Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  10
Autor:
Pealkiri: liiklushuligaan audi roolis:( (Vastuseid: 244 | Vaatamisi: 16558)
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.07 18:48


Tsitaat:
Algselt postitas: Snowhite
kahjuks on siiski ka see veel näitajaks eestis, et rahakott on pöördvõrdelises seoses mõistusega ja lineaarselt kasvav on sellisel juhul mootori võimsus ja lollused mis tee peal tehakse.
endal on palju autosid, ilusaid ja kiireid olnud ja tulemas veel ja ehitame sõbraga neid ja käime vastavas kohas sõitmas.
liiklus on üldkasutamiseks, kihutamine ei ole normaalne, ja need kes on hoolimatud on ühiskonna värdjad ja neid ootab millalgi kindlasti õnnetus. endal on ka tuttavaid, kes sõidavad nagu idikad ja keda pole võimalik ka ümber õpetada, aga oma lapsi tänavale lasta nii, et sellised seal ringi sõidavad???
üks näide veel eesti liiklusest ja muudest asjadest ka mis toimub.
sõitsin tallinnas kodu poole ja ühel ristmikul tõmbles minu ette mingi mustade klaasidega käru, ma pidin peaaegu posti sõitma, selleks, et mitte talle tagast sisse lennata, mul autos oli kaasas õe väike laps. tegin rumala ja mõtlematu lükke ja sõitsin tast ette ja pidasin kinni, võtsin selja tagant tööriistakastist 22 mutrivõtme ja läksin sinna auto juurde, vastu vaatas mingi mõttetu mäkerdatud lõustaga blondiin, kellele oli issi auto andnud. röökisin oma viha välja, helistasin pollarisse. kuna telefoni karjusin sis tuldi suht kiiresti kohale. tuttsaba, kes autos oli, helistas issile ja issi helistas kuhugi mujale kuhu vaja ja mina sain protokolli hooletu sõitmise eest...



kusjuures minuga juhtus täpselt analoogne lugu eile hommikul Lasna kanalis, kus ka mingi golf esteks perse sõitis ja seejärel vihaga otse ette sõitis. mõnda aega rahus kulgedes otsustasin samamoodi toimida ( kuna eelmine päev oli täpselt 2 sarnast käitumist läbi elatud). Sai autole järgi kimatud, ilma suunata raisale samamoodi ette tõmmeldud ja asi kinni peetud. Ja mis välja tuli... jälle naine ( pole esimene intsident naistroppidega). Sedakord ilma mutrivõtmeta räägitud :D aga nuh... nagu näha, siis naised on viimasel ajal erilisteks killeriteks hakand ja just mingid 30-sed, + - siia sinna. Kes nõelub laps tagaistmel mööda autosid jne. Ühesõnaga emainstinkt on kadunud ja asises meestemaailmas on vaja end tõestada, et oled teistest parem, edukam, kiirem-- kuid mitte targem paraku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.07 21:08


Juhtusin paar päeva tagasi nägema kuidas üks audi juht sõitis paremalt poolt mööda järvevana teel,seda siis raudtee ülesõidu koha juures,suunaga ülemistelt pärnu maantee poole.Muidu polekski miski aga tolle universaal c4 tagaklaasil ilutses Suur audiklubi kleeps,lahe reklaam.Junn ise oli mingi a6 tagapaneeliga +mingid vuffel S silt,numbri märki pealt ei mäleta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 29.05.07 09:02


Ei hakanud uut teemat tegema, aga probleem järgmine:

Kindlasti on meie seas veel palju rattureid, kellel sama probleem. Käin rattaga trenni tegemas ja päris hirmutav on ,kui auto nii kuradi lähedalt mööda kihutab. Tartu audiclubilised (kuna paljud manööverdajad on audid) palun arvestage ka ratturitega,kuna selline asi on väga ohtlik. Kuna sõidan palju nii Ülenurmel, kui ka Külitsel on silma jäänud üks 6 audit,kes on ikka täitsa nahhaalid:mad:
Sõidetakse pea pikali. Tagumistele autodele ratturist teel suunaga märku ei anta jne... Saan aru,et õigem ja kindlasti turvalisem oleks sõita spetsiaalsel teel aga kuna neid ei ole või on väga vähe, siis tahest tahtmata üritame oma trenni teha maanteel.
Palun mõistvat suhtumist! Muud nagu polegi.
Juhiksin tähelepanu ka sellele, et 90% alla-aetud ratturitest hukkuvad. Kes tahaks olla järgmine? Mitte mina:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
karlpoiss
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: nii siin kui sealpool soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: a3 1,8

postitati 22.07.07 17:49


Terviseid Sulle hõbedase b4 avant omanik,kes Sa Järvamaal Koigi poe ette jätsid oma( klubi numbri aluseid kandva) lõhkiste kummidega masina .Kas käisid maale kaasaegset liiklus kultuuri toomas?:mad:


Kõik pole kuld mis hiilgab.Kõik pole sitt mis haiseb.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.07 21:33


Tsitaat:
Algselt postitas: karlpoiss
Terviseid Sulle hõbedase b4 avant omanik,kes Sa Järvamaal Koigi poe ette jätsid oma( klubi numbri aluseid kandva) lõhkiste kummidega masina .Kas käisid maale kaasaegset liiklus kultuuri toomas?:mad:

aga äkki ei jätnud seda masinat sinna omanik. :)
eriti veel katkiste rehvidega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.07 21:35


Ja võimalik, et omanik läks uusi rehve tooma - ja milles probleem? Ei saanud oma sõidukit risti poe ette jätta?


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 21.01.08 17:48


Täna siis kohtasin ka tõsist liiklushuligaani Audiga.

Mark ja Mudel: Audi S6 Avant(c4) (must)
Numbrimärk: 955MBY

Sõitsin mõõda Vabakat kesklinna poole kui tagant tuli S6, jõudis kõrvale ja nii muuseas vahetas rida nii, et olin sunnitud äkkpidurdama ja vastassuunda vajuma...mõtlesin, et selge, demonstreerib sigarivennale oma uhket essi.
Sõitsin siis edasi jälgides kuidas too paarutab ja paarutab ridade vahelt kuni kasutas sama taktikat nagu minugagi
turismibussi peal(buss tegi äkkpidurduse ja oli sunnitud vastassuunda kalduma).
Buss andis signaali ja järgmise foori juures parkis terve linna mineva suuna kinni, bussijuht marssis s6 poole, palus tal akna alla lasta...aga ei, s6 tont hakkas kartma ja litsus gaasi põhja, sõites peaaegu bussijuhile otsa(õnneks sai ta eemale) ning lipsas kõnnitee abiga minema...muidugi punase tulega üle ristmiku...

Ühesõnaga paarutas siis paarutas aga kui ikka ohustad rängalt teisi inimesi, siis võiks ikka akna alla lasta ja vabandada, mitte üritada kannatanut surnuks sõita.
Julged teha, julge tunnistada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.01.08 18:25


Ma muidugi ei tea mismoodi eelpoolkirjeldatud s'i juht käitus, kuid ntx paldiski mnt loomaaia piirkond ja just nimetatud vabakas on millegipärast pidevalt täis teises reas lubatust väiksema kiirusega liiklejaid. Kodanikud lihtsalt ei saa aru, et ei pea sõitma pidevalt teises reas, eriti kui on kiiremini sõita soovijaid. See on täpselt samamoodi ebaviisakas ja teistega mitte arvestav käitumine kui trügimine ja ridade vahel sõelumine.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zaks
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4.2,A4 2.8

postitati 21.01.08 18:36


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ma muidugi ei tea mismoodi eelpoolkirjeldatud s'i juht käitus, kuid ntx paldiski mnt loomaaia piirkond ja just nimetatud vabakas on millegipärast pidevalt täis teises reas lubatust väiksema kiirusega liiklejaid. Kodanikud lihtsalt ei saa aru, et ei pea sõitma pidevalt teises reas, eriti kui on kiiremini sõita soovijaid. See on täpselt samamoodi ebaviisakas ja teistega mitte arvestav käitumine kui trügimine ja ridade vahel sõelumine.;)
need reeglid kehtivad kiirteel,muudel kaherajalistel teedel võid sõita kus tahad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 21.01.08 18:38


Teise ritta läksin seepärast, et s6 ees oli aeglasem liikleja, millest ma mõõda hakkasin minema...jõudes s6 kõrvale surus ta mind lihtsalt minema. Sama lugu oli ka turismibussiga.
Sorri, et julgesime aeglastest liiklejatest mõõduda teist rida kasutades...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.08 18:38


Tsitaat:
Algselt postitas: zaks
need reeglid kehtivad kiirteel,muudel kaherajalistel teedel võid sõita kus tahad

kahe ja rohkemarealisel teel võid ükskõik millisel real sõita ainult asulas, asulavälistel aga võimalikult paremas reas võimaluse korral (st kui see vaba on)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.01.08 19:00


Ma pidasin silmas ikka situatsiooni kus liiklus on hõre. Kui mõlemad rajad on liiklusest umbes siis ei ole muidugi alati võimalik esimest sõidurida valida.
Teine suht tüüpiline olukord on jh selline kus mööduma või möödasõitu tegema hakates aeglasem juht ärkab ja tõmblema hakkab, tundub vist, et ka antud juhul nii oli.
Kolmas omaette seltskond on see osa rahvast kes leiavad, et nad võivadki pidevalt teisel rajal sõita, tõsi LE järgi seda ka linnas teha tohib, kuid kuidagimoodi ei ole see natukenegi viisakas kui esimene rida on vaba ja sõidetakse näiteks 70 tsoonis u 40km/h. (paldiski maanteel loomaaia juures on see üsna tavaline nähtus millegipärast).
Minu teksti mõte oli selline, et liigeldes võiks arvestada ka teiste liiklejatega, kõigil ei ole aega uimerdamiseks ja miks mitte lubada neil normaalselt liigelda suurima lubatud kiirusega?!
Ma juba tean millega selline diskussioon lõpeb seetõttu ma tavaliselt püüan mitte sellistel teemadel sõna võtta.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 21.01.08 21:44
ei sobi küll siia,kuid...



http://www.youtube.com/watch?v=qZoLC3Yq2wg
http://www.youtube.com/watch?v=NUD9kAMhLPs

ja olgem önnelikud,et veel selliseid Eestis ei leidu,kuid kes sedagi teab.

:opeale sellise asja vaatamist on meil mingi kord ikka olemas,kuid kui kauaks:

http://www.youtube.com/watch?v=RjrEQaG5jPM

minu poolt on siia postitusse esialgu köik öeldud:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
GOLFIST
huviline



Registreerunud 28.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audiotsinguil..

postitati 21.01.08 22:50


http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/article.php?id=17997095

Selline mees siis!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.08 23:00


Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
http://www.youtube.com/watch?v=qZoLC3Yq2wg
http://www.youtube.com/watch?v=NUD9kAMhLPs

ja olgem önnelikud,et veel selliseid Eestis ei leidu,kuid kes sedagi teab.

:opeale sellise asja vaatamist on meil mingi kord ikka olemas,kuid kui kauaks:

http://www.youtube.com/watch?v=RjrEQaG5jPM

minu poolt on siia postitusse esialgu köik öeldud:D

ma ei tea-sa lisad ikka päris mitmesse teemasse niiiii vanu youtube linke et jube. need nähtud mönel paar aastat tagsi.:D tegu ei ole ainult selle teemaga.
saan aru et oled avastanud youtube enda jaoks. :P
ei midagi isiklikku ja sorry for OT nagu kombeks on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.01.08 10:15


Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
http://www.youtube.com/watch?v=NUD9kAMhLPs

:opeale sellise asja vaatamist on meil mingi kord ikka olemas,kuid kui kauaks:

http://www.youtube.com/watch?v=RjrEQaG5jPM



Ameerika soldatite sõidustiil on ikka täielik tase omaette:D
Aga neid india tänavate videosid võiks küll eestis ka õppeotstarbel kasutada. Esialgsel vaatamisel tundub, et tegemist on totaalse kaosega, kuid natukenegi asja analüüsides- asi ju täiesti toimib, kõik liiklevad ja ei mingeid ummikuid.:D Täielik vastand eesti liiklusele kus suure osa liiklejate eesmärgiks on "kellelegi ära teha" teine "karpi sõita" või igal võimalikul moel kaasliiklejatega mitte arvestada ja normaalset liiklemist takistada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 22.01.08 13:12


Täna tekkis kahtlus, et vähemalt ühel mustal Audi S6-l Tartus on suunatulede lüliti katki või on see väga kallis lisavarustus ja raha ei jätkunud. Slalomistidel võiks see siiski olemas olla ja pöörete sooritamisel läheb ka vaja. Number siis 050 TEL.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 22.01.08 17:47


Lüües teema kokku, siis tundub, et liiklushuligaanid sõidavad kõik S6`ga! Väike nali lihtsalt :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Stoky78
huviline



Registreerunud 03.11.07
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Platsipeal veel

postitati 22.01.08 18:44


Kui vastata samaga mis venelased ühel lehel antud lingil siis, kes suunda ei näita. sõidad mööda ,pead kinni , uks lahti ja murrad ära suunatule kangi. Kui tal endal seda vaja pole siis pole:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.08 19:50


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Lüües teema kokku, siis tundub, et liiklushuligaanid sõidavad kõik S6`ga! Väike nali lihtsalt :P

Bemmiga kokkusaanud audifänn sõitis S4-ga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.01.08 20:39


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
http://www.youtube.com/watch?v=qZoLC3Yq2wg
http://www.youtube.com/watch?v=NUD9kAMhLPs

ja olgem önnelikud,et veel selliseid Eestis ei leidu,kuid kes sedagi teab.

:opeale sellise asja vaatamist on meil mingi kord ikka olemas,kuid kui kauaks:

http://www.youtube.com/watch?v=RjrEQaG5jPM

minu poolt on siia postitusse esialgu köik öeldud:D

ma ei tea-sa lisad ikka päris mitmesse teemasse niiiii vanu youtube linke et jube. need nähtud mönel paar aastat tagsi.:D tegu ei ole ainult selle teemaga.
saan aru et oled avastanud youtube enda jaoks. :P
ei midagi isiklikku ja sorry for OT nagu kombeks on.


andestust...videosid on töesti liiast läinud.üritan end parandada.tänud märkuse eest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 29.01.08 12:06


Krt jälle Audi... Link


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 29.01.08 18:05


Tsitaat:
Algselt postitas: raino84
Krt jälle Audi... Link


Viga
Sellist lehekülge ei leitud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 29.01.08 18:12


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisl
Tsitaat:
Algselt postitas: raino84
Krt jälle Audi... Link


Viga
Sellist lehekülge ei leitud!


Kusjuures 1,5h tagasi toimis ilusti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 29.01.08 23:30


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisl
Tsitaat:
Algselt postitas: raino84
Krt jälle Audi... Link


Viga
Sellist lehekülge ei leitud!


Tundub, et Reporter video maha võtnud. Igaljuhul tänases või nüüd juba eilses Krimis oli sellest lugu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.1% - SQL: 67.9%]