Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  20
Autor:
Pealkiri: Natuke naeru vol. 11 (Vastuseid: 483 | Vaatamisi: 114915)
Tiit
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 avant tdi

postitati 23.11.08 23:53


aga kui kasiinod ärakeelata, siis peab ju jälle uusi makse hakkama välja mõtlema lisaks töökohtade otsimisele ja narkootikumid tuleb legaliseerida - saab ka aktsiisi ja organiseeritud kuritegevusel ka üks sissetulekuallikas vähem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.08 19:30


Suvel
ESP=Electronic Stability Program
ABS=Antilock Brake System

Talvel
ESP=Especially Stupid Protection
ABS=Anti Breaking System


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nico
klubiliige



Registreerunud 12.04.08
Asukoht: Tallinn/mähe
Kasutaja on eemal

Auto: 59kw

postitati 25.11.08 14:47


mega kokkupõrge


Cute but psyhho
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 25.11.08 14:52


Tsitaat:
Algselt postitas: Nico
mega kokkupõrge


Läbi käinud juba see video.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Krooniline
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC; Volvo V70

postitati 25.11.08 20:09


Oh kui raske elu meestel!

"Ma olin väiksena nii vaene. Hea seegi, et poiss olen, muidu poleks mul millegagi mängida olnud.

Mul oli raske päev. Tõusin hommikul üles, panin särgi selga - nööp kukkus ära. Võtsin oma kohvri kätte - sang kukkus küljest. Peldikusse enam ei julgenudki minna.

Täna hommikul sain hea tünga. Tegin alasti kätekõverdusi ja ei märganud hiirelõksu.

Ma sain kohe aru, et vanemad vihkavad mind. Nad kinkisid mulle Vannis mängimiseks raadio ja röstri.

Mu pruut helistas mulle üks päev ja ütles: "Tule külla! Kedagi pole kodus." Ma läksin külla. Kedagi polnud kodus.

Ma joon liiga palju. Mu viimases uriiniproovis ujus oliiv.

Ma avastasin ainsa võimaluse, kuidas kõhna muljet jätta - veedan aega paksude seltskonnas.

Ma pole oma naisega juba aastaid rääkinud. Ma lihtsalt ei taha Talle vahele segada.

Eile päästsin ma ühe tüdruku kabistaja käest. Hoidsin end lihtsalt vaos.

Kui taskuvargaid poleks, puuduks mul igasugune suguelu.

Minu vanuses on toit seksi asendanud. Hiljuti lasin oma köögilaua kohale peegli paigutada.

Mu naine püüab minust alati lahti saada. Üks päev käskis prügi välja viia. Ütlesin, et viisin. Tema: No siis mine valva seda.

Mina ja mu naine olime 20 aastat õnnelikud. Aga siis me kohtusime!

Minu onu viimane soov oli mind sülle võtta. Ta istus elektritoolil.

Mul veab kõik kohe nii viltu, et isegi kui poliitikuks hakkaksin, siis oleksin aus.

Kui ma väike olin, kolisid mu vanemad päris tihti. Aga ma leidsin na alati üles.

Ma olin nii inetu laps. Ema ei andnud mulle kordagi rinda. Ütles, et ma meeldin talle kui sõber.

Kui ma sündisin, tuli arst ooteruumi ja ütles mu isale: "Mul on väga kahju. Me tegime kõik, mis suutsime. Aga ta jäi ikkagi elama."

Ükskord mind rööviti ja mu isale saadeti tükike minu sõrmest. Ta ütles, et tahab rohkem tõestust.

Ükskord ma eksisin ära ja palusin politseinikult abi, et oma Vanemad leida. "Arvate, et ma leian nad üles?" Ta vastas: "Ma ei tea, poisu. On nii palju kohti, kuhu nad end peita võisid."

Läksin arsti juurde: "Igal hommikul kui tõusen, vaatan peeglisse ja süda läheb pahaks. Mis mul viga on?" Ta ütles: "Ma ei tea, aga nägemine on sul küll korras."

Läksin arsti juurde, sest neelasin pudelitäie unerohtu alla. Mu arst soovitas mul pisut juua ja siis puhkama heita.

Ma olen nii inetu... Töötasin lemmikloomapoes ja kõik küsisid, kui suureks ma kasvan.

Ma läksin üks õhtu kaklust vaatama ja seal puhkes hoki.

Ütlesin oma psühhiaatrile, et kõik vihkavad mind. Ta ütles: "Ära peksa segast! Kõik pole veel sinuga kohtunud."

Mu psühhiaater ütles, et ma olen hull. Ma ütlesin, et tahan teist arvamust. Ta ütles: "Olgu, sa oled inetu ka."

Mu teenija vahetab iga päev linu. Ühest voodist teise.

Ma magan oma naisega eraldi tubades, me sööme eraldi ja käime eraldi puhkamas - kõik selle nimel, et abielu koost ei laguneks.

Ma läksin geibaari ja pidin tõestama, et mees olen. Ma siis näitasin neile. Nad ütlesid, et sellest ei piisa.

Ma olin nii masendunud, et tahtsin 10. korruse aknast välja hüpata. Preester saadeti kohale. Ta ütles: "Tähelepanu, valmis..."

Raske on abielus olla. Koera suudleb mu naine suule, aga minu klaasist ei joo tilkagi.

Ma kohtusin tervishoiuministriga. Ta pakkus mulle suitsu.

Mu suguelu on hirmus. Naine riputas voodi kohale peegli. Ütles, et talle meeldib vaadata, kuidas ta naerab.

Ma olen halb armuke. Ükskord vilistas isegi piiluja mind välja.

Mu naisel on alati mingi tagamõte minuga seksimisel. Nädala eest tegi ta seda, et munakeetmisaega mõõta.

Isegi üks prostituut vabandas end kunagi minu ees välja, et tal pea valutab.

Läksin massaazhisalongi. Seal oli iseteenindus.

Mu naine on nii paks, et isegi ta naba kajab.

Mu naine on nii paks, et rannas hakkab inimestel temast hale ja nad püüavad teda vette tagasi veeretada.

Mu naine on hirmus inetu. Läksin temaga koeranäitust vaatama ja ta sai peaauhinna.

Mu naise näol on ainult üks viga. See paistab välja.

Mu naisele meeldib auto tagaistmel seksida. Siis, kui mina roolis olen.

Mu abielu on jälle karidel. Mu naine jättis oma armukese maha.

Mul on sõpradega uus vene rulett - magame kuue tüdrukuga ja ainult ühel neist on aids.

On mul aga poisiraisk! Rääkisin talle mesilastest ja linnukestest ja tema rääkis mulle lihunikust ja minu naisest.

Mu naine on hirmus loll. Tal kulub poolteist tundi, et tunniajane saade ära vaadata.

Ükskord varastati meil auto ära. Küsisin naiselt, kas ta varast nägi.Ta ütles: "Ei, aga ma kirjutasin auto numbri üles."

Mu naine käis üks päev õppesõidul. Sai kaheksa kümnest. Ülejäänud Kaks jalakäijat jõudsid eest hüpata.

Mu naine on nii hea autojuht. Eile ajas hirve alla. See juhtus loomaaias."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 25.11.08 23:50


sq superauto


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 26.11.08 07:58
Isa õpetussõnad õppimisest



Mehel on 16-aastane poeg...

...ja ta saab koolist kirja, et poiss ei õpi, vaid suitsetab, joob ja kohtub
isegi kellegi litsaka naisterahvaga. Isa kutsub poja tööl olles oma
kabinetti.

- Noh, poeg, ajame siis törtsu juttu. Räägi mulle, mis suitsu sa ka tõmbad?

Poiss ütleb, et "Priimat" ja "Astrat" ja kui keegi pakub, siis "Ekstrat"
ja...

Isa võtab taskust paki "Marlborot":
- Proovi seda.

Poiss proovib... no hoopis teine tubakas.
- Noh ja ütle mulle, mida sa siis ka jood?

Poiss ütleb, et õlut ja portveini ja kui keegi pakub, siis viina ja...

Isa võtab kapist šoti viskit:
- Proovi seda.

Poiss proovib ja ütleb, et hoopis teine mekk.
- Noh ja mis naisterahvas see sul on?
- Ah on üks. Saime pargipingil tuttavaks ja päris tore tots.

Isa võtab telefoni ja valib numbri:
- Krista, kas sa ei tuleks korraks.

Kabinetti astub võluv sekretär ja mees küsib, et kas ta ei läheks seekord ta
pojaga. Lähevadki.

Kui poiss on tagasi, ütleb ta, et nooh, oli hoopis teine jume.

Isa naeratab:
- No näed siis ja jäta endale meelde. Selleks, et niimoodi elada, on vaja
õppida, õppida ja veel kord õppida!


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 26.11.08 15:00


http://www.reporter.ee/2008/11/24/vosa-sattus-saarepeedil-ootamatult-hobuse-unenaosse/
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 27.11.08 20:02


nõnda kena pinksitada!


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 27.11.08 20:23
Elust enesest...



Käisin just köögis oma nunnut 0,5L-st kohvitassikest täitmas kui lahtisest aknast mingi jauramine kuulmisesse tungis ja minu tähelepanu äratas...
Nimelt kõrvalmaja ees üks takso ( loe mersu ) takso hunnitas - muidu nagu oolveis... ei liikund paigast... kuni klient välja lükkama läks... ikka ei liikunud paigast... lisandus veel kaastundlike kodanikke ja saadi takso liikuma... - oma järge ootas juba samas kohas üks wolkkar... , peale edasi-tagasi hõõrumist ( nende masina hõõrumist) vajus masin pargitud sõidukitele ohtlikult lähedale ning käikku läksid labidad... - saadi minema... eemalt lähenes audi A4 vahtralehega... - jälgisin et noh kuidas siis algaja juht sealt läbipääseb... krt... ei miskit - tuksus vaikselt sealt läbi ja kadus nurgataha... tahtsin juba vaatesuunda muuta... kui sealt samast hakkas starttima 3-da seerja buumer... - ei liikunud pikalt kui miskipärast seismajäi - kuigi jahh... urises kurjakuulutavalt... - väljus neiu ja aitas masinamehel masinat tagasi toimetada... - agar neidis kahmmas lumelabida ning labidas käes üritas saapakontsaga rööpaid purustada.
Veendunud selle tegevuse asjatuses võttis härrasmees neidiselt labida ja viskas rööpasse lund ja tramppis jalgadega kinni - uus üritus sõiduks... buumer oli mehehakatisest imelikul kombel raskem ja vajus läbi... taas lükkamine ja seegord neidese töö labidaga lumerööbastekallal... saadi buumer liikuma... ja sealt nad siis tulid päris pikalt... ilus oli kohe vaadata... noorsänd buumeriga ees ja neidis tõukevalmilt labidas käes puusihõljutades tipa-tapa järele... :D :D :D
Peris naljakas oli seda sebimist vaadata....


Sõida... aga ära mölise....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.11.08 20:43


Poleolulise jutu peale lisan siis siia ka oma kogemuse esmaspäevasest Tallinnas käimisest, kui kõik oli veel kena valge ;).

Ise kükitasin maja kolmandal korrusel ja vahtisin oma töölaua tagant otse aknast välja parkla poole. Oma Q sai pargitud huljalt parkla sellesse otsa, kus oli ennast parkinud land rover - kenasti parkla kõige kõrgem tipp ja lumesahast puutumata :). Veidi hiljem lisandus meie kõrvale ka subaru forester, kes jupp aega mujale parkida üritas, aga lõpuks ikkagi neljaveoliste nurgakese leidis. Ja siis oli mul kolm tundi TÄISVÄÄRTUSLIKKU SHOW'd (oleks võinud kaamera kaasa võtta ja lihtsalt tuima kõhuga otsast lindistama panna), kuidas kõik ühemähkurid üritasid parklas vaba kohta nähes meie kõrvale parkida ja istutasid ennast poolel teel kenasti kõhu peale kinni :D:D:D. Lükkasid küll juhuslikud möödakäijad, autost välja kupatatud kõpskingadega siresääred, memmed, taadid, siis üritati ühemähkijaid teise ühemähkijaga tõmmata jnejnejne :D. Vahepeal muutus ka välja tõmbamine nii koomiliseks, et lükati seda autot millel teine auto sabas nööriga jne. Leidlike mehi oli samuti, kes autost välja ronisid ja kõrval lükates kõhuli käisid, kui auto rahulikult liikuma hakkas "tihend rooli tagant puudu".
Landi mees oli suht lahke ja kui ise lahkus kakkus ka paar mähkijat välja. Subaru oli mingil hetkel nii kadunud, et ei näinud kuulnud ning kui ise hakkasin ära minema vahtis veel üks kolksvaagen pasatski mülkas ja juht vaatas anuva pilguga otsa, nähes kuidas ma lumehunnikust välja vallatlesin :D:D:D, no sai ka tema õndsaks ja oma teekonda jätkata.
Aamen taadile, et ta seda lumekest rohkem maha viskaks, kõik ohhud kükitavad kuskil kinni ja on palju rahulikum liigelda :cool:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 28.11.08 14:42


Tsitaat:
Algselt postitas: olbert
nõnda kena pinksitada!



päris julm vend ikka:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 28.11.08 19:55


Midagi Opeli sõpradele ...


O - organiseeritud
P - peldik
E - eesti
L - liikluses

1.) Mida näitab Opeli kilomeetrilugeja pärast 1000 kilomeetrit
Game Over!
2.) Kuidas kutsud Opelit millel on pidurid?
Tuunitud opel.
3.) Kuidas panna Opel kaduma?
Lased roosteeemaldajaga üle.
4.) Miks on kõnniteed?
Et Opeli juhid saaksid koju jalutada.
5.) Kuidas kutsutakse katuseluugiga Opelit?
Prügikastina.
6.) Kuidas Opelile odavalt varuosi saada ?
Tuleb lihtsalt teise Opeli taga sõita
7.) Mis on Opeli kasutusjuhendi viimasel leheküljel?
Busside ja rongide sõidugraafik.
8.) Kuidas Opel kiirendab 0-100kmh alla 20 sekundiga?
Lükka kaljult alla.
9.) Miks on Opelil 4 ratast?
Et ta meenutaks natukenegi autot.
10.) Kui suur on Opeli tippkiirus?
See oleneb autost mis teda parasjagu pukseerib.
11.) 88% Opelitest on endiselt teedel
12% nendest jõudis sihtpunkti
12.) Shh,Kuula kuidas mu Opel roostetab...
13.) Sõber ei sunniks sõpra Opeliga sõitma
14.) Kohalikus baaris oli võistlus: Esimene koht sai Opeli. Teine koht sai kaks Opelit...
15.) Opel lasi välja uue öko-mudeli. See oli ideaalne: vaikne, loodussõbralik, odav...
Ainuke probleem oli see,et pikendusjuhe olid vaid 20m pikk ja kuulub lisavarustusse.
16.) Opelitel ei ole mootorinumbreid, vaid säilivuskuupäev.
17.) Ostes uue Opeli saad koera kaasa,et ei oleks üksi igav koju jalutada.
18.) Kuidas Opeli kiirendust mõõta?
Kalendriga.
19.) Mis on maailma pikim auto?
Opel. Natuke üle kolme meetri autot ja umbes 100 meetrit tossu.
20.) Mis on ühist Opelitel ja beebidel?
Ilma kisa ja kärata ei lähe nad kuskile.
21.) Miks ei ole Opelitele gps-i vaja?
Sa ei jõua nii kaugele,et ära eksida.
22.) Mis on ühist Ferraridel ja Opelitel?
Ferrari kiirendab 0-100kmh 4 sekundiga,samas Opel kiirendab 0-4kmh 100 sekundiga
23.)Miks on Opelitel tagaklaasi soendus?
Et lükkajatel käed soojad oleks.
24.) Miks on uued Opelid aerodünaamilisemad?
Et autol mis neid veab vähem kütust läheks.


Kui ei ole midagi asjalikku õelda, siis ole palun vait!!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 28.11.08 20:12


Tsitaat:
Algselt postitas: Ivoonu
Midagi Opeli sõpradele ...



Kui vaid Opeli mehed seda näevad - siis hoia enda piip ja prillid...

Või siis mitte, kuna Opel läheb ennem laiali kui sinuni jõuab :D


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Loaded
huviline



Registreerunud 09.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV Variant '06

postitati 28.11.08 20:20


http://www.hot.ee/fire83/yhisteenusprn.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 28.11.08 20:22


tsiteerin naabrinaise autoremondi teadmisi - algne probleem oli liigne õlikulu mille lahenduseks ta teatas alljärgnevat:

- kompressioon ühtlane, kaob simmeka tihendi vahelt välja.. Väidetavalt oli kompressioon 6. Samuti soovitati minna kontrollima COd, et kui see korras, siis pole mootoril häda midagi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.11.08 20:23


http://www.lancerregister.com/showthread.php?t=224101


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 28.11.08 21:13


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Tsitaat:
Algselt postitas: Ivoonu
Midagi Opeli sõpradele ...



Kui vaid Opeli mehed seda näevad - siis hoia enda piip ja prillid...

Või siis mitte, kuna Opel läheb ennem laiali kui sinuni jõuab :D



väheke OT:pole sel opelil häda midagi-isegi vuran hetkel tollega(vecu) ja tuleb mainida,et ikka tuntavalt vastupidavam kui ford. enne audit omasin samuti opelit ja ei vigisenud-söitis niiet seda nägu ja ei lagunenud ka mette.
mis on ühist opelil ja tampoonil?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 28.11.08 21:24


Tsitaat:
mis on ühist opelil ja tampoonil?



mõlemal on kõievähk küljes :D


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 28.11.08 21:29


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: olbert
mis on ühist opelil ja tampoonil?



mõlemal on kõievähk küljes :D


:D vöib ka nii mainida.
mölemad on paela otsas.
vöi siis,et miks opeli vennad teineteist ei tervita-sellepärast,et seda sai hommikul teeninduses juba tehtud!
aga ok,las need obläädid jms jääda.
läheks teemaga edasi:
on tegelane


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.11.08 19:36


Kontrollige oma tähelepanuvõimet... päris kõva värk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.08 21:30


Ei teagi millest lähtuda. Kas tootjast või maaletooja lisaversioonidest... Ja pean vist uuesti poodi tagasi minema ning küsima, kuhu on jäänud lubatud "väikesed osad", sest kõige väiksemad osad on neli 155 ml värvipurki ning neid ümbritsev karp :)


http://www.hot.ee/slk270/joke/image_028.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 30.11.08 00:49


Liidame meie klubi siis ka selle eepilise teema kajastajate hulka - Have I fitted this right?

Vähemalt asjaosaline ise on suutnud oma "kuulsaks" saamist huumoriga võtta :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 30.11.08 16:48


http://i240.photobucket.com/albums/ff157/hong999_bucket/eng1.jpg


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 30.11.08 22:41
ettevaatust ajakirja ostmisel :D



http://comfortech.blogspot.com/2008/11/re-touched.html


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  20
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.9% - SQL: 77.1%]