Deprecated: Implicit conversion from float 251927.99999999997 to int loses precision in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 181
Eesti Audi Klubi foorum - Vandalismist teie isikliku sõiduki vastu avalikus kohas!
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Vandalismist teie isikliku sõiduki vastu avalikus kohas! (Vastuseid: 62 | Vaatamisi: 11576)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.12.11 21:00 Tsiteeri


2007.a. lennujaama parklast pärandati minu masinale ~2 nädala jooksul 8 ukselööki ümber kogu auto. Spetsiaalselt sai auto enne reisi nalja pärast üle käidud silmadega, et hiljem mõnda vana mõlki sisse ei loeks.
Teine toredam kogemus oli Kristiines, kus ise kükitasin kõrvalistmel ja kõrvale parkinud autojuht lõi rahulikult suure pauguga ukse minu auto vastu. Kuna ma olin oma kirsivandiga (liikuriga, mille ilust on mul täiesti kama) siis minu reaktsioon sellele oli veel suurema pauguga oma küljeuks lahti ja astusin autost välja :D. Tappev pilk, mis minu poole vaatas, lahkus sõnagi lausumata kiiresti ostukeskuse ukse suunas - sai raisk aru küll, mida ta valesti oli teinud. Minulegi meeldis kena mõlk, mis kõrvaloleva jaapanlase ukses haigutas ja enda sakslasel polnud miskit peale maha pühitud tolmu :D. Nii et ärge siin rääkige midagi, et samaga vastamine ei tsiviliseeri. Ei tasu seda lihtsalt vaikselt selja taga teha ja anonüümseks üritada jääda ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.12.11 21:33 Tsiteeri


Kui ma praegusesse elukohta (suvaline Mustamäe 5-kordne) kolisin, pandi mulle ka algul kojamehe vahele perfokaarte, kus oli joonistatud skeem, et BMW (mul oli siis E30) ei tohi parkida mitte maja pool teed ukse kõrval, vaid tema koht peaks olema kuskil teisel pool teed. Paar korda viisin need demonstratiivselt lähedasse prügikasti, pole rohkem ilmunud. :)

Suvel sattusin poest tulles peale, kuidas kõrvale pargitud auto tagauks oli vastu minu oma avatud ja keegi seal midagi kohmitses. Usun, et see 70€ oli talle hea õppetund.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 20.12.11 21:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kpsTeine toredam kogemus oli Kristiines, kus ise kükitasin kõrvalistmel ja kõrvale parkinud autojuht lõi rahulikult suure pauguga ukse minu auto vastu. Kuna ma olin oma kirsivandiga (liikuriga, mille ilust on mul täiesti kama) siis minu reaktsioon sellele oli veel suurema pauguga oma küljeuks lahti ja astusin autost välja :D.



Endal oli sarnane kogemus. Olin küll juhikohal, ootasin kui teised poest tulevad. Kõrvalistuja poole parkis keegi pohhuist ja pauguga lõi ukse lahti. Päris korralik mats oli, juhi kohal kenasti tunda. Kuulsin tüübi suust vaid valju "ohh"'i ja liikus poe ukse suunas edasi, ei vaadanud tagasi ega midagi. 100% kindel, et nägi mind ja minu kõrvalistujat autos. Oleks kohe välja karanud aga turvavöö oli peal ja ei saanud autost kähku välja. Kuna minu autos olijad poes veel jokutasid siis sain ära oodatud kui see tüüp tagasi tuli ja aru päritud, et sedasi parklas uksi vastu teise inimese autot ei lööda. Vastus oli umbes et mitte midagi ei juhtunud (tegelikult pärast valgemas oli üht kriipsu ukse iluliistul näha, õnneks plekk vmt pihta ei saanud).
Tüüp pmst irivitas ainult ja istus oma masinasse tagasi.

Saaks aru kui kogematta uks hooga lahti läheb ja kohe vabandatakse, et näe juhtus. Aga sellel tüübil jäi õigust ülegi.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 20.12.11 22:27 Tsiteeri


Oli omal ka kunagi juhus, kus naine läks poodi ja ise jäin autosse ootama. Minu kõrvale parkis mingi Land criuser, mille uks virutati pauguga vastu minu auto kõrvalistujapoolset ust lahti. Kuna kaks päeva varem oli sama auto ja juhiga sama situatsioon olnud siis teist korda ma asja alla neelata ei kavatsenud. Ronisin küljega keskkonsooli peale ja täpselt siis, kui länkarivend ukse kinni lajatas ja vahelt ära astus, lõin oma ukse täie jõuga lahti, ilusa mõlgi talle ukse peale. Vana vahtis ainult, nii umbes 10 sekundit ja jalutas poodi. Kui tagasi tuli, suutis isegi niimoodi sisse ronida, et uks minu autot ei puutunud.
See mõlk, mis tema tekitas, tuli suhteliselt lihtsalt välja. Loodan, et temal läks sama kergelt....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.11 23:59 Tsiteeri


Kummaline - saate uksele paugu, hetk hiljem panete kättemaksuks sama uksega paugutajale vastu?
Tekib küsimus, et mille üle te täpsemalt kiunute?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 21.12.11 10:06 Tsiteeri


No andmise rõõm on ju alati suurem. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.12.11 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
No andmise rõõm on ju alati suurem. :)

Sa oled mingi poksija või:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 21.12.11 11:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
No andmise rõõm on ju alati suurem. :)



Jõulud on ju andmise aeg, eks siis tuleb see lahkus rohkem inimestes välja :D

On endalgi olnud juhuseid, kus tegelane suht tuima näoga lajatab ukse lahti vastu minu autot (siis kui mul Galant oli). Passisin parklas, ootasin töölt tulevat elukaaslast, kui kõrvale parkis üks B5 Passatiga päss (välimuse järgi oli vist mingi 50a playboy- kerge vunts nina all, pikad blondid lokkis juuksed jne). Parkis ära, ja siis ilge matsuga enda juhiuks minu auto tagumise rattakoopa vastu. Hüppasin välja ja küsisin, et mida kuradit? Vend vahtis mulle otsa, kehitas õlgu ja jalutas minema. Ootasin ta ära, kuni tagasi tuli (olin vahepeal moblaga pildid teinud- Galantil oli väike triip tagakoopal, Passatil natuke ukse juurest värvi maas) ja tegin siis vanale ettepaneku- 100 euri ja unustame ära või lähme koos piltidega kindlustusse. Mõtles ta veidi ja maksis raha ära. Miks raha küsisin- sest niisama asja jätta ei saanud lihtsalt ja enda auto mõlkimisel mõtet ei näinud (kuigi oleksin võinud tema autole oma juhipoolse tagumise uksega ka nii mõnegi kena mõlgi teha, ilmselt oleks ka minu auto selle läbi kannatanud, samuti ei poolda sellist sina tegid mulle- mina teen sulle hullemini tagasi käitumist).
Ilmselt see mõjus talle, sest järgmine kord kui teda nägin, siis teretas viisakalt ja parkis oma Passati teistest autodest eemale.
Rahakoti kallale minek pidavat inimesele kõige paremini mõjuma. Kunagi ülemuski ütles, et kui inimene muud moodi ei õpi, siis minge ta rahakoti kallale, selle kaudu õpib ta kõige paremini.

Rahulikku jõuluaega ja ilusat parkimist! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 21.12.11 13:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Kummaline - saate uksele paugu, hetk hiljem panete kättemaksuks sama uksega paugutajale vastu?
Tekib küsimus, et mille üle te täpsemalt kiunute?


Ei kiunugi, lihtsalt mõni inimene ei õpi muud moodi, kui tuleb samaga vastata.
Esimene kord oli väike diskussioon, kus minu pretensiooni peale kästi mul vi*tu lakkuda ja oma vana rondiga nahhui tõmmata.
Teine kord sai samaga (uksepauguga) vastatud.
Kolmas kord kõrvuti parkida ja imekombel suudeti autost viisakalt välja ronida. Poleks eelmine kord midagi ette võtnud, oleks kolmas kord lõppenud nagu esimene.
Kes viitsib ühe kriimukese pärast kindlustuse vahet joosta ja aega raisata? Mitte mina, aeg on liiga kallis selleks, et mitu päeva lolli mängida ühe mõlgikese pärast. Samas aga häirib kui keegi arvab, et kuna kõrvalolev auto on tema omast 15 aastat vanem võib seda südamerahuga rammida ja taguda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lohe
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4 motion 1,9TDI 96kw; Audi 80 B4 2.0 85kw

postitati 21.12.11 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika42
Samas aga häirib kui keegi arvab, et kuna kõrvalolev auto on tema omast 15 aastat vanem võib seda südamerahuga rammida ja taguda.


Vabandust vähekese OT pärast, aga hiljuti olin ise just vastupidises situatsioonis. Kulgesin pere teise auto (92 a B4-ga) mööda vabakat ja kõrval tegi 1 blond tibi selliseid kahtlaseid manöövreid oma väga uue X5-ga. Aga jube hea oli sel hetkel mõelda: "tead mu auto maksab u poole su bemmi kuumaksest ja erinevalt sinust ei põe ma vähimalgi määral kui sa selliste trikkidega siin küljed kokku ajad" :D Ilmselt oleks suisa hea meel minna kindlustusest raha ära tooma.

Ja tegelikult olen väga tihti täheldanud, et mida vanem ront, seda muretum on linnas nende ess mersude ja muude kõvatajate vahel kulgeda. Juhul muidugi kui sellele rondile on backup mõne teise auto näol kodus olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 21.12.11 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lohe

Ja tegelikult olen väga tihti täheldanud, et mida vanem ront, seda muretum on linnas nende ess mersude ja muude kõvatajate vahel kulgeda. Juhul muidugi kui sellele rondile on backup mõne teise auto näol kodus olemas.


Täpselt.
Sellepärast ongi mul Audi esitiivad seniajani vahetamata, keegi vöiks piskusegi köksu teha, et kindlustuse kaudu uus saada.
Omakasu peab ka veidike olema.
Eks auto välimus küll näritud esitiiva pärast kannatab, kuid ega see ju "kiirust" vähenda.

Ise üritanud nendele ukselaksudele esialgu viisakalt läheneda, kuid kui jutule vilistatakse, siis pole ka ise kade märki jätmast.

Eelmise autoga oli juhus, kus lasin enda ees oleva naisterahva oma A6-ga ära sättida ja vurasin tema körvale, vaatas, et tulen ja pargin, ootas kuni toimingu löpetasin.
Temal käis uks hooga lahti vastu minu auto paremat külge, ok üritasin olla rahulik, tädi vaatas ja muigas...ok ise juba vaikselt pobisesin, et kui saaks teeks tagasi ... samal ajal aga mul poiss tagaistmel avas samuti ukse ja hooga tema A6 tagumisele tiivale, mis sai korraliku täkke.
Vaatasin hiljem tema masina tiiba lähemalt, kraaps sügavalt läbi värvi, koos terava lohuga.
Olin siis samuti viisakas ja ei öelnud talle midagi, olgugi, et tema oli juba jöudnud kaubanduse uksest sisse marssida oma köveratel körbenud tikkudel.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 21.12.11 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
No andmise rõõm on ju alati suurem. :)


Tuleb eelnevate postitustega nõustuda,sest andmise aeg on just J Õ U L U D E ajal tõesti :D Oma naisele õpetasin isiklikult selgeks kuidas kitsamates oludes auto ust avada. Ennem ukse täiesti lahti tegemist tuleb kõige vastuminevast kohast käega kinni võtta ja alles siis uks täielikult avada, et sõrmed jääksid enda ukse ja teise auto vahele ja siis autost alles väljuda. Kes pole autot omanud, see ei saa paljutki aru sellest, mis tolle neljarattalisega kaasnev hingeelu tähendab. Samamoodi ei saa ju jalakäija aru, et võiks end ülekäigurajal veidi kiiremini liigutada kui on reguleerimata ülekäigurada. Mina igatahes kiirustan sellistest kohtadest alati üle ja tõstan tänamiseks alati ka kätt, sest see on viisakus autojuhi ja jalakäija vahel. Tagasi aga eelnenud teema juurde minnes, oli endal eelmise masinaga Tondi selveris juhus kui poest tagasi tulles eemalt vaadates haigutas hirmus must kriim ukse küljel. Õnneks läks see laki bensiiniga maha. Juu keegi oli uksega lajatanud aga kummiliist oli kahjustuse ära hoidnud ja lihtsalt pika musta triibu küljele joonistanud.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 21.12.11 21:38 Tsiteeri


Endalgi parklas uksega kerge kõks kõrval parkinud juhi poolt saadud, kui poest tulevat sõpra ootasin. Märkuse peale vabandati ja kuna kriimu ega mõlki ei tekkinud jäi asi nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.9% - SQL: 64.1%]