Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Mis toimub Eesti liikluses??? (Vastuseid: 115 | Vaatamisi: 10601)
olc
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Põlva/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.08.06 21:56


ja laipu koguneb:/
http://www.postimees.ee/130806/esileht/krimi/213077.php
peab ka vist hakkama turvapuuri ehitama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 14.08.06 16:33


Tsitaat:
Algselt postitas: olc
ja laipu koguneb:/
http://www.postimees.ee/130806/esileht/krimi/213077.php
peab ka vist hakkama turvapuuri ehitama


Civicus EI olnud turvapuuri.kuna kõik see,mis autodes järele jäi on pärnus "arek"romula platsil,käisin vaatamas ja turvapuuri civicus ei ole.kui just ei ole mingi...silmade eest peidetud puur...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.08.06 16:37


Põhimõtteliselt õige et puur on silmade eest peidetud. Civiku kere kandevtalad on siga tugevad. Kindlasti on nad tugevamad kui mõnel teisel nö. reasõidukil. On ta ju oma loomult tehaseseades sportauto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.08.06 16:48


vastates siis teema küsimusele: mis toimub-- tattnokad on tegijad sõidumehed:D sellega on kõik öeldud. Eile tõmbas alles üks tattnokk oma kolmekaga külje ette nii et auto vänderdas kahte lehte ja vastassuunavööndisse ka. lihtsalt vedas, et keegi seal reas ei seisnud. Lihtsalt oli vaja näidata, kui ägedalt saab külg ees libisedes kurvi võtta ( nagu ka teises postis mainitud A8 keset linna). Nii et edu sellistele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 14.08.06 18:56


Tsitaat:
Algselt postitas: allans
Põhimõtteliselt õige et puur on silmade eest peidetud. Civiku kere kandevtalad on siga tugevad. Kindlasti on nad tugevamad kui mõnel teisel nö. reasõidukil. On ta ju oma loomult tehaseseades sportauto.


See oli küll nüüd natuke liiga kiidulaulu moodi jutt. Ja Civic ei ole mingi sportauto vaid nn Hot Hatch.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 14.08.06 20:04


Laupäeva õhtul tulin Tartust Tallinnasse.
No see oli ikka sünge üritus..
Mõni arvab, et nii vastutulijad ja möödasõidetavad pole autod, lihtsalt lastakse mööda tee telgjoont.
Mäo ristis, kus see nn "pikisebra" on, läks vähemalt 8 autot minust mööda.
Kusjuures enamusel oli seier piirajas, pakun, nii vaevaliselt õnnestus see neil. Nö napikas :S.
Siit ka vihje ühte teise teemasse siin, kus kalkuleeritakse auto võimsuse ja ohutuse teemal.
Endal võttis reis aega alla 2-e tunni ja riskivabalt, kuna oli kiire tõesti. Kiire sõit ei pea sugugi riskidega seotud olema, kui tee on tühi, anna minna, muidugi enda riskil lubadest ilma jääda, samas teiste sõitjatega arvestades.
Head Teed!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 14.08.06 20:42


Muig eks minagi olen oma elu jooksul nii mõndagi liikluses näinud. Üks kurvemaid õnnetusi mis ühte mu tuttavat tabas juhtus aastaid tagasi Võhma lähistel. Ma ei olegi siiani aru saanud mis moodi tal õnnestus rekkale külje pealt sedasi ligindeda et see ta masina järelhaagisega sõna otseses mõttes pooleks tõmbas. Esiosa koos aknaga oli ühel pool teed ja teine osa ka kuskil mujal põllu peal. Kes seal süüdi oli pole täpselt teada aga õnnetus oli väga raskete killast. Samas eelmine reede Tallinnast S-Jaani sõites nägin ikka jõhkrat pilti. Teele tekkis kuskil enne Koset tropp ... ja ühe rekkajuhi närvid ei pidanud vastu. Mingi 60 a papi sõitis seal teel oma "kopikaga" 90 alas 60 -ga ja rekka juht, kes üritas läbi mitme auto temani jõuda , jõudsi teha 3-4 jõhkrat möödaminekut koos haagisega, mis sisaldasid endast seda et minu ees sõitnud autod , kui nad poleks kiirust alla võtnud, oleks nad haagisega lihtsalt teelt välja rammitud. Jõhker värk igatahes. Ise olen ikka ainult selge nähtavusega teelõigul möödasõite teinud kuid teine kord jääb küll mulje et olen algaja kui vatan "isasid" kes oma uute Mersude, Bemarite või ka Audidega mööda vajutavad :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 14.08.06 21:38


Tean seda õnnetust hästi, juht jäi magama lihtsalt. Ja ülejäänud oli lihtsalt joppamine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 14.08.06 22:26


Eesti liiklus on täitsa ülemõistuse. Käisin Reede laupäev Leedus Lätis. Ehk siis reede ööse Viljnusesse ja laupäeval tagasi.

No teeremont on üks asi aga kultuur liikluses on täiega 10 punkti võrreldes meie omaga.

Näited: Sõidab sinu ees auto kiirusega N sa tuled tagant kiirusega N+10 ja vend tõmbab tee serva ja näitab suunda kui sa temast mööda ei näe. Kus aga tee lubab sõidavad aeglasemad nii et tee ääre oon on auto keskel ja seda isegi lasulas sees:o:o:o. Eestis samal ajal samades oludes tõmbab juht nii tee keskele kui saab ja siis irvitab sulle läbi peegli näkku, näe ära tegin.
Okay hulle möödasõite tehakse seal ka nagu meil aga kui möödasõitja sattub jamasse, ehk ei saa mööda siis lastakse ta ilusti vahele ja kui sa kellestki mööda sõidad siis ei muutu see tegevus mingil juhul kiirendus võistluseks, mis meil on hirmus tihti nii.
Rekkad on tõeliselt viisakad erinevalt neist mis meil siin liiguvad. Tundub et tendents on nii, et mida lähemal Tallinnale seda hullemaks läheb liiklus. Täna sõitsin peterburi maanteel noh ikka suure hoooga teises reas ja rekkamees kes seal sõitis ei plaaninudki esimesse ritta minna. Ei saa aru mis neil peas toimub.


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.08.06 08:54


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Tsitaat:
Algselt postitas: allans
Põhimõtteliselt õige et puur on silmade eest peidetud. Civiku kere kandevtalad on siga tugevad. Kindlasti on nad tugevamad kui mõnel teisel nö. reasõidukil. On ta ju oma loomult tehaseseades sportauto.


See oli küll nüüd natuke liiga kiidulaulu moodi jutt. Ja Civic ei ole mingi sportauto vaid nn Hot Hatch.


Ma ei kiida civikut aga autotehased ehitavad teatud sõidukeid võidusõidu valmisolekuga. Ja type-r on üks nendest. Aga see selleks siin käib jutt ikkagi sellest jamast mis liikluses toimub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jamesson
huviline



Registreerunud 20.09.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,0E 92 C4

postitati 15.08.06 14:07


Ka mul ajab s**** keema,kui näen linnaliikluses pidevalt mingeid “hälvikud” kes sõidavad nagu heaks arvavad vaatamatta kehtestatud reeglitele (LE) , mida kõik peaksid jälgima.:kuni +20 üle kiirust või veel rohkem,suunata manöövrid ja valest reast pöörded.

Paar juhust viimase nädala jooksul:
1.Peterburi teelt pööre Tartu mnt. ja Järvevana poole .seisan I reas tipptunnil,kui minu paremale käele tekitab 1 “tädi” Maximaga 4 rea, kuigi seal pole sõidurida .

2.Peterburi tee ja Smuuli tee ots. 2 rida ja kolmas parem rida pöörab Smuuli teele.Tuleb
“hälvik” ja tekitab veel ühe rea,et siis kiirendada ja ette söösta.
Head pidurid olid tal ja Smuuli teelt tulijatele jalgu ei jäänud vaid sai pidama .

Käisin Kreekas (milline liiklus !), rentisime naisega rolleri ja polnud mingit hirmu,et sõita ei saaks ja motika lube pole.Käisin esimest korda autoga Helsingis ja kah polnud mingit muret liikuda,sest kõik sujub.

Mis meie liikluses toimub , aru ei saa .Ehk on see jäänuk nõukogude ajast , kui pidi pidevalt kellegagi võitlema (võistlema) ,et saada korterijärjekorras ette,poe järjekorras ette,et saada paremat vorsti või tšehhi õlut , trügima bussi või trolli,et mitte maha jääda.Ehk on selline käitumine kasvatusega kandunud tänasesse päeva ja muud moodi ei osata enam , pidevalt peab kellelegi midagi tõestama.Tõestama,et oled kiirem,suurem, ilusam,targem ja vilistada igasugustele reeglitele,millised peaksid ühiskonda reguleerima.Milleks meile LE , kui kõik seda niikui nii rikuvad? Milleks meile üldse mingid reeglid,eeskirjad? Pikk jutt sai ,vabandan.


audi vastavalt võimalustele,naine vastavalt vajadustele! või oli vastupidi?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 15.08.06 15:22
surmapõlgurid...



meil kepitakse juba lasteaiast ja presidendini välja kõigile pähe,et eestlased oleme ja kõige paremad ja edukamad maailmas-mis siin veel tahta?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 15.08.06 20:06


Irw. Mingi aeg oleks hea mats käinud ka minu (vana masinaga) Hakkasin Tallinnas Kolde pst-lt parempööret Sõle tnv peale. Kes seal on sõitnud, teavad et Koldest keerab 2 rida. Vasak läheb otse ja vasakule ja parempoolsega saab siis paremale. Mõtlesin selverisse minna ja otsustasin sõita otse vasakusse ritta. Kuna 1 rida keerab paremale siis on ju sinu valik, kumma rea valid sest vasakult ju nagunii kedagi ei tule :) Kõik oli tore, kuni rohelise saabudes ja minema sööstes tekkis minu ette must 5 seeria bemar. Tekitas ühest paremalepööramise reast 2 sõidurida. Krt hea oli et sain veel paremasse ritta tõmmata ... meganapikas et matsust pääseda. Tema oleks vist nagu süüdi jäänud kuid kellel seda jama vaja on. Muig ja 1 hea koht on see kui Tallinnas kesklinna poolt tulles mööda Pärnu mnt-d tulles reastud enne Kalevi hoonet vasakule kui on soov Kalevi Politseimaja ette keerata ... ja siis sealt edasi Saku tnv-le sõita. või otse K-Raua ACE-sse jne. Seal ka ju 2 rida. Parempoolne lubab foori süttiva tulega vasakpööret ja vasak rida tagasipööret. Krt aga alati peab valvel olema vasakpöördega et saku tn-vale jõuda sest krdi paljud jobud kujutavad ette et see vasak rida on ka see vasakpöörderida. Mitu korda olen selle unustanud ja jutt on üle selgroo käind kui pöörates avastad, et krt ... keegi on täpselt sinu kõrval. Eeskirjad, eeskirjad ... nendest on tegelikult tagantjärgi mõeldes palju kasu olnud. Niisama pole neid loodud. Kui neid poleks, valitseks liikluses tõeline kaos ....:( Krt nüüd läks vist megasegaseks ... aga andkem mulle andeks ... 3 õllet sees ka juba :P


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 15.08.06 20:35


ˇmind ajab üldiselt närvi suuna mittekasutamine eriti maanteel
oleks pühapäev ühe oblika pooleks sõtnud ja mitte naljaga olen õnnelik et ise terve ja veel reaksooni on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.08.06 20:37


teema kisub källe mõttetuks:) ühed ja samad asjad... lugusid võib lõpmatuseni pajatada....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
monte
huviline



Registreerunud 16.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1995 V6 - 2,6 (105kw)

postitati 15.08.06 21:17


ma elan jüris ja igapäevane rutiin on et mööda ringi sõidavad tartu maanteele üles rekkad. Niisiis olen täheldanud tendentsi et kui mina istun rekka sabas, siis see kes on minu sabas peab ILMTINGIMATA kohe kui tee tartu maanteele jõuab ülesmäkke välja (tallinna poole minnes) minema teise ritta minu tagant, kohe kui tee laius seda võimaldab.

Kord siis sattus juhus et eesminev rekka kasutas kiirendusrida ja hakkas esimesse ritta liikuma. Mina hakkasin siis teise ritta liikuma kuna juhi küljepeeglis laiutas tühjus ja olin enne kiiganud ka kergelt üle õla et tagant kedagi ei tule. Manöövri sooritamise hetkel aga igaks juhuks kiikasin üle õla ja leidsin pimenurgast teise audi mis oli mäest üles sõites minu taga.

Ehk siis, viimane oli kohe mäele välja jõudes läinud teise ritta ja hakanud korraga mööda sõitma nii minust kui rekkast. Suuremast laksust päästis ainult minu isiklik foobia pimenurga suhtes ja kalduvus üle õla kiigata et seal kindlasti kedagi ei ole.

Sellist manöövrit kohtan ma hinnanguliselt paar korda nädalas. minu tagant välja ja kohe teise ritta. Pärast seda juhtumit tõmban alati veoki taha ja võtan ise kiiruse maha, et need kellel on eriti "kiire" saaksid kohe tee avanedes teise ritta "lennata"

ehk siis, kui mina sõidan kiirendurea poolses servas, et mitte jalgu jääda ja liigun esimese rea poole kui kedagi ei tule, siis teatud seltskond sõidab mäest üles tartu mnt poolses servas , et kohe kui tee laius seda vähegi võimaldab must mööda teise ritta süstida.

Ma saaks aru kui ma ladaga 60ga sealt üles loksuks, aga mul kiirus ikkagi teetammile jõudes tavaliselt 90/100 ikka.

ehk siis kui ma nüüd ise loll olen siis paluks miks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.6% - SQL: 68.4%]