Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Meeldetuletus A6 c5 omanikele! Aku alune äravool. (Vastuseid: 101 | Vaatamisi: 36479)
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 03.09.12 21:07 Tsiteeri


Nüüd pärast nädalavahetuse paduvihmas sõitmist avastasin enda C5´l, et kõrvalistuja jalgealune märg. Kuigi akualune äravool on OK - puhastatud ja ei uputa seal. Kas võib kurjajuur kliima äravool olla? Selleni pääsemiseks kindalaegas ära? Kuidas siis seda puhastada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lee5
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro

postitati 20.09.12 18:58 Tsiteeri
Audi A6 C6



Mul on aku taga pagasnikus. On kellelgi kogemust ka C6 A6-e kanalite puhastusega?
Plaan nv-sel kojamehed maha võtta ja kanalid puhtaks teha, kuid tahaks kindel olla, et kõik kanalid ikka korralikult läbi käiksin, kuna mul eriti juhupoolne matt ujub-ühe vihmasajuga umbes 1'5 liitrit vett ja kõrval istuja matil poole vähem.

Kas sellel mudelil ka mingit elektroonikat ohus on kui matid ujuvad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.09.12 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lee5
Mul on aku taga pagasnikus. On kellelgi kogemust ka C6 A6-e kanalite puhastusega?
Plaan nv-sel kojamehed maha võtta ja kanalid puhtaks teha, kuid tahaks kindel olla, et kõik kanalid ikka korralikult läbi käiksin, kuna mul eriti juhupoolne matt ujub-ühe vihmasajuga umbes 1'5 liitrit vett ja kõrval istuja matil poole vähem.

Kas sellel mudelil ka mingit elektroonikat ohus on kui matid ujuvad?

Ma arvan, et võid juba raha koguma hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 20.09.12 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: Lee5
Mul on aku taga pagasnikus. On kellelgi kogemust ka C6 A6-e kanalite puhastusega?
Plaan nv-sel kojamehed maha võtta ja kanalid puhtaks teha, kuid tahaks kindel olla, et kõik kanalid ikka korralikult läbi käiksin, kuna mul eriti juhupoolne matt ujub-ühe vihmasajuga umbes 1'5 liitrit vett ja kõrval istuja matil poole vähem.

Kas sellel mudelil ka mingit elektroonikat ohus on kui matid ujuvad?

Ma arvan, et võid juba raha koguma hakata.


Ime, et MMI veel toimib. See moodul peaks vist esimesena uppuma juhi jalge all.
Mina ei ootaks enam põhjavaipade üleskiskumisega, äkki annab veel midagi päästa.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.09.12 19:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: Lee5
Mul on aku taga pagasnikus. On kellelgi kogemust ka C6 A6-e kanalite puhastusega?
Plaan nv-sel kojamehed maha võtta ja kanalid puhtaks teha, kuid tahaks kindel olla, et kõik kanalid ikka korralikult läbi käiksin, kuna mul eriti juhupoolne matt ujub-ühe vihmasajuga umbes 1'5 liitrit vett ja kõrval istuja matil poole vähem.

Kas sellel mudelil ka mingit elektroonikat ohus on kui matid ujuvad?

Ma arvan, et võid juba raha koguma hakata.


Ime, et MMI veel toimib. See moodul peaks vist esimesena uppuma juhi jalge all.
Mina ei ootaks enam põhjavaipade üleskiskumisega, äkki annab veel midagi päästa.

Telefon on juhi jalgeall aga miski oli nagu veel aga peast ei meenu. Oleneb varustusest muidugi. Nõme on see, et niiskus autos sees koguaeg ja see levib igalepoole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lee5
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro

postitati 21.09.12 06:54 Tsiteeri


On need plokid ja ajud siis kohe seal jalutsis pedaalide all või rohkem seal istme läheduses.

Audilt väike plokk siis kui midagi läbi peaks kärssama-tegelt ega tava inimepne nii naljalt siin foorumis ei istu ja ei jaga seda värki.

Koguaeg peab olema valvel ja vaatama ega midagi ebatavalist silma ei hakka.

Praegusel hetkel on hakanud taga piduritule riba streikima ja webasto menüü tuleb lahti aga mingeid muudatusi teha ei saa, seda on enne ka olnud et ei liigu-ei saa taimerit ka kasutada,aga webasto iseenesest puldist toimib.

Äkki keegi teab kusmaal need vidinad seal on jalutsis-laupäeval avaneb võimalus sellega tegelema hakata siis annan ka teada,mis sai sellest jamast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 24.10.12 08:44 Tsiteeri


Lee, said ploki kätte? Nädalavahetusel sai ka enda B6-l tehtud see töö. Et põhiline, et hakkad põrandamatti üles kakkuma ukspiida juures, siis juhtmete järgi juba näha, kuhu see plokk asetatud. Et selles suhtes hea, minu mudelil istet ei pidanudki välja kakkuma, kuigi jah sealt alt võib ka natuke niiske olla. Muideks põhiprobleem, mis oli, tuleb koheselt ikka aku- ja pidurivedeliku potska avaused puhtaks saada, mul seal oli puhas muda ees. :D
Jõudu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lauriL90
huviline



Registreerunud 15.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2005 A4q 3.0tdi

postitati 02.01.13 00:36 Tsiteeri


Endal B7 sama teema, comfort plokk hakkas segast panema täna ning juhipoolne esimene ja tagumine jalamatt märjad peale aastavahetuse vihma. Kuidas sellele plokile kõige paremini ligi pääseda, põrandamati eemaldamine tundus suht keeruline. Ukse liist lahti ja sealt kuidagi käega rebida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kmerili
huviline



Registreerunud 11.09.13
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.13 21:32 Tsiteeri


A4 B5 kunde jalge all oli vähemalt 10L vett. Autom. aju uppus ja auto vahetab käike nagu oskamatu. Aku alune äravool ja kliima äravool olid umbes, puhastatud ja vee nirega kontrollitud, et vesi jõuaks põhja alla. Aku all oli lehtedest aja jooksul saanud väga puhas muld.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
elar87
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.13
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: c5 2,4 quattro

postitati 19.10.13 18:27 Tsiteeri
sama juhus. KONTROLLIGE ÄRAVOOLUD



Autoks siis 98aasta avant 2.4 guattro, sai siis pesulas käidud ja juhi tagant jalgealune vett täis ja eest samuti. sai siis kuivatatud ja aju välja kistud kuid tundub et natuke hiljaks jäin,Nüüd kaks nädalat hiljem,elektri aknad ei tööta enam.signaal ei tööta enam,uksevalgustid ja laevalgustus samuti.aga kesklukk toimib :) kuigi kui auto lukku panna siis hiljem hakkavad ohutuled põlema ja seni kuni aku tühjaks saab! nüüdseks äravoolud puhastatud kuid teistele teadmiseks....äravoolude kontrollimist ei tasuks järgmise päeva peale jätta...
Nüüd siis otsiks inimest, kes teeks kindlaks täpse diagnoosi masinale.Aju kah pole nagu mõtet hakata kohe uut otsima.
auto asukoht tallinn ja saan liigelda kuhu vaja.


elu esimene quattro toob rõõmu näole ikka küll :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 19.10.13 18:36 Tsiteeri


Juhiks tähelepanu ka A4 B5 omanikele! Kontrollige profilaktika mõttes äravool üle!


Puksiir 3,4 t ja vintsimine 10 t - +372 53095801
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KKaaleste
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.13 18:44 Tsiteeri


Sai ka see ära puhastatud môni nädal tagasi. Päris korralikult oli vett sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fireplay
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Jõgeva,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI Q

postitati 19.10.13 18:51 Tsiteeri


Endal eemaldasin ka juba selle aku aluse kummijupi.Kas on veel mingeid kohti mida kontrollida et ei upuks?Audi A6 C5 sedaan,katuseluugiga.1999a


Ostan mobiiltelefone ja erinevat rikkis elektroonikat k.a rikkis/vanad mobiilid!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raiix23
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 2,7 TDI Quattro

postitati 19.10.13 19:35 Tsiteeri


Vabandust, et siin teemas kirjutan, kuid ehk keegi oskab öelda, kus asub 2006 aasta C6-l vee äravoolu torud? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
physic
huviline



Registreerunud 19.04.08
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.13 19:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fireplay
Endal eemaldasin ka juba selle aku aluse kummijupi.Kas on veel mingeid kohti mida kontrollida et ei upuks?Audi A6 C5 sedaan,katuseluugiga.1999a


Mul ka 5 a tagasi see kummijupp aku alt eemaldatud. See peaks välistama aku ujumise. Sel aastal aga uppus kõrvalistuja poolne jalamatt ja selle taga istuja jalamatt. Probleem siis selles, et kui kummijulla aku alt ära võtad, siis kogu lehepuru jne pahn läheb sealt august alla ja ummistab aku aluse asemel auto põhja lähedal oleva äravoolu augu (minul oli lehepuru seal mullaks muutunud). Sellesse äravoolu jõuab kokku kliima ja see sama aku alune äravool. Nii, et ujuva aku asemel oli ujuv põrand (10 l oli kindlasti vett kui mitte rohkem - kodustes tingimustes kuivatamine üsna tülikas).
Ehk siis kui midagi kontrollida veel tahad, siis äkki tasuks kõrvalistuja poolne polster korra üles võtta ja vaadata, et kuiv oleks. Kui sul see kummilutt aku all varem olemas oli, siis ilmselt hetkel veel alumist äravoolu auku läbi puhuda pole vaja, kuid mingi aja pärast ehk profülaktika mõttes..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KKaaleste
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.10
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.13 19:58 Tsiteeri


Tänud selle info eest:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Haterider
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Mitsubishi Galant GLS,Audi A6 C4 2.6 110kw,Audi A6 C5 Quattro 2.8 142kw

postitati 02.11.13 17:01 Tsiteeri


Tere.
Oskab keegi täpsemalt seletada kuidas A6 C5 sedaan kerega ilma katuseluugita autol see äravool asub millest siin kõik räägivad ning kuidas ligi saab ?


Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 02.11.13 17:44 Tsiteeri


DIY VIDEO!

Mõni aeg tagasi sai naise S6-l see protseduur igaks juhuks ära tehtud. Nagu selgus, siis üks auk oli täiesti kinni ja teine poole peal. Teostamise hetkel vett sees polnud, aga minu üllatuseks tuli sealt välja 3 pirakat ujurit-putukat :o Sellised mustad kõva "koorikuga" 3-4cm pikkused tegelased. Õnneks olid avastamise hetkeks juba kõvaks kuivanud. Viib mõtted sellele, et kui kaua seal siis vesi pidi sees olema, et elu tekkida sai?! :D


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 02.11.13 22:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
http://www.youtube.com/watch?v=STMCwA96VfI

Mõni aeg tagasi sai naise S6-l see protseduur igaks juhuks ära tehtud. Nagu selgus, siis üks auk oli täiesti kinni ja teine poole peal. Teostamise hetkel vett sees polnud, aga minu üllatuseks tuli sealt välja 3 pirakat ujurit-putukat :o Sellised mustad kõva "koorikuga" 3-4cm pikkused tegelased. Õnneks olid avastamise hetkeks juba kõvaks kuivanud. Viib mõtted sellele, et kui kaua seal siis vesi pidi sees olema, et elu tekkida sai?! :D

Eks ikka miljoneid aastaid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EriLugu
huviline



Registreerunud 06.06.13
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 (C5) 1,9tdi 81kw

postitati 03.11.13 08:16 Tsiteeri


Aku alune oli küll sitta täis ,kuid mitte ummistunud. Suure puhastamise käigus sai akuraami alune "ruberoid" osaliselt kannatada,kas on midagi hullu kui sellele asendust ei leia?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 03.11.13 09:18 Tsiteeri


Minul sama viga,reisija jalgealune märg.Sai aku alune ärapuhastatud,vett sees ei olnud ja umbes ka nagu eriti ei olnud.Mida nüüd teha ja kontrollida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lee5
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro

postitati 04.11.13 19:40 Tsiteeri


Natuke on sellest nüüd aega möödas, kuid kirjutan siiski ehk kellelgi midagi kõrva taha panna!!!

Nimelt vahetati mul esiklaas ära ja pandi natukene allapoole, nimelt eelmine oli nii katuse servas, et oli jõle kehva lahti lõigata. Ma ütlesin kohe kui seda paigaldati, et vin kood ei paista ka enam nii selgelt välja kui enne, et klaas peab üleval pool olema aga asjamehed ütlesid sellepeale, et me vahetame igapäev klaase nii, et teavad mida teevad, kuid siiski oli mul õigus ja mõlemalt poolt klaasi ülevalt nurkadest hakkas vihmavesi mulle salongi jooksma ja äravooluga polnud seal midagi pistmist!!!!


Nii, et kui lasete klaasi vahetada siis vaadake, et vin koodi jaoks olev koht ikka vin koodi peale täpselt jääks!



Terv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 02.01.14 17:29 Tsiteeri


Tuletaks kõigile seda jälle meelde! Kevad on seljataga, seega võib olla sinna igasugu sodi kogunenud ja kui nüüd ühel hetkel vihma või lund tuleb ja see sulama hakkab, võib seal uputama hakata.
Ometi ei pargi ma kusagil puude all ja lehti seal ei paista, avastasin ma ikkagi täna pärast pesu oma B5 aku alt väikse vanni. Õnneks sain õigel ajal jaole. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 09.01.14 18:53 Tsiteeri


Järjekordne probleem, täna peale tööd parkisin auto maja ees ära, ja oli vaja võtta taga istmelt jope ning silma jäi see, et mul jühi istmeall olev kummistmatt on veitsa märg ja pähe torkas kohe see, et keegi ju pole siin istunud ja ta ei tohiks märg olla .
Tõstin mati üles ja terve põrand mati alt oli märg , mitte isegi märg vaid seal kõik ujus.
Tegin veits kuivemaks ja hakkasin uurima , et miks see nii on , liigutasin juhi istme lõpuni ette ära ja järgmine laks täpselt selle istme all on rämedalt vett ja kui põrandale vajutada on kuulda kuidas seal vesi mulksub .
Võtsin taskulambi ja vaatasin autod alt seal on ka märg ning täpselt juhi istme all, auto all on mingi kummst kork vms.
Mis kork see olla võib ning kust see vesi tuleb ja miks ära ei kao?

Oleks siis hädasti abi vaja !
Aku alt äravoolu auk on puhas .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 09.01.14 20:05 Tsiteeri


Seal kapoti all on 2 äravoolu auku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 40.3% - SQL: 59.7%]