Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  29  30  31  32  33  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172925)
Raceboy
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S8 '99, Porsched: 924 "GTP" 2,5T, '67 911 RSR, 78' 911, 2x 944 S2

postitati 18.01.11 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
4.2 vaid S8-na. Seegi haruldane...


Manuaaliks saab ümber teha küll, keegi just pakkus siin foorumis S4 4.2 V8 6k manuaali 6000 krooni eest. Vaja lisaks hooratast, pedaali, siduri silindreid ja kui ise kõik tööd teha, saab alla 15 000 krooni hakkama. Ahjaa, mootori aju vaja ka ümber kodeerida nats.


www.porsche-foorum.org
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.01.11 12:13 Tsiteeri


Ei ma ei hakka seda tegema :) Sellisel juhul ikka vahetan masinat. Hetkel vea otsingud jätkuvad. Ja kui minu ramm raugeb, siis saan ma endale mõne teise liikuri ja antud liikur liigub uue optimisti kätte. Aga seda kui...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.01.11 13:22 Tsiteeri


Vooliku number on vist 4D0121101D

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Nimelt juba ostes saadik olen tähendanud väikest jahutusvedeliku kadu. Umbes 1L paari kuu peale. Pole nii väike midagi. Tegelikult panin ammu juba tähele ühe vooliku peal sellist kobrutamise kohta kuhu oli kogunenud lausa sete. Igaljuhul tundub, et see voolik on sealt katki natukene. Kuna see on selline kuum koht siis seal mingeid niiskeid jälgi ei jää vaid ainult mingi sete tekib.

Lisan ühe netist leitud pildi, kus ma noolega selle koha olen välja toonud kuhu ümber on tekkinud selline helepruun sete. Nagu ma aru saan on selle vooliku hind suht krõbe. Ehk on kellelgi pakkuda seda kasutatund.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/breatherhoses2.png
Number


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.01.11 13:24 Tsiteeri


Eraldi näeb välja selline
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/voolik.jpg


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Vooliku number on vist 4D0121101D - hind Forssis ettetellimisega 84.5 EUR

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Nimelt juba ostes saadik olen tähendanud väikest jahutusvedeliku kadu. Umbes 1L paari kuu peale. Pole nii väike midagi. Tegelikult panin ammu juba tähele ühe vooliku peal sellist kobrutamise kohta kuhu oli kogunenud lausa sete. Igaljuhul tundub, et see voolik on sealt katki natukene. Kuna see on selline kuum koht siis seal mingeid niiskeid jälgi ei jää vaid ainult mingi sete tekib.

Lisan ühe netist leitud pildi, kus ma noolega selle koha olen välja toonud kuhu ümber on tekkinud selline helepruun sete. Nagu ma aru saan on selle vooliku hind suht krõbe. Ehk on kellelgi pakkuda seda kasutatund.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/breatherhoses2.png
Number



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.11 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Eraldi näeb välja selline
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/voolik.jpg


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Vooliku number on vist 4D0121101D

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Nimelt juba ostes saadik olen tähendanud väikest jahutusvedeliku kadu. Umbes 1L paari kuu peale. Pole nii väike midagi. Tegelikult panin ammu juba tähele ühe vooliku peal sellist kobrutamise kohta kuhu oli kogunenud lausa sete. Igaljuhul tundub, et see voolik on sealt katki natukene. Kuna see on selline kuum koht siis seal mingeid niiskeid jälgi ei jää vaid ainult mingi sete tekib.

Lisan ühe netist leitud pildi, kus ma noolega selle koha olen välja toonud kuhu ümber on tekkinud selline helepruun sete. Nagu ma aru saan on selle vooliku hind suht krõbe. Ehk on kellelgi pakkuda seda kasutatund.


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/breatherhoses2.png
Number


Aga palun:http://cgi.ebay.de/Audi-A8-S8-D2-94-99-V8-Kuhlwasserschlauch-4D0121101D-/120672248987?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1c1 8a0649b


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.01.11 20:16 Tsiteeri


Voolik hangitud. 25. EUR Kenasti kood sama ja puha. Homme hommikul läheb Priidu juures vahetusse.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/IMG_0426.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/IMG_0427.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.01.11 11:20 Tsiteeri


Patch: Jahutusvoolik
Komponent: Jahutussüsteem
Platform: Audi A8 D2 4.2
Kompilaator: Priit
Kompileerimise aeg: 10m
Kompileerimiseks kuluv resurss EUR's: 10

Nüüd peaks olema kadunud pisikene jahutusvedeliku kadu, mis on mind juba kaks aastat seganud.

Mootorikatteid eemaldades leidsime lahtise juhtme. Juhe on siis kahe soonega ja kenasti kahene pistik otsas. Harkgem sealt parempoolsest pihustite juhtmetest edasi. Ulataks nagu mootori esiosa juurde ülemisse alasse. Igal juhul minu auto ajus mingeid el. kalasid ei ole. Mootori tühikäik võiks olla parem, sellega kavatsen suvel tegeleda - pihustite pesu. Aga ikkagi juhe lahti. Kuuluks nagu mingi anduri juurde. Katsun allpoleval pildil anda pildi, sinises alas, kus see pistik mul vedeleb. Ta ulatuks nii 15cm kaugusele antud kohast veel edasi. Natukene uurisime ka ja ei leidnud küll ühtegi kohta kuhu seda panna.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/01/lahtine_juhe.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 19.01.11 15:37 Tsiteeri


Oma auto olukorrale ja diagnoosidele mõeldes su kastijamadele tekkis üks seos - minu kastil on multifunkts. lüliti pekkis - lüliti kohaselt on kogu aeg tagurpidi käik sees, st. tagurdusandur piiksub ja tuled põlevad (peale vea süvenemist keerasin pirnid välja, et väga totakas poleks ja linnaliikluses nt. foori taga teisi närvi ei ajaks). Samas aju ei näita mitte ühtegi kasti veateadet - ei enne ega pärast probleemi süvenemist. Sisuliselt peaks tegu olema ju üsna olulise infoga, aga seda ei peeta piisavalt oluliseks, et aju seda kontrolliks. Järelikult võivad häired ka muude andurite ja el. vidinate töös olla sellised, mida aju ei kontrolli?
St et miski ühendus jamab või andur-lüliti tekitab anomaaliat aga veateadet selle kohta ei ole. Igal juhul tundub loogiline see pistikute kontrolli ja puhastamise töö ette võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.01.11 16:33 Tsiteeri


Jah, enne kui kasti füüsiliselt ringi lasen tõsta on plaanis veel natuke elektroonikat kontrollida, nii palju kui oskan.
1. Väline kiiruseandur e kasti sisendkiiruse andur sai vahetatud.
2. Kasti sisene kiiruseandur on juba koos kolme eraldi VB'ga vahetatud.
3. Plaanis proovida ka teist kastiaju, kui keegi on nõus proovida andma.
4. Logida erinevatel tripidel kiirusi ja vastavaid parameetreid. Kuid see on petlik, kuna suhtlus VAG-COM'ga on suht aeglane. Seega ei pruugi tõenäoliselt täpselt probleemset hetke ära tabada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 19.01.11 17:04 Tsiteeri


Aga point ka selles, et viga võib olla kas pistikus või juhtmes, mitte anduris endas (sh. klemm õrnalt oksüdeerunud). Pigem teoreetlile ja ehk ka enesepetmine, aga siiski võimalus. Äärmiselt keeruline muidugi tuvastada kah.
Loogika ütleb seda, et kui mehaanikapool on 1000 korda kontrollitud ja proovitud, siis seal ei saa viga olla. Pigem siis see nö juhuslik viga, mida on kõige raskem leida. Edu otsingutel igatahes :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 19.01.11 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mms
Oma auto olukorrale ja diagnoosidele mõeldes su kastijamadele tekkis üks seos - minu kastil on multifunkts. lüliti pekkis - lüliti kohaselt on kogu aeg tagurpidi käik sees, st. tagurdusandur piiksub ja tuled põlevad (peale vea süvenemist keerasin pirnid välja, et väga totakas poleks ja linnaliikluses nt. foori taga teisi närvi ei ajaks). Samas aju ei näita mitte ühtegi kasti veateadet - ei enne ega pärast probleemi süvenemist. Sisuliselt peaks tegu olema ju üsna olulise infoga, aga seda ei peeta piisavalt oluliseks, et aju seda kontrolliks. Järelikult võivad häired ka muude andurite ja el. vidinate töös olla sellised, mida aju ei kontrolli?
St et miski ühendus jamab või andur-lüliti tekitab anomaaliat aga veateadet selle kohta ei ole. Igal juhul tundub loogiline see pistikute kontrolli ja puhastamise töö ette võtta.


See viga võib olla must-valgel ka Instruments alt vaadates.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.01.11 20:00 Tsiteeri


Kasti all näitab üldiselt ära küll:
Tsitaat:
Address 02 -------------------------------------------------------
Controller: 4D0 927 156 E
Component: AG4 GETRIEBE 018 D40
Coding: 00000
Shop #: WSC 00000
2 Faults Found:
00293 - Multi-function Switch (F125)
27-10 - Implausible Signal - Intermittent

(see on küll 4k tiptronicuga A8 kohta)

Samuti läheb ta siis pigem aegajalt lihtsalt avariire˛iimi kohe pärast käivitamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 20.01.11 06:09 Tsiteeri


Avarariire˛iimi ei ole kunagi läinud, sõites mingeid anomaaliaid pole. Pole ise veel juhet hankinud, aga see väike originaaltester (Priidul on selline olemas), mis juhtme otsa käib, kasti kohta ühtegi veateadeit ei näita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.01.11 07:25 Tsiteeri


Mul endal on täisversioon VAG-COM'i ja aegajalt ikka viskan taha. Siis kui mehaanika pool kastis lendas, oli kenasti kasti all vead. Aga peale seda kui korda sai ei ole midagi seal. Jah see tüüpiline brake light vist? See on siis kui testi ajal pidurit ei vajuta vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raceboy
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S8 '99, Porsched: 924 "GTP" 2,5T, '67 911 RSR, 78' 911, 2x 944 S2

postitati 21.01.11 09:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mms
Oma auto olukorrale ja diagnoosidele mõeldes su kastijamadele tekkis üks seos - minu kastil on multifunkts. lüliti pekkis - lüliti kohaselt on kogu aeg tagurpidi käik sees, st. tagurdusandur piiksub ja tuled põlevad (peale vea süvenemist keerasin pirnid välja, et väga totakas poleks ja linnaliikluses nt. foori taga teisi närvi ei ajaks).


Mu A8-l põlesid ka ostes tagurdustuled koguaeg, plaanisin ka seda kasti küljest lülitit maha kiskuda, aga põhjus oli hoopis mingis isepaigaldatud parkimisabis. Tagurdustule juhtme külge oli mingi juhe ühendatud signaaliks ja pärast selle koli minemaviskamist kadus probleem kui võluväel.

Pistikute puhastamine on nii lihtne ja minul isiklikult erinevate autode puhul (k.a. A8) lugematuid kordi probleeme lahendanud, et sellest tasuks tavaliselt üldse alustadagi.
Ma ei saa aru, miks seda enesepetmisena võetakse? Ilmselt pole piisavalt palju elektrijamadega kokku puututud..


www.porsche-foorum.org
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 21.01.11 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja

Mootorikatteid eemaldades leidsime lahtise juhtme. Juhe on siis kahe soonega ja kenasti kahene pistik otsas. Harkgem sealt parempoolsest pihustite juhtmetest edasi. Ulataks nagu mootori esiosa juurde ülemisse alasse. Igal juhul minu auto ajus mingeid el. kalasid ei ole. Mootori tühikäik võiks olla parem, sellega kavatsen suvel tegeleda - pihustite pesu. Aga ikkagi juhe lahti. Kuuluks nagu mingi anduri juurde. Katsun allpoleval pildil anda pildi, sinises alas, kus see pistik mul vedeleb. Ta ulatuks nii 15cm kaugusele antud kohast veel edasi. Natukene uurisime ka ja ei leidnud küll ühtegi kohta kuhu seda panna.



See pistik ongi seal vaba, ilmselt on ta kasutusel mõne teise mootoriga isendil (näiteks S8) kuna minu endisel 4.2 A8 oli ta samuti vaba. Põhjus siis ilmselt tootmiskulude vähendamine mitmel mootoril samu kaableid kasutades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.01.11 10:08 Tsiteeri


Selge. Siis ma sellega enam ei tegele.

Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja

Mootorikatteid eemaldades leidsime lahtise juhtme. Juhe on siis kahe soonega ja kenasti kahene pistik otsas. Harkgem sealt parempoolsest pihustite juhtmetest edasi. Ulataks nagu mootori esiosa juurde ülemisse alasse. Igal juhul minu auto ajus mingeid el. kalasid ei ole. Mootori tühikäik võiks olla parem, sellega kavatsen suvel tegeleda - pihustite pesu. Aga ikkagi juhe lahti. Kuuluks nagu mingi anduri juurde. Katsun allpoleval pildil anda pildi, sinises alas, kus see pistik mul vedeleb. Ta ulatuks nii 15cm kaugusele antud kohast veel edasi. Natukene uurisime ka ja ei leidnud küll ühtegi kohta kuhu seda panna.



See pistik ongi seal vaba, ilmselt on ta kasutusel mõne teise mootoriga isendil (näiteks S8) kuna minu endisel 4.2 A8 oli ta samuti vaba. Põhjus siis ilmselt tootmiskulude vähendamine mitmel mootoril samu kaableid kasutades.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.01.11 10:27 Tsiteeri


Et elu ikka põnevam oleks, siis eila hommikul, naist tööle viies, lihtsalt mööda teed sõites kargas üks kanalisatsioonikaevukaas vastu põhja. Puudusid igasugu hoiatusmärgid jms, ilmselt olin mina esimene, kes selle lahti sai. Igal juhul korralik kolks oli. Täna hommikul lasin ülevaatuspunktis olukorda hinnata. Kõrvalistuja jalgeall, paremal ääres selline keskmine mõlk. Mingi 2 cm sisse surunud. Summuti on ka pihta saanud - keskelt on kõver. Samuti on üks käigukasti padi puruks.
Lasin koostada ülevaatuspunktis akti, ning kommunaalametiga ühendust võetud. Pean tegema neile avalduse, siis nad otsustavad kas korvavad.

Reedel Priidu juures siis kasti padja vahetus ja summar korda tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.11 10:35 Tsiteeri


Sa peaksid ilmselt ka kaitseväega ühendust võtma, et ehk eraldavad ühe BTR-i sulle (ratas-soomuk). :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 25.01.11 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Et elu ikka põnevam oleks, siis eila hommikul, naist tööle viies, lihtsalt mööda teed sõites kargas üks kanalisatsioonikaevukaas vastu põhja. Puudusid igasugu hoiatusmärgid jms, ilmselt olin mina esimene, kes selle lahti sai. Igal juhul korralik kolks oli. Täna hommikul lasin ülevaatuspunktis olukorda hinnata. Kõrvalistuja jalgeall, paremal ääres selline keskmine mõlk. Mingi 2 cm sisse surunud. Summuti on ka pihta saanud - keskelt on kõver. Samuti on üks käigukasti padi puruks.
Lasin koostada ülevaatuspunktis akti, ning kommunaalametiga ühendust võetud. Pean tegema neile avalduse, siis nad otsustavad kas korvavad.

Reedel Priidu juures siis kasti padja vahetus ja summar korda tagasi.


Selle korvamisega peaks olema nii, et oleksid pidanud kohapeale jääma ning politsei kutusma aga nüüd on nagu on.... kas korvavad, eks siis selgub. Head närvid abiks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.01.11 11:48 Tsiteeri


Loomulikult ja seda ka kommunaalametis mainiti. Vastasin neile, et see on võimatu sellistel puhkudel kui mul just auto seisma ei jää. Sõitsin, käis kobakas. Autod ees ja taga kõiks sõidavad, kuhugi kõrvale tõmmata pole. Pole ka kindel, et üldse midagi juhtus. Ma ei pea sellepärast tervet Juhkentali hommikuse tipptunni ajal kinni. Praeguste sulab-külmetab ilmadega nagunii igalpool nagiseb. Aga juba kanalis sain aru, et mingi võõras hääl on tekkinud. Kui iga kahtlase asja peale politsei peaks kutsuma, siis ma ei saagi sõita. Kivi lendab. Kohe seisan, pukseerime ülevaatusele kas on võimalike kahjustusi. Ma tõesti ei ole nii pedant. Samas kui ikkagi kanalisatsioonikaevuluuk mu auto kerele mõlgi tekitab, siis ajan kindlasti asja, iseasi kas tulemust on. Saab näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.01.11 12:09 Tsiteeri


Kommunaalamet vajab ka kalkulatsiooni avaldusele. Summuti ja kasti padja saan Priidult. Aga põhja all olev mõlk. Selle kohta oskab keegi soovitada kohta kes oskaks hinnata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.11 16:15 Tsiteeri


Kust maalt summuti ära on ? Kas summuti remonditav, või läheb miski teine asi alla ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 25.01.11 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fred2103
Kust maalt summuti ära on ? Kas summuti remonditav, või läheb miski teine asi alla ?
Sumbuti on all aga taga osa on resonaatori sutes ära keeranud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.01.11 21:44 Tsiteeri


Huvitav kas A8 D2 on põhja alt mitme kihiga? Kui ma kõrvalistuja jalamati eemaldan siis ma näen plastmasstoru minemas taha, mis on ilmselt ventilatsioon taha. Samas mulle tundub, et kogu kontuur ja reljeef on erinev sellest mis all. Ja samuti ei ole ülevalt seda mõlki näha, mis all on. Seega tekib mul kahtlus, et seal on veel mingi kiht või plaat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  29  30  31  32  33  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 25.7% - SQL: 74.3%]