Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  30  31  32  33  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172924)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.01.11 12:53 Tsiteeri


Ise küsin, ise vastan. Ilmselt ei ole topelt. Kobinat teeb ilmselt, ma loodan natukene kõver ja pinges summuti. Eks peale reedest remonti saab targemaks.
Kahju, et siiani ei ole saanud kasti aju soetada, tundub, et ei ole kellelgi. Siis ehk saaks teada kas elektroonika võib välistada. Siis laseks teist kasti alla proovida.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Huvitav kas A8 D2 on põhja alt mitme kihiga? Kui ma kõrvalistuja jalamati eemaldan siis ma näen plastmasstoru minemas taha, mis on ilmselt ventilatsioon taha. Samas mulle tundub, et kogu kontuur ja reljeef on erinev sellest mis all. Ja samuti ei ole ülevalt seda mõlki näha, mis all on. Seega tekib mul kahtlus, et seal on veel mingi kiht või plaat.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.01.11 14:33 Tsiteeri


Normaalne, istun Katleris (täiskasvanute güm.), parklas kinni. Polegi nagu lumel kõrgust aga koorikuga ja külmunud. Vaatab kuidas õhtul selle sealt kätte saan. Esimene kord see talv mulle. Ja tegelikult selle masinaga üldse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 26.01.11 15:28 Tsiteeri


Ise istusin oma V8-ga seal ka kinni, mitte hoovis sees vaid natuke tagapool, tagarattad jäid mingi lohu sisse mõlemad ja seal ma olin.. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 26.01.11 15:42 Tsiteeri


Nii selgub, et peavad hakkama quattrote omanikud ka labidaid autos hoidma, et teeraja saaks sisse kühveldada... ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.01.11 15:46 Tsiteeri


Käes. kaks mehejõudu oli lisaks vaja. Ringi käisid ka tagumised kuid viimase piiri peal lamellid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.01.11 19:13 Tsiteeri


Pisike, mitteplaaniline, hooldus Priidu juures tehtud. Teemaks oli siis vasakpoolse käigukasti padja sisse murdunud polt, summuti mis oli kuidagi naljakalt pinges ja hõõrus natukene keskelt vastu tunnelit. Lisaks leidsime, et juhipoolne esimese veovõlli välimine kaitsekumm oli ka puru. Suvel sai just teisel pool vahetatud. Lootus oli ka, et imelik kobin kaob.

Paar pilti ka, mis postitus see tänapäeval ilma ikka.

Kasti padi eemaldatud
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_kk_padi_eemaldatud.jpg

Katkine kaitsekumm
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_poolass_kumm_katki.jpg

Uus paigaldatud
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_kumm_korras.jpg

Ja väike Priidu stiilinäide, Priit: "Kui mina pean hiljem neid lahti keerama, siis ma tahan, et nad tuleksid kergemine kui seekord :)"
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_priidu_stiilin2ide.jpg

Igaljuhul on nüüd jälle kuivem ja puhtam tunne, ikkagi kaitsekumm korras ja kasti padi ka nagu uus. Suur tänu veelkord Priidule, sest uus padi maksis (tellimisel) 105EURi. Priidul õnnestus vana polt välja puurida ja keere taastada.

Kahjuks aga kobin jäi alles. Kobin on siis selline, nagu oleks kusagil lahtine kruvikas põhja all ringi veeremas. Naine mul täna katsus lokaliseerida häält ja uus teooria on see, et võib tulla kusagilt sealt kus on A8 kõrvalistuja jalge ees, kindalaeka all, need releed. Homme ehk piilun sinna ka. Põhja all on kõik kinni, midagi ei loksu isegi kütusefiltri piilusin üle. Jubedalt häirib, kui midagi kobiseb. Aga ehk leian ülesse. Kahju et sellist pinki pole olemas, et sõidad autoga peale ja siis suudetakse tekitada ebatasase tee effekt, aga vaikselt, et saaks kuulata auto kobinaid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 28.01.11 22:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Pisike, mitteplaaniline, hooldus Priidu juures tehtud. Teemaks oli siis vasakpoolse käigukasti padja sisse murdunud polt, summuti mis oli kuidagi naljakalt pinges ja hõõrus natukene keskelt vastu tunnelit. Lisaks leidsime, et juhipoolne esimese veovõlli välimine kaitsekumm oli ka puru. Suvel sai just teisel pool vahetatud. Lootus oli ka, et imelik kobin kaob.

Paar pilti ka, mis postitus see tänapäeval ilma ikka.

Kasti padi eemaldatud
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_kk_padi_eemaldatud.jpg

Katkine kaitsekumm
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_poolass_kumm_katki.jpg

Uus paigaldatud
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_kumm_korras.jpg

Ja väike Priidu stiilinäide, Priit: "Kui mina pean hiljem neid lahti keerama, siis ma tahan, et nad tuleksid kergemine kui seekord :)"
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_priidu_stiilin2ide.jpg

Igaljuhul on nüüd jälle kuivem ja puhtam tunne, ikkagi kaitsekumm korras ja kasti padi ka nagu uus. Suur tänu veelkord Priidule, sest uus padi maksis (tellimisel) 105EURi. Priidul õnnestus vana polt välja puurida ja keere taastada.

Kahjuks aga kobin jäi alles. Kobin on siis selline, nagu oleks kusagil lahtine kruvikas põhja all ringi veeremas. Naine mul täna katsus lokaliseerida häält ja uus teooria on see, et võib tulla kusagilt sealt kus on A8 kõrvalistuja jalge ees, kindalaeka all, need releed. Homme ehk piilun sinna ka. Põhja all on kõik kinni, midagi ei loksu isegi kütusefiltri piilusin üle. Jubedalt häirib, kui midagi kobiseb. Aga ehk leian ülesse. Kahju et sellist pinki pole olemas, et sõidad autoga peale ja siis suudetakse tekitada ebatasase tee effekt, aga vaikselt, et saaks kuulata auto kobinaid :)
Kui saad tule homme hommikul läbi vaatan mis on:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 28.01.11 22:06 Tsiteeri


Kui ärkan siis tulen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SvenU
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Haabneeme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 TDI BiT

postitati 28.01.11 22:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Kobin on siis selline, nagu oleks kusagil lahtine kruvikas põhja all ringi veeremas... võib tulla kusagilt sealt kus on A8 kõrvalistuja jalge ees, kindalaeka all, need releed... Jubedalt häirib, kui midagi kobiseb.


Mulle meenub, et mul oli ka sarnane klobin. Terve konsiilium kuulas ja otsustati, et kostab umbes samast kohast. Klobin kadus mingi remondi/hoolduse käigus ära, vist mingi puks vahetati ära. Täpsemalt ei tea, šeff ei ütle mulle, mis ta täpselt tegi ja ega mulle ei jääks niikuinii meelde.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.01.11 12:15 Tsiteeri


"Kobinasaaga" Hommikul taas Priidu juures ja üks kiire testsõit andis tulemuseks, et kobin peab tulema siiski kusagilt paremal pool silla osast, mitte salongist. Aga kust? Kuna kogunenud oli Audi C4 klubi siis sai üks liige veel testsõidule veetud, et saada veelkord kinnitust erinevatest allikatest. Arvamus sama.
See peale ajasime auto amorditesti. Tulemus oli hirmus kobin just sellel hetkel kui raputamise sagedus alla läks. Ja diagnoos, üks keerd esimese parempoolse vedrust oli eraldunud ja elas seal oma elu.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_vedru_keerd.jpg

Nüüd auto taas vaikne :)
Samas ootan kindlasti pakkumist ühele esimesele kasutatud vedrule. Ei taha uusi panna, kardan, et jääb liiga kõrge tagumiste suhtes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.01.11 12:45 Tsiteeri


Kui ma selle masina omandasin siis tundus pakiruumi ülemine osa kuidagi naljakas. Kõlarid paistavad välja jne. Just kui oleks midagi puudu. Kuna täna oli pakiruumi asja siis tegin kiirelt ka ühe klõpsu. Ehk oskab keegi sama marki masinat omav tegelane komenteerida.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_pakiruum.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 29.01.11 13:11 Tsiteeri


Mul täpselt sama. Järeldus - auto on disanitud pikematele inimestele kui 150 cm :D Siis ei häiri.

Vedrudest - kui vähegi kannatab, pane kõik 4 vedru uued. Vedrude vahetus annab üsna kindlalt igal vanal autol wow-efekti (sõidumugavus, juhitavus jne). Eeldusel muidugi, et amordid on korras või paned need kah uued. Kui paned ühe asemele mingis x suremisjärgus asendusvedru, võib tulemus porr jääda. Seda enam, et neid ju ka originaalis väga erineva jäikusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.11 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Kui ma selle masina omandasin siis tundus pakiruumi ülemine osa kuidagi naljakas. Kõlarid paistavad välja jne. Just kui oleks midagi puudu. Kuna täna oli pakiruumi asja siis tegin kiirelt ka ühe klõpsu. Ehk oskab keegi sama marki masinat omav tegelane komenteerida.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/audi_pakiruum.jpg


Kui ma ei eksi, siis mul on seal miski karvane matt küll ! Vedru kohapealt saan sind ka ehk aidata kui sul soovi on ?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.01.11 21:43 Tsiteeri


On ikka soovi. Ma arvan, et ma oma masinat vähemalt mingil moel halvemasse seisukorda ei sea, kui ma kasutan korraliku kasutatud vedru. Ja selle mati vihje eest ka suur tänu, hakkan sinna siis ka puudu olevat detaili otsima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.11 21:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
On ikka soovi. Ma arvan, et ma oma masinat vähemalt mingil moel halvemasse seisukorda ei sea, kui ma kasutan korraliku kasutatud vedru. Ja selle mati vihje eest ka suur tänu, hakkan sinna siis ka puudu olevat detaili otsima.


Proovin ise ka mingi päev pildi teha ja siia üles panna. Lähen ise kolmapäeval Priidu juurde ja viskan siis need vedrud ka peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.01.11 21:56 Tsiteeri


Suurepärane, ma reedel plaanin vahetada. Mul ühte esimest oleks vaja. Pane mulle privasse hind ka siis.
Käisin just Sauel mingil sünnipäeval. Pagana hea oli jälle vaikse autoga kulgeda! Lausa kahju oli, et tee nii lühike oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.11 22:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Suurepärane, ma reedel plaanin vahetada. Mul ühte esimest oleks vaja. Pane mulle privasse hind ka siis.
Käisin just Sauel mingil sünnipäeval. Pagana hea oli jälle vaikse autoga kulgeda! Lausa kahju oli, et tee nii lühike oli.


Ei saanud rahu ja käisin oma pagasnikut tsekkamas, siiski mul samasugune plekk seal vastu naeratamas. Pagasniku tihendi vahel on justkui mingi karvased tutid, mis viitab sellele et justkui seal kunagi seal oleks miskit olnud.....võta nüüd kinni kas on või mitte. Äkki oskavad teised 8 omanikud kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.01.11 22:21 Tsiteeri


Just, täpselt sama siin, just kui oleks ära rebitud sealt midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SvenU
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Haabneeme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 TDI BiT

postitati 31.01.11 11:52 Tsiteeri


Minu pakuruumi vaade on selline:

Keskelt
http://www.eurotec.ee/ac/p-k.jpg

Paremalt
http://www.eurotec.ee/ac/p-p.jpg

Vasakult
http://www.eurotec.ee/ac/p-v.jpg


Paremal pool on näha mingi kate, mida vasakul ei ole. Kas ei peagi olema või on keegi remondimees jätnud selle lihtsalt tagasi panemata?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 31.01.11 11:58 Tsiteeri


Tundub, et sinu isendil on ka seal plekk vastus. Samas meil siiski natukene erinevad masinad. Ma olen natukene üllatunud, et seal midagi ei ole ees. Õhtul vaatan, ehk elsawin annab midagi. Aga kui ta nii loodi, siis mis mul ikka lisada :) Tnx pildi eest. Ja mis pagana moodi sa mulle iga päev järgi jõuad ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SvenU
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Haabneeme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 TDI BiT

postitati 31.01.11 14:11 Tsiteeri


Ma kihutan, ESP-tuli vilkumas :) Tegelikult - ma ei tea, kulgen rahulikult, hommikuti pole mul kiiret kuhugi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kala100
huviline



Registreerunud 08.08.07
Asukoht: Saku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2q

postitati 31.01.11 14:43 Tsiteeri


Käisin ka just õues vaatamas, samamoodi paljas plekk ainult kõlaritel on plastikust katted.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.11 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kala100
Käisin ka just õues vaatamas, samamoodi paljas plekk ainult kõlaritel on plastikust katted.
Sama siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 31.01.11 16:10 Tsiteeri


Ja sama siin ..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 31.01.11 16:28 Tsiteeri


Mehed, leppigem ometi selle ebatäiuslikkusega :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  30  31  32  33  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 22.3% - SQL: 77.7%]