Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: S2, S4 2.2T ostusoov. (Vastuseid: 107 | Vaatamisi: 16304)
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 24.08.16 15:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Ei tea, kui vaadata mis üritustel inimesed hetkel käivad siis ütkes, et 90'dad on ikka väga moes :)
Sierraga Haddaway'd kuulma minna on ju väga boss.


Kahtlemata! Raske uskuda, et kunagised "maailmastaarid" nüüd väikese Eesti depressiivsetes väikelinnades laatadel esinemas käivad! :)
Ja Sierra hakkas ka juba emotsioone tekitama, tuleb meelde kunagine Kari Hirvonsalo Sierra!;):P


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 27.08.16 20:39 Tsiteeri


Palju arutelu aga kahjuks osadel on arusaam päris tore. Ilmselgelt ostaks endale nt. Uue RS6-e pühapäeva autoks. Võin ka uue diisli osta aga minu jaoks on suur vahe kas auto maksab 5000€ või 20-50 000€!
Pole mõtet raakida kui hea on uus auto ja kui mõtetu vana Stock S2.
Jah. S2 pole enam nii kiire aga emotsioon on juba kui kuuled kuidas turbo viliseb ja blow off häält teeb. Uued autod on kiired aga ei tekita seda emotsiooni.
Mul on ka kiire diisel ja uuem kodus aga ei tekita emotsioone. Jah tõmbab hästi aga olen sõitnud veel võimsama a6-ga mis diisel ja kuna auto nii suur siis vapsee ei tunne mingit tõmmet.
Ühesõnaga mind ei huvita miili aeg vaid tunne mida auto tekitab :)

Ja kui keegi teab mõnda S2- te mis läheks müüki siis oleks väga huvitatud siiani.
S4 kardan et jääb liiga raskeks ja oma suure kerega ei tekita sellist tõmmet nagu s2. Aga Vb eksin. Pole s4 ga varem sõitnud.

Muidugi oleks plaan ka mootorit juurde aidata aga ongi ju tore kui on unistus ja kogud raha millekski mida oodata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.08.16 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ristokru
Palju arutelu aga kahjuks osadel on arusaam päris tore. Ilmselgelt ostaks endale nt. Uue RS6-e pühapäeva autoks. Võin ka uue diisli osta aga minu jaoks on suur vahe kas auto maksab 5000€ või 20-50 000€!
Pole mõtet raakida kui hea on uus auto ja kui mõtetu vana Stock S2.
Jah. S2 pole enam nii kiire aga emotsioon on juba kui kuuled kuidas turbo viliseb ja blow off häält teeb. Uued autod on kiired aga ei tekita seda emotsiooni.
Mul on ka kiire diisel ja uuem kodus aga ei tekita emotsioone. Jah tõmbab hästi aga olen sõitnud veel võimsama a6-ga mis diisel ja kuna auto nii suur siis vapsee ei tunne mingit tõmmet.
Ühesõnaga mind ei huvita miili aeg vaid tunne mida auto tekitab :)

Ja kui keegi teab mõnda S2- te mis läheks müüki siis oleks väga huvitatud siiani.
S4 kardan et jääb liiga raskeks ja oma suure kerega ei tekita sellist tõmmet nagu s2. Aga Vb eksin. Pole s4 ga varem sõitnud.

Muidugi oleks plaan ka mootorit juurde aidata aga ongi ju tore kui on unistus ja kogud raha millekski mida oodata.


Tsitaat:
Algselt postitas: Vilumaa
Tuttaval on pakkuda Punane S2 Avant aastast 94. Recaro sisu, Avus veljed, RS2 originaal bamprid ja tagatuledepaneeli saab ka kaasa. Hinda küsib 8k€



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 27.08.16 21:51 Tsiteeri


Kui sa tahad Endale hobiautot, siis ära küsi nõu Teistelt!
Siit korda kõik soovitused kokku ja lase veega alla, eriti need kolmese diisli soovitused (kes pagan tahab kodumasinat hobiautoks?). 20vt on väga äge olenemata mis kapoti all ta on. Ma näiteks ostsin omale rohelise kopika, kuigi kuuriall seisab kaks b2-te. Ära küsi miks. Nõu võid küsida ainult sellelt, kes sul hobikaga tegelemise aja ära saab võtta, kõik muu on kasutu möla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 27.08.16 22:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Kui sa tahad Endale hobiautot, siis ära küsi nõu Teistelt!
Siit korda kõik soovitused kokku ja lase veega alla, eriti need kolmese diisli soovitused (kes pagan tahab kodumasinat hobiautoks?). 20vt on väga äge olenemata mis kapoti all ta on. Ma näiteks ostsin omale rohelise kopika, kuigi kuuriall seisab kaks b2-te. Ära küsi miks. Nõu võid küsida ainult sellelt, kes sul hobikaga tegelemise aja ära saab võtta, kõik muu on kasutu möla.



M.O.T.T.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.16 07:08 Tsiteeri


https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/s2/adxld.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 28.08.16 10:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim
https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/s2/adxld.html


Tundub ilus olevat. Saaks vaid tekstist aru :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
walkman
huviline



Registreerunud 25.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2

postitati 28.08.16 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ristokru
Tsitaat:
Algselt postitas: Siim
https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/s2/adxld.html


Tundub ilus olevat. Saaks vaid tekstist aru :D


Toores googletransleidi tõlge oleks selline:


Tsitaat:

I sell a real rarity, audi avant s2. Such s2 avant uzra˛oti was even less than the famous RS2. 11 years 1 Latvian landlord before the 2 hosts Germany. Latvian driven over the years about 20 thousand km, because the car has been used only on weekends. Over the last 3 years has not been used in practice, but the viewing of this year went completely without reprimands. Car's all original, except for certain dahlback racing parts in the engine compartment. Currently the car is upset and is qualitatively newly painted, because over the years but had accumulated a variety of flicks. No rust. This may be checked while the car has not yet been assembled. Technically perfect condition. By photographing neaizraujos, are not interested in change. Please only inquire if you really have the money for this car purchase and maintenance.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.16 10:44 Tsiteeri


Lätis peaks vene keelega hakkama saama, noortega ka inglise keeles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 28.08.16 11:14 Tsiteeri


Pildi ja info järgi tuleks huvilisel juba suund sinna võtta..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 28.08.16 11:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Pildi ja info järgi tuleks huvilisel juba suund sinna võtta..


Kahjuks puudub nii suur summa sularaha kohe võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.16 11:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ristokru
Kahjuks puudub nii suur summa sularaha kohe võtta.
Mis hinnaklassis autot sa otsid?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 28.08.16 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: ristokru
Kahjuks puudub nii suur summa sularaha kohe võtta.
Mis hinnaklassis autot sa otsid?


Pigem pole küsimus summas vaid heameelega võtaks mingi osa liisinguga. Eestis on meil see võimalus olemas aga et tuua peaks see raha laual olema :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 28.08.16 14:11 Tsiteeri


Hobiauto ja liising ei sobi kuidagi kokku. Kogu siis veidi. Usu, pääsed kergemalt.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 28.08.16 15:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Hobiauto ja liising ei sobi kuidagi kokku. Kogu siis veidi. Usu, pääsed kergemalt.


Ei käi aga igaljuhul oleks mulle see parim variant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 28.08.16 15:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: ristokru
Palju arutelu aga kahjuks osadel on arusaam päris tore. Ilmselgelt ostaks endale nt. Uue RS6-e pühapäeva autoks. Võin ka uue diisli osta aga minu jaoks on suur vahe kas auto maksab 5000€ või 20-50 000€!
Pole mõtet raakida kui hea on uus auto ja kui mõtetu vana Stock S2.
Jah. S2 pole enam nii kiire aga emotsioon on juba kui kuuled kuidas turbo viliseb ja blow off häält teeb. Uued autod on kiired aga ei tekita seda emotsiooni.
Mul on ka kiire diisel ja uuem kodus aga ei tekita emotsioone. Jah tõmbab hästi aga olen sõitnud veel võimsama a6-ga mis diisel ja kuna auto nii suur siis vapsee ei tunne mingit tõmmet.
Ühesõnaga mind ei huvita miili aeg vaid tunne mida auto tekitab :)

Ja kui keegi teab mõnda S2- te mis läheks müüki siis oleks väga huvitatud siiani.
S4 kardan et jääb liiga raskeks ja oma suure kerega ei tekita sellist tõmmet nagu s2. Aga Vb eksin. Pole s4 ga varem sõitnud.

Muidugi oleks plaan ka mootorit juurde aidata aga ongi ju tore kui on unistus ja kogud raha millekski mida oodata.


Tsitaat:
Algselt postitas: Vilumaa
Tuttaval on pakkuda Punane S2 Avant aastast 94. Recaro sisu, Avus veljed, RS2 originaal bamprid ja tagatuledepaneeli saab ka kaasa. Hinda küsib 8k€


Juba kirjutatud talle aga siiani pole vastust saanud...
Panen parem kontaktid igaksjuhuks.
Ristokru@gmail.com ja 53454470


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 28.08.16 21:14 Tsiteeri


Ma ei ole aru saanud sellest, et kas soovid rohkem sõiduks või lihtsalt autoomanikuks olemise pärast masinat osta?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 29.08.16 10:21 Tsiteeri


Tänud kõigile abistajatele. Loodetavasti leian varsti mida otsin.

Hetkel Jään kolme auto vahele. Audi S2,Nissan 300zx tt ja 97a. subaru wrx sti.

Kõik kolm alati meeldinud aga Audit tundub olevat kõige lihtsam ehitada tulevikus. Subaru tekitab hirmu oma rooste probleemidega ja kuuldused ,et ega seda STI-d väga lihtsalt enam kiiremaks tee.
Äkki siit kellegil nende autodega ka kogemusi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 29.08.16 12:20 Tsiteeri


Järelmaksude ja laenudega auto ehitamine ei tundu väga jätkusuutlik tegevus olema.


https://images.spritmonitor.de/1472718.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 29.08.16 12:34 Tsiteeri


Kuulge tarkpead :D See on minu enda asi kuidas minul lihtsam!

Keegi on öelnud ,et ehitan laenudega??

Lihtsam on mul võta kallim auto ja paremas korras ja seda siis liisinguga! Mind ei häiri mingi kuumakse mis pole ulme suurem ja samas on mul lihtsam ka ehitada samal ajal autot.

Muidugi võin osta kohe välja 3500.- mingi auto aga kui kellegil on pakkuda juba ülevärvitud ja heas korras ja kallim auto siis võtan selle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prual84
huviline



Registreerunud 20.11.07
Asukoht: harjumaa,kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: audi s4(ajalugu) a3 hetkel

postitati 29.08.16 12:49 Tsiteeri


VKM-is saab liisingu abiga ehitada ja remontida ja usun,et seda tarvitavad paljud.Näide küll kehv aga tean inimesi kes 15a. ehitand elamist ilma laenudeta ja siiamaani teevad-oleks laenu võtnud,kindlasti närvi rakke rohkem alles.Kui inimene teenib ja suudab laenude kõrvalt hobi üleval pidada,antku minna.

Martin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 29.08.16 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prual84
VKM-is saab liisingu abiga ehitada ja remontida ja usun,et seda tarvitavad paljud.Näide küll kehv aga tean inimesi kes 15a. ehitand elamist ilma laenudeta ja siiamaani teevad-oleks laenu võtnud,kindlasti närvi rakke rohkem alles.Kui inimene teenib ja suudab laenude kõrvalt hobi üleval pidada,antku minna.

Martin


Word! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.08.16 14:32 Tsiteeri


Kui sa pead hobiautot liisingu eest ostma, siis midagi on väga paigast ära.
Ma saan aru, kui ostetakse igapäevaauto liisinguga, garantiiga - see hoiab kulutused konstantsed ja planeeritavad.
Ükski pank ei anna normaalsetel tingimustel laenu 20a vana auto peale. Sisuliselt on tegemist tagatiseta väikelaenuga, mille intress ei ole eriti mõistlik.

Mis puutub kolmesesse diislisse - ärge olge selles nüüd nii kinni. Asi oli lihtsalt toodud näiteks.
Mis puutub S2 ja S4 - loomulikult S2. Seal on sama võimsuse juures väga suur kiirenduse vahe.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 30.08.16 06:54 Tsiteeri


Hobiauto ostmine, remontimine ja tuunimine liisingu/laenu abiga on minu arust üks jubedamaid otsuseid, mida üldse teha saab. :(

Ma saan aru, et igapäev auto ostu puhul kasutatakse ostmisel liisingut ning äkki halbade juhuste kokku sattumisel ka remontimisel laenu abi. Minu arust üks jube asi on see, kui võtad auto liisingusse ning ei jõua seda remontida ning siis auto seisab ja maksad selle seismise eest veel peale kah.

Lihtsam on lükata hobiauto ostmine kuhugi tuleviku ning nii kaua raha kõrvale panna. See, et pank laenu/liisingut pakub ei tähenda veel, et seda võtma peab kohe.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ristokru
huviline



Registreerunud 29.07.16
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S2/80

postitati 30.08.16 08:02 Tsiteeri


Nalja teete v?? :D

Kuidas teie teate palju minul vaba raha on või miks tahan hetkel liisingusse võtta ja pigem kallima auto?

Olen kordagi maininud ,et remondin või ehitan panga laenuga?

Äkki on mul veel hoovis hobiautosi mis läheks müüki kui uus leitud?

Lihtsalt teema pole kas osta liisinguga või ilma. Osta odav või kallis.

Küsisin abi auto ostmisel mitte kuidas raha asju korraldada.

Usun,et peale pankurite on siin ka inimesi kes teavad ja oskavad nõu anda auto osas!

Väga huvitaks mõne inimese kommentaar kes on saanud sõita mõne eelpool mainitud auto variantidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.4% - SQL: 68.6%]