Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Millised kojamehed? (Vastuseid: 89 | Vaatamisi: 9603)
diversion
meeskond

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q C4 & A80 B4 & ur90q B2 & UR

postitati 14.01.04 11:00 Tsiteeri


Oskab keegi öelda, kas uue A6-e aerotwin kojamehe varred sobivad ka vana kerega A6-le?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 14.01.04 11:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Silwer
Aga talvist te ei paku ju? Kui pakute, mis oleks komplekti hind?

Oleks suve aeg võtaks need originaalid aga need hakkavad kah ju jäätuma...


Ööseks klaasi peale jätta, siis jäätuvad kahjuks tõesti ära, aitab ööseks üles tõstmine( kui hoiad autot sellises kohas, kus kojamehi kohe pihta ei panda, kui nad on nii ahvatlevaks tehtud:mad:)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 14.01.04 11:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Tsitaat:
Esialgne postitaja andres
Ok, aga kust saab Pärnust korralike kojamehi osta? Olen siit ja sealt otsinud, ei miskit.
Uued lasin panna mingi nov. keskel - nüüd on nad täiesti pees - ei pühi õieti, kunuvad klaasil... Vasem sai originaal (kõver) ning parem spoileriga Trico - mõlemad ei pühi ning teevad sea häält :mad:
Vanad olid ees kõvasti üle aasta - ei mingit probleemi, ainult kulusid nii ühtlaselt, et hakkasid vee kilet klaasile jätma.


Küsi Catweesist originaale:)kood 4B0998003


Selles asi ongi, et nii spoileriga Trico kui originaal kõverik on pärit Catweesist - praktiliselt nälada pärast hakkasid kiunuma ning teevad seda praegugi. Liskas pühivad nad veel halvemini, kui vanad, mis üle aasta kestsid. Siinkohal ütleb minu mõistus, et sinna ma enam kojameeste jahile ei lähe. Kust veel Pärnus vaadata? Champ. ei TAHA.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 14.01.04 11:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja diversion
Oskab keegi öelda, kas uue A6-e aerotwin kojamehe varred sobivad ka vana kerega A6-le?


Uuel varred ca 4cm pikemad, hakkavad vist katust ja A-piilareid pühkima


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 14.01.04 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja andres
Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Tsitaat:
Esialgne postitaja andres
Ok, aga kust saab Pärnust korralike kojamehi osta? Olen siit ja sealt otsinud, ei miskit.
Uued lasin panna mingi nov. keskel - nüüd on nad täiesti pees - ei pühi õieti, kunuvad klaasil... Vasem sai originaal (kõver) ning parem spoileriga Trico - mõlemad ei pühi ning teevad sea häält :mad:
Vanad olid ees kõvasti üle aasta - ei mingit probleemi, ainult kulusid nii ühtlaselt, et hakkasid vee kilet klaasile jätma.


Küsi Catweesist originaale:)kood 4B0998003


Selles asi ongi, et nii spoileriga Trico kui originaal kõverik on pärit Catweesist - praktiliselt nälada pärast hakkasid kiunuma ning teevad seda praegugi. Liskas pühivad nad veel halvemini, kui vanad, mis üle aasta kestsid. Siinkohal ütleb minu mõistus, et sinna ma enam kojameeste jahile ei lähe. Kust veel Pärnus vaadata? Champ. ei TAHA.:(


Need VALEO omad 4B0998003 küll ei kiunu ja pühivad ideaalselt


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuTom
huviline



Registreerunud 22.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,9TDI

postitati 14.01.04 16:09 Tsiteeri
to Krahv...



Mida ette võtta esiklaasiga mis on miskise tatiga koos, no nagu rasv vms..? Kui kojamees tõmbab siis esimesel hetkel ei näe midagi, nagu udu. Mis võiks olla see kaval vedelik mis aitaks? Fairi ja aknapesuvesi see igatahes ei ole...
selline KEEMIA abiks: PRECLEAN 2000
kindlasti ka muu aitab, aga see on väga hea.:)

Mis Valeosse puutub, siis mina olen rahul... 80quattro vist kursis:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.04 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Silwer
On keegi neid Valeo kojamehi proovinud?


Nagu ka eespool juba mainisin, siis mina hankisin need Valeod 80quattro abiga. Päike käis siis veel kõrgema kaarega ja võiks öelda, et mingi hetk peaks ½ aastat tööiga täis saama. Pühivad siiani väga rõõmsalt ja vaikselt. Seega minu soovitus käib küll nendega kaasa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.04 18:45 Tsiteeri


mis te kojamehi kirute
vahetage iga 2 aasta tagant klaasi nagu tehas soovitab, siis pühivad ka 60 kroonised suht pikalt suht korralikult
ja meie kliimas miskid targad vennad(tm andmetel) pakkusid kojameeste elueaks max 4 kuud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.04 12:06 Tsiteeri


Ehh, võtan praegu Trico talviste komplekti. Eks siis, kui peab suvised panema valin midagi muud.

Ostan firmast "Kummimees", hinnad pakuti järgnevad: esimesed 230.-tk + tagumine 193.-tk


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aabits666
huviline



Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.2 Fsi Quattro

postitati 25.10.06 14:38 Tsiteeri
Milline kojamees??



milliseid kojamehi soovitate Audi A6 sedaan-ile -01


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 25.10.06 14:42 Tsiteeri


TRICO INNOVISION


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aabits666
huviline



Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.2 Fsi Quattro

postitati 25.10.06 14:43 Tsiteeri


kas on ka vastupidavad?
ja kus müüakse ja mis hinnaklassi kuuluvad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aabits666
huviline



Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.2 Fsi Quattro

postitati 25.10.06 14:49 Tsiteeri


see ju paar aastat vana teema..
äkki on midagi uuenenud vahepeal :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 25.10.06 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Demis
TRICO INNOVISION


55cm kojamees u. 300 krooni tk


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.10.06 14:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aabits666
see ju paar aastat vana teema..
äkki on midagi uuenenud vahepeal :)

Tõstsin Su teema siia lõppu. Ülevaatlikum. Täiendused ja head leiud alati teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.06 18:44 Tsiteeri


et on siis need Tricod ka oma hinda väärt ja peavad talvele hästi vastu või `? või peaks Revalist need Audi originaalid ikka ostma VALEO 4B0998003


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 25.10.06 19:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimers
et on siis need Tricod ka oma hinda väärt ja peavad talvele hästi vastu või `? või peaks Revalist need Audi originaalid ikka ostma VALEO 4B0998003


Olen viimastel aastatel erinevaid autosid omanud ja kõikidel nendel olen pruukinud Trico kojamehi. Hooaja kestavad need ilusti ära, seda enam, et minu jaoks on kojamees auto juures kuluosa mille pealt kokku ei hoia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Pred
huviline



Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Merida Matts HFS XC 3000

postitati 25.10.06 19:51 Tsiteeri


Mina ise kasutan nö siis "esindusekojamehi" ehk Valeod, siiamaani tip-top ja põhjust kurtmiseks pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 26.10.06 04:15 Tsiteeri


Mulle tundub et ka ühe ja sama firma kojamehel ja kojamehel seal riiulis on vahe vahel. Minu kogemused näitavad hoopis et olen 2 korda elus ostnud Boschi kojamehi ja pidanud mõlemal korral pettuma sest nende eluiga lõppes mõlemal korral poole aasta pealt ... mudisid neid kuidas tahtsid ... aken ikka nagu õlimaal ... Tricod ostsin kevadel Audile ... päris kallid olid Üle 300 eek paar ... 1 päev said peal olla ... ja siis hakkas tulema. Kriuksusuid megajubdedalt ... pühkimine jättis ka sitax soovida ... kerasin nad rõõmsalt maha, viskasin pagassi ja jälle uued Championid peale ja asi mutt ... kuigi olen näinud ka selliseid Champione mis on ka peale ostmist kohe hakanud näkku panema. Minu arvamus on see et kui auto vähe seisab ja kojamees ära kuivab siis see on talle kah kindlasti töölepingu lühenemiseks üks võimalus. AGA! Kõige paremad kojamehed on ikka Mercedes-Benz originaalid.:D:D Päris ausalt ... tööbussile lähevad alati teeninduses originaalid ja eluiga on neil küll pikk.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 26.10.06 06:33 Tsiteeri


Eelnevalt olen kasutanud Bochi toodangut, kuid nüüd see sügis sai ostetud prooviks nn. audi originaal kojamehed. Siiamaani olen nendega rahul, eks näis kaua kestavad kuid loodan, et pikalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.06 12:04 Tsiteeri


Mul on raamita Hella kojamehed autode küljes, ostsin Automaailmast kadaka teelt, ~500.- paar ja väga asjalikud on :)
Eile sain ostes liitri klaasipesuvedelikku ka kaasa :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.06 12:39 Tsiteeri


Kasutasin suvest 2005 kuni senini ( nüüd vajaksid vahetamist) shampinione ( ka käreda talve läbi) ning senini on küll normilt pühkinud. Nüüd hakkavad läbi saama vaikselt. Pole nagu põhjust kurta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 26.10.06 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
AGA! Kõige paremad kojamehed on ikka Mercedes-Benz originaalid.:D:D Päris ausalt ... tööbussile lähevad alati teeninduses originaalid ja eluiga on neil küll pikk.

mersu "originaalid" on tegelikult SWF, mis on ühed parimad. boschi kvaliteet ei kannata juba paar aastat kriitikat(c-klassil kestis mul mingi 2-3 kuud, kui hakkas triipe jätma, pesu ei aitand). swf'i saab knutsonist(aave), autodet'ist ja valeo't revalist või forsist. viimati vist olid swf'i pakis valeo audile! muud saasta ei soovita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.06 18:26 Tsiteeri


panin omale SWF Fisioflex kojamehed ja samuti Turtle wax klaasivaha nüüd aga ootan vihma !

http://nagi.ee/photos/reimers66/sets/2316/

kas siin foorumis ei ole olemas käsku vaata oma postitusi ? jube tülikas on sedasi teemasid leida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 24.11.06 06:43 Tsiteeri


Kui on korralikud orig.(üks on kõver mul näit.)luuad siis võib ka osta uued KORRALIKUD kummid ja asi jälle ok.Ma ei näe mingit põhjust pidevalt 500 eek luudasid osta kui vastu klaasi käib ju ainult kumm.Ja neid kumme on väga häid saada.Samas ei maksa palju.Mina ostsin 30 eek. tükk ja pühivad suurepäraselt.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.3% - SQL: 62.7%]