Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  10
Autor:
Pealkiri: liiklushuligaan audi roolis:( (Vastuseid: 244 | Vaatamisi: 16555)
jvc
huviline

Avatar


Registreerunud 10.04.06
Asukoht: vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3E´92

postitati 21.03.07 00:29


pahatihti tundub et uuematele autodele vist ei pandagi enam suunatulesid külge(lisavarustuses) :D paldiski mnt.l olen mitu korda sattunud ühele vordile sappa millel taga mitte ükski piduri tuli ei põle jube paha ennustada seal taga, üks hetk lihtsalt seisab sul ees ja kõik... :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 21.03.07 07:23


ega jah tagant osad suunatuled selliselt paigutatud ,et jäävad üsnagi mörkamatuks ,kuna pidurituledega hästi sulavad kokku ju


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 21.03.07 07:55


Tsitaat:
Algselt postitas: janar103
Tubli ash!
Quattromemm- meil on liitlasi!


Minupoolest võivad kõik sooviad ennast kasvõi ribadeks sõita, kuid mitte vastu teisi liiklejaid.
Oma asi mida endaga teevad...
Plekimõlkimine on üks asi... ...aga... ...kui keegi peaks minu lähedastele oma jokkis supersõiduoskustega viga tegema... siis aidaku teda jumal...
Sry kui minu väljaütlemine kedagi riivab või ärritab... olin lihtsalt aus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 21.03.07 08:16


Tsitaat:
Algselt postitas: ve1ks
Nooremana, kui sai load kätte ja esimese auto, oli ikka vinge küll anda maanteel teitest mööda, sõpru täis autoga ja igasugu idiootsid manöövreid tehtud ja ei huvitand üldse teiste arvamus asjast.
Niih .... sellest ajast on nüüd juba üle 5-e aasta möödunud ja ellusuhtumine ning käitumine liikluses on muutunud 360*.


ehk siis tegid pirueti ja sõidad täpselt sama moodi edasi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 21.03.07 08:30


Tsitaat:
Tsitaat:
Niih .... sellest ajast on nüüd juba üle 5-e aasta möödunud ja ellusuhtumine ning käitumine liikluses on muutunud 360*.


ehk siis tegid pirueti ja sõidad täpselt sama moodi edasi?


Ei, ma ei liikle enam nii, kuna enese elu on kallis ja pean ka teiste eludest lugu.
Eks me kõik eranditeta ole selle nooruse hullustuse üle elanud - ja mõni pole ka! :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 21.03.07 08:50


näed, maksin trahvi... oma sõidumaneeride eest...

ei kavatse midagi muuta...

three sixty


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.03.07 09:22


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
näed, maksin trahvi... oma sõidumaneeride eest...

ei kavatse midagi muuta...

three sixty


Trahvid siis liiga väikesed järelikult? Või liiga harva tehakse.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.07 10:37


Ma pakun et politseid on lihtsalt liiga vähe liikluses näha. Väga paljudel kiirustajatel kaob kiirustamise isu nii kähku et tuleb koguni pidurit vajutada kui sini valget autot teeääres näeb ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 21.03.07 11:26


õnneks jagub targutajate veskitele vett ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 21.03.07 17:23


Ei näe mõtet oma postil..sorry


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 23.03.07 19:30


Tsitaat:
Algselt postitas: Tegelane5
Ma pakun et politseid on lihtsalt liiga vähe liikluses näha...



Tartus on asjalood niimoodi, et paikuse kitsekasvanduse poisid/plikad teevad tööd siis, kui on vaja linnaisadele Raadimõisa ja ihaste kanti linnakassast ostetud rahade eest lumesahkade, tänavakoristusmasinate rahad tagasi maksta. Täpselt sellepärast oli sini-valgeid niipalju liikvel veebruarist märtsi alguseni ja seda nii päeval kui ka öistel tundidel. Andmed pärinevad usaldusväärsetelt allikatelt, mis ei kuulu avalikustamisele.:P

Seega kui mingil perioodil neid jälle palju on siis võib arvata, et eks neil miskit tagasi vaja "trahvida" on:cool:


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 24.03.07 10:15


Kle kivitare!
See on küll igavesti loll jutt. Kui natuke mõtled,siis saad aru,et NEED asjad küll nii ei käi.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 24.03.07 10:39


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: Tegelane5
Ma pakun et politseid on lihtsalt liiga vähe liikluses näha...



Tartus on asjalood niimoodi, et paikuse kitsekasvanduse poisid/plikad teevad tööd siis, kui on vaja linnaisadele Raadimõisa ja ihaste kanti linnakassast ostetud rahade eest lumesahkade, tänavakoristusmasinate rahad tagasi maksta. Täpselt sellepärast oli sini-valgeid niipalju liikvel veebruarist märtsi alguseni ja seda nii päeval kui ka öistel tundidel. Andmed pärinevad usaldusväärsetelt allikatelt, mis ei kuulu avalikustamisele.:P

Seega kui mingil perioodil neid jälle palju on siis võib arvata, et eks neil miskit tagasi vaja "trahvida" on:cool:


Kui sa kunagi oled vahele jäänud ja trahvi maksnud, siis oled ehk märganud et summa saaja pole mitte kohalik omavalitsus. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 24.03.07 12:23


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker





Edit: "alamõõdulise" mootori omajad, kes armastavad "tõmmelda": ostke/hankige endale korraliku mootoriga ( üle 200KW ) liikur ning proovige siis "tõmmelda", tüdinete kiiresti, kuna vastaseid ei ole ning rahuldute kiiresti. Seega, sõitke rahulikult "alamõõduliste" mootoritega edasi ning ärge "tõmmelge".



Kahjuks ei mahu minugi auto Jöuvankri poolt paika pandud KW määra sisse ära .......teen omad järeldused ja lähen häbenen kuskil oma "alamõõdulise" mootori pärast :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 24.03.07 16:20


Teemasse ka miskit siis.
Pärnus kolmapäeval või neljapäeval hommikul 8 ajal, ei mäleta täpselt, tuli Pärnus uue silla poolt vastu Audi 200. Seal, kus kaherealine ära lõpes, tuli ta mingi 130+kmh (kõva vile oli taga igaljuhul) ning trügis kaherealise viimastel meetritel paremas sõidurajas sõitjatest mööda, sundides ka vastassuunas olijaid (ka mind) pidurdama ja teeserva võtma...
Ei viitsi otsida, mu meelest on see audi ka siin klubis, number oli 212***. Kurat, nii kiire sul ikka olla ei saa, ära mine viimasel minutil kodunt välja, ärka 5 minutit varem üles, kui ei suuda siis proovi nii et lähed 5 minutit varem magama, aga ära liikluses lolli mängi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 24.03.07 17:22


Vaadake,mida tehakse naabrite juures selliste troppidega,kes sõita ei oska!
http://ziza.ru/2007/02/14/peshekhodnaja_korrida.html




Kas meie peame samuti ohjad ja korra loomise endi kätesse võtma?Kui nii siis andke minna:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 25.03.07 13:09


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: Tegelane5
Ma pakun et politseid on lihtsalt liiga vähe liikluses näha...



Tartus on asjalood niimoodi, et paikuse kitsekasvanduse poisid/plikad teevad tööd siis, kui on vaja linnaisadele Raadimõisa ja ihaste kanti linnakassast ostetud rahade eest lumesahkade, tänavakoristusmasinate rahad tagasi maksta. Täpselt sellepärast oli sini-valgeid niipalju liikvel veebruarist märtsi alguseni ja seda nii päeval kui ka öistel tundidel. Andmed pärinevad usaldusväärsetelt allikatelt, mis ei kuulu avalikustamisele.:P

Seega kui mingil perioodil neid jälle palju on siis võib arvata, et eks neil miskit tagasi vaja "trahvida" on:cool:


Kui sa kunagi oled vahele jäänud ja trahvi maksnud, siis oled ehk märganud et summa saaja pole mitte kohalik omavalitsus. :P


heh...saite vist minust valesti aru...

Olen trahvi saanud ja ka selle maksnud ja tean kuhu raha läheb...lihtsalt selle aasta alguses osteti LINNAKASSA rahade eest lumetõrje masinad Ihastesse ja Raadimõisa elurajooni, kus elavad siinsed "kõrgemad võimud" ja trahvirahad, sel perioodil ainult, läksid linnakassase tagasi. Ja loll jutt see pole. Olen Tartus taksojuht ja liigun ööd päevad linnas ringi ja saan aru kuna neid on liiga palju ja kuna neid ei ole. See selleks. Lisaks liigub Taksojuhtide seas igatsorti liiklust ja selle korrapidamist puudutavat infot. Ja nagu ma oma postis ütlesin, on info usaldusväärne. Seega vabandan kui kellegi tundeid riivasin. Aga tõesti ma ei väida, et selline asi käib koguaeg.

Ja lause "Seega kui mingil perioodil neid jälle palju on siis võib arvata, et eks neil miskit tagasi vaja "trahvida" on:cool:" võtan ma tagasi kuna sain isegi aru, et just see võis viia minu postituse mõtte arvamusele, et Tartus ainult sedamoodi asjalood käivadki.

Peace: and sorry OT


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jann1987
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Asukoht: põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 89 2.2 100kw

postitati 27.03.07 17:17


njah jälle üks traagiline õnnetus, kus audil peaosa....
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/article.php?id=15441071&com=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 28.03.07 06:05


aiva loen ja imestan, et mis mõte sellisel eidelikul targutamisel ja vingumisel on... kahtlaselt sarnane pernsionärist memmekeste temaatikale kuskil pingikesel päikeselaigus...

kas ei oleks mõtekam ise korralik olla ja pigem keskenduda tegutsemisele, mitte pirisemisele?

analüüsiks korra seda poolt ka, et miks selline vingumisnurk nõnda elujõuline on.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 28.03.07 07:59


Muide mulle on jäänud silma ka see, et üha tihemini on just audijuhid need kes viisakalt käituvad.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.07 08:42


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Muide mulle on jäänud silma ka see, et üha tihemini on just audijuhid need kes viisakalt käituvad.;)


Jajah eriti näiteks üks tumesinise A4 Avant (nemm auto numbrialused), kes näiteks arvab, et peab kõnnitee kaudu 90km/h õppeautost(sõitis 70km/h) mööduma.

P.S Järvevana tee ääres on mõlemal pool kõnnitee, kes ei teadnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Snowhite
huviline



Registreerunud 12.06.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5 S6

postitati 30.03.07 17:48


kahjuks on siiski ka see veel näitajaks eestis, et rahakott on pöördvõrdelises seoses mõistusega ja lineaarselt kasvav on sellisel juhul mootori võimsus ja lollused mis tee peal tehakse.
endal on palju autosid, ilusaid ja kiireid olnud ja tulemas veel ja ehitame sõbraga neid ja käime vastavas kohas sõitmas.
liiklus on üldkasutamiseks, kihutamine ei ole normaalne, ja need kes on hoolimatud on ühiskonna värdjad ja neid ootab millalgi kindlasti õnnetus. endal on ka tuttavaid, kes sõidavad nagu idikad ja keda pole võimalik ka ümber õpetada, aga oma lapsi tänavale lasta nii, et sellised seal ringi sõidavad???
üks näide veel eesti liiklusest ja muudest asjadest ka mis toimub.
sõitsin tallinnas kodu poole ja ühel ristmikul tõmbles minu ette mingi mustade klaasidega käru, ma pidin peaaegu posti sõitma, selleks, et mitte talle tagast sisse lennata, mul autos oli kaasas õe väike laps. tegin rumala ja mõtlematu lükke ja sõitsin tast ette ja pidasin kinni, võtsin selja tagant tööriistakastist 22 mutrivõtme ja läksin sinna auto juurde, vastu vaatas mingi mõttetu mäkerdatud lõustaga blondiin, kellele oli issi auto andnud. röökisin oma viha välja, helistasin pollarisse. kuna telefoni karjusin sis tuldi suht kiiresti kohale. tuttsaba, kes autos oli, helistas issile ja issi helistas kuhugi mujale kuhu vaja ja mina sain protokolli hooletu sõitmise eest...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.07 18:09


Tsitaat:
Algselt postitas: Snowhite
kahjuks on siiski ka see veel näitajaks eestis, et rahakott on pöördvõrdelises seoses mõistusega ja lineaarselt kasvav on sellisel juhul mootori võimsus ja lollused mis tee peal tehakse.
endal on palju autosid, ilusaid ja kiireid olnud ja tulemas veel ja ehitame sõbraga neid ja käime vastavas kohas sõitmas.
liiklus on üldkasutamiseks, kihutamine ei ole normaalne, ja need kes on hoolimatud on ühiskonna värdjad ja neid ootab millalgi kindlasti õnnetus. endal on ka tuttavaid, kes sõidavad nagu idikad ja keda pole võimalik ka ümber õpetada, aga oma lapsi tänavale lasta nii, et sellised seal ringi sõidavad???
üks näide veel eesti liiklusest ja muudest asjadest ka mis toimub.
sõitsin tallinnas kodu poole ja ühel ristmikul tõmbles minu ette mingi mustade klaasidega käru, ma pidin peaaegu posti sõitma, selleks, et mitte talle tagast sisse lennata, mul autos oli kaasas õe väike laps. tegin rumala ja mõtlematu lükke ja sõitsin tast ette ja pidasin kinni, võtsin selja tagant tööriistakastist 22 mutrivõtme ja läksin sinna auto juurde, vastu vaatas mingi mõttetu mäkerdatud lõustaga blondiin, kellele oli issi auto andnud. röökisin oma viha välja, helistasin pollarisse. kuna telefoni karjusin sis tuldi suht kiiresti kohale. tuttsaba, kes autos oli, helistas issile ja issi helistas kuhugi mujale kuhu vaja ja mina sain protokolli hooletu sõitmise eest...


Whatt??? protokolli??? Mille eest tema siis ei saanud? Leppisid liiga leebelt vist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 30.03.07 18:26


Tsitaat:
Algselt postitas: Snowhite
kahjuks on siiski ka see veel näitajaks eestis, et rahakott on pöördvõrdelises seoses mõistusega ja lineaarselt kasvav on sellisel juhul mootori võimsus ja lollused mis tee peal tehakse.
endal on palju autosid, ilusaid ja kiireid olnud ja tulemas veel ja ehitame sõbraga neid ja käime vastavas kohas sõitmas.
liiklus on üldkasutamiseks, kihutamine ei ole normaalne, ja need kes on hoolimatud on ühiskonna värdjad ja neid ootab millalgi kindlasti õnnetus. endal on ka tuttavaid, kes sõidavad nagu idikad ja keda pole võimalik ka ümber õpetada, aga oma lapsi tänavale lasta nii, et sellised seal ringi sõidavad???
üks näide veel eesti liiklusest ja muudest asjadest ka mis toimub.
sõitsin tallinnas kodu poole ja ühel ristmikul tõmbles minu ette mingi mustade klaasidega käru, ma pidin peaaegu posti sõitma, selleks, et mitte talle tagast sisse lennata, mul autos oli kaasas õe väike laps. tegin rumala ja mõtlematu lükke ja sõitsin tast ette ja pidasin kinni, võtsin selja tagant tööriistakastist 22 mutrivõtme ja läksin sinna auto juurde, vastu vaatas mingi mõttetu mäkerdatud lõustaga blondiin, kellele oli issi auto andnud. röökisin oma viha välja, helistasin pollarisse. kuna telefoni karjusin sis tuldi suht kiiresti kohale. tuttsaba, kes autos oli, helistas issile ja issi helistas kuhugi mujale kuhu vaja ja mina sain protokolli hooletu sõitmise eest...


Mis puutub siia raha?
Ma olen 20a. kiiresti sõitnud ja kõik ok. Ka Vaz 07-ga ja suverehvidega talvel.
Näitan alati suunda, ei tõmble, lasen jalakäijad alati sebral üle tee. Viimase trahvi(õigemini hoiatuse) sain 1998a.-l. Turvavöö oli linnas lahti, kusjuures linnas ei ole seda kombekski kinnitada.
Pigem on ohtlikud kiirteel 50km/h S mersuga teises reas sõitvad blondiinid. Telefon käes, unustavad nad ära, kus nad viibivad.
Kusjuures, näiteks Rootsis on kiirteedel tavaline liiklus ca 30km/h kiirem lubatust.
Rajalt maha ei võeta isegi siis kui politsei kiirust mõõdab, niikui tõmblema hakkad, kiirust ületades, võetakse kohe maha.
Jalakäijat üle tee ei lase, jälle kohe maha, jne. St. tehakse trahvi õigete asjade eest. Muidugi, seadus on seadus ja seda tuleb täita, aga eelkõige peaks rõhku panema liikluse paremale sujumisele, mitte tulemuspalgale (oma rahakotile).

I´m just lucky man?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mutjuki
huviline



Registreerunud 19.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 30.03.07 18:44


Väike OT: Ise sõidan iga tööpäev Tallinn-Tartu mnt-d (Koselt Tallinnasse) iga tööpäev, suht tihti ka vabadel päevadel. Kõige hullemad päevad on reede, pühapäeva õhtu ja esmaspäeva hommik, kui seda teed läbivad need inimesed, kes tavapäraselt seda teed ei sõida. Enamustel tekib selline vabanemise tunne vist, kus arvatakse, et nüüd vabaneti pealinna rutiinist ja nüüd panen täiega. Mitte kunagi pole häirinud see, kui inimene sõidab minust mööda (selles suhtes kompleksid puuduvad) normaalslt ja kaalutletult, kuid kui mõni lammas hakkab enne kurvi mööda sõitma või minu kõrval rekkaga mõõtu võtma, siis ajab vihale küll. Ma usun, et need kes maanteel igapäevased sõitjad on, saavad aru, mida ma silmas pean.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.4% - SQL: 60.6%]