minu poolest võib jutt nüüd varastatud auto teemal jätkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 17.04.10 14:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ma arvan, et mõtlev inimene saab aru, et minu sõnakasutus oli taotluslik. Öeldud nii välja vaatamata teadmisele, et see reeglitevastane on. Läbi lillede või tü*apea'na öelduna ei saa seda enam üheselt solvanguna võtta. Reaalselt ma ei kasuta foorumis kellegi poole pöördudes selliseid sõnu. See oli näide, mitte minu tegelik arvamus kasutaja Tort kohta.

Sõnade ebatsensuursus on muidu vaieldav. Miks minnakse leili, kui neid võrreldakse suguelundi otsaga, aga mitte, kui näiteks suure varba küünega? Kuna omal ajal on üht neist räpaseks peetud? Tänapäeval peseb inimene end iga päev ja kumbki võrdlus ei tohiks solvav olla.

Minu poolest võib jutt nüüd varastatud auto teemal jätkuda.


Sain sellest aru, et ei solvanud kasutaja Tort-i, aga tärni oleks võinud sellegipoolest panna, kuna reegel on reegel.

Ja minugi poolest võib see varastatud auto teema jätkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 17.04.10 15:25 Tsiteeri


Ma jah tahtsin vaid seda öelda, tausta teadmata, et kui inimene on 99% pätt, kaak ja põhimõtteliselt teolt tabatud, siis laimusüüdistuse kartuses ei pea hoiduma tema nime avaldamisest, sest seda saab teha nii, et avaldajat milleski süüdistada pole. Mul omal ei ole mingit liigset uudishimu seda teada saada, aga ma lihtsalt mainisin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 19.7% - SQL: 80.3%]