Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: peatuvatest autodest varastamine (Vastuseid: 78 | Vaatamisi: 16349)
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 27.05.05 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Piret
Kui ma üksi sõidan, siis lükkan ikka ka iga kord, kui meelde tuleb, ikka uksed lukku. Kindlam värk igal juhul...
mul on auto eelmine omanik selle jaoks isegi abinõu tarvitusele võtnud.. esimesel käivitamisel,kui pöörded on jõudnud 2000rpm,siis kesklukk lükkab automaatselt uksed lukku,kui peale seda ise lahti teed siis enne ei lähe kui uuesti käivitamisel(st automaatselt)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 03.04.08 00:58 Tsiteeri


Ei julge uksi sõidu ajaks kinni panna(järsku tuleb avarii...ptui,ptui,ptui), aga sümboolse suurusega nuga on ikka autos:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 03.04.08 05:50 Tsiteeri


Endal see pisar või pipragaas autos (krt koguaeg läheb sassi, et kumb see lubatud oli...igatahes see lubatud kraam autos :))

Ei vaja manööverdamiseks metsikut ruumi. Ainult et katsetada pole saanud. Õnneks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.04.08 06:04 Tsiteeri


kas vanemat teemat ei leidnud ülesse? pole nagu enam aastaid kuulda, et keegi autost kotukat teeks:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 03.04.08 08:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
kas vanemat teemat ei leidnud ülesse? pole nagu enam aastaid kuulda, et keegi autost kotukat teeks:o

Teemasid sirvides ei märganudki kuupäeva:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 06.04.08 17:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TurboQuattro
mul väike nuga (10cm) seegi sai kord ostetud venmaalt niisama pulli pärast, et saia peale võid määrida, kuid jäi autosse ja tundub et nüüd jätangi selle sinna, kuigi tln asja pole. noa peale enamasti ikka ehmatatakse ära ja sellest piisab pole vaja tegutsedagi. ega ei tahaks küll mingit jama. või panna auto aknale silt, ettevaatust nuga:P

Noaga ainult see jama,et tõenäoliselt pole see nupuga ja kui kiiresti vaja siis läheb liiga kaua aega selle avamiseks.Või on tavaline nuga? Omal ka nuga autos aga see kurat käib nii raskelt lahti,et sellest tõenäoliselt ootamatuse puhul kasu pole.Aga see eest on autos veel pipragaas ja roolilukk ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indrekk
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: 200 20v

postitati 06.04.08 18:18 Tsiteeri


nagu juba eelpool mainiti, on igasugused noad/kurikad/latid kasulikud ainult seni, kuni need sinu enda käes on. kui ikka relva käsitleda ei oska, siis ei maksa lahmima minna. mõtted tagajärgedest, kui mõni väljavihastatud ja kartmatu barõõga su ainsa kaitsevahendi oma valdusesse saab, on piisavalt hirmsad.

õnneks minu 200'l sulguvad uksed süüte sisselülitamisel. teab keegi äkki öelda, on see kõigil sellistel nii?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 06.04.08 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekk
õnneks minu 200'l sulguvad uksed süüte sisselülitamisel. teab keegi äkki öelda, on see kõigil sellistel nii?


mul oli ntx eelmisel `89a 90q samamoodi süütega uksed lukus, praegusel ´91a 90 20v aga seda süsteemi ei ole.
kesklukud mõlemal.

niiet ju see mingi special on...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 06.04.08 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
õnneks minu 200'l sulguvad uksed süüte sisselülitamisel

Mis kasu on süütega uste sulgemisest, kui autosse istudes kõik uksed lahti on? Oma elu esimesel Audil tegin juba programmeeritava signalisatsiooni abil nii, et igal puldi nupul on oma funktsioon: 1 nupp avab ainult juhiukse, 2 nupp avab kõik uksed ja 3 nupp avab uksed+pagassi. Kuna enamjaolt sõidan üksi, siis ei ole mul silmi teisel pool autot ja ei taha, et need uksed lahti läheksid. Neid jamasid juhtub inimestel ikkagi suht palju, kasulik oleks õppida teiste kogemustest, mina õppisin alles enda omast...

Kunagi kinkisin õele pipragaasiballooni. Ei mõelnud sügavamalt, lihtsalt "igaks juhuks". Pool aastat hiljem rääkis, et pääses tänu sellele vägistamisest, jõuti juba tänavalt trepikotta tirida Tallinna kesklinnas... See gaas on nii odav asi ja loodetavasti ei lähe seda kunagi vaja, nagu ei lähe vaja ka ABSi, turvapatju, ustes olevaid turvatalasid jne. Aga kui peaks vaja minema, on ikka kohe väga vaja. Ostke oma naisele ja lastele sellised asjad taskusse, lihtsalt igaks juhuks. Ka endale, või kui on vaja väga machotada, siis ärge lihtsalt kellelegi rääkige :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indrekk
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: 200 20v

postitati 06.04.08 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Tsitaat:
õnneks minu 200'l sulguvad uksed süüte sisselülitamisel

Mis kasu on süütega uste sulgemisest, kui autosse istudes kõik uksed lahti on?


jah, kuni võtme andmiseni on uksed lahti tõesti. pidasin silmas siiski neid foori all või kuskil tumedas kohas ründavaid tegelasi. nende vastu vähemalt mingigi kaitse olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Andrus_V
huviline



Registreerunud 31.10.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.08 20:39 Tsiteeri


Varastanud pole keegi, kuid võõras inimene on küll autosse istunud. Seisin A-terminali juures sadamas, äkki tõmmati tagumine uks lahti, sisse istus keskealine mees lõbusas tujus mingite kompsudega ja ütles, et Mustamäele. Küsisin, et kuidas palun? Mustamäele tuli vastus. Ütlesin talle, et oled vist autoga eksinud, et ma ootan teist inimest ja ei kavatse kuhugi sõita. Siis sai alles aru, et oli autoga eksinud, vabandas ette ja taha, et tal sõbral samasugune auto ning kobis välja. Hiljem nägin, kuidas täpselt samasuguse autoga nagu mul oli sama mees ära sõitis. Mul oli igaljuhul nalja nabani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 06.04.08 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekk
õnneks minu 200'l sulguvad uksed süüte sisselülitamisel. teab keegi äkki öelda, on see kõigil sellistel nii?


mul oli ntx eelmisel `89a 90q samamoodi süütega uksed lukus, praegusel ´91a 90 20v aga seda süsteemi ei ole.
kesklukud mõlemal.

niiet ju see mingi special on...



Pole see mingi special, see funktsioon tuleneb alarmist.
Kui enda autole Fighter alarmi lasin panna oli ka see funktsioon aktiveeritud, kuid lasin maha võtta kuna see hakkas häirima.
Mõeldud on see nt. ummikus või valgusfoori taga seistes varaste vastu, kes üritavad pagassist või tagaistmelt midagi rottida ja siis jalga lasta.


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
BlueSky
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.08
Asukoht: Tallinna lähedal
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.08 14:34 Tsiteeri


Neid lugusid siin lugedes tekib tunne, et tõesti osta pipragaas autosse, nii igaksjuhuks, ma naisterahvas ka veel...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 07.07.08 16:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Tsitaat:
õnneks minu 200'l sulguvad uksed süüte sisselülitamisel

Mis kasu on süütega uste sulgemisest, kui autosse istudes kõik uksed lahti on? Oma elu esimesel Audil tegin juba programmeeritava signalisatsiooni abil nii, et igal puldi nupul on oma funktsioon: 1 nupp avab ainult juhiukse, 2 nupp avab kõik uksed ja 3 nupp avab uksed+pagassi.

Idee on iseenesest hea ja mitmetel autodel ongi asi just nii tehtud lausa tehasest, aga Audi vaakumiga kesklukuga seda nii lihtsalt teostada ei anna :(.

P.S. Just siin jutuks olevast teemast tulenevalt peab ka ise autol pagassiluuki alati "võtmest lukustatuna".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 15.11.08 12:34 Tsiteeri


No korra sai olla soomes tööl ja meil oli mingi ilgelt vana opel corsa (hästi korralik) ja tulin poest välja ja täpselt meie k6rvale oli parkinud veel 1 selline , aga katuseluugiga.
Ma ei pand tähelegi ja istusin kohe valesse autosse , ise veel imestasin , et pole varem seda luuki tähele pannud:D:D
krt siis sain aru alles :D:D

aga kui omanik oleks old m6ni kurikamees ... no mida sa sellisetele oinastele ikka seletad... kel juba kurikas kaasas , see ilmselt otsib ise ka kohta juba , kus seda kellegipeal katsetada:(

nii et alati ei minda v66rasse autosse pahapärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
killer666
huviline



Registreerunud 09.12.06
Asukoht: avinurme
Kasutaja on eemal

Auto: 89 2.3 coupe

postitati 15.11.08 12:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M

Audi vaakumiga kesklukuga seda nii lihtsalt teostada ei anna :(.
.


Miks mitte? Juhiuksele otse voolik ja kolmik pumba otsa , kus yhelepool juhiukse vaakum , teiselepoole siis ylejäänd voolikud ,kuhu algusesse el.klapp vahele lihtsalt.

Lihtne:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
20VTQ
huviline



Registreerunud 01.05.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.08 15:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: killer666
Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M

Audi vaakumiga kesklukuga seda nii lihtsalt teostada ei anna :(.
.


Miks mitte? Juhiuksele otse voolik ja kolmik pumba otsa , kus yhelepool juhiukse vaakum , teiselepoole siis ylejäänd voolikud ,kuhu algusesse el.klapp vahele lihtsalt.

Lihtne:D

Paljudel signadel om ka ju võimalus, et süüde sees tõmbab uksed lukku...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 16.11.08 15:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Burn
Hea enesekaitse vahend on roolilukk, hea konks ka otsas, millest kinni hoida ja lajatada :D pesapalli kurikast niipalju, et kui miilits viitsib väänata, siis võib ta selle konfiskeerida ja sellist jama et sa trennis käid nad ei kuula.......tuttaval juhtus kogematta nii.


Ei tea, juhtus ükskord nii, et pidin enesekaitseks kurika pagassist välja tõmbama. Kui politsei kohale jõudis, oli esimene asi mille kallal nokkida minu, kui kannataja, pesapallikurikas. Esimene küsimus loomulikult, et miks see autos jne... Kui aga küsisin miks teda olla ei või, ei osanud mulle keegi tükk aega vastata. Lõpuks õeldi, et seda võib külmrelvana võtta. Tegin üllatunud näo ja väitsin, et mina võtan seda ikka kui spordivahendit mida võib vajadusel ka enesekaitseks kasutada. Lubasin neile, et kui kenasti seadusega ära põhjendavad, võivad konfiskeerida. Detailidesse ei lasku, aga peale 5 minutit lapsejutu kuulamist lendas kurikas minu auto pagassi tagasi ja on seal siiamaani.
Olgem ausad, samamoodi võib veljevõtmega inimese vigaseks lüüa. Ka kohustusliku kilose tulekustutiga võib kellegi maha lüüa, neid aga ei konfiskeerita vaid on lausa kohustuslikud. Kus on loogika. Pole veel seaduses näinud punkti kus peaspallikurika autos hoidmine keelatud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 16.11.08 15:53 Tsiteeri


b4-le saaks väga viisakalt uste lukustamise nupu lisada, kui panna esimese ukse avamise lingi asemele tagumine el akente link, ning nupu kohta tõsta näiteks c4 a6 pealt leitav uste lukustamise nupp.
nupp ühendada kesklukumootoriga, ning peaks jääma üsna tehase välimusega lahendus.

enda masinal olen juba pikemalt piilunud seda varianti, ning ruumipoolest peaks see sinna kindlasti ära mahtuma, lihtsalt aja ja koha puudusel pole sellesse pikemalt süvenema hakanud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 27.11.08 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Andrus_V
Varastanud pole keegi, kuid võõras inimene on küll autosse istunud. Seisin A-terminali juures sadamas, äkki tõmmati tagumine uks lahti, sisse istus keskealine mees lõbusas tujus mingite kompsudega ja ütles, et Mustamäele. Küsisin, et kuidas palun? Mustamäele tuli vastus. Ütlesin talle, et oled vist autoga eksinud, et ma ootan teist inimest ja ei kavatse kuhugi sõita. Siis sai alles aru, et oli autoga eksinud, vabandas ette ja taha, et tal sõbral samasugune auto ning kobis välja. Hiljem nägin, kuidas täpselt samasuguse autoga nagu mul oli sama mees ära sõitis. Mul oli igaljuhul nalja nabani.


Olen isegi istunud autosse... enda autosse... taga istmele. Imestasin veel , et krt enne küll vaade selline ei olnud ja siis naane eest istmelt: " No, kuhu siis nüüd???". Selgus pisikene tõsiasi, et istusin tagaistmele.:o:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
equilibrium
huviline



Registreerunud 10.04.06
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.08 22:21 Tsiteeri


Ühes naaberriigis on probleemiks"auto varastamine ajalehega"
Point on selles et parklas kleebitakse tagaaknale ajaleht(või kasutatakse plekkpurki ja nööri) Kui omanik alustab sõitu siis märkab seda jama, läheb vaatama jättes mootori tööle.
Pärast seda saab auto juba uue juhi...
Naisterahvastega töötab ilmselt täiega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.08 23:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: equilibrium
Ühes naaberriigis on probleemiks"auto varastamine ajalehega"
Point on selles et parklas kleebitakse tagaaknale ajaleht(või kasutatakse plekkpurki ja nööri) Kui omanik alustab sõitu siis märkab seda jama, läheb vaatama jättes mootori tööle.
Pärast seda saab auto juba uue juhi...
Naisterahvastega töötab ilmselt täiega.

olen täiesti 100 % kindel, et märkaks seda enne söidu alustamist.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 28.11.08 00:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: equilibrium
Ühes naaberriigis on probleemiks"auto varastamine ajalehega"
Point on selles et parklas kleebitakse tagaaknale ajaleht(või kasutatakse plekkpurki ja nööri) Kui omanik alustab sõitu siis märkab seda jama, läheb vaatama jättes mootori tööle.
Pärast seda saab auto juba uue juhi...
Naisterahvastega töötab ilmselt täiega.

No aga oli ju kuskil juhus kuidas mees varastas porsche lillepotiga ära:D Pani lillepoti velje sisse ja kui siis omanik sõitma hakkas,kuulis ta kolinat-läks vaatama et mis värk on(jättes muidugi samaaegselt võtmed ette ja mootori tööle). Edasi on vist arusaadav juba:D


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 28.11.08 06:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: equilibrium
Ühes naaberriigis on probleemiks"auto varastamine ajalehega"
Point on selles et parklas kleebitakse tagaaknale ajaleht(või kasutatakse plekkpurki ja nööri) Kui omanik alustab sõitu siis märkab seda jama, läheb vaatama jättes mootori tööle.
Pärast seda saab auto juba uue juhi...
Naisterahvastega töötab ilmselt täiega.


Sellise asja peale isegi Youtube'is sattunud...


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Laurax
huviline

Avatar


Registreerunud 28.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.6 V6 110kw

postitati 28.11.08 10:06 Tsiteeri


Selline käitumine ületab juba igasugused piirid ..õnneks Tartus elu kergem ..pole veel selliseid juhtumeid küll kuulnud...:P

Aga egas midagi tuleb kurikaid ostma minna :)


Car`s and Speed is our Passion ! (H)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.7% - SQL: 63.3%]