Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Mis toimub Eesti liikluses??? (Vastuseid: 115 | Vaatamisi: 10674)
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.06 08:23


miks politsei oma tööd ei tee ?
lugege ajalehte, pealinnas 2 patrulli, ja needki sõidavad õnnetuselt õnnetusele mida on põhjustanud miski oma võimeid üle hinnanud või teiste liiklejatega mittearvestav tegelinski.
ja öelge nüüd ise ausalt, kas teie teeksite sellise palga eest (karjääri alustav politseinik saab 5k kätte ca) sellist tänamatut tööd ?
mina mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 21.07.06 10:19


Tsitaat:
Algselt postitas: tonny
miks politsei oma tööd ei tee ?
lugege ajalehte, pealinnas 2 patrulli, ja needki sõidavad õnnetuselt õnnetusele mida on põhjustanud miski oma võimeid üle hinnanud või teiste liiklejatega mittearvestav tegelinski.
ja öelge nüüd ise ausalt, kas teie teeksite sellise palga eest (karjääri alustav politseinik saab 5k kätte ca) sellist tänamatut tööd ?
mina mitte.



aga ma ei ole ka politseinik ja mind ei koti politsei palk!
kui sa õpid politseinikuks et riigis korda lüüa siis kas esma mõte on et oh nüüd lähen saan kõva palka?

kui tahad kõva palka siis mine riigikokku või euro parlamenti ja laiuta seal rahas

ja see politsei värk on igal pool erinev!
meil siin kohalikud patrullid on küll "kiiduväärt" no kui tuleb sulle auto juurde politseinik et palun puhuge aga kui vaatad talle näkku siis mõtled et krt kes meist siin puhuma peaks mida siis sellistelt jobudelt loota on ? ja kui on abi vaja siis ütlevad et pole bensiini ei saa kohale tulla no tere tali rsk

ei kipu selliseid jobusid eriti aitama küll :)

ja kui mõelda sellele et kui mina tahan oma 15k kuus kätte saada siis ma pean ikka 12h päevas rabama nii et nahk on märg, aga mida teevad nemad, sõidavad autodega ringi landivad naisi n*ssivad autojuhte et miks sul park tuli ei põle jne... ja siis et kas nendele oleks veel palka juurde vaja??? no ma ei tea... ma arvan et mitte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.06 10:27


Jah seda liikluse teemat võibki siin arutama jääda. Kindel on see et asi läheb veel palju hullemaks, need politsei jäänused kes on tööle jäänud on niikuinii käega löönud kogu sellele üritusele. Nad teeva veel "tööd"niikaua kuni mingid paremad pakkumised tulevad et siis lahkuda sellest haigest süsteemist. Ärge ainult arvake et liiklus paremaks ja sujuvamaks läheb kui politsei ja järelvalvet pole. Seda kujunenud olukorda ei lahenda enam mingite paari aastaste liiklusohutus projektidega. Eesti areneva riigina on jätnud liiklusohutuse kahjuks unarusse ja see millist korvamatut kahju see toob ühiskonnale ei ole võimalik mingitesse numbritesse panna. Kui rahva enda suhtumine ei muutu ei saa siin mingist paranemisest rääkidagi. See milliste tagajärgedeni võib viia mingi mõtlematu veake liikluses tundub täiesti uskumatu. Politseinike arvu suurendamine kindlasti parandaks olukorda aga enda liiklusviisakust saame meie juhid ise kontrollida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Fxz
huviline

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Kõljala- Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 CABRIOLET

postitati 21.07.06 10:32


Tsitaat:
Algselt postitas: -ummi-
Nissan hakkas sooritama vasakpüüret,kuid ei näidanud suunda ,samal ajal aga tegi opel möödasõitu,ning nii see nissan opelile sisse keerasgi.


Ok pole siin aasida midagi, kuid teades seda ristmikku väga hästi, siis süü tegelikult jääb Opeli kanda, sest vaadates pilte siis tulek oli Tallinna poolt ja selles kohas on seal möödasõit keelatud!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.06 11:01


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
aga ma ei ole ka politseinik ja mind ei koti politsei palk!
kui sa õpid politseinikuks et riigis korda lüüa siis kas esma mõte on et oh nüüd lähen saan kõva palka?


vata jama selles ongi, et pole palka, siis ei lähe ka keegi seda eriala õppima, ja see et sind politseiniku palk ei koti ongi jama. kui sind see kotiks, siis sa teaks ka miks nad niisama töllavad, sest selle raha eest riigi autoga on niisama hea ringi sõita küll, tööd ei hakka küll keegi selle raha eest tegema.

Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
kui tahad kõva palka siis mine riigikokku või euro parlamenti ja laiuta seal rahas


asi pole ammu enam rahas laiutamises, vaid ära elamises

Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
ja see politsei värk on igal pool erinev!
meil siin kohalikud patrullid on küll "kiiduväärt" no kui tuleb sulle auto juurde politseinik et palun puhuge aga kui vaatad talle näkku siis mõtled et krt kes meist siin puhuma peaks mida siis sellistelt jobudelt loota on ? ja kui on abi vaja siis ütlevad et pole bensiini ei saa kohale tulla no tere tali rsk

ei kipu selliseid jobusid eriti aitama küll :)


see on sul seal vist kohalik eripära, või siis ka mitte, sest asjalikumad ja kes tööd teha viitsivad on juba minema läinud väikse palga pärast, mis sind ei koti ju.

Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
ja kui mõelda sellele et kui mina tahan oma 15k kuus kätte saada siis ma pean ikka 12h päevas rabama nii et nahk on märg, aga mida teevad nemad, sõidavad autodega ringi landivad naisi n*ssivad autojuhte et miks sul park tuli ei põle jne... ja siis et kas nendele oleks veel palka juurde vaja??? no ma ei tea... ma arvan et mitte


ja mida nad teevad oma vabadel päevadel ?
enamus rabab samamoodi nagu sinagi 12h päevas, et peret ära toita.
sa mees tee omale asjad ennem selgeks, siis tule mölisema, see mis sinule seal järvamaal paistab on võibolla ainult 2 kohalikku konstaablit, kes venitavad kummi pensini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.06 11:15


Kõik me käime tööl ja maksame makse. Samas selle raha eest peetakse üleval ka politseinike(kes ka ise makse maksavad). Minu kui maksumaksja asi ja huvi oleks teada kuhu mu teenitud raha läheb ja millist kvaliteetset teenust ma selle eest vastu saan. Praegu lastakse töölt ära spetsialiste kellesse on aastate jooksul palju investeeritud ja kes ei ole kaugeltki nii lollid nagu paljude kommijate jutust tuleb välja. Eesti riik pole kaugeltki nii vaene et oma alamaid tasustada, lihtsalt rahavood suunatakse mujale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 21.07.06 11:24


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
aga ma ei ole ka politseinik ja mind ei koti politsei palk!


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
ei kipu selliseid jobusid eriti aitama küll :)


Kuna selle arutelu käigus tuleb välja, et meie seas on tõeliselt geniaalseid tegelasi nagu neist väidetest näha on, siis teeksin ettepaneku:

"Võtke omale viis minutit aega ja mõelge, kui meeldiv oleks tegelikult elu kui näiteks politsei otsutaks 100%'liselt näiteks kaheks kuuks streikima hakata(kahjuks see neil vist siiski seadusega keelatud).

Paar punkti mille peale mõelda selle viie minuti jooksul:


  1. kuidas käitud avarii puhul, milles sina süüdi ei ole, aga teine osapool ka süüdi ei tunnista end
  2. kuidas käitud kui korter on tühjaks tehtud
  3. kuidas käitud kui sulle on tänaval tappa antud ja rahakott ja telefon oma teed läinud
  4. kuidas käitud, kui sinu pereliige on maanteel purjus juhi poolt surnuks sõidetud
"

Ning ühegi punkti vastuse juures ei tohi kasutada sõnapaari "kutsun politsei". Neid lihtsalt ei ole!

Ilmselt esmalt paljud pakuksid, et "maksan ise kätte". Aga kellele? Üldjuhul sa ei ole juures kui su korter tühjaks tehakse, kui juba tänaval peksa saad, siis suure tõenäosusega ise sa neid tegelasi sealsamas kinni ei pea ja oma telefoni ning aadressi nad ka sulle hilisemaks ei jäta jne.

Hakkad ise uurima ja taga ajama? Kust sa selle aja võtad kui "mina tahan oma 15k kuus kätte saada siis ma pean ikka 12h päevas rabama nii et nahk on märg"?

Mõelge natuke, iseendale!

Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
ja kui mõelda sellele et kui mina tahan oma 15k kuus kätte saada siis ma pean ikka 12h päevas rabama nii et nahk on märg,


Ja kui suur on Sul tööülesandeid täites tõenäosus saada maha lastud, alla aetud vms???
Arvan, et suht olematu ehk samasuur kui igal teisel nö. tavakodanikul.

Politseil on see risk aga kordades kõrgem.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 21.07.06 11:28


Tsitaat:
Algselt postitas: allans
Eesti riik pole kaugeltki nii vaene et oma alamaid tasustada, lihtsalt rahavood suunatakse mujale.


Kahjuks tõepoolest on hetkel Eestis tähtsamaid asju kui korrakaitse ja päästeorganite varustus/palgad, teederemont, haridussüsteem jne.

Hetkel on Eesti riiklikud prioriteedid siiski kõrgete riigiametnike uued Mercedesed ning vähemalt Kanaaridel toimuvad tööstressi vähendamise alased seminarid, millest tagasi tulles kahjuks midagit ei mäletata, aga varmalt ollakse alati valmis tagasi minema, sest kordamine on ju tarkuse ema.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.06 11:30


Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Tsitaat:
Algselt postitas: allans
Eesti riik pole kaugeltki nii vaene et oma alamaid tasustada, lihtsalt rahavood suunatakse mujale.


Kahjuks tõepoolest on hetkel Eestis tähtsamaid asju kui korrakaitse ja päästeorganite varustus/palgad, teederemont, haridussüsteem jne.

Hetkel on Eesti riiklikud prioriteedid siiski kõrgete riigiametnike uued Mercedesed ning vähemalt Kanaaridel toimuvad tööstressi vähendamise alased seminarid, millest tagasi tulles kahjuks midagit ei mäletata, aga varmalt ollakse alati valmis tagasi minema, sest kordamine on ju tarkuse ema.


Täpselt nii see ongi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.06 12:34


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
Tsitaat:
Algselt postitas: tonny
miks politsei oma tööd ei tee ?
lugege ajalehte, pealinnas 2 patrulli, ja needki sõidavad õnnetuselt õnnetusele mida on põhjustanud miski oma võimeid üle hinnanud või teiste liiklejatega mittearvestav tegelinski.
ja öelge nüüd ise ausalt, kas teie teeksite sellise palga eest (karjääri alustav politseinik saab 5k kätte ca) sellist tänamatut tööd ?
mina mitte.



aga ma ei ole ka politseinik ja mind ei koti politsei palk!
kui sa õpid politseinikuks et riigis korda lüüa siis kas esma mõte on et oh nüüd lähen saan kõva palka?

kui tahad kõva palka siis mine riigikokku või euro parlamenti ja laiuta seal rahas

ja see politsei värk on igal pool erinev!
meil siin kohalikud patrullid on küll "kiiduväärt" no kui tuleb sulle auto juurde politseinik et palun puhuge aga kui vaatad talle näkku siis mõtled et krt kes meist siin puhuma peaks mida siis sellistelt jobudelt loota on ? ja kui on abi vaja siis ütlevad et pole bensiini ei saa kohale tulla no tere tali rsk

ei kipu selliseid jobusid eriti aitama küll :)

ja kui mõelda sellele et kui mina tahan oma 15k kuus kätte saada siis ma pean ikka 12h päevas rabama nii et nahk on märg, aga mida teevad nemad, sõidavad autodega ringi landivad naisi n*ssivad autojuhte et miks sul park tuli ei põle jne... ja siis et kas nendele oleks veel palka juurde vaja??? no ma ei tea... ma arvan et mitte

Ma lihtsalt loodan, et sinusuguseid kibestunud inimesi väga vähe on. Rohkem ma sinu kohta sõnu ei raiska!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 21.07.06 21:46


Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Hetkel on Eesti riiklikud prioriteedid siiski kõrgete riigiametnike uued Mercedesed ning vähemalt Kanaaridel toimuvad tööstressi vähendamise alased seminarid, millest tagasi tulles kahjuks midagit ei mäletata, aga varmalt ollakse alati valmis tagasi minema, sest kordamine on ju tarkuse ema.

Terve pika teema pakkusid argumenteeritud mõttekäike ja lõpuks kukkusid ikka ehteestlaslikult laimama. Olen palju mõelnud, et mis kuradi häda selle väikese eestlase mõttemaailmaga on, mis ei lase hinge mahtuda labastel kõigile laialt avatud teemadel nagu ametiautod ja koolitusreisid jms? Kas tõesti on raske aru saada, et need kulud moodustavad valitsusorganite eelarvetest väiksema osa kui on kärbses*itt koogi peal. Vahet pole kui keskkonnaminister vms Maybachiga sõidaks - selle kasutusrent on väiksem kui kahe "nõuniku" tööjõukulu, keda partei käsul on tööle võetud ja kellele poolvägisi mingi funktsioon on leitud. Valitsusorganite parteistumine ongi suurim probleem - väärt asjatundjad ametnikud kardavad kõik oma positsiooni pärast. Neile ütleb iga uus minister, et astud meie parteisse või leiad uue töö. Ja 4 aasta pärast järgmise partei minister jälle proovib kõigepealt minema lüüa eelmise ministri parteisse kuulunud ametnikud (sh need kes astusid parteisse, kuna muidu oleks nad vallandatud) - vahet pole kui pädevad nad on. Nende asemele tulevad suvalised erakonna poolt määratud ülikoolilõpetajad, kes sisulisest tööst teavad samapalju kui ahvid pesumasinast. See on asi, millele inimesed peaksid tähelepanu juhtima. Mitte lugema SL Õhtulehte ja turumuttide kombel kaasa klähvima kooliõpilastest ajakirjanike poolt Keskerakonna valijaskonnale suunatud propaganda suhtes Mercedeste ja koolitusreiside teemal...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 22.07.06 07:31


siin foorumis ei saa ju üldse oma mõttetera välja käia siis tembeldatakse kohe kriminaaliks vms iganes
kui ntx mina millegagi (teemakohasega) nõus ei ole siis tõmba üldse uttu eks???!!!

mina lihtsalt rääkisin nagu siin meie kandis (Järvamaal) lood on ja asi ei piirdu kahjuks ainult 2 konstaabliga

Praegu elan L-Virumaal Tapal ja siinsete politseinike kohta ei saa ma praktiliselt midagi halba öelda nad saavada üldiselt oma tööga väga hästi hakkama nii liikluses kui ka varguste jms.
Ma ei ole kirunud üleüldiselt politseinike vaid rääkisin Järvamaa jobudest, aga kahjuks kui mul on abi vaja läinud siis on need just Järvamaa omad kelle piirkonnas miskit on toimunud :( see ei ole ju normaalne jutt kui kutsud abi kuriteo tuvastamisele ja sul on olemas endal kahtlusalused, siis ütlevad sulle et meil ei ole praegu kedagi saata ja et nagunii võtate hiljem avalduse tagasi jne no mida tra küll, ja kui tegime neile selgeks et mille krdi pärast me neid makse maksame kui me riigi organitelt abi ei saa siis kui me neid vajame,mul on ju ka omad õigused, siis lõpuks läbi suure kisa saadeti auto kohale

on see siis teie arust normaalne käitumine? krt ole justkui ise kriminaal kui abi palud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 22.07.06 12:07


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
...on see siis teie arust normaalne käitumine? krt ole justkui ise kriminaal kui abi palud

krt see peaks ju nende TÖÖ ja KOHUSTUS olema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.06 13:39


Ja te ei hakkagi abi saama sest pole enam kedagi appi tulemas . Pole lihtsalt kedagi. Ise rahvas on valinud sellised poliitikud riiki juhtima. Selle supi on eestlased ise endale kokku keetnud ja nüüd tuleb seda "saasta " veel aastaid seedida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
wauzzz
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.03
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 ABK

postitati 22.07.06 16:15


Siin läheb jutt küll suuresti üle vargustele ja muudele teemadele. Teema algataja küll rääkis otseselt liikluses toimuvast.
Liikluses hetkeseisul toimuvat ei saa politseinikud küll mitte muuta imo. Se ju puhtalt inimeste enda viga, kas siis kui kõik politsei ära kaotada kukume 200 ga ringi kupatama vältides kõiki liikluseeskirju? Kui kõik sõidaksid kenasti selle punase ringiga märgi sisse kirjutatud numbri piirides siis ei oleks seda jama vaja niipalju lehtedest lugeda. Praegu aga loe, üks paneb 220 nega rekkasse, teine ei näita suunda, kolmas on purupurjus. Egas iga inimese kõrvale ometi politseiniku ei saa seisma panna. Katsume siis ise mõistvad olla ja sellega ongi imo. meie osa liikluses täidetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 22.07.06 23:18


Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Aga teeks siinkohal üleskutse "Teel olevast politseinikust MITTE märku anda tulede vilgutamisega"

mina annan ALATI märku ja ootan seda ka teistelt, nagu see vanasti toimis. ise sõidan alati lubatud piirides;) ja kruisiga, aga vahel võib juhtuda(pedaaliga sõitmine ja siis...) ei taha endale jama ja ka teistele mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.07.06 09:39


Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Aga teeks siinkohal üleskutse "Teel olevast politseinikust MITTE märku anda tulede vilgutamisega"

mina annan ALATI märku ja ootan seda ka teistelt, nagu see vanasti toimis. ise sõidan alati lubatud piirides;) ja kruisiga, aga vahel võib juhtuda(pedaaliga sõitmine ja siis...) ei taha endale jama ja ka teistele mitte.

Arvesta sellega et nii mõnigi joogine juht on pääsenud tänu vilgutamisele. Kui selline käitumine on "toimiv" ja kellegile jamasi kaasa ei too siis anna aga minna. Kardan et sellise üleskutsega eriti kaasa minejaid pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 24.07.06 07:07


Keegi siin vist juba mainis ka, et liiklus on ühiskonna peegel.

Eile sattusin Rõugesse. Seal oli juba kaugelt näha tuttuus vaatetorn. Otsustasime ka sinna otsa ronida. Jõudes torni jalamile, selgus, et lindid ümber ja keelavad märgid igal suunal üleval, et torni minek kõrvalistel isikutel keelatud. Asi oli selles, et ehitustööd ei olnud veel täielikult lõppenud ja torn polnud 100% valmis. Mõtlesime et kui suured keelumärgid väljas ja lindid ümbes siis ei hakka sinna ka ronima. Ja arvake ära mitu protsenti inimestest neist keelavatest märkidest kinni pidasid?

Täpselt sama situatsioon valitseb meil ka liikluses. A nuh, ex peab sõitma nii, et ise terveks jääb ja teistele võimalikult vähe peavalu valmistab.

Teineteisega arvestamist peab rohkem olema!


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 24.07.06 07:56


Kui siinkohal hakata rääkima, et kõik see saab alguse maast ja madalast, siis osa "tegijaid" kindlasti vaatab siin viltuse pilguga, et "mida see tont ka teab". Paraku nii see on, et kui kodune kasvatus jättis soovida, siis hiljem see ka välja lööb. Ühes asjas ma olen Laanetiga nõus (kuigi selle mehe väidetega ma tihti nõus ei ole), et eesti inimesed vinguvad liialt palju. Mina lisaksin Laaneti jutule veel seda, et tüüpiline eesti inimene ei suuda oma kinganinadest kaugemale näha. Kui midagi juhtub, siis otsitakse võimalusi, et mitte ise süüdi jääda jne. Kui inimestele on pandud teatud kohustused, siis ei osata terviklikku pilti näha jne. Sama lugu on meie ühiskonnaga. Ei osata aru saada, mida mingi rikkumine endaga kaasa toob. Teine väga tüüpiline eestlase lause on "aga tema teeb ju ka". Aga ole sina mees, naine ja ära tee! Sellest see kõik alguse saabki.

Lisaks tahaksin mainida seda, et olen Joeliga 100% päri. Palju on levinud see turumuti mentaliteet "kõik on pahad ja riigiisad sõidavad mersudega, sellepärast on kõik tuksis". Need sõidukid moodustavad riigieelarvest või mõne ministeeriumi eelarvest väga tühise osa. Pigem on asi eetikas. Kas on juhtidel on eetiline sõita väga kallite ja luksuslike sõidukitega, kui töömesilased tulevad vaevu ots-otsaga kokku.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 24.07.06 11:10


Kaks näidet ROOTSI politseist:
objektil juhtus õnnetus, paarimees kimas tööbussiga sinnapoole. Muidugi kõik dokumendid unustas kaasa
võtmata, ka isiklikud dokumendid. Politsei pidas kinni, kuuldes paarimehe jutu ära, saadeti sinna koheselt kiirabibrigaad ja mehel lasti loomulikult edasi sõita. Õnneks oli tegemist oli ainult naela jalga astumisega.

Teine näide, mind peeti kinni kiiruse ületamise pärast, kiirus võis olla ca 140, lubatud oli 70. Linnasisene kiirtee, kus on tavaliselt sõidetakse ca 100km/h. Juhtus see see siis jällegi tööbussiga. Küsimusele, et miks kihutad, vastasin ausalt, et objekti lõpetamine ja mõned põrandaliistud puudu aga poe sulgemiseni loetud minutid ja trahv objekti mitteõigeagsel lõpetamisel 10 000 krooni päevas. Uuriti firma nime ja lasti edasi sõita.

Ja kaks näidet EESTI politseist:
sõbra auto peatati ja kontrolliti dokumente, aega võttis see oma pool tundi. Lapsel tuli pissihäda. Kuna autojuht viibis lapsega kahekesi autos, siis otsustati koos asi ära lahendada. Juhi üritusele uks lahti teha, löödi politseiniku poolt JALAGA uks kinni tagasi sõimu saatel, et teie avate ukse siis kui härra politsei lubab.
Lapse jonnima hakkamise peale lubati laps lastekodusse saata politseiniku poolt. Loomulikult on politsei auto number talletatud aga paarimehe tungival nõudmisel ei avalikusta ma seda.
Selliseid näiteid võin ma kuhjaga tuua. Ja siis kiunutakse, et politseid ei austata ja nad saavad vähe palka. Eesti politsei lihtsalt ei tee oma tööd!
Palju on näiteid kus foor ei tööta mõnel ristmikul aga politsei passib pool kilomeetrit eemal, võttes vahele kiiruseületajaid. Mainides, et äkki te olete seal ristmikul vajalikumad kui siin võsas passides, roppus su aju täiesti läbi, otsides ohukolmnurka ja muid asju.

Loomulikult ei taha ma sellega tõestada, et kõik politseinikud on "miilitsad" eestis. Lihtsalt eesti politsei tervikuna on üks paras pask!
Õnneks leidub politseinike ridades üksikuid normaalseid inimesi.
Siit siis teine näide, umbes pool aastat tagasi peeti kinni, kuna turvavöö oli kinnitamata. Uuriti varasemaid rikkumisi ja kuna ei leitud, siis pääsesin hoiatusega.
Mis puutub tuledega märguandmisse, siis teen ma seda ALATI.
Läks küll teemast natuke mööda aga kui juba politsei teema jutuks tuli, siis avaldasin oma arvamuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 24.07.06 12:22


No jahh.Ega siin internetis halamine midagi ei muuda.
Aga mõnedale eriti kibestunud vendadele soovitaks ära käia autoga meie lõunapoolsetes vennasvabariikides.Peale sellist reisi ei tundu Eesti liiklusel midagi häda olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 24.07.06 15:25


Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Loomulikult ei taha ma sellega tõestada, et kõik politseinikud on "miilitsad" eestis. Lihtsalt eesti politsei tervikuna on üks paras pask!
Õnneks leidub politseinike ridades üksikuid normaalseid inimesi.


Vaatad sellele molkusele otsa ja enamasti on pilt kohe selge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 24.07.06 16:04


Eks neid politseisid ole iga suguseid toon mõned näited mis mul on juhtunud:

tulin uue autoga turult koju ja ei teadnud et esi tulel on pirn läbi, ei huvitand teda vabandused ega midagi , 300 eek sain.

ja teine kord tartus linnas pidas patrull kinni ja küsis dokumente, olin unustanud teise jope taskusse, küsiti kohe kui kaugel elad ja , et oleme veel pool tundi siin mine too dokumendid ära, tõin ära vaadati üle ja oligi asi korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Avant Q S-Line FL

postitati 25.07.06 13:56


Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Tervitus,
viimasel ajal uudiseid lugedest tuleb must masendus peale. Ei möödu peaaegu ühtegi päeva enam ilma, et peaks lugema järjekordsetest Eesti teedel hukkunutest ja vigastatutest. Ma ei tea kui paljudel teist, aga minu on tekkinud küll küsimus, et "kuulge, milles point?" Mis nüüd siis juhtunud on? Kusjuures, järjest rohkem on ka kõige selle suhtes ükskõiksust, seda kõike võetakse juba kui normi ja reeglit. MIKS???

Ning tegelikult tahaks tekitada väikse arutelu, et mida saaks ja peaks nö. tavaline liikleja tegema, et seda olukorda muuta? Sel teemal on hala olnud juba küll, et politseil vähe raha ja pole piisavalt patrulle. Jah, tõsi, nii ta on, aga sinna tundub, et lihtinimene ei saa eriti midagit parata.
Samuti on juttu, et teed kehvad ja paremaid pole kuna pole raha. Jah, teed on meil kehvad ja keegi meist nii rikas ei ole, et kogu Eestile uued teed välja teeks. Seega ka seda me otseselt muuta ei saa.

Huvitaks just need ideed, et mida saaks teha nö. tavainimene.


Viimastel päevadel on kusjuures hukkunud paar inimest selle tõttu, et turvavöö oli kinnitamata ja kodanik lendas teelt väljasõidu käigus autost välja. Täna oli selleks Mati Jostov, paar päeva tagasi keegi Audi 80-ga. 19-aastase audijuhi laip saadi kätte peale seda kui auto oli tema pealt päästekomando abil ära tõstetud.

Et siis tavainimene saaks alustada sellest, et paneb turvavöö kinni enne kui sõitma (kihutama) hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 25.07.06 14:12


Tsitaat:
Algselt postitas: allans
Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Aga teeks siinkohal üleskutse "Teel olevast politseinikust MITTE märku anda tulede vilgutamisega"

mina annan ALATI märku ja ootan seda ka teistelt, nagu see vanasti toimis. ise sõidan alati lubatud piirides;) ja kruisiga, aga vahel võib juhtuda(pedaaliga sõitmine ja siis...) ei taha endale jama ja ka teistele mitte.

Arvesta sellega et nii mõnigi joogine juht on pääsenud tänu vilgutamisele. Kui selline käitumine on "toimiv" ja kellegile jamasi kaasa ei too siis anna aga minna. Kardan et sellise üleskutsega eriti kaasa minejaid pole.


Mina juba läksin sellega kaasa. See on õige et kihutajad ja mölakad, kes täis peaga roolis istuvad pole hoiatamist väärt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.9% - SQL: 57.1%]