Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Liigne kiirus Eesti teedel (Vastuseid: 86 | Vaatamisi: 9019)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.12.06 22:38 Tsiteeri


:D:D:D:D
Kõik sellised teemad jõuavad ühte ja samasse kohta
:D:D:D:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 22.12.06 05:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
Kuule mees, sa nüüd küll "üllatasid" mind ona uudse lähenemisega. Jätaks need põhitõed antud repliigis välja, kas sa lugesid kuskilt, et sõidan kõrvuti teise autoga? Loe ennem tekst läbi ja hakka siis oma õpetussõnu jagama. Eesti liikluskultuur on nii madal ja kasvõi üks näide: enamusel on tuled nii faking sitalt regullitud, et krt üldse sõita ei näe. Kui ikka taga keegi kütab sul sellistega peegli, siis fakk ma sõidan seal esimseses reas. Loomulikult sõidan teises reas ja kui keegi tahab must mööda sõita siis sõidab esimest rida kaudu mitte ei tule mulle taha hüppama, et kao eest. Selliseid kostitan ma tavaliselt äkkpidurdusega Mõte on selles, et loomariigis tuleb vaadata, kuidas ellu jääda. Ütleks, et kui esimene rida on vaba, siis inimene ei pea oma väiklase ajukesega kubjast mängima, sest kiiruseületamine on samuti LE rikkumine ja kui tee vaba, siis sõida mööda. Sellist ülbamist ma lihtsalt ei salli.


Jah, selliste meesteg pole meie liikluses midagi teha. Lihtsalt mina olen aru saanud, et vasak rida on mööda sõiduks. Pean silmas siis trassil. Linnas muidugi sõida kus reas tahad. Aga üldiselt paremast reast mööda ei sõideta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.12.06 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Loomulikult sõidan teises reas ja kui keegi tahab must mööda sõita siis sõidab esimest rida kaudu mitte ei tule mulle taha hüppama, et kao eest. Selliseid kostitan ma tavaliselt äkkpidurdusega Mõte on selles, et loomariigis tuleb vaadata, kuidas ellu jääda. Ütleks, et kui esimene rida on vaba, siis inimene ei pea oma väiklase ajukesega kubjast mängima, sest kiiruseületamine on samuti LE rikkumine ja kui tee vaba, siis sõida mööda. Sellist ülbamist ma lihtsalt ei salli.




Sellist asja nimetatakse elementaarseks viisakuseks. Minu arvates on üsna loomulik, et aeglasemalt sõitja reastub parempoolsesse ritta. Ka mina teen alati nii kui keegi minust veel kiirem juhtub olema. Ning ei ole mitte mingit vahet kas on tegemist kiiruse ületamisega või mitte. Ning ka linnas on viisakas kiiremalt sõitjad mööda lasta, mitte sõitu takistada. Paraku on siiski mõned üksikud idioodid kes sellistest elementaarsetest reeglitest aru ei saa.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 22.12.06 09:42 Tsiteeri


////Selliseid kostitan ma tavaliselt äkkpidurdusega Mõte on selles, et loomariigis tuleb vaadata, kuidas ellu jääda. ////autor: Audiamus

Just sinusugused ju tekitavadki ohtlikke olukordi või olen ma mööda vaadanud asjast? Jah ,on päevi mil on tõesti kiire ja vajutan ka natuke rohkem kui märgil seisab (seda muidugi teeolusid arvestades) aga kui mingi tropp peaks tõesti jalus äkkpidurduse tegema ilma mingi põhjuseta siis saab ta küll minupoolse võimalikult pika terrori osaliseks. Kui enamus autojuhte maarjamaal on debiilikustest p***kotid sinu arust siis minu arust ongi just selline diagnoos õige inimestele kes sõidavad teises reas täpselt 70-ga kus lubatud või siis 50-ga.
Krt kui ikka on näha ,et tagant poolt tulevad kiiremad siis oleks viisakas ümber reastuda esimesse ritta. Ei propageeri kihutamist ärge saage sellest nii aru ,aga igaüks peaks ise aru saama ,et sellega kui sõita täpselt piirkiirusega ja piirata möödumise võimalusi kogud sa endale selja taha pika rivi autosid mis ohuolukorras võib maanduda SINU selga. See on ainult minu arvamus ja niipalju kui inimesi niipalju ka sõidustiile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 10:23 Tsiteeri


WTF, teises reas pidurdada nagu aru saan 90 alas siis 70 peale!?
Kuna ise ju korralik liikleja. Kui keegi taga tulesid vilgutama hakkab:o Ohtlikumat ja mõttetumat manöövrit maanteel vist välja mõelda ei anna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri2
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80

postitati 22.12.06 10:30 Tsiteeri
Sõiduki paiknemisest



räägib liikluseeskiri nii (kopipaste):
§ 110. Sõidukiga, mida pole nimetatud käesoleva määruse §-des 111 ja 112 (need on c kat ja sõidukid, mis ei tohi sõita kiiremini kui 40km/h), tohib asula sõiduteel sõita pärisuunavööndis mis tahes rajal eeldusel, et täidetakse käesoleva määruse § 80 nõudeid (puudutavad ühissõidukirajal sõitmist ja praeguse teema korral huvi ei paku). Asulavälisel teel tuleb sõita sõidutee parempoolse ääre lähedal. Kui pärisuunavööndis on mitu tähistatud sõidurada, siis tohib vasakpoolseid radasid kasutada ainult juhul, kui parempoolsed on hõivatud.

kommentaarid on liigsed. kui keegi möödub parempoolse raja kaudu, siis ilmselgelt vasakul rajal sõitev juht rikub liikluseeskirja. muu maailma näidetest on saksamaa ja rootsi (ilmselt ka teiste maade kus ma pole kiirteedel liikunud) autojuhud sellest punktist teadlikud ja asi toimib kenasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 12:45 Tsiteeri


Kindlasti üks põhjuseid teises rajas sõitmisel on esimeste sõiduradade olukord. Need on auke ja vajunud kaevuluuke täis. Kui nende vahel slaalomit sõitta võib tekitada teistele päris ebameeldivaid situatsioone eks sellepärast ronitakse ka rohkem teise ratta. Maanteel see muidugi põhjuseks pole.
Kiirema sõidu puhul ei näe ma linnatingimustes mingit mõtet. Nende lühikeste otsade peal võidetakse ca 20sec. kuni 3-4minutit. Kui jutt käib mingist kauba kohaletoimetamisest või muust mitte ülimat operatiivsust nõudvast tegevusest siis ei ole asjal ju mingit mõtet.
Olen paarile sellisele foorist foorini tõmblejale öelnud (millegi pärast jõuan neile tihti rahulilut liikudes järele) et kui sa soovid kuskile "kiiresti " jõuda siis sõida ka kiiresti. Ära peatu ühegi foori taga, sõida vastassuunas jne. Üldiselt siis rahunevad tüübid maha sest väike jänes elab ka kõige kangema kihutaja püksis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 12:59 Tsiteeri


Loomulikult oleks kultuurses keskkonnas kõik mõeldav, aga:

1)keegi pole mingist tahakogunenud järjekorrast sõnagi lausunud(mingid enamusvastanute argumendid)
2) ei kavatse ma kannatada 70 km peeglistpimestava juhi terrorit esimeses reas, kui teises reas saab normaalselt inimese kombel sõita
3) Eesti teed pole kahjuks Euroopa normidele kõik vastavad et Euroopa viisakuskultuuri järgida saaks: kuna esimene rida on sageli maanteel üle koormatud, siis pehmelt öeldes on mõne aja möödudes seal suht sitt sõita, kuna tee on konarlik.

Linnas ei saa mõnedes kohtades tõesti üle 40 sõita, kuna tee on aukus. Samas, kui tee paremaks läheb, siis koperdavad need samad närvitsejad just millegi pärast jalus. Need on minu argumendid. Aga loomulikult ei peagi need kellelegi meeldima.

Elementaarse viisakusega osatakse ka paremast reast mööduda, mitte ülbitsema hakata. See on elementaarne viisakus ja kultuur. Keegi pole mingist kiiremate sõitjate kinnihoidmisest sõnagi lausunud, kas te tõesti ei viitsi teksti korralikult läbi lugeda? Soovitaks enne.

Situatsioon räägib vabal kaherealisel maanteel kiirusega 110km/h 90km/h piirkiirusega. See on ainult üks näide ja kõik on alati sõltuv teeolukorrast ja muudest teguritest, mitte kinnisideest kedagi takistada.

P.S. kuna ise kiirem olles ei hakka kedagi taga tuledega terroroseerima, kui keegi jalgu jääb. Lihtsalt ... enamus juhte on mingid krambid.

Veel üks näide: kaherealine Tln-Narva maantee. liigub vaba autokolonn, suht pikkade vahemaadega esimeses reas. Ok, mõnel kiirus suurem, miks mitte kiiremini sõita. Tüübid mööduvad igast autost sedasi, et pidevalt sõelutakse paremale, vasakule, paremale, vasakule--et iga hinna eest peab kramplikult kohe eessõitva ette reastuma, märkamata seda, et tekitades vaba ruumi olemasolul siiski veel liiklusohtlikke situatsioone, kuna kui eessõitjale ette tõmmates pikivahe kahaneb. Mille kuradipärast pead sa sinna ette keerama teisele, kui sa juba järgmisest autost uuesti mööda sõidad.

Päris paljud on sellised krambid. Seda nimetatakse LE- punktist kramplikult kinnihoidmiseks ilma et sul endal mõttevõimet on. Aga ok... pole mõtet rohkem rääkida, niikuinii enamus rahvast sellest aru ei saa. Aga edu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 13:17 Tsiteeri


Mis me siin ikka plõksime, austame teisi ja iseennast ning kõik läheb korda. Anname jalakäijatele teed ülekäigurajal ning laseme teisi autojuhte kõrvellteelt ja möödasõitudelt vahele. Siinkohal ainult üks soovitus veel selle aasta lõpuks- jalakäija tee midagi selleks et sind ülekäigukoha juures ka näha oleks- tumesinine ja must riietus ilma helkurita on kindel liikumissuund kalmistule, autojuhina ma teadvustan seda probleemi oluliselt rohkem ning minul on helkur alati küljes.


P.S Kui Audiga kellelegi maanteel järele jõuda hakatakse üsna tihti kohe paremat suunatuld vilgutama ja paremale hoidma, muude autodega pole seda kogenud, ( ilmselt mõjub auto esiots kuidagi ähvardavalt)siis püütakse ikka kramplikult sind peedistada eriti kui nähakse, et mingi 85kW pill taha jõudis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 22.12.06 13:20 Tsiteeri


Audiamus äkki sa peaks sellele mõtlema,et kultuur hakkab ikka sinust endast ja mitte teistest. Kui sa ütled,et sa tuimalt sõidad teises reas ja siis imestad miks teised vihastavad. Vaateid on erinevaid ja sinu oma ei pruugi alati kõige õigem olla. Niiet reguleeri natuke oma peegleid ja kui keegi sappa võtab siis näita talle möödumisvõimalusest parema suunatulega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 22.12.06 15:00 Tsiteeri


Aru ma ei taipa, mida siin üldse vaieldakse - LE ütleb ju väga täpselt ära seisukohad nii parkimise, sõiduridade kasutamise kui MAKSIMAALSE LUBATUD kiiruse kohta. Mis krdi päralt on tarvis igaühel hakata mõtlema jälle mingeid oma seadusi välja ja siis vinguma, et miks teised kah nii ei tee :mad: . Nõrgamõistuslikel ja liiga labiilse närvisüsteemiga inimestel tuleks lihtsalt load ära korjata (rahatrahvide asemel) ja saata arstlikku komisjoni ning seejärel kas uuesti eksamile või hoopis ravile. Matslus ei ole kahjuks isegi mitte ravitav... :(


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 22.12.06 16:31 Tsiteeri


Aru ma ei saa, kuidas sind kaubikuga sõites just töö taga ajab. Kas LE järgi lubatud maksimaalse kiirusega sõitmine ongi tsillimine? :o Minu meelest on see täiesti piisav liikumiskiirus ja mitte ükski tööandja ei saa sind sundida seda ületama, ehk siis kihutama. Kas ta kompenseerib sulle tehtavad trahvid?
Olin ka ise mingil tööperioodil Berlingo "kaubikuga" liiklemas ja oma tööülessannetel tegin kiiremaid sõite. Samas kui hakkasin mõtlema, et kes mind selleks sundida saab ja võtsin tagasi, sest leidsin, et asi pole seda väärt.

Tsitaat:
Algselt postitas: puristaja
Ise juhin kaubikut ja kihutan ka suht sest töö ajab taga. ei ole nagu eriti sellist tsillimise aega.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 18:59 Tsiteeri


ida virumaal peeti kinni mingi vend kes tegi kiiruskatseid oma audiga. kiiruseks möödeti veidi üle 170kmh ja täiesti täis oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 23:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elar
Audiamus äkki sa peaks sellele mõtlema,et kultuur hakkab ikka sinust endast ja mitte teistest.

Eks ta õige ole jah. Vähemalt kollase tulega ma enam ristmike ei ületa :D Paar hoiatust politsei poolt ikka mõjusid :D--samas kui mõelda, siis poleks see ka õige tegu. Ja alati ei saa mustvalgelt kõike LE järgi võtta, kuna olukorrad ei pruugi selleks vastavad olla, LE on ABC, liikluses peab improviseerima.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 23.12.06 17:45 Tsiteeri


Mõtteavaldusi oli palju. Samas oli ka arvamusi seinast seina. :)
Väike kokkuvõte siis minu vaatevinklist:
Nagu alguses juba arvasin hakkab suur protsent ennast kaitsma ja proovib musta valgeks rääkida. Tuuakse erinevaid põjendusi miks nad VÕIVAD kiiresti sõita jne.Samas oli ka minu rõõmuks väga palju poolehoidjaid
Mehed saage aru :) kõige lollim vabandus mis saab olla on "Mul oli lihtsalt kiire" . Tõin teile näite Tallinnast - Tartusse sõidu osas. Kas see 6 minutit on metsik aja võit(samas ületati ka selgelt kiirust antud juhul)? EI ole . Võit on see kui jõudad turvaliselt kohale!:)
Kindlasti on olukordi kus kihutatakse kuna mängus on inimelud. Samas tuleb sõita ka nii ,et sellises olukorras ohvreid juurde ei toodeta!(muidugi selliseid olukordi on äärmiselt vähe ja tegelikult selline näide kiirustamise õigustamiseks on küllaltki tühine aga ära võib selle märkida küll)
Kui on kehtestatud kiiruse piirang siis tuleb sellest ka kinni pidada! Meie oleme inimesed kes saavad LIIKLUSKULTUURI muuta ja parandada.
Siin oli isikuid kes ütlesid et mõttetu teema! Paneme lukku ära ning meie ei saa siin midagi muuta ja see liiklus jääbki selliseks.Kuniks elatakse ainult enda maailmas ja ei mõelda üldiselt ei ole ka oodata vähimaidki positiivseid nihkeid !

Nüüd veel soovitus inimestele kes ei näe teist võimalust peale kihutamise :) kui tunnete ,et teisiti ei saa siis pange auto garaaši ja visake võti minema. :cool: Väga ilus näide oli kasutaja rixrax002 poolt see kus toodi ära 50km/h ja 60km/ h sõitmise võrdlus pidurdusmaa pikkuse osas! LUGEGE see koht selgelt läbi ja mõelge üks hetk. Kui saate asjast aru siis otsige see võti üles ja liigelge edasi nii nagu ettenähtud ,kui kupplialune selgust ei loo siis võib edasi kulgeda jalgsi või ühistranspordiga. :cool:

Siinse loo eesmärk pole üksteist sõimata ja patuoinaid välja selekteerida. Tegemist on ülekutsega liigelda vastavalt seadusele ja mitte ennast ja teisi ohtu seada! Miks ei võiks olla näiteks audi klubi eesti liikluskultuuri pioneer ;) kes annab teistele eeskuju. (olen näinud mitmeid klubi S audisid linnapeal vempe viskamas ;) eks igaüks teab ise mida keegi teinud on ) eesmärk pole teistele auto võimsust demoda! Mõelgem nagu tsiviliseeritud inimestele kohane :) Siin ei ole tegu teemaga kus peame selgitama välja kellel on õigus ja kellel mitte! Kel vähegi aru peas see mõistab loo mõtet ja kel veel varsaaju peas see mõistab seda ehk hiljem(loodan ,et mitte liiga hilja).

ja arvan ,et peamine siin teemas on öeldud .Samas võiks olla klubis üleval väike liikluse teemaline nupuke mis on pidevalt näha ja ei vaju aegade hämarusse ,kus on toodud ära parimad näited ja soovitused. (ehk mõni inimene sattub nende peale ja hakkab elu teise pilguga nägema) Väldiks sellega ka uute teemade üles kerkimist mis kajastavad samu probleeme.

OHUTU SÕIDU NIMEL! :cool:



Soovin kõigile ka ilusaid ja rõõmsaid jõule ning kaunist aastavahetus !

(mõelgem sel rahulikul ajal ka teistele peale iseenda. Me soovime ju kõik ,et nii meil kui meie pereliikmetel, sõpradel ja teistel lähedastel oleks kõik kõige paremas korras. Jättes selle mõtte ka liigeldes pähe kõlama. Ärgem tekitagem olukordi kus teeksima oma käitumisega neile kahju!) ;)

Kiro ( <--------- mees kes vihkab liigset uljust ja kihutamist)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 24.12.06 13:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
2) ei kavatse ma kannatada 70 km peeglistpimestava juhi terrorit esimeses reas, kui teises reas saab normaalselt inimese kombel sõita


Mul tekkis küsimus, et kui paljud oma tahavaatepeeglit öisele režiimile ümber lülitavad?


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 24.12.06 16:08 Tsiteeri


Ei ole normaalsed inimesed need buumeri omanikud. Krt, raekoja platsile kuuse külgi munepidi riputada :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aivo_
huviline



Registreerunud 01.04.06
Asukoht: Laulasmaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant

postitati 24.12.06 17:30 Tsiteeri


nii siis sõitkem normaalselt ja laskem teistel ka sõita. Arvan tegelikult ühte kõik algab kodust ja kodusest kasvatusest.
Vana koer naljalt uusi trikke ei õpi.


Kõik mis on raha eest saadud on odavalt saadud...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 25.12.06 03:08 Tsiteeri


a lugesin selle jutu läbi sest et ma närisin kanakoiba ja ei tahtnud hiirt näppida... aga midagi tarka ma teada ei saand...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 25.12.06 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lumekass
Ei ole normaalsed inimesed need buumeri omanikud. Krt, raekoja platsile kuuse külgi munepidi riputada :mad:




Minu arust leidub iga automargi omajate seas lolle. Seega ei maksa üldistada ja kõiki ühte patta panna.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 25.12.06 23:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puristaja
Ise juhin kaubikut ja kihutan ka suht sest töö ajab taga. ei ole nagu eriti sellist tsillimise aega.


Eile maanteel sõites mõtlesin, et peaks ka kaubiku ostma, hea kiire masin, kõik vuravad mööda, kuigi minulgi 90-100 spidokal ees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 25.12.06 23:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ulvar
Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
2) ei kavatse ma kannatada 70 km peeglistpimestava juhi terrorit esimeses reas, kui teises reas saab normaalselt inimese kombel sõita


Mul tekkis küsimus, et kui paljud oma tahavaatepeeglit öisele re&#382;iimile ümber lülitavad?


Ulvar

See ei õigusta mingil moel neid, kellel tuled näitavad teabkuhu. Peale selle on sellest "öisest" rezhiimist suht vähe kasu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 26.12.06 08:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: röövlind
Piirkiirusest ja liiklus kultuurist niipalju,et oleks näiteks rootsist tulnud -sõidab rootsi teedel eeskirjade järgi,kuid sadamast välja sõites jäid eeskirjad piiri taha -st rootsi.Siit moraal ,et eestis võib kõike teha-ikkagi riik kus teen mida tahan!!:D


Sõites rootsis, (põhiliselt Stockholmis) iga päev 100+ km, võin kinnitada, et seal sõidetakse tunduvalt kiiremini (loe: üle lubatud piirkiiruse) kui meil. Samas pole kunagi probleeme ümberreastumisega ja muude elementaarsete liiklussituatsioonidega, Tallinnas põleb enne suunatulerelee läbi kui keegi teed annab (reedesed kogemused).
Niiet asi pole kiiruses, vaid kultuuris.

PS. ei õigusta kiiruseületamist mitte kuidagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 26.12.06 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: turbo
Tsitaat:
Algselt postitas: röövlind
Piirkiirusest ja liiklus kultuurist niipalju,et oleks näiteks rootsist tulnud -sõidab rootsi teedel eeskirjade järgi,kuid sadamast välja sõites jäid eeskirjad piiri taha -st rootsi.Siit moraal ,et eestis võib kõike teha-ikkagi riik kus teen mida tahan!!:D


Sõites rootsis, (põhiliselt Stockholmis) iga päev 100+ km, võin kinnitada, et seal sõidetakse tunduvalt kiiremini (loe: üle lubatud piirkiiruse) kui meil. Samas pole kunagi probleeme ümberreastumisega ja muude elementaarsete liiklussituatsioonidega, Tallinnas põleb enne suunatulerelee läbi kui keegi teed annab (reedesed kogemused).
Niiet asi pole kiiruses, vaid kultuuris.

PS. ei õigusta kiiruseületamist mitte kuidagi.



Just, seda märkasin ka ise Stockholmis ekseldes, et linna liikluskiirus oli meeletu, kuid samas ei olnud mingit probleemi ümberreastumisega kasvõi ühest äärmisest reast teise äärmisse ritta.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 26.12.06 10:11 Tsiteeri


Meil on siin ei teata mis on aeglustusrada ja kiirendusrada, seal võid ennast vahel seaks vihastada, kuna sujuvalt sama kiirusega vahele reastuda on lihtsam kui keegi startima hakkab kiirendusrajal. Soomest tulles oli see eriti häiriv, et pead kiirendusrajal peatuma kuna mõni nõrganärvciline seisab seal suund sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.2% - SQL: 57.8%]