Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Autor:
Pealkiri: liiklushuligaan audi roolis:( (Vastuseid: 244 | Vaatamisi: 16560)
semanoid
huviline



Registreerunud 24.04.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 q. 20v 125kw. 91a.

postitati 01.02.08 20:02


uups, ka mina olen sõitnud kogemata vastas suunas. kuigi mul on 25 astat juhi kogemusi sh.....t happens! kõige hullem on hommik!


semanoid
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 04.02.08 12:55


Paraku jälle üks Audi ...


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 04.02.08 13:22


Tsitaat:
Algselt postitas: priitpoiss
Paraku jälle üks Audi ...


noo ausalt...101 on ikka meeletu kiiruse ületamine ka. ma arvan, et enamus meist o ju "kiirust ületanud" 101km/h


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 04.02.08 13:35


Tsitaat:
Algselt postitas: syo
noo ausalt...101 on ikka meeletu kiiruse ületamine ka. ma arvan, et enamus meist o ju "kiirust ületanud" 101km/h


antud juhul ületas juht kiirust 51km/h. mis siis kui keegi oleks teele astunud?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 04.02.08 13:37


Keset linna ikka on üpris suur ületamine:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 04.02.08 13:47


Tsitaat:
Algselt postitas: syo
noo ausalt...101 on ikka meeletu kiiruse ületamine ka. ma arvan, et enamus meist o ju "kiirust ületanud" 101km/h


Aga proovi 50alas 101 km/h sõita ...vaata mida herr Politsei sulle ütleb. Asulas 51 km/h üle on ikka päris suur kiiruseületamine.
Ma ei oleks seda linki siia pannud kui see oleks toimunud maanteel.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 04.02.08 14:44


minu viga... ei pannud tähele et sõit toimus linnas. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rmadis
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 97a. A6 1.8T 97a.

postitati 04.02.08 16:53


+10km/h lubatule on ju täiesti normaalne...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.02.08 16:58


kuidas kunagi..minule tehti eile ja ka täna kahjuks selle kohta märkus:D(jutt siis linnas 40 alas oli 50 ja maanteel siis 100)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 04.02.08 17:19


OT, aga vastan kiirelt-ennem ,kui keegi veel "kes aru ei saanud" siia postitama hakkab oma arvamust:mad:

Tartu LINNAS on olemas tõesti selline tänav nagu Narva mnt. ja see on 4 realine! Sõit toimus linnas,kus kehtib 50km/h!

Ja palun LUGEGE , mitte ärge sirvige;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 04.02.08 17:38


Õnneks polnud see kihutaja mina ....kuigi synniaasta ja automark klapib ;)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 04.02.08 20:58


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Õnneks polnud see kihutaja mina ....kuigi synniaasta ja automark klapib ;)

Minule meenusid küll sina :D;), aga õnneks see nii polnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 04.02.08 23:06


Ilusa punase C4 kerega Audi 690TEN omanik kui Sa ka edaspidi pargid debiili kombel keset kolmeharulist ristmikku nagu praegu siis võta vähemalt AC numbrialused küljest ära !:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zayetz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Üle Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.08 18:39


Teen ka siis siin teemal otsad lahti.

Täna (12.02.2008) Pärnus Bauhofi ja Lukoili tankla vahelisel teel sõitis üks "tore" Audi mees numbrimärgiga 131ATG vastasuunas, jutu järgi "august" mööda ja mitte väikse kiirusega.
Selle "august" möödasõidu tagajärjel tekitas väikse avarii minu ja minu taga sõitva autoga. Kuna ma pidurdasin vältimaks selle Audi vennaga kokku sõitmist siis minu taga sõitev auto pani minu masinale tagant sisse. Õnneks/kahjuks ei juhtund minul midagi, kuna kuubikul on konks küljes ja tagasõitev auto sai oma laksu ikka pamperisse päris valusalt, pamperil auk sees ja paigast ära :(

Audi vennal jäi muidugi õigust üle ka, et tema ikka sõitis augist mööda ja minu taga sõitev auto peab ikka pikivahet ka hoidma, no andku andeks aga minu loogika ütleb seda, et kitsas kohas ei sõiteda kiirelt ja ei tehta kahtlasi manöövreid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 13.02.08 13:38


Tsitaat:
Algselt postitas: zayetz
Teen ka siis siin teemal otsad lahti.

Täna (12.02.2008) Pärnus Bauhofi ja Lukoili tankla vahelisel teel sõitis üks "tore" Audi mees numbrimärgiga 131ATG vastasuunas, jutu järgi "august" mööda ja mitte väikse kiirusega.
Selle "august" möödasõidu tagajärjel tekitas väikse avarii minu ja minu taga sõitva autoga. Kuna ma pidurdasin vältimaks selle Audi vennaga kokku sõitmist siis minu taga sõitev auto pani minu masinale tagant sisse. Õnneks/kahjuks ei juhtund minul midagi, kuna kuubikul on konks küljes ja tagasõitev auto sai oma laksu ikka pamperisse päris valusalt, pamperil auk sees ja paigast ära :(

Audi vennal jäi muidugi õigust üle ka, et tema ikka sõitis augist mööda ja minu taga sõitev auto peab ikka pikivahet ka hoidma, no andku andeks aga minu loogika ütleb seda, et kitsas kohas ei sõiteda kiirelt ja ei tehta kahtlasi manöövreid.


Njah, ma ka aru ei saa...miks ta oma august siis pärast seda ümber ei põiganud kui teid on juba läbi lasknud, loomulikult tema süüdi ja samas on ka süüdi sinu taga sõitev auto kuna pikkivahet peab ka hoidma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zayetz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Üle Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.08 15:12


Ega nii ongi, aga noh. see on ka juba kepp kahe otsaga :P

Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Tsitaat:
Algselt postitas: zayetz
Teen ka siis siin teemal otsad lahti.

Täna (12.02.2008) Pärnus Bauhofi ja Lukoili tankla vahelisel teel sõitis üks "tore" Audi mees numbrimärgiga 131ATG vastasuunas, jutu järgi "august" mööda ja mitte väikse kiirusega.
Selle "august" möödasõidu tagajärjel tekitas väikse avarii minu ja minu taga sõitva autoga. Kuna ma pidurdasin vältimaks selle Audi vennaga kokku sõitmist siis minu taga sõitev auto pani minu masinale tagant sisse. Õnneks/kahjuks ei juhtund minul midagi, kuna kuubikul on konks küljes ja tagasõitev auto sai oma laksu ikka pamperisse päris valusalt, pamperil auk sees ja paigast ära :(

Audi vennal jäi muidugi õigust üle ka, et tema ikka sõitis augist mööda ja minu taga sõitev auto peab ikka pikivahet ka hoidma, no andku andeks aga minu loogika ütleb seda, et kitsas kohas ei sõiteda kiirelt ja ei tehta kahtlasi manöövreid.


Njah, ma ka aru ei saa...miks ta oma august siis pärast seda ümber ei põiganud kui teid on juba läbi lasknud, loomulikult tema süüdi ja samas on ka süüdi sinu taga sõitev auto kuna pikkivahet peab ka hoidma.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.08 15:28


Tsitaat:
Algselt postitas: zayetz
Teen ka siis siin teemal otsad lahti.

Täna (12.02.2008) Pärnus Bauhofi ja Lukoili tankla vahelisel teel sõitis üks "tore" Audi mees numbrimärgiga 131ATG vastasuunas, jutu järgi "august" mööda ja mitte väikse kiirusega..


Pöördu kindlustusse ja 131ATG auto kindlustusselts hüvitab teile mõlemile tekkinud kahjud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audiQ
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.07
Asukoht: võru-tartu
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2 93a

postitati 13.02.08 16:54


Tartus õnnestus minulgi süda puperdama saada tänu ühele juhile kelle liiklus alased teadmised/oskused just kõige paremad pole või puuduvad üldse.. nimelt olles minust poole auto pikkuse jagu ees kõrval reas keeras ta lihtsalt ette. Õnneks jäi auto terveks. Auto mis selliseid manöövreid teeb oli tumepunane bmw 524td nr:482tvs Lisaks kõigele bmw tagumine parem ratas pole eriti stabiilne (loperdab):D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raxi
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.08 20:13


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Tsitaat:
Algselt postitas: zayetz
Teen ka siis siin teemal otsad lahti.

Täna (12.02.2008) Pärnus Bauhofi ja Lukoili tankla vahelisel teel sõitis üks "tore" Audi mees numbrimärgiga 131ATG vastasuunas, jutu järgi "august" mööda ja mitte väikse kiirusega..


Pöördu kindlustusse ja 131ATG auto kindlustusselts hüvitab teile mõlemile tekkinud kahjud.


seoses selle audiga tulingi täna siia teid hoiatama. 131ATG Tegemist on siis audi B4 80.ga,millel on küljes ka audi klubi kleebis.Tegi täna pöörast sõitu pärnu-lihula maanteel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 14.02.08 08:37
084 TEI



084 TEI - valge Audi 100/A6 ilus kena xsenoniga auto tegi täna 8.30 Peterburi mnt korduvalt möödasõite nii tee äärses kui ka keskel asuvas kiirendusreas, seal juures oluliselt kiirust ületades... Susi juures olid ikka jälle kõrval. Oli kasu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.08 09:17


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
084 TEI - valge Audi 100/A6

kuidagi tuttav nr on. :D see on s4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 14.02.08 11:00


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
084 TEI - valge Audi 100/A6 ilus kena xsenoniga auto tegi täna 8.30 Peterburi mnt korduvalt möödasõite nii tee äärses kui ka keskel asuvas kiirendusreas, seal juures oluliselt kiirust ületades... Susi juures olid ikka jälle kõrval. Oli kasu?


kas mitte see ei ole MaQQu auto??:P aiai AC staff'ile pähh pähh


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 14.02.08 11:29


Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
084 TEI - valge Audi 100/A6 ilus kena xsenoniga auto tegi täna 8.30 Peterburi mnt korduvalt möödasõite nii tee äärses kui ka keskel asuvas kiirendusreas, seal juures oluliselt kiirust ületades... Susi juures olid ikka jälle kõrval. Oli kasu?


kas mitte see ei ole MaQQu auto??:P aiai AC staff'ile pähh pähh


Mis taolistel puhkudel pidi see tegevus olema? Aaa, numbrialuse ära võtmine? :D :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 14.02.08 11:50


AC staff peaks natukene Eesti Audi Klubi sümboolika kasutamise reeglid natukene vaatama: 4. punkt.... kui ise jälgida ei suuda:) siis natukene seda punkti endale kasulikuamaks muutma:D:D:D


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
084 TEI - valge Audi 100/A6 ilus kena xsenoniga auto tegi täna 8.30 Peterburi mnt korduvalt möödasõite nii tee äärses kui ka keskel asuvas kiirendusreas, seal juures oluliselt kiirust ületades... Susi juures olid ikka jälle kõrval. Oli kasu?


kas mitte see ei ole MaQQu auto??:P aiai AC staff'ile pähh pähh


Mis taolistel puhkudel pidi see tegevus olema? Aaa, numbrialuse ära võtmine? :D :D :D



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 14.02.08 11:54


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Tsitaat:
Algselt postitas: zayetz
Teen ka siis siin teemal otsad lahti.

Täna (12.02.2008) Pärnus Bauhofi ja Lukoili tankla vahelisel teel sõitis üks "tore" Audi mees numbrimärgiga 131ATG vastasuunas, jutu järgi "august" mööda ja mitte väikse kiirusega..


Pöördu kindlustusse ja 131ATG auto kindlustusselts hüvitab teile mõlemile tekkinud kahjud.
Ei hüvita. Juhul kui "põikajal" oleks vähem vedanud ja ta oleks ka sulle ette jäänud, oleks tema kindlustusselts hüvitanud sinu auto esiotsa kahjud.

Tagant sissesõit sinu autol kuulub mõlemal juhul tagasõitja kindlustusseltsi hüvitamisele ja tema esiots käib kas tema enda rahakotist või kasko alusel. Pikivahe peab alati olema piisav, on LE-s kirjas.

Edit: Soovi korral (kuna oli ka tunnistaja tagasõitja näol) võid esitada politseile kaebuse, et auto 131 ATG juht tekitas räigelt liiklusohtliku olukorra eksides takistusest ümberpõikamisel LE vastu. Saab trahvi.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.6% - SQL: 65.4%]