Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: ei puhu korralikult sooja (Vastuseid: 55 | Vaatamisi: 7187)
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 14.12.09 21:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kas sul kliimaga isend?
Küsin seda sellepärast, et olen täheldanud, et kliimaga isenditel kipuvad radikad lekkima - seda sellepärast, et kahe radika vahele, eriti just alaossa, kipub igasugu praht ja sopp kinni jääma ja see omakorda hakkab ajapikku radikat laastama.
Köigepealt tömbab vaikselt nurgad niiskeks, kuid löpuks on ikka "pissi" nire taga.


Kliimaga mul.Ees vasakul pampri all? Sealt see igaljuhul suvel tilkus korralikult.Nüüd pole enam aadanud.Valan vaid juurde.

Miks enne ei maininud seda? Siis sul õhk vahel kuna tase vahepeal alla olnud. Vaheta radikas ära a4 suht odav asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.09 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kas sul kliimaga isend?
Küsin seda sellepärast, et olen täheldanud, et kliimaga isenditel kipuvad radikad lekkima - seda sellepärast, et kahe radika vahele, eriti just alaossa, kipub igasugu praht ja sopp kinni jääma ja see omakorda hakkab ajapikku radikat laastama.
Köigepealt tömbab vaikselt nurgad niiskeks, kuid löpuks on ikka "pissi" nire taga.


Kliimaga mul.Ees vasakul pampri all? Sealt see igaljuhul suvel tilkus korralikult.Nüüd pole enam aadanud.Valan vaid juurde.

Miks enne ei maininud seda? Siis sul õhk vahel kuna tase vahepeal alla olnud. Vaheta radikas ära a4 suht odav asi.


Siis paistab lahendus leiduvat. :-D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 14.12.09 22:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kas sul kliimaga isend?
Küsin seda sellepärast, et olen täheldanud, et kliimaga isenditel kipuvad radikad lekkima - seda sellepärast, et kahe radika vahele, eriti just alaossa, kipub igasugu praht ja sopp kinni jääma ja see omakorda hakkab ajapikku radikat laastama.
Köigepealt tömbab vaikselt nurgad niiskeks, kuid löpuks on ikka "pissi" nire taga.


Kliimaga mul.Ees vasakul pampri all? Sealt see igaljuhul suvel tilkus korralikult.Nüüd pole enam aadanud.Valan vaid juurde.

Miks enne ei maininud seda? Siis sul õhk vahel kuna tase vahepeal alla olnud. Vaheta radikas ära a4 suht odav asi.


Siis paistab lahendus leiduvat. :-D

Kunagi ei saa kindel olla, et probleem sellega laheneb kuid kuskilt otsast tuleb ju alustada. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rainerboy
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 b4 1.9td ja audi80d

postitati 08.01.10 01:06 Tsiteeri
audi80 1.6td termostaadiga vesi keeb



Selline seis, et vahetasin autol veepumba ära kuna vana oli omadega läbi ja ajas august tosooli välja.
Peale seda sai termostaat ka uus pandud, aga nüüd kogu aeg vesi keeb kui termostaat vahel.
Ajasin veekeedukannuga vee keema ja kontrollisin termostaadi korrasolekut ja see toimis.
Praegu sõidan ringi termostaati vahel pole ja keema ei lähe.
Ometigi kui raskem vedu või nii, siis vesi tõuseb 90 ära.
Vahepeal olen vahetanud uuesti veepumba ära kuna arvasin, et eelmine, mille vahetasin ka äkki peetis.
Seis jäi samaks.
Huvipärast ostin ühe termostaadi veel, mida oli plaanis panna teisele audile, mida oman.
Proovisin seda ja ikka laksust vesi keeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.01.10 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rainerboy
Selline seis, et vahetasin autol veepumba ära kuna vana oli omadega läbi ja ajas august tosooli välja.
Peale seda sai termostaat ka uus pandud, aga nüüd kogu aeg vesi keeb kui termostaat vahel.
Ajasin veekeedukannuga vee keema ja kontrollisin termostaadi korrasolekut ja see toimis.
Praegu sõidan ringi termostaati vahel pole ja keema ei lähe.
Ometigi kui raskem vedu või nii, siis vesi tõuseb 90 ära.
Vahepeal olen vahetanud uuesti veepumba ära kuna arvasin, et eelmine, mille vahetasin ka äkki peetis.
Seis jäi samaks.
Huvipärast ostin ühe termostaadi veel, mida oli plaanis panna teisele audile, mida oman.
Proovisin seda ja ikka laksust vesi keeb.


Radikas vöib ka ehk kinni olla ja ei saa piisavat jahutust vedelikule suunata.
Mainin lihtsalt sellepärast, et peale oma masina jah.radika vahetust (mis pissis usinasti) toimib jahutus paremini (eriti aru saadav siis, kui termostaat vale).

Tsitaat:
Algselt postitas: rainerboy
Proovisin seda ja ikka laksust vesi keeb.


Mis möttes laksust?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rainerboy
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 b4 1.9td ja audi80d

postitati 11.01.10 08:28 Tsiteeri


Nii kui soojaks mootor läks ja 10minutit ja vesi kees,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.3% - SQL: 73.7%]