Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Tellime klappvõtmed - KOHAL :) (Vastuseid: 124 | Vaatamisi: 29316)
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.09 14:10 Tsiteeri


arvan, et kuskil Inglismaa ja Eesti vahel :)


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.06.09 15:10 Tsiteeri


Jeeeeeehhuuuuu :-)

Täna oli siis teade postis, et tulge oma pakikesele järele ja käes ta ongi.

Üle pole veel lugenud kõiki juppe, kuid tundub, et on olemas.

Nüüd siis oleks vaja ainult tellijate asukohta teada, et saaks komplekteerida pakikesed ning need laiali jagada.

Täida tabel - PS lihtsalt täida lahter ja sulge aken - automaatselt salvestatakse.

palun lisage siia oma asukohad ja siis saab ka kauba kätte.

PS - jagamine jääb ilmselt peale jaanipäeva siiski. Vähemalt kaugematele kohtadele. Tartu inimestele saan kätte anda kui nad ise järgi tulevad.

Ahjaa - ja laupäeval olen Haapsalus. Niiet ka sealkandi inimesed saavad kätte. Ning kui Tallinnas keegi jagamise oma peale võtaks, siis vast saab ka Tallinnasse laupäeval ära saata.


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 18.06.09 20:18 Tsiteeri


Täitsin ära ja lisasin väikese omapoolse märkuse. Põimõtteliselt pole vahet, kas mu võti jõuab omadega Paide või Tallinna.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
-kupu-
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.09
Asukoht: elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.5tdi quattro

postitati 19.06.09 16:39 Tsiteeri


Nii sain siis oma võtmed kätte ja kohe lukksepa juurde :D ohh imet kui ta seal oma ülitäpse elektroonilise nihikuga mõõtma hakkas, et ei nii ikka ei saa toorik ei sobi ja see võti ei hakka keerama, mõtlesin nats ja ahh kuule tee ikka ära, vana vigises küll et see ei hakka keerama ja kui võti valmis sai, kohe autosse ja nagu nalja keeras :D, kuigi auto suri kohe välja kuna immot polnud.

Tänud siis veelkord Carlale kes viitsis mõllata nendega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 19.06.09 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -kupu-
Nii sain siis oma võtmed kätte ja kohe lukksepa juurde :D ohh imet kui ta seal oma ülitäpse elektroonilise nihikuga mõõtma hakkas, et ei nii ikka ei saa toorik ei sobi ja see võti ei hakka keerama, mõtlesin nats ja ahh kuule tee ikka ära, vana vigises küll et see ei hakka keerama ja kui võti valmis sai, kohe autosse ja nagu nalja keeras :D, kuigi auto suri kohe välja kuna immot polnud.

Tänud siis veelkord Carlale kes viitsis mõllata nendega.

Liimi toorik ja tooriku kruvid ka kinni! Muidu hakkab loksuma ja ühekorra enam ei tule klapp lahti. Pingutamine mul ei aidanud mõne päeva käis ja jälle laiali. Ise kasutasin keermeliimi. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mac009
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.05
Asukoht: Tampere
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.09 19:32 Tsiteeri


Kui pole hilja siis võin Tallinna jagamise enda kaela võtta. Olen nüüd jälle ratastega ja telefoniga. Seega saan jälle liikuda Tallinna peal.
Marko


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.09 08:23 Tsiteeri


Nii

Täna-homme (25-26) ise vel füüsiliselt Tartus, siis Eestist nädalaks eemale. Alates 27.06 saab võtmed kätte Raadi Autoturul 4Ratast müügiplatsilt

Kes siis on nõus Tallinna jagamise enda peale võtma?


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 25.06.09 11:23 Tsiteeri


Minul ja framesil võtmed kenasti käes.

Lisasin tabelisse ka vastava lahtri, et käes. (kui pole vaja, siis võib ka maha tõmmata)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Costa
huviline



Registreerunud 16.09.06
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.09 16:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Carla
..... ja võtmed on Raadi Autoturul 4Ratast müügiplatsil - sealt saab kätte.

Et siis astub sinna 4Ratast müügiplatsile ja ütled kas oma nime või selle nime mis siin foorumis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.09 20:44 Tsiteeri


Ütled mõlemad ja annad allkirja, et said kätte - sellest piisab


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 25.06.09 22:25 Tsiteeri


Kes tellis igaksjuhuks ühe tooriku rohkem, kuid pole seda ära kasutanud, ehk siis võtme kopeerimine õnnestus juba esimesel korral. Oleks soov see teilt endale ära osta, kuna mul 2pulti ja 2autot, ning lolli peaga lasin teha 2toorikust ühesugused koopiad:P
Andmed profiilis saadaval.

Edit: Olemas/ klubilise Zoigi käest sain tooriku.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.06.09 08:26 Tsiteeri


Palun märkige oma asukoht tabelisse ära hiljemalt täna kella 17:00-ks, sest siis lähevad Tallinna ja sealse lähiümbruse võtmed teele Tallinna poole, kus mac009 tegeleb jagamisega edasi.

Uuendasin tabelit kah võtmete staatusega - http://spreadsheets.google.com/ccc?key=rVeRvRhYx1xPNdC7BGgR0cQ


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mac009
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.05
Asukoht: Tampere
Kasutaja on eemal


postitati 29.06.09 18:23 Tsiteeri


Võtmed käes.
Minu käes on veel:
alfons
arro
Digger
memphis
raunz
Hommikuti olen Hiiu pubi juures.
Helistage ette kindlasti: 55905371

Minu käest kõik võtmed edasi antud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.07.09 11:52 Tsiteeri


Kas ülejäänud inimesed ei tahagi oma võtmeid kätte saada?

Vaadake tabelist, kuskohas teie võtmed on ja minge palun järele.

Kui ise järgi minna ei saa, siis mina olen nõus võtmeid saatma smartpost.ee abiga 29.- pea üle Eesti. Kulu jääb siiski saaja kanda.


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ints28
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.06
Asukoht: Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: 80 B4 2.8 93 a. 100 C4 2.5 TDI 93 a.

postitati 08.07.09 19:40 Tsiteeri


Ega kedagi Tartu kandist Saaremaa poole ei tule nädalavahetusel? Äkki oleks siis võimalik minu võtmed kaasa võtta?Sest ma ei jõua kohe kuidagi ise Tartu!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.09 18:57 Tsiteeri


Kui rahvas oma võtmeid ikka kuidagi kätte saada ei taha, siis teeme diili, et kes ei ole endast märku andnud kuni 20.07.09, siis tema võtmed lähevad automaatselt minu omandisse ja uuesti müüki AC-s


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 11.07.09 09:31 Tsiteeri


Kohe ,kui eestise saan , tulen järgi :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nitram
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.07
Asukoht: Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 V6

postitati 11.07.09 15:11 Tsiteeri


23 või 24. juuli lähen käin Tartust Raadilt läbi ja otsin ära. Varem pole võimalust.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ints28
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.06
Asukoht: Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: 80 B4 2.8 93 a. 100 C4 2.5 TDI 93 a.

postitati 12.07.09 20:20 Tsiteeri


Suured tänud lkallasele kes toimetas minu võtmedki kohale!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quku
huviline



Registreerunud 05.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.09 00:16 Tsiteeri


Et ma ka varem ei märganud seda teemat, oleks ka ühest HU49 toorikust huvitatud+ puldist siis. Kui peaks üle jääma midagi siis oleks käpp küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 15.10.09 17:22 Tsiteeri


OT aga 0n kellegil äkki üle üks võtmeke? Oleks suur soov selle järgi, kuna tellimise ajal ei olnud vaba finantsi:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
qic
huviline



Registreerunud 27.09.09
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.09 19:51 Tsiteeri
..



Endal olemas selline klappvõti aga oskab keegi öelda,et mul nagu aku tühi sellel VIST et ei ava kesklukku kas saab sinna akut või mis iganes see ka poleks osta?

ette tänades!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 15.10.09 20:45 Tsiteeri


Patareid käivad sinna sisse. Pult tuleb arvatavasti autoga tutvustada pärast patareide vahetust. Kui tegu originaal puldiga muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 15.10.09 20:47 Tsiteeri


mul on klappvõti üle, aga toorikut(vanematüübi oma) pole kaasa anda.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 16.10.09 09:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
mul on klappvõti üle, aga toorikut(vanematüübi oma) pole kaasa anda.


Tooriku all mõtled siis seda metallist osa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.5% - SQL: 59.5%]