Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi 80 1.8T 110kw - 1992 - tune_make (Vastuseid: 122 | Vaatamisi: 37714)
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 01.01.13 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reff20
Sai moto üle vaadatud oma silmadega:P Nice work


Tegemist on veel... aga lihtsalt ei tahtnud kiaga enam sõita ja ajasin ta välja, kaua ta kopitab töökojas :)
Et vigasid on veel vaja lahjendada aga muidu olen ise ka rahul:D


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 01.01.13 20:45 Tsiteeri


Niiet suvel joonele:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 01.01.13 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Niiet suvel joonele:D


Nu võib ikka kui ma ta vead ära parandan. Kuigi ma oleks tahtnud paari asja vaadata kuidas sa lahendasid mõned asjad.
Väike vihje( tagurdustuli, turbo juurest see voolikute teema ja veel pisi asja kuna ei näinud kuidas a4 need olid seal, või ei mäleta.:)


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 02.01.13 13:27 Tsiteeri


Õlirõhk sai ära kontrollitud ja tootlikkus oli 3 kanti tühikäigul. Ja põõrdeid andes oli näidik põhjas.
Varsti vaadatakse voolikute süsteem ka üle. Õhtul panen pildid ka üles. Igatahes õlirõhk on OK. :)

mõned pilidi siis:
Tühikäigul
http://www.upload.ee/thumb/2955714/P1210976.JPG

Pööretega-
http://www.upload.ee/thumb/2955715/P1210977.JPG


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 04.01.13 00:20 Tsiteeri


Auto õlirõhuandur sai vana mootori pealt võetud ja tulukese asi sai korda. Tagasilöögi klapp sai pandud turbo lõdvikute juurde ja õhtul proovisin täitsa edukas oli see käimine. Muidugi sai täna pandud siis põhjakate, üle pingutatud summuti süsteemi poldid mis praktiliselt olid täiesti lahti (ime et alt ei lennanud)+pooltelje poldid. Ise olen mootoriga rahul. Nüüd saab vähemalt rahulikumalt võtta:D

http://www.upload.ee/thumb/2955716/P1210975.JPG

http://www.upload.ee/thumb/2955777/P1210983.JPG

http://www.upload.ee/thumb/2955778/P1210981.JPG


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 04.01.13 10:58 Tsiteeri


Tooni see suunatule klaas ka ära. Siis vähe normaalsem.

Vana-aasta õhtul oli Vabadusel muidu äge vaatepilt. Terve rida Audisid :cool: . Pärast tuli mingi G4S( loe : GeyForce)

Küsin siin ka, et jääks kuhugile netti mälestus rippuma : Millised juhtmed sa siis ära vahetasid lõppude lõpuks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 05.01.13 16:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reff20

Küsin siin ka, et jääks kuhugile netti mälestus rippuma : Millised juhtmed sa siis ära vahetasid lõppude lõpuks?


Vana mootorijuhtmestiku viskasin välja. Ja uue omad panin selle musta pistiku (mootorijuhtmes mis lähevad spidosse) alla mis tuleb roolialla + toitejuhtmed kaitsmekarbist mootorijuhtimiseks( neid oli paar tükki) ja aju tuli ka paigutada nii et oleks hea. kui mul oleks võimalus seda panna siis ma teeks paremini natukeine teistmoodi seda aju juhtmestiku!


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 15.01.13 23:18 Tsiteeri


Heihopsti. Sõidetus on oma 1400 km ilma suuremate probleemiteta... Uuendamisjärgus oleks siis veel:
-Cooler ette
-Turborõhukell konsooli panna (Tellitud)
-Xenon udukad 3000k (Tellitud)
-Klappvõtmekomplekt koos alarmi ja muude pudinatega. (ka tellitud)
-Käsipiduritross vahetada.
-Elektritööd sealhulgas teiseastme õlituluke kaotada.
-stabikakont vahetada.
-Kunagi kui aega saab siis kiigepuksid ka (OLEMAS)
-Nukkvõli simmeri tihend vahetada ( lükkub kevadesse)

Hetkel pole sellisel kellaajal enam midagi lisada. Varsti tulemas ka paar pilti. :D


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 20.04.13 14:58 Tsiteeri


Kuidas auto töötab,olen kuulnud,et ajuga probleemid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 31.07.13 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Kuidas auto töötab,olen kuulnud,et ajuga probleemid?


Hetkel ei tööta masin. Sai A4 kõrvale ostetud ja b4 on tegemises. Mootorile kap. remont. Vb tagant aitan ka suurema turboga, ning peale seda ajuvahetus + chip. Ja kui hästi läheb tuleb quattro sellest. Hetkel mootor maas ja pm laiali ja ootab vabasid rahasid. Eks mõtlemisainet on aastani 2014.


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 10.09.13 09:09 Tsiteeri


Erilist aega pole olnud, aga hetkel mootor laiali veel ja ootab klapisääre tihendeid ja plokikaane tihendit. Peale seda kui mootor saab kokku pandud teen salongis puhastustööd natuke. Hetkel mõttes tuua sõbra käest tallinnast quattro ja see ümber laduda. Vaja oleks 1.8t aju veel, kui kellegil on pakkuda siis andke märku. Pole aega eriti oma tegemistest teada anda kuna enamusajast tööl ja auto väga kaugele jäänud nüüd. Olin paigaldanud ammusest ajast peale turborõhukella, aga sellest mul kahjuks hetkel pilte pole, ainult video kui mootor ülerõhku tootis vahel, paigaldatud on salongi lingivalgustid ja lombivalgustid. Aku asukohta tahaks muuta, kas pagassi või ette tulejuurde, aga hetkel ei tea veel kuhu panna.



http://www.upload.ee/thumb/3571797/DSC_0426_1_.jpg - http://www.upload.ee/thumb/3571799/DSC_0429_1_.jpg - http://www.upload.ee/thumb/3571805/P1220841.JPG

http://www.upload.ee/thumb/3571809/P1220843.JPG - http://www.upload.ee/thumb/3571811/P1220844.JPG - http://www.upload.ee/thumb/3571812/P1220848.JPG

http://www.upload.ee/thumb/3571813/P1220850.JPG - http://www.upload.ee/thumb/3571816/P1220852.JPG - http://www.upload.ee/thumb/3571817/P1220853.JPG

http://www.upload.ee/thumb/3571818/P1220858.JPG


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 06.10.13 19:59 Tsiteeri


Kuna aega vähe ja seda on võetud rahulikus tempos, et seda autot teha, siis hetkeseisuga on mootor kap. remondi saanud.
Plaanid on võtnud sellise pöörde, et oleks vaja tallinnast sõbra quattro ära tuua, aga hetkel seisab kõik aja taga kinni ja konna oleks vaja ja konksuga autot. Vähekene hullumeelsed mõtted on küll peas, aga võtan seda väljakutsena ja vaatan kuidas saan hakkama. Järgmised tööd oleks vaja teha salongis elektroonikat ja vb saan ka kliima peale aretatud kui kuskilt saan selle kompoti kätte odavalt, kuna mul 1,8t on kliimapump täiesti olemas.

Seis hetkel mootorist

http://www.upload.ee/thumb/3625559/P1220862.JPG , http://www.upload.ee/thumb/3625561/P1220864.JPG

http://www.upload.ee/thumb/3625562/P1220868.JPG


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sn00p
huviline



Registreerunud 24.03.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.13 07:45 Tsiteeri


Väga kõva töö tehtud.
Ise mõtlesin ka selle mootori peale aga mul oli odavam teha hetkel vanast kahesest dohc'st.
Tegelt tahtsin küsida mis kasti otsas sul see mootor on?

Edu igastahes :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 07.10.13 08:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sn00p
Väga kõva töö tehtud.
Ise mõtlesin ka selle mootori peale aga mul oli odavam teha hetkel vanast kahesest dohc'st.
Tegelt tahtsin küsida mis kasti otsas sul see mootor on?

Edu igastahes :)


Kast jäi originaal 85 kw oma. Ja mootorit on plaanis natuke järgi aidata. Aga see kõige väiksem probleem.


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 03.11.13 10:48 Tsiteeri


Kriblan ka siis hetkelistest tegemistest ja plaanidest. Suur plaan on võetud ikka quattroks ära teha, ainult ootan järge ja aega kuna tallinnast ära otsida quattro kere. Salongi võtsin ka jälle poollaiali ja juhtmed välja, kuna plaanis aju kapotialla paigutada ilusti ja korralikult, ja juhtmestik vedada ka ilusti. Salongipuhuri plokk suht nadis seisus siis oleks vaja korralikku peale. Ja vahetaks selle kliima halvimal juhul konditsioneeri vastu. Kui kellegil on pakkuda sellist kooslust hea hinnaga andke märku. Kliimapump olemas mul vaja oleks (radikas, salongiplokk juhtmestikuga. kliimaplokk jne sinna kuuluv). Töö seisis mul üle kuu aja sellepärast et passatile sai mootorile remonti tehtud ja seda saan ainult nv teha, nd sees pole aga teha. Plaani võetud 16 november quattrole järgi minna aga ei tea vb saab varem isegi, kui konkusga auto saan ja konna ka laenutada. :cool:


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 03.11.13 11:45 Tsiteeri


Plaan ikka Q kerele paremad asjad peale laduda mitte keevitada ja möllata kilplase moodi?


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 03.11.13 11:49 Tsiteeri


Pole enda audi teemat vaja lugeda,võin võtta lahti selle teema ja lugeda täpselt samu asju:D
Aga edu,minust oled veel natuke järjega maas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 03.11.13 17:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Plaan ikka Q kerele paremad asjad peale laduda mitte keevitada ja möllata kilplase moodi?


Tollele quattrole on kaagid natuke halba teinud, kuna auto on seisnud aasta aega seal( esiklaas sees, soditud aerosooliga, veljed alt varstatud, autopeal hüpatud ja muid asju oli veel.) Ja teine asi on see et seda ei saa arvele võtta enam, kuna auto soomest toodud ja mingi jama tollega et arvel võtta ei saa. Lähen seda teed et laon ümber quattro endale... midagi teha pole.


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 03.11.13 17:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Pole enda audi teemat vaja lugeda,võin võtta lahti selle teema ja lugeda täpselt samu asju:D
Aga edu,minust oled veel natuke järjega maas!


Aga arenen vaikselt, pole eriti aega teha, nd sees tartus koguaeg tööl, ja nv käes siis palju muid töid ja tuttavatel ka autod vaja teha. Hetkel terve tuba juhtmestiku täis ja teen korraliku lahenduse sellele, aju kapotialla ja kõik toimima. b4 meeldib mulle ikka rohkem sõiduomaduste poolest kui a4. Tahaks juba a4 puhkama saata ja b4 sõitma hakata :)


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 03.11.13 21:20 Tsiteeri


Noo see paari kinnituse keevitamine kogemustega mehele pole nüüd küll nii raske kui kogu sisu, juhtmestiku jne ümber viskamine. Juba ainuüksi juhtmestike kättesaamine ja nende uuesti läbitoppimine kere sees olevatest avadest on niivõrd aeganõudev ja piinarikas, et seda enam isiklikult lähemal ajal enda lõbuks teha ei tahaks. Olen ise terve auto juhtmestiku ümber vahetanud ja ainult mootori oma jäi vana, seega kogemus ses osas olemas. Piirduks vaid asi tooli ja rooli ümber pistmisega, siis poleks jah asjal mõtet, kuid kui asju on vähe rohkem, siis ainuüksi ajakulu arvestades langeks valik keevitamisele. Kui ise ka asjadega kunagi nii kaugele jõuan, siis lähen ka sama teed. Edu ehitamisel! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 03.11.13 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tune_make
Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Pole enda audi teemat vaja lugeda,võin võtta lahti selle teema ja lugeda täpselt samu asju:D
Aga edu,minust oled veel natuke järjega maas!


Aga arenen vaikselt, pole eriti aega teha, nd sees tartus koguaeg tööl, ja nv käes siis palju muid töid ja tuttavatel ka autod vaja teha. Hetkel terve tuba juhtmestiku täis ja teen korraliku lahenduse sellele, aju kapotialla ja kõik toimima. b4 meeldib mulle ikka rohkem sõiduomaduste poolest kui a4. Tahaks juba a4 puhkama saata ja b4 sõitma hakata :)


Miks just aju kapotialla, miks mitte salongi?
Isiklikult mina paneksin salongi, kuid ise läksin teistkordselt sama teed, et sai aju kapoti alla.
Ei hakanud salongi vedamisega vaeva nägema, kuna siiski mingiaeg tuleb minna üle progeajule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 03.11.13 23:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Tsitaat:
Algselt postitas: tune_make
Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Pole enda audi teemat vaja lugeda,võin võtta lahti selle teema ja lugeda täpselt samu asju:D
Aga edu,minust oled veel natuke järjega maas!


Aga arenen vaikselt, pole eriti aega teha, nd sees tartus koguaeg tööl, ja nv käes siis palju muid töid ja tuttavatel ka autod vaja teha. Hetkel terve tuba juhtmestiku täis ja teen korraliku lahenduse sellele, aju kapotialla ja kõik toimima. b4 meeldib mulle ikka rohkem sõiduomaduste poolest kui a4. Tahaks juba a4 puhkama saata ja b4 sõitma hakata :)


Miks just aju kapotialla, miks mitte salongi?
Isiklikult mina paneksin salongi, kuid ise läksin teistkordselt sama teed, et sai aju kapoti alla.
Ei hakanud salongi vedamisega vaeva nägema, kuna siiski mingiaeg tuleb minna üle progeajule.


Kuna ma tegin selle esimene kord salongi, nagu originaalis oli. Ja mulle ei meeldi too lahendus, kuna pooled juhtmed jääva igalepoole vastikult vedelema. Kapotialla tuleb samasse kohta enamvähem, kus a4 see on aga vähe ettepoole, ja plaanin juhtmed viia mitte kaitsmekarbi juurest, vaid sealt avast kus salongi juhtmed lähevad. Ja see tundum minujaoks lihtsam ja mugavam nii. Pean ainult veel täpsema lahenduse välja mõtlema, et hea jääks ka visuaalselt :) Aga eks töökäigus see näha ole kuidas see jääb.


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 04.11.13 19:41 Tsiteeri


Sa pead selle aju siis kuradi hästi niiskuse eest ära kaitsma. Ma ainult ei mõista seda, et kuidas need juhtmed ära ei mahu, kui mahuvad ära juhtmed rs2/s2'l mis on sama ehitusega nagu 80'd siis miks need 1.8t omad ei mahu. Liiga lühikesed on juhtmed? Aju jääb rooli poole peale või mis probleem seal on?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 05.11.13 13:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Sa pead selle aju siis kuradi hästi niiskuse eest ära kaitsma. Ma ainult ei mõista seda, et kuidas need juhtmed ära ei mahu, kui mahuvad ära juhtmed rs2/s2'l mis on sama ehitusega nagu 80'd siis miks need 1.8t omad ei mahu. Liiga lühikesed on juhtmed? Aju jääb rooli poole peale või mis probleem seal on?


Probleem on ja selles et juhtmed lühikesed ja teiseks seda aju ei saa pärast kätte ja see 1.8t aju natuke mõõtmetelt teine + aju juurest juhtmete vedamine rooli juurde tekitab sinna päris korraliku segaduse, kuna ajujuures olevad värvilised pistikud jäävad väga halba kohta. Ajujuures asub ka õhurõhu andur ja seda pole ka kuhugi hea panna sinna. Ja juhtmed sai veatud läbi augu mis ma tegin seinasisse (kus roolilatt pm jookseb ja akukarp) aga seal jäid need juhtmed lihtsalt nii ebaloomulikult ja hirm oli peal koguaeg, et seal võib midagi puru hõõruda. :o


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 05.11.13 14:02 Tsiteeri


No ma ei tea, seal olemas ju vana aju juhtmete auk, milleks seda uut vaja oli.
Mul mahtus sealt august ilusti kõik vajalik läbi ja ruumi jäi ülegi.
Mul sõitis aju näiteks praktiliselt 2 aastat kaitsmekarbi peal kilekotis, ei juhtunud miskit, senimaani eluvaim autol sees:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.3% - SQL: 48.7%]