Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  9
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1.9TDI 66kw + Chip - 1997 - TDN (Vastuseid: 215 | Vaatamisi: 41627)
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 10.07.13 22:33 Tsiteeri


Mina alustaks kaitsmetest, kui see ei aita siis prooviks mingit teist makki sisse ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 11.07.13 05:53 Tsiteeri


Teist makki pole mõtet vast hakata proovima. Kui kaitsmed korras, siis mina võtaks maki välja ja mõõdaks üle punase (võib mõningatel juhtudel vist olla ka sinise triibuga) ja kollase juhtme pinged massi (üldjuhul must juhe) suhtes (ühes peab olema 24/7 +12V ja teises peab tulema süütega +12V).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 11.07.13 20:46 Tsiteeri


Piisas juhtmete lahtivõtmisest maki tagant ja asi töötab jälle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 12.07.13 10:01 Tsiteeri


Täna tegin korraliku pesu ja tõmbasin vaha peale. Selge on see, et vahast ikka vähe ja auto karjub ikka poleerimise järgi.
Muidugi suure pesu käigus pidi tagaukse liist ära kukkuma. Nii totaalselt roostes oli see siin sees. Eks teine pool kukub ka varsti ära.


http://www.upload.ee/image/3440299/IMG_2122.JPG

http://www.upload.ee/image/3440300/IMG_2130.JPG


Tirisin teise audi ka pildile:

http://www.upload.ee/image/3440302/IMG_2137.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maidus
huviline



Registreerunud 09.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.13 11:25 Tsiteeri


Kas mulle tundub või ongi tiiva ja kapoti värvierinevus nii suur?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 12.07.13 11:35 Tsiteeri


Värvierinevus on aga mitte väga suur. Siin ühel pildil päike oma töö teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 18.07.13 22:04 Tsiteeri


Nägin ka oma silmaga auto ära :) Täitsa prillikivi on jah, ja kusjuures tiibade toon eriti usteomast ei erinenud ( Mina ei saanud üldse vahest aru ) Kivi kotti!


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 18.07.13 23:03 Tsiteeri


See garaazide rajoon tundub kuidagi tuttav .. Võrusoo garaazid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 19.07.13 01:59 Tsiteeri


Tänud :)

Põllu tn. garaažid on need :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 19.07.13 02:01 Tsiteeri


Kuidagi väga tuttav kant tundus jah, mul endal ka garaaz seal samusel :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 19.07.13 16:59 Tsiteeri


Nüüd siis lõpuks esitiibadega kõik. Alumise osa tegin kivikaitsega üle ja täna läksid ka uued embleemid külge:


http://www.upload.ee/image/3454946/IMG_2180.JPG http://www.upload.ee/image/3454950/IMG_2181.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 19.07.13 17:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Alumise osa tegin kivikaitsega üle...


Kivikaitse ikka millegagi üle ka värvisid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 19.07.13 17:25 Tsiteeri


Mismõttes üle? Kasutasin mingisugust Dinitroli kivikaitset, mis läheb selliseks kummiks. Välimuselt jäi sama nagu orginaalis oli? Sinna peaks veel mingisugune värv peale minema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.08
Asukoht: Tallinna lähistel
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9TDI 81+kw´99a.

postitati 19.07.13 18:08 Tsiteeri


Kas pilt petab või ongi parempoolne tiib ja uks eri tasapinnas üleval pool ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 19.07.13 18:22 Tsiteeri


Tegelikult mõlemad tiivad on nagu nad on. Kuna tegu siiski B varuosaga. Alt on okei aga just ukse juurest tahaks jah natuke väljapoole. Samas saab seda ukse juures oleva poldiga regullida. Pole tegeleda viitsinud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 22.07.13 10:57 Tsiteeri


Tänan klubilist Rocket, kelle juhendamisel sain kaugtuled koos lähituledega tööle.
Kaugtuledesse läksid täna Osram Nightbreaker plus'id. Naljakas on see, et kahe hõõgniidiga H4 on 7-8€ odavam kui ühe hõõgniidiga H7.

http://www.upload.ee/image/3460356/IMG_2194.JPG

Üle pika aja tuli vihma ja halvaks üllatuseks on see, et kuskil on äravool kinni. Aku alusel ruumil on umbes 1-2cm vett. Oskab keegi öelda kus selle ruumi äravool olla võiks?

http://www.upload.ee/image/3460355/IMG_2193.JPG

Järjekordne paak tühjaks sõidetud ja keskmiseks kütusekuluks tuli 6l/100km. Sõitsin nii maanteed kui ka Võru, Viljandi, Tartu ja Tallinna linnas. Võib rahule jääda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.07.13 11:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Kaugtuledesse läksid täna Osram Nightbreaker plus'id. Naljakas on see, et kahe hõõgniidiga H4 on 7-8€ odavam kui ühe hõõgniidiga H7.

Üle pika aja tuli vihma ja halvaks üllatuseks on see, et kuskil on äravool kinni. Aku alusel ruumil on umbes 1-2cm vett. Oskab keegi öelda kus selle ruumi äravool olla võiks?


Mul endal ka kaugtuledes Osram NB+. Said kõigepealt need ostetud lähituledesse, aga polnud päris see, mis ootasin ja võtsin teise komplekti Osram Cool Blue Intense ja NB+ rändasd kaugtuledesse ja pärast seda nagu lust sõita nii lähi kui ka kaugtuledega. Ja seda hinna asja olen isegi tähendanud, et kui võrrelda H1, H3, H4 ja H7, siis H7 kõige kallim alati, miks nii, minu mõistus kinni ei võta. :D

Need äravoolud peaks asuma aku all täiesti, seal vist tuleb paar polti lahti keerata ja mingi asi eest ära võtta, kui mu mälu mind ei peta (kuna isa puhastas natuke seda siis kui sai aku vahetatud, siis ise väga ei süvevenud).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 22.07.13 12:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Ja seda hinna asja olen isegi tähendanud, et kui võrrelda H1, H3, H4 ja H7, siis H7 kõige kallim alati, miks nii, minu mõistus kinni ei võta. :D

Minu arust see H7 kõige lihtsam pirn võrreldes teistega :D

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Need äravoolud peaks asuma aku all täiesti, seal vist tuleb paar polti lahti keerata ja mingi asi eest ära võtta, kui mu mälu mind ei peta (kuna isa puhastas natuke seda siis kui sai aku vahetatud, siis ise väga ei süvevenud).

Okeii tänud, kui ilm lubab siis uurin seda assja seal vähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.07.13 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TDN
Okeii tänud, kui ilm lubab siis uurin seda assja seal vähe.

Tegelikult kui sul seal juba uputab ja see sulle silma jäi, võiksid kiiresti tegutseda... B5-l on probleemiks see, et kapotiavamis trossi see kummimuhv/tihen, kipub katki minema ja sealt jooseb sul vesi kohe kenasti salongi (otse terminalide ja releede juurde, allapoole jäävad veel A-piilari all asuvad ühendused ja ma nüüd 100% kindel ei ole, kas juhi jalge all põranda mati all ka mingit elektroonikat on, aga tihti on seal käigukasti aju, keskluku ja mugavusmoodulid). Ja teine koht kust olen kuulnud, et B5-l võib vesi sisse tulla, on ECU karbi alune tihend ja sealt on vee teekond enamvähem sama...

Passat B5-l enamvähem sama süsteem nagu A4-l, seega vaata siia, suht lihtne: http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php?122697-Passat-B5-B5-5-plenum-drain-cleaning Ei tohiks vast üle poole tunni võtta, kui arvestada ka sisse raadio uuesti häälestamine. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 22.07.13 13:50 Tsiteeri


Asi veel lihtsam kui passatil. Aega võttis vast 15min kui sedagi.

1. Aku maha
2. Kaks mutrit ja üks polt lahti keerata

http://www.upload.ee/image/3460725/IMG_2201.JPG

3. Jääb selline pilt. Ringiga tähistatud kohas peaks olema ilus suur auk. Mul oli lihtsalt p*sk ees.

http://www.upload.ee/image/3460726/IMG_2203.JPG

4. Lükkasin korraks näpu läbi sealt ja kogu vesi uhas minema.

http://www.upload.ee/image/3460727/IMG_2204.JPG

5. Kõik kokku tagasi.

Maki seadistamis probleemi pole, kuna see niikuinii seadistamata. Alles kakkusin siin rooli kaks korda maha ja see nädal peab jälle võtma niiet seadistamine tuleb siis kui enam mingit akuklemmi eemaldust ei tule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.07.13 13:56 Tsiteeri


(Y) Tubli töö, nüüd saad vähemalt ise rahuliku südamega magada, kui väljas vihma kallab. Igaks juhuks võid uurida seda kapotiavamis trossi kummilutti täiesti vasakus ääres, et see terve oleks ja mõrasid ei oleks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rain290
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.08
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.13 14:23 Tsiteeri


Kui ma nüüd õigesti mäletan
peaks teine auk olema vaakumvõimendi, pidurivõimendi vms all.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.07.13 15:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rain290
Kui ma nüüd õigesti mäletan
peaks teine auk olema vaakumvõimendi, pidurivõimendi vms all.


Viimasel pildil isegi paistab, täpselt seal kus see (pigimatt?) ära lõppeb, samamoodi ära ummistunud nagu see puhastatud auk alguses oli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 25.07.13 14:24 Tsiteeri


Selle musta kobaka all/taga? Garaaži lähen siis vaatan üle.

Täna sai auto külge aretatud ka püsikiirusehoidja. Kogu vajaliku kraami sain kasutajalt Rocket. Kogu ühendamine võttis aega umbes kaks tundi. Aga asi toimib ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 28.12.13 03:32 Tsiteeri


Nonii,
Vahepeal sai korteriostuga tegeletud ja Audi unarusse jäetud. Erilist midagi teinud polegi. Kalla ja talla. Ootamatult on juba 13 000 km täis saanud ja nüüd tuleb kähku õlivahetus teha (tavaliselt teen ikka 10 000 pealt ära).

Aga vaevab mind hoopis üks imelik krigin/vilin eespoolt. Algul mõtlesin, et genekarihm kuid siiski mitte. Tundub et visco sidur. Pole kunagi sellise asjaga kokku puutunud, seega teadjamad mehed võiksid rääkida kui keeruline selle vahetus on?
Olen aru saanud, et asub ta ventika/tiiviku sees?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.4% - SQL: 77.6%]