Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Mis toimub Eesti liikluses??? (Vastuseid: 115 | Vaatamisi: 10600)
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 20.07.06 13:40


Tsitaat:
Algselt postitas: lorrap
Aga teeks siinkohal üleskutse "Teel olevast politseinikust MITTE märku anda tulede vilgutamisega"

Küll aga annan peaaegu igal juhul tulede vilgutamisega ise märku vastutulevale juhile kui teel miskit ohtliku (avarii näiteks, lagunenud veos, nägin metsloomasid vms) või tal tuled ei põle.

Õnneks on sinu suguseid vähe ning vilgutakse ikkagi,et märku anda,kui politsei on ees:)
Pealegi sina võid ju arvata,et vilgutad talle,kuna ees on nt langenud veos vms aga tema saab sellest ikkagi aru,et politsei võib ees olla.....ning keerab otsa ümber või keerab metsa vahele magama...milleks üldse siis vilgutamisega vaeva näha?:o



Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 20.07.06 14:24


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Õnneks on sinu suguseid vähe ning vilgutakse ikkagi,et märku anda,kui politsei on ees:)


kahjuks on Sinu suguseid jällegi liiga palju.

Tsitaat:
Algselt postitas: exessPealegi sina võid ju arvata,et vilgutad talle,kuna ees on nt langenud veos vms aga tema saab sellest ikkagi aru,et politsei võib ees olla.....ning keerab otsa ümber või keerab metsa vahele magama...milleks üldse siis vilgutamisega vaeva näha?:o


Vahet pole ju kas ta arvab, et ees on politsei või mitte kui ta hoogu vähendab, muutub tähelepanelikumaks. Muutudes tähelepanelikumaks vast märkab ka ohtu, mille pärast hoiatasin.

Ning kui keerab otsa ringi või metsavahele magama. Siis samuti väga hea. Muidu ta seda ei teeks kui poleks miskit varjata. Seega, esiteks sellistel tegelastel olekski paras elu võimalikult ebamugavaks teha.

Ning no kui metsavahele end välja magama keerab siis on ju igati hea. Las magab välja ja sõidab edasi SIIS KUI KAINE VÕI PUHANUD on. Või on Sinu sisetunde järgi kaine ja puhanuna liiklemine vale???? Sellisel juhul ma arvan küll, et oled Sa väga valesse foorumisse sattunud.

Ning ma arvan, et nö ausad ja korralikud juhid tulede vilgutamise peale kuigi tihti just metsavahele magama ei keera või siis otsa ümber. Ma tean, et mina pole seda veel kunagi vajalikuks pidanud kui keegi mulle on tuledega vilgutanud. Mitu korda Sina oled puhanud ja kaine peaga ning LE nõuetele vastavas konditsioonis oleva autoga sõites sellise tulede vilgutamise peale metsavahele magama keeranud või hoopis uue sõidusuuna valinud? Tahad Sa sellest rääkida???


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 20.07.06 14:31


Mina võin julgelt väita,et pole kordagi kuhugi metsavahele keerama pidanud,kuna roolis ei joo..
Küll aga ei saa ma nüüd aru,miks teed siis tulede vilgutamisest nii suure probleemi,kui saad ise ka aru,et see toob kasu rohkem kui kahju....Ega siis kõik vastu tulijad ka nüüd kohe põõsasse magama ei keera;)
Saad ju ise ka aru,et see juhib tähelepanu juhile,et teel on nn oht,olgu seal siis politsei või avariii....fakt on see,et juht pöörab siis kohe rohkem tähelepanu


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 20.07.06 16:05


Aga kui ei vilguta, siis tõmmatakse ehk vahele. see ongi asja point. Proovi natuke teise nurga alt mõelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 20.07.06 16:17


Exess, võimalik, et ma olen nüüd millestki valesti aru saanud, aga minu arusaamist järgi kiitsid Sina heaks politsei eest hoiatamise tulede vilgutamisega.

Et ei oleks segadust siis sellise asja lugesin ma välja sinu lausest:

Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Õnneks on sinu suguseid vähe ning vilgutakse ikkagi,et märku anda,kui politsei on ees:)


Et ei oleks pärast süüdistusi kontekstist välja rebimise kohta, siis tsiteerisin ka terve lause.

Mina aga pooldan just seda, et las politsei mõõdab ja vajadusel peatab autosid nii kuis jõuab. Kui kõik korras, siis pikendab see sinu Tartu-Tallinn teed max. 3 minutit. Samas, kui palju pikendaks laupkokkupõrge mõne purjus juhiga, kes on just tänu vilgutamisele kas teise tee valinud või siis just otsa ümber pööranud????


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 20.07.06 16:44


Ei vilguta juba väga palju aastaid, esimesed 10a rooli taga olin kah kindel vilgutaja miilitsa/politsei puhul, enne kui jõudis kohale, et see kellelegi teene tegemine toimib nagu kahe teraga mõõk - lõpuks ikka kõik kannatavad, aga mitte need, kes kannatama peaksid.

Kuna enamus olulisest siin juba ära öeldud, tahaks meenutada, et Eestimaa teedel lubatud kiirus on nende teede kvaliteediga võrreldes siiski hämmastavalt kiire ning lubatud kiirus tähendab siiski MAX lubatud kiirust, mitte minimaalset. Sama auto, millega mujal maailmas kiirteedel kiirteede kiirusi üsna muretult kasutan, Eestis jalg lihtsalt tõrgub kiirust üle 90 vajutamast (kitsamaid asfaltteid metsade vahel sõidan reeglina 70-ga, mitte 90-ga, seni ongi olnud metsloomadega õnneks vaid napikad, mitte kokkupõrked) - sorry, erinevalt siin mõnest teisest ma ise füüsikaseadustega nii osavalt ümber käia ei oska. Siiski tahaks paluda klubikaaslastelt tolerantsust aeglasemalt liikujate suhtes: haagisega või raskelt koormatud autod ei saagi sõita neil augulistel tänavatel sageli selle max lubatud kiirusega ja ka kiiruse kogumine võtab neil rohkem aega, rääkimata alati etteplaneerimist vajavast võimalikust pidurdusmaast. Ise sageli suurema masina roolis olen alati mõttes südamest tänanud neid liiklejaid, kes teavad, et teiste mõistva suhtumiseta peaksid need suuremad masinad ootama nt hoovist väljatagurdamise võimalust isegi tunde. Väga soe tunne on olnud näha mõnel sellisel abistajal audiklubi kleepsu (numbrialustele trükitud kirbusitt pole nagunii liikluses kellelegi nähtav).


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 20.07.06 16:49


Arutelu kisub teravaks :D


Mina sõita ei oska, seega liigun Eestis reeglina 110-130km/h spido järgi.(Tegelik siis 105-125)
Võimsuse puuduse üle ei kurda, kuid ei näe ka igapäevaselt liigeldes erilist põhjust kiiremini liikumiseks.
Ok, on vahest erandeid, kuid see nagu ikka, kinnitab reeglit.


Aga Lorrapi, kui teema algataja esmase küsimuse vastuseks on see, et täpselt nii haige, kui on ühiskond, on ka liiklus, sest kus see vaene inimene, kellel on auto ostmiseks võetud GatzaBankast 500k laenu oma stressi ikka välja elab, kui mitte liikluses.
Eriti hästi on seda näha uuemat BMW de peal. Auto ostuks raha on olnud, aga suunatule kangi jaoks ei ole jagunud ;)

Edit: Olen vilgutanud juba 15aastat ja teen seda ka edaspidi. Sinnamaani kindlasti, kuni meie nn. jumalad istuvad 20m. maanteest eemal põõsastes.Klassikud on öelnud: Nagu metsavennad...


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 20.07.06 16:54


See oli hästi pandud Kiirekas. :cool:


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Shelby-SV
huviline



Registreerunud 06.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 66kw 1994

postitati 20.07.06 17:30


vilgutamisest niipalju, et ma ka tegelen sellega, aga valikuliselt. kui tuled ei põle vastusõitjal - vilgutan, kui lastakse linnas vahele - vilgutan ohukaid. kui ment istub fööniga põõsas - vilgutan - aga siin tulebki valik sisse. kui tuleb kolonn autosid vastu kes keegi ei tõmble ja on näha, et nad liiguvad nati kiiremini, siis ikka vilgutan ja olen ka ise sellsies olukorras vilgutajatele tänulik. aga kui tuleb vastu mingi ront või lihtsalt vähe kahtlane (ärge küsige, sisetunne vms) masin, siis jätan vilgutamatta. samuti jätan vilgutamatta kui politsei nähtaval kohal passib - siis on juhi enda süü kui radarisse püssib, järelikult ei tegelenud piisavalt tähelepanelikult liikluses osalemisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 20.07.06 19:07


Mul ei ole tõesti midagi selle vastu,kui politsei kuskil nähtavalt kiirust mõõdab,kuid kui tõesti kuskil põõsas pööniga vehitakse,siis ajab küll harja punaseks:mad:
Ma ei saa aru,mis siin ikka vaielda,ühed vilgutavad teised mitte,võta nüüd kinni kumb rohkem "head teeb";)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CE
huviline



Registreerunud 02.03.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9 TDI q

postitati 20.07.06 19:28


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Mul ei ole tõesti midagi selle vastu,kui politsei kuskil nähtavalt kiirust mõõdab,kuid kui tõesti kuskil põõsas pööniga vehitakse,siis ajab küll harja punaseks:mad:
Ma ei saa aru,mis siin ikka vaielda,ühed vilgutavad teised mitte,võta nüüd kinni kumb rohkem "head teeb";)


Kui sa ei kihtu ega muidu patusta, siis mis vahet seal on kuskohas see politsei kiirust mõõdab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 20.07.06 19:49


Nagu juba varem mainitud,siis mõnikord võivad mõtted tõesti mujal olla ning spidomeetrit ei vaata....nii et mitte millegi eest ei tahask ka nagu trahvi saada:)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 20.07.06 20:08


Aga kui trahvi saad siis ületasid. Saad asja eest. Spidomeeter ongi kiiruse JÄLGIMISEKS?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 20.07.06 20:22


Sina jälgi siis ainult spidomeetrit,mina isiklikult jälgin rohkem ümber toimuvat;)
Keegi ei sunni teid ju vilgutama,kui see teil üle jõu käib või on teie arusaamist mööda raske toiming,siis palun ärge vilgutage:)
Pealegi olengi ma arvamusel,et kui jälgitaks ainul paaniliselt spidomeetrit,siis on suurem võimalus sattuda avariise!!!Lihtsalt unustatakse suures trahvikartuses ümbritseva jälgimine:(
Üldiselt me võimegi jääda vaidlema :D


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 20.07.06 20:28


Tsitaat:
Algselt postitas: exess

Keegi ei sunni teid ju vilgutama,kui see teil üle jõu käib või on teie arusaamist mööda raske toiming,siis palun ärge vilgutage:)


Sa ei saa ikkagi aru mida mõeldakse. Keegi ei ütle ju et raske on :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 20.07.06 20:35


Huvitav suhtumine on siin osadel.Mujal maailmas on küll vilgutamine täitsa arusaadav asi.Vilgutatakse kui tahetakse millelegi teise juhi tähelepanu juhtida...Siin aga mõeldakse kohe ainult joodikutele ja "raskejalgadele":o


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 20.07.06 20:39


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Mul ei ole tõesti midagi selle vastu,kui politsei kuskil nähtavalt kiirust mõõdab,kuid kui tõesti kuskil põõsas pööniga vehitakse,siis ajab küll harja punaseks:mad:


Miks ajab harja punaseks? Kui sinul on luba kiiremini sõita kui LE's lubatud siis on sul ilmselt miskine alarmkaart(või kuida iganes seda nüüd nimetatakse) ja järelikult pole hullu. Kui sul seda aga ei ole, siis sorry, aga seadused kehtivad siiki kõigile. Kui seaduse järgi sõidad ei tohiks ju vahet olla kas politsei on keset teed, põõsas või kasvõi sul tagaistmel.

Katsu sellest ometi aru saada, et just selliste Markko Märtin wannabe'de pärast enamik avariisid ongi.

Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Sina jälgi siis ainult spidomeetrit,mina isiklikult jälgin rohkem ümber toimuvat;)
Pealegi olengi ma arvamusel,et kui jälgitaks ainul paaniliselt spidomeetrit,siis on suurem võimalus sattuda avariise!!!Lihtsalt unustatakse suures trahvikartuses ümbritseva jälgimine:(


Vat kui sõiduoskus niiväike on, et sisetunde järgi ei saa kiirust valitud, siis on olemas ka elektroonilised abivahendid, millel nimeks püsikiiruse hoidja. Üldiselt kogenud juht suudab küllaltki vabalt valida sõidukiiruse ka ilma "paaniliselt spidomeetrit" jälgimata.

Ise sõitsin paar päeva ringi mitte töötava spidomeetriga, kuna oli tekkinud seal üks külmakas. Sain kenasti sõidetud. Ei veninud maanteel ega kogunud kolonne omal seljataha aga ei pidanud ka iga politseiautot nähes närvivapustust saama. Sisetunne peab ütlema kiiruse. Ning muide, kiirusepiirang 90 km/h ei käse sul sõita 90km/h. Politsei täiesti aktsepteerib ka seda kui sõidad näiteks 85km/h. Ning kogemus näitab, et nad ei tee ka midagit kui su kiirus on 95km/h. +/- 10 km/h sellise kiiruse juures on juba piisavalt suur nö. eksimisruum mida saab ka sisetundega jälgida.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
CE
huviline



Registreerunud 02.03.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9 TDI q

postitati 20.07.06 20:42


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Sina jälgi siis ainult spidomeetrit,mina isiklikult jälgin rohkem ümber toimuvat;)
Keegi ei sunni teid ju vilgutama,kui see teil üle jõu käib või on teie arusaamist mööda raske toiming,siis palun ärge vilgutage:)
Pealegi olengi ma arvamusel,et kui jälgitaks ainul paaniliselt spidomeetrit,siis on suurem võimalus sattuda avariise!!!Lihtsalt unustatakse suures trahvikartuses ümbritseva jälgimine:(
Üldiselt me võimegi jääda vaidlema :D


No aeg-ajalt võis auto armatuurile ju ikka pilgu heita ümbruskonna jälgimise kõrvalt, pealegi (nagu ka eespool mainitud on) väikse kiiruseületamise pärast meil ju kedagi maha ei võeta. Nii hajameelsena, et näit. 70 asemel 140 sõidad, ei tasuks rooli ronidagi ;) Ning mis sellest ümbruse ja märkide (valdavalt kiiruspiirangud) jälgimises kasu on kui sa ei tea enda liikumiskiirust? :) Mina küll omaarust paaniliselt kiiruseosutit ei vahi ja väiksemaid kiiruseületamisi tuleb ikka ette, kuid kogu oma juhistaazi jooksul (mida pole eriti palju, 7 aastat) on mind politsei poolt kinni peetud nii 2-3 korda ja seda ka ainult kõik-puhuvad reidide käigus. Kedagi vilgutama või mitte vilgutama sundida ei saa ja vast pole vajagi, ma lihtsalt olen arvamusel, et õigel autojuhil on täitsa ükskõik kas eespool mõõdetakse kiirust või joovet või mitte...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CE
huviline



Registreerunud 02.03.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9 TDI q

postitati 20.07.06 20:48


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Huvitav suhtumine on siin osadel.Mujal maailmas on küll vilgutamine täitsa arusaadav asi.Vilgutatakse kui tahetakse millelegi teise juhi tähelepanu juhtida...Siin aga mõeldakse kohe ainult joodikutele ja "raskejalgadele":o


Mujal maailmas (näiteks Saksamaal) kohtab kiirteel vastutulevaid ja mööda minevaid politseiautosid palju tihedamalt kui Eestis, kuid kedagi sellepärast tulesid vilgutamas ma küll ei näinud. Samamoodi oli ka näit. Taanis või Rootsis. Enamlevind tuledevilgutamise koht oli hoitamaks tagant tuleva kiirema sõiduki eest, et sa kähku äärmisse ritta tagasi tõmbaks. Selle vastu mul küll midagi ei ole :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 20.07.06 21:05


Peale seda,kui sain proovida MERCEDES CLS,siis sain küll aru,miks need juhid kipuvad kihutama...Sorry aga kui tõesti paaniliselt ei jälgi spidomeetrit,siis raudselt unustad ära selle sõidufiilingu juures,et kiirus on kasvanud mõnuga üle lubatud:D Kui küsisin kõrvalistujalt,et paku,paljuga sõidame siis tema arvas,et 90ga aga tegelikult 130 kanti....Mitte et ma ise mingi eriline kihutaja oleks aga minu meelest on küll positiivne kui antakse teada,mis teedel toimub....Nüüd hakake veel sky+ liiklusliini ka sarjama,et nad seal julgevad patrullide asukohti avaldada...
to CE:Sa võrdled ka huvitavaid asju.Sa vaata kui laiad ja korralikud teed on saksas,seal ei jäägi keegi teisele ette:D


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 20.07.06 21:23


Ma lugesin seda teemat ja mõtlesin, et ei võta sõna aga ei saa mitte vaiki olla:D

Nii midagi isikliku mul kellegi vastu ei ole aga selline jutt siis.
Exxess tundub olevat noor ja vihane mees(25a vana), pisut raske jalaga kuid üldiselt viisakas eelistab tuledega vilgutamist ja vihkab politseinike kes on põõsas.
Lorrap on korralik liikleja kes ei vilguta tulesid muidu kui on jamad teel(politsei pärast ei vilguta).


Nüüd sellised järeldused ei saa Lorrap ja Exxess eluski ühele nõule ja ei ole mõtet seda vilgutan ei vilguta kisa siin jätkata. See ei ole meie teedel kõige hullem probleem.


Lorrapil on õigus wannabee osas ja ka vilgutamise osas. Kui tahad kellelegi märku anda siis vilgutad. Mina isiklikult ei vilguta ka siis, pole minu asi kuidas sa oma autoga sõidad.
Vanasti vilgutasin nagu metsaline aga nüüd ei vilguta peale seda kui sõbral auto läks ja ma mõtlesin, et kui oleks pätt ja keegi vilgutaks keeraks kah tagasi või ära või mida iganes.

Ühesõnaga ärge vaielge ei suuda Exess muuta Lorrapit ega ka vastupidi. Tuleb ajaga see mõistus ja taju kas ja kuipalju pedaali pressida,
Exess anna aga hagu kui üle nipli ära käid sõidad hiljem aeglasemalt kui ellu jääd proovi ainult kedagi sandiks või surnuks mitte sõita
:cool::cool::cool:Peace


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 20.07.06 21:26


Lasteaed.

IMO peaks selle teema juba lõpetama, sest asi on ammendunud teemasiseselt.

Edit: Tegelikult ma ei saa päris hästi aru, kui spido on 160km/h peale jõudnud... sest see juhtub kiiresti...


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Interneedus
huviline



Registreerunud 01.06.06
Asukoht: kose
Kasutaja on eemal

Auto: vw passat -86 2.0 85kW

postitati 20.07.06 21:33


mul sõber peeti just veidi kiirema sõidu pärast kinni ja võin öelda et sky+ ei aita eriti kuna ega ment nüüd nii loll ka pole. nimelt loomulikult kuulavad ka mendid sky+ ja kuna raadio annab infot teile suht poole tunnise hilinemisega siis nad jõuavad liikuda ka mujale.
Kord koju sõites jäi kõrvu liiklusinfo, mis ytles et politsei on Tln-Trt mnt-l Patikal Vaidas Aruvallas ja Kolus, mis teeb siis kerged 20 km :P

Ohutut liiklemist kõigile.
Ja vilgutage v ära vilgutage. peaasi et Korralikult ja mõistuse piires ja KAINELT :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 21.07.06 05:57


mina leian et politsei peaks oma tööd ikka ise tegema :) mille eest me neile maksame kui me ise veel nende tööd tegema hakkame ??? :)
Mul omalgi piisavalt muresid, ei viitsi mina hakata politsei tööd tegema!
Siis kui nende abi tõeliselt vaja on siis pole neid kuskil aga kui on vaja sulle teepeal perse panna siis on nad küll kohal jah

Ma vaatan et teil on lihtsalt mõtlemise jaoks liiga palju vaba aega :) minul seda ei ole... vaja oma elu elada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 21.07.06 06:59


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
mina leian et politsei peaks oma tööd ikka ise tegema :) mille eest me neile maksame kui me ise veel nende tööd tegema hakkame ??? :)


Vat selles minu üks mõte oligi, et esiteks on politseinike nii kole väheks jäänud ning teiseks, kui paljud teist oleks nõus politseitööd(või päästetööd) sellise palga eest tegema nagu Eesti riik maksab?
Mina näiteks ei oleks nõus.

Küll, aga oleksin nõus kaasa aitama nö vabast ajast ja heast tahtest. Mitte kohustuslikus korras kellast kellani seda tööd teha.


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
Siis kui nende abi tõeliselt vaja on siis pole neid kuskil aga kui on vaja sulle teepeal perse panna siis on nad küll kohal jah

Ma vaatan et teil on lihtsalt mõtlemise jaoks liiga palju vaba aega :) minul seda ei ole... vaja oma elu elada :)


Nagu siin teemad juba korduvalt on tõestust leidnud. Kui sõidad eeskirja kohaselt ei pane keegi sulle "perse". Seega küsimus, miks Sina oma seaduserikkumisega peaks niisama pääsema?

Kui liikluses niipalju probleeme ei oleks, äkki jõuaks politsei siis ka mujale? Teisi seaduserikkumisi fikseerima, uurima ja lahendama.

Üritangi inimesi üles kutsuda oma MINAst üle olema ja asja laiemalt vaatama ja järeldusi tegema.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.0% - SQL: 57.0%]