Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Autor:
Pealkiri: Tartu liikluskultuur (Vastuseid: 233 | Vaatamisi: 32433)
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 17.12.06 17:30 Tsiteeri


hmm kes sul midagi kinni plekkinud on? kui asfaldist vajud läbi sis vast jah makstakse kinni aga kui niisama rikud enda autot sellel tartu põllul siis maksa aind ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 17.12.06 17:33 Tsiteeri


Inimesed ei tea oma õigusi, muud midagi. Sõidad august läbi. Kutsud politsei, kes asja fikseerib. Lähed teed rem kalkulatsiooni. Selle viid linnavalitsusse. Sealt saad täpsemad juhised juba, et kes maksab. Kuressaares maksab nt teid hooldav firma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 17.12.06 17:33 Tsiteeri


Olen kuulnud jah,et saab pappi välja nõuda,aga kas see tegelikult kah toimib?:o Või saaremaal toimib asi?
Tegelikult on tartu liikluskultuuritusega nii,et kõigil kiire ja nii kuradima kitsas on!!:D Peab harjuma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 17.12.06 17:36 Tsiteeri


Kuressaares toimib küll. Korduvalt järgi proovitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 17.12.06 17:43 Tsiteeri


:D Kui nüüd siin natuke veel tartu rahvast õhutada siis kardan,et tänavad jäävadki tegemata! Korjame oma papi tagasi siis teetöölistelt:cool: (nii kui nii maksame riigile oma osa ja nemad meile jälle tagasi:P)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 17.12.06 18:00 Tsiteeri


Kui pärast august läbisõitmist jääd sinnasamasse seisma ja kutsud mendi siis varsti pooled tartu autod seisavad keset teed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 17.12.06 18:04 Tsiteeri


Ja siis? Tekib täielik kaos ja ehk tehakse teed ka lõpuks korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 17.12.06 18:21 Tsiteeri


tglt täitsa arukas idee. olen vahest mõelnud et kõik streigivad ju, et palka juurde saada. autojuhid võiksid ka streigi teha ja lihtsalt kuhugi lampi kohta seisma jääda. a selleks peab ikka mass neid olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 17.12.06 18:32 Tsiteeri


Päris nii lihtne ka asi pole et sõida auku, kutsud politsei ja lased ära fikseerida ning tee hooldus firma hüvitab tekkinud kahju.

Kõik sõltub ikka konkreetsest olukorrast, kui mingeid hoiatavaid liiklusmärke välja pandud ei ole siis jah peaks tekitatud kahju hüvitatud saama, kuid piisab sellest, et väljas on kiirus piirag 30km/h (või alla selle) siis teadke seda, et ei ole vaja mingeid lisa hoiatavaid märke ohtlikust kohast, seega need märgid pole niisama välja pandud!

Kevadel peale lume sulamist on kõige hullem aeg mil autoomanikud puutuvad kokku massiliselt löökaukudega teedel. Kuid loodame,et need ajad ka millalgi läbi saavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 17.12.06 19:08 Tsiteeri


Nii, sai siis siin vahepeal enda lõbuks uuritud seda hüvituse asja. Tuli ähmaselt meelde,et tuttaval oli kunagi selline situatsioon. See sisaldas siis järgmist: sõitis auku velje kõveraks ja rehvi puruks.(märke polnud)
Kutsus samuti politsei välja ,pika punnimise peale siis ka fikseeriti.Politsei oli öelnud ,et ega see midagi targemaks ei tee ja ise oled süüdi.(toodi mingeid ulmelisi põhjuséid,kuidas sa ikka ise süüdi oled). Läks siis järgmine päev linnavalitsusse asju ajama,sealt öeldi 2 nädalapärast ,et jah rehvi maksame kinni,velje paranduse maksame kah kinni,aga seda,et sinu auto silla pudinad nüüd kolisevad,seda ei suuda sa tõestada(et need siis sellest august just kolisevad).Sai kuu pärast oma papi kätte ja edasi ei viitsinud asju ajada,liiga aeganõudev temajaoks:)

ise oleks ikka lõpuni punninud.:D:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 03.01.07 22:16 Tsiteeri


Nii täna siis viskas juba lõplikult üle!Must Audi A4 AXE,numbrilõpuga!!SINU KIFTID TILIN-TILIN TULED EI NÄITA ÜLDSE SUUNDA VÕI??Ujud nagu debiil reast ritta nagu mingi eliit inimene või?Jah mina lasin sulle hommikul sõpruse silla ees kõvasti signaali,mõttes oli ka sul see kang ära murda:mad:
Tainas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri2
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80

postitati 04.01.07 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Nii täna siis viskas juba lõplikult üle!Must Audi A4 AXE,numbrilõpuga!!SINU KIFTID TILIN-TILIN TULED EI NÄITA ÜLDSE SUUNDA VÕI??Ujud nagu debiil reast ritta nagu mingi eliit inimene või?Jah mina lasin sulle hommikul sõpruse silla ees kõvasti signaali,mõttes oli ka sul see kang ära murda:mad:
Tainas!


vb too juht on kunagi taksojuht olnud? Nood ei peagi suunda näitama. Üldjuhul võetakse taksodel suunatule kang ja pirnid ära et auto kergem oleks ja vähem kütet võtaks.

lauri@tegelt on näinud korralikke taksojuhte ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 04.01.07 10:36 Tsiteeri


Ei taksojuht ta ei olnud.Selline noor rullinokk. Olen tähele pannud Tartus,et just nn. ökonoomse auto-omanikud (loomulikult mitte kõik) on nagu mingis hirmsas valulikus kompleksis.Ja siis näitavad,kui egokad nad ikka olla suudavad.See vist mingi tuuninguga kooskäiv seletamatu väärareng inimeses endas.
Aga kutsun siis kõiki Audiclubi liikmeid parandama Eesti liikluskultuuri!Kui ikka näed,et mingi tegelane mõtleb endast liialt palju,siis ole hea ja katsu talle seda ka kuidagi selgeks teha.Törts signaali ja ise jätka sama rahulikku sõitu,mitte ära hakka võidu ajama;)

Ok,see vist tegelt paratamatu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 04.01.07 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Nii täna siis viskas juba lõplikult üle!Must Audi A4 AXE,numbrilõpuga!!SINU KIFTID TILIN-TILIN TULED EI NÄITA ÜLDSE SUUNDA VÕI??Ujud nagu debiil reast ritta nagu mingi eliit inimene või?Jah mina lasin sulle hommikul sõpruse silla ees kõvasti signaali,mõttes oli ka sul see kang ära murda:mad:
Tainas!


selline mõttetu hala sobiks vist paremini http://pihi.net/ saidile.

kui midagi ei meeldi siis sõida talle otsa vms :D
siin foorumis kuulutamine küll kuskile ei vii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.07 13:12 Tsiteeri


Teate, olen harjunud Tallinna olematu liikluskultuuriga, aga minu arvates ei ole Tartus seda üldse olemas. Nii palju, kui mina olen Tartus liigelnud, on mul vähemalt 2 korda iga Tartus korra kohta mingi pull juhtunud. Kas keegi keerab viimasel hetkel ette vms..


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.07 13:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Teate, olen harjunud Tallinna olematu liikluskultuuriga, aga minu arvates ei ole Tartus seda üldse olemas. Nii palju, kui mina olen Tartus liigelnud, on mul vähemalt 2 korda iga Tartus korra kohta mingi pull juhtunud. Kas keegi keerab viimasel hetkel ette vms..

Ise olen ka sama täheldanud, ju tartus ei olda nii kiire liiklustempoga harjunud kui tallinnlased, seega eeldab seal liiklemine ka natuke rahulikumalt võtmist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 04.01.07 13:39 Tsiteeri


mind ajab linn närvi ikka. mitu kuud oli see võru tänava ülesõidukoht niisama p****s ja nüüd tehti suur liigutus ja ennem ülesõitu asetati 30 märk. väga tubli ikka nüüd ju hoopis siledam see koht.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Beerbear
huviline



Registreerunud 25.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 AT 2,6, 1992 / VW Sharan 1,9TDI 2001/Seat Altea XL 2,0 2008

postitati 04.01.07 14:24 Tsiteeri


Tsitaat:

Firehead
Väga häirib mind Tartus Sõpruse sillal teetööliste suhtes üles näidatav lugupidamatus. Annelinna poolt kesklinna poole sõites on sisemine sõidurida poolik kuna toimub põrkepiirete parandamine. Seal on isegi 30ne märgid väljas. Ega ma isegi 30nega seal sõida. Aga täiesti arusaamatud on tegelased kes sellel lõigul üldse jalga gaasipedaalilt ei tõsta ja siis üritavad mingist olematust vahest autodest vasakult poolt mööda sõita. Need taignad (eriti tagaveoliste juhid ) võiks mõelda et nende jaoks neid piirdeid sinna ehitataksegi et nad end talvel end kahe sõidusuuna vaheliselt alalt kõlkumas ei leiaks. Hea meelega näeks kuidas politsei neid 70nega sõitjaid (+40!) seal nopib.



Nagu Mack märkis, kehtivad seal ajutised sõidurajad.
Kurb, kui siin võtavad sõna tegelased, kes ühtegi märki ei näe, ja siis on veel uhked oma rumaluse üle. Selliseid on iga kord, kui ületan seda silda, sõidavad kahe sõidurea vahel ja arvavad, et on õiged sõidumehed kah veel :mad:.
Teetöölised on seal teiselpool ajutisi piirdeid ja üldjuhul ka ainult päevasel (töö)ajal. Niiet järgmine kord vali kas vasak või parem sõidurida ja sõida seal. Näita üles lugupidamist kaasliikljate suhtes ja blokeeri silda (Turu tänavas ju ei kipu keegi kahe sõidurea vahel sõitma).
Pealgi unustavad nad teetööliste tavade kohaselt peale tööpäeva lõppu kiiruse piirangu märgid teele :mad:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 04.01.07 14:35 Tsiteeri


Juhin tähelepanu sellele, et märkidega on silla alguses suletud rattatee (jalgratastega liiklemine keelatud) ja mõlemad sõidurajad juhitud paremale - tekitades justnimelt olukorra, kus vasakus reas sõitjad jäävad kahe sõiduraja vahele teekattemärgise järgi ja paremas reas sõitjad hõivavad ka jalgrattatee - jättes praktikas alles 2 sõidurida ja säilitades silla läbilaskevõime.

Mõned tropid ainult raudkindlalt istuvad parema raja teekattemärgiste vahel ja blokeerivad oma ülbusega silda.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 04.01.07 14:55 Tsiteeri


Mina olen üks nendest, kes ei oska märke jälgida vist, sest mina ei taha küll silla peal parempoolsel rajalt sõita. Seal on mingi eriline kuumaastik ning vahel jääb mulje, et sinna võib madalama autoga peaaegu põhja peale kinni jääda.
Sõpruse silla remont on minu arvates kõige väiksem mure võrreldes ülejäänud Tartu teede ning liikluskultuuriga.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.07 15:06 Tsiteeri


ei ole igapäevane tartus liikleja aga vahel paarikuu jooksul ikka satun. kas seal siis teed ja kultuur hullem kui tallinnas et teema vöi tallinna oma nii palju hullem et pole teemat mötet teha?
samas ega see paremaks lähe, pigem hullemaks.

samas kui keegi omab infot 24 veebruari kohta (vanemuise ümbrus), et kuidas ja kust liiklus toimib siis vöib priva saata. paluks siis mitte siia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.07 15:14 Tsiteeri


Kui iga üks siia tallinna teedest probleeme hakkaks kirjutama oleks siin 20 lehekülge teksti juba :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.07 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rst
Mina olen üks nendest, kes ei oska märke jälgida vist, sest mina ei taha küll silla peal parempoolsel rajalt sõita. Seal on mingi eriline kuumaastik ning vahel jääb mulje, et sinna võib madalama autoga peaaegu põhja peale kinni jääda.


Selles suhtes on sul õigus, aga see ei anna ikkagi õigust keset teed sõita, vaid sellisel juhul tuleb hoida vasakusse ritta.

Vihkan hommikuti inimesi, kes kivinäoga 30-ga keset silda sõidavad... (Ei ole mõeldud personaalselt Rst-le, vaid üldiselt)


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 04.01.07 17:34 Tsiteeri


To mth:
Sina kah vist selline kihvt vennike;)
Eesti omad suumahherid:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Firehead
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S2 coupe

postitati 05.01.07 15:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Beerbear
Tsitaat:

Firehead
Väga häirib mind Tartus Sõpruse sillal teetööliste suhtes üles näidatav lugupidamatus. Annelinna poolt kesklinna poole sõites on sisemine sõidurida poolik kuna toimub põrkepiirete parandamine. Seal on isegi 30ne märgid väljas. Ega ma isegi 30nega seal sõida. Aga täiesti arusaamatud on tegelased kes sellel lõigul üldse jalga gaasipedaalilt ei tõsta ja siis üritavad mingist olematust vahest autodest vasakult poolt mööda sõita. Need taignad (eriti tagaveoliste juhid ) võiks mõelda et nende jaoks neid piirdeid sinna ehitataksegi et nad end talvel end kahe sõidusuuna vaheliselt alalt kõlkumas ei leiaks. Hea meelega näeks kuidas politsei neid 70nega sõitjaid (+40!) seal nopib.



Nagu Mack märkis, kehtivad seal ajutised sõidurajad.
Kurb, kui siin võtavad sõna tegelased, kes ühtegi märki ei näe, ja siis on veel uhked oma rumaluse üle. Selliseid on iga kord, kui ületan seda silda, sõidavad kahe sõidurea vahel ja arvavad, et on õiged sõidumehed kah veel :mad:.
Teetöölised on seal teiselpool ajutisi piirdeid ja üldjuhul ka ainult päevasel (töö)ajal. Niiet järgmine kord vali kas vasak või parem sõidurida ja sõida seal. Näita üles lugupidamist kaasliikljate suhtes ja blokeeri silda (Turu tänavas ju ei kipu keegi kahe sõidurea vahel sõitma).
Pealgi unustavad nad teetööliste tavade kohaselt peale tööpäeva lõppu kiiruse piirangu märgid teele :mad:.


Loe korralikult mu post läbi enne kui lahmima hakkad, ma pole kusagil väitnud et ma ise keset teed sõidan. Kirjutan lihtsalt seda mida näen enda ees toimumas. Muidugi on taunimisväärne kui seal keegi kahe ajutise sõiduraja ulatuses sõidab. Kahju et meie inimeste mõtlemine tihti sellega piirdubki kuidas õigust taga nõuda ja ise kiiresti kohale jõuda, teistest jäägu või pilpad järgi :(


Dreams first, needs later
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.6% - SQL: 57.4%]