Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  27  28  29  30  31  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172922)
SvenU
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Haabneeme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 TDI BiT

postitati 09.11.10 14:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ilmselt minu järgmine auto ei ole kindlasti nn. luksusklassi auto ja kindlasti mitte automaatkastiga.


Sulle sattus lihtsalt halb isend. Tegelikult on võimalik ka variant, kus saad suht hea auto ja vigu esineb ainult aeg-ajalt, nagu neid autode juures ikka esineb.


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Aga eks inimene ikka õpib oma vigadest


Võib juhtuda ka nii, et istud oma mitte-luksusklassi autos ja meenutad heldimusega, et kui suksu sõitis, siis sõitis hästi.



Mitte et ma siin midagi õpetada või juhendada tahaks, lihtsalt niisama targutan.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
R129
huviline



Registreerunud 19.02.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.10 15:21 Tsiteeri


Ja kõik need jamad saavad alguse sellest, et ei vahetata kastiõli, või õigemini EELMISED kasutajad ei ole õli vahetanud.
Küsimus ei ole KAS vaid MILLAL vana õliga sõitvad aut.kastid kokku jooksevad. Ahastus tuleb peale kui suhtlen Silberi või Revaliga või UMiga. Ikka ühest suust, eluaegne :( Iseenesest nad ei valeta, kuid eluiga on ilma vahetuseta mõnisada tuhat ainult.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.11.10 15:34 Tsiteeri


Ega siin jah kahjuks pole midagi teha. Mina vahetasin oma suksu omandades seal kõik õlid, filtrid, rihmad mis võimalik olid. A-Osa Heigo helistas ka ja ütles et VB laua peal laiali ja näeb välja nagu uus! Nagu oleks eila alla läinud. Tõstavad rõhu solenoide ringi ja ega muud ei oska midagi teha. Järgmine samm on vist uusi solenoide sisse panema hakata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.11.10 18:25 Tsiteeri


Auto taas käes ja 1680.- rahakotis vähem. Linnasõidul mingit vahet tunda ei ole, eks ma ülehomme kui tarvis linnast välja käia siis saan katsetada. Vahetati siis lihtsalt rõhu - ja ka lülitussolenoidide asukohtasid. Kast on seest puhas nagu peab.
Kui nüüd ka viga väljendub siis vist üks võimalus ligi 15000.- välja laduda ja saksast uus VB tellida.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ega siin jah kahjuks pole midagi teha. Mina vahetasin oma suksu omandades seal kõik õlid, filtrid, rihmad mis võimalik olid. A-Osa Heigo helistas ka ja ütles et VB laua peal laiali ja näeb välja nagu uus! Nagu oleks eila alla läinud. Tõstavad rõhu solenoide ringi ja ega muud ei oska midagi teha. Järgmine samm on vist uusi solenoide sisse panema hakata?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.11.10 20:05 Tsiteeri


Huvitav kas meie automaatkastitehnikud ka nii ja nii debugivad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 09.11.10 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Huvitav kas meie automaatkastitehnikud ka nii ja nii debugivad?


Kas Eestis teises löigus kasutatav tehnika/stend üldse on?
Kummaline teema sul selle kastiga töesti.
Ära püssi nurka viska, lootus sureb viimasena.
Kuidas lood veel navi teemaga vöi on mul midagi lugemata jäänud?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.11.10 20:40 Tsiteeri


Naviga on nii. Tegelane kes selle seadme mulle müüs tegeleb nüüd ise sellega, et sealt kood maha saada. Kui ta sellega hakkama saab siis, kui mul jõudu ja jaksu kasti kõrvalt jääb, hakkan uurima FL A8 keskkonsooli raami. Põhjusega, kas sinna annab viisakalt paigaldada see. Kui kõik viisakalt istub siis teen kindlasti selle uuenduse. Kui aga selgub, et tuleb liialt midagi muuta ja hackida siis jääb ära :) Hetkel aga ootan neljapäeva, et saaks trassile ja kasti testida. Kui siis ka alt veab hakkan uurima uue VB koos uute klappidega ilmselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 09.11.10 21:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Naviga on nii. Tegelane kes selle seadme mulle müüs tegeleb nüüd ise sellega, et sealt kood maha saada. Kui ta sellega hakkama saab siis, kui mul jõudu ja jaksu kasti kõrvalt jääb, hakkan uurima FL A8 keskkonsooli raami. Põhjusega, kas sinna annab viisakalt paigaldada see. Kui kõik viisakalt istub siis teen kindlasti selle uuenduse. Kui aga selgub, et tuleb liialt midagi muuta ja hackida siis jääb ära :) Hetkel aga ootan neljapäeva, et saaks trassile ja kasti testida. Kui siis ka alt veab hakkan uurima uue VB koos uute klappidega ilmselt.

Ma küll viimaseid poste pole lugenud, kuid kas te ikka navile SAFE klemmile 12v lasite peale, kui koodi hakkasite sisestama? Nimelt ilma selleta ta koodi omaks ei võta...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.11.10 21:52 Tsiteeri


Ikka lasin. Laseb kenasti tunni pärast koodi ka sisestada. Kuid Revalist saadud kood ei istu sinna sisse. Ei tea, lasen müüal sellega tegeleda.

Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Naviga on nii. Tegelane kes selle seadme mulle müüs tegeleb nüüd ise sellega, et sealt kood maha saada. Kui ta sellega hakkama saab siis, kui mul jõudu ja jaksu kasti kõrvalt jääb, hakkan uurima FL A8 keskkonsooli raami. Põhjusega, kas sinna annab viisakalt paigaldada see. Kui kõik viisakalt istub siis teen kindlasti selle uuenduse. Kui aga selgub, et tuleb liialt midagi muuta ja hackida siis jääb ära :) Hetkel aga ootan neljapäeva, et saaks trassile ja kasti testida. Kui siis ka alt veab hakkan uurima uue VB koos uute klappidega ilmselt.

Ma küll viimaseid poste pole lugenud, kuid kas te ikka navile SAFE klemmile 12v lasite peale, kui koodi hakkasite sisestama? Nimelt ilma selleta ta koodi omaks ei võta...



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
R129
huviline



Registreerunud 19.02.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.10 21:54 Tsiteeri


See "esimene" on kõige labasem lõtku mõõtmine - vaakumiga saab parema tulemuse. See "teine" on töökonditsioonis rõhkude mõõtmine. Sellega tehakse päris palju asju kindlaks. Selline stend maksab koos softiga üle miljoni krooni ja seda on mõtet AINULT siis osta kui seda stendi reaalselt koguaeg kasutatakse. Eestis ei ole sellele turgu, siis peaks põhjamaad ka kaasama.

Nagu ma enne ütlesin, siis see solenoidie vahetamine oli/on puhas raha maha viskamine. See on umbes sama kui auto ei liigu edasi ja siis sa vahetad omavahel kaks pihustit.
A-osa jutt, et vb on ilus ja puhas on umbes samasuguse väärtusega, et peoga on kompressiooni tunda, järelikult on silnder hea. Kulumine on mikroskoopiline - lõtk võib olla ca 15-20 mikromeetrit ja ei ole veel kohanud meest kes silmaga sellist tolerantsi hindab. Tahaks kohe öelda, et ... aga jah.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.11.10 21:57 Tsiteeri


Samas kui nüüd analüüdida siis tekib nn. hüdrolöök st. käigu vahetus liiga kõrge õlirõhuga mingis ahelas? Kulumisega peaks rõhk ahelas langema? Või kas siis toimub mindagi sellist:
Aju annab käsu mingil solenoidil sulguda, et rõhk maha läheks. Solenoid ka sulgub, kuid kuna on kulunud siis surve jääb siiski natuke liiga kõrgeks?
Sellisel juhul liigun ma vist õiget teed, et vaatan uue VB koos klappidega poole?

Selline sümptom ka veel nädalavahetusest - sõidan 5 käiguga (stepi peal) ja kiitus 90 km/h lülitan käsitsi 4 peale. Armatuuris kohe positsioon muutub 4. Kuid reaalselt kastis ja arvutis vahetatakse käik umbes 2s pärast. Lihtsalt tähelepanek. Ehk peabki nii olema. Kui linnas kohalt stepiga minna siis ülesse vahetab küll kohe. Arvatavasti siis arvuti analüüsib suuremal kiirusel, et kas lasen lollil ikka vahetada?

Tsitaat:
Algselt postitas: R129
See "esimene" on kõige labasem lõtku mõõtmine - vaakumiga saab parema tulemuse. See "teine" on töökonditsioonis rõhkude mõõtmine. Sellega tehakse päris palju asju kindlaks. Selline stend maksab koos softiga üle miljoni krooni ja seda on mõtet AINULT siis osta kui seda stendi reaalselt koguaeg kasutatakse. Eestis ei ole sellele turgu, siis peaks põhjamaad ka kaasama.

Nagu ma enne ütlesin, siis see solenoidie vahetamine oli/on puhas raha maha viskamine. See on umbes sama kui auto ei liigu edasi ja siis sa vahetad omavahel kaks pihustit.
A-osa jutt, et vb on ilus ja puhas on umbes samasuguse väärtusega, et peoga on kompressiooni tunda, järelikult on silnder hea. Kulumine on mikroskoopiline - lõtk võib olla ca 15-20 mikromeetrit ja ei ole veel kohanud meest kes silmaga sellist tolerantsi hindab. Tahaks kohe öelda, et ... aga jah.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
R129
huviline



Registreerunud 19.02.10
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.10 09:38 Tsiteeri


Lööki ei pruugi tekitada suur rõhk, vaid rõhk valel ajal. Seetõttu tahtsingi trahvo kjuhtimise kohta infot. Näiteks MB puhul võib kulunud õlitursõhu siiber hakata lekkima ja see on omakorda ühenduses trahvo juhtimise siibril vasturõhuga. Seetõttu suurenenud leke ühel pool mõjub vasturõhuna trahvo juhtimisel ja tulemuseks ongi see, et aju paneb "õige rõhuga" trahvo lukustust kinni, kui seesamune leke hoopis mujal surub siibrit tagasi. Tulemuseks on nõkutamine ja vibra sõidul. Jällegi olen näinud firmat kes vahetas õli, avas kasti, vahetas trahvo kuid viga jäi ikka alles :) Kulud olid 30+tuhat krooni sellel S400 omanikule.

Ma võin üles otsida käiguvahetuse hetke skeemid ühel Aisin Warneri (enamasti japsidel) kasti kohta. VÄGA hull asi toimub ikka käiguvahetusel - ZFi sõnul on käiguvahetuse skeem/loogika/arvutus üks kõige keerulisemaid sõiduki juures üldse.

Ehk mis ma öelda tahan, see et esialgu tundub, et solenoid annav liiga suurt rõhku ei pruugi (ja tavaliselt nii ka on) üldse õige olla. Piisab regulaatorsiibri kulumisest ja näiteks B2 rõhk kasvad aeglasemalt kui nõutud, ning siis aju paneb lihtsalt rõhku juurde, et vältiga libisemist. No see oli praegu raketi seletamine kiviaja inimese sõnadega, aga eks see ole ka tegelikult minu tase käigukasti maailmas. Kõik me siblime alles liivakastis :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.11.10 09:55 Tsiteeri


Seda juttu siin kuulates tuleb mul üsna masendav ja lootusetu tunne peale. Kui ma nüüd tahaksin siis oma suksut nii sõitma saada kuidas ta seda tegema peaks, peaksin siis tutika kasti tellima tundub mulle.
Õnneks mingeid nõksutamisi minul ei esine. Kõik vahetused on sujuvad ja vedu ka sujub.
Arvuti järgi toimub ka lukustus nii nagu peab ja libisemisi ei ole. Samas jah lugedes eelpool toodud, jääb tunne, et mitte milleski ei saa kindel olla. Ehk siis trahvo juhtimise kohta on selles logis viimases kolmes tulbas (N218 juhtimisvool A, TC status, slip) olemas. Kui on lock on alati slip 0%. Siit eelndan oma talupojamõistusega, et libisemist ei ole. Minu isend rõhkude kohta mittemingit tagasisidet ei oska kahjuks anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.11.10 13:22 Tsiteeri


Nonii. Nüüd on maanteel kulgetud ligi 250km ja aktiivselt testitud. Siiani püüdsin möödasõite vältida ja kui neid sooritasin siis ettevaatlikult, et mitte saada seda ebameeldivat jõnksu. Samas sellise kilometraazi peale sain ma isegi sellise ettevaatliku sõidustiiliga umbes 5 jõnksu.
Nüüd maateel ma tegin kõik, et saada neid jõnkse - küll lasin kilomeetreid autopiloodiga otse ja siis tallasin järsult, küll tegin reaalseid möödasõite, küll imiteerisin möödasõite - kast pidas ennast täiesti müstiliselt tublilt üleval.
Veel üks tähelepanek. Nimelt on kast nüüd nii täpne et ma võin 100% pedaaliga käike vahetada. Vajutan järsemini poole peale, enne selle peale kas läks 4 või 3 seda oli raske ennustada ja vahel juhtus, et läks jõnksuga, nüüd toimub alla vahetus megapehmelt ja ma tean alati, et toimub vahetus 5 -> 4. Ja kui siis ka tunned, et veel on jõudu vaja, siis pedaali veel juurde järsemalt ja kenasti 3 käik. Ja see toimib koguaeg ühtemoodi loogikaga. Ilmselt toimis see ka enne kui mul suval kast katki läks, kuid siis ei osanud ma sellele tähelepanu pöörata. Nüüd igal juhul on tunda, et kast käitub teistmoodi ja väga meeldivalt. Selline see peab olema ja minu tagumik on selle tundega rahul.
Terve mõistus ütleb, et solenoidide ringi tõstmisega seda ei tohiks saavutada kuid vot mis juhtus - kast ei pauguta enam alla vahetades.
Helistasin ka Heigole ja uurisin loogilist seletust. Tema vastas, et erinevates ahelates võivad solenoidid erinevalt käituda. Loto see on kuid vahel võiks ju minul ka vedada.


Siin ka skeem kuidas vahetati.
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/IMG_0029-e1289564757825.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.11.10 16:50 Tsiteeri


Navi Plus teemaga sai niipalju edasi, et seade sai uude kohta koodi maha võtma. Seal lubati peale tööd ka demostreerida nende poolt autos, et on maas.
Peale seda, kui asi õnnestub siis otsima 2din raami ning mõtlema kuidas kliima juhtimine sinna istub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 17.11.10 10:57 Tsiteeri


Sain just infot, et kood maas. Ja reaalselt ka proovitud. Kood erines sellest, mille Reval mulle andis.
Ilmselt jonnin Revali kallal ka, et mis koodi nemad scannisid?

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Navi Plus teemaga sai niipalju edasi, et seade sai uude kohta koodi maha võtma. Seal lubati peale tööd ka demostreerida nende poolt autos, et on maas.
Peale seda, kui asi õnnestub siis otsima 2din raami ning mõtlema kuidas kliima juhtimine sinna istub.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.11.10 12:17 Tsiteeri


Nüüd ka info tõestust leidnud. Seade on kenasti minu käes, eelnevalt kontrollisime ka autos. Kood oli loomulikult teine mille Reval mulle andis. (1:0 Erategija kasuks versus Reval). Samuti, kuna seade oli autos, siis kenasti raadiokanalid samuti töötasid.
Nüüd siis, ma loodan, et kõige kallim element olemas.
Edasi tarvis vist hankida FL masina keskkonsooli sisu, esiplaat, nupud ja kliimaplokk. Kõige suurem kahtlus on mul selle koha peale, et kuuldatavasti kliimaplokk uuema ei toimi minul, kudagilt foorumist olen lugenud, et keegi vahetas lausa vana sisu uuema sisse. Nuppudega loodan, et läheb lihtsamalt. Samuti loodan, et raadiokanali info kuvamine armatuuris jääb alles. Igal juhul on selles plaanis esimene suurem samm tehtud. Saab näha, kas see ka lõpuni jõuab.
Muide, koodi teada saamine maksis 400.- praktiliselt sama, mis Revalis.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Sain just infot, et kood maas. Ja reaalselt ka proovitud. Kood erines sellest, mille Reval mulle andis.
Ilmselt jonnin Revali kallal ka, et mis koodi nemad scannisid?

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Navi Plus teemaga sai niipalju edasi, et seade sai uude kohta koodi maha võtma. Seal lubati peale tööd ka demostreerida nende poolt autos, et on maas.
Peale seda, kui asi õnnestub siis otsima 2din raami ning mõtlema kuidas kliima juhtimine sinna istub.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.11.10 12:24 Tsiteeri


Täna sai rehvid kohustuslikus korras vahetatud, kuigi jah suurt vajadust ju ei ole.

Paar juhusliku pilti ka.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/IMG_0033.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/IMG_0034.jpg

Samal ajal kui rehvivahetus oli täies hoos, nagu ikka käid ümber auto ja vaatad osasid mida sa muidu igapäevaselt ei näe. Hea oli, et seda tegin. Avastasin, et tagumised pidurikettad on oma elu ammu ära elanud. Igaljuhul pragusid täis nagu ämbilikuvõrk.
Plaan siis soetada uued tagumised pidurikettad ja kuna juba üks tegemine siis ka klotsid. Ehk saan siis tagurdamisel hommikuti sellest vingest vilinast ka lahti.

Õnneks on suht stressivaba tegevus.
Kettad, minuarust kvaliteetsed http://www.ladu24.ee/et/ladu2/3881/7026,142680,0,1/264437. Mina saan kliendihinnaga 651 EEK.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 24.11.10 19:56 Tsiteeri


Uued tagumised pidurikettad jõudsid kohale. Klotsid ootavad juba Priidu juures. Reedel on ka vahetuseks aeg kokku lepitud.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/uued_kettad.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.11.10 10:45 Tsiteeri


Nüüd võib mind Kapten Piduriks kutsuda. Selle aseme, et kiirendada, mina hoopis mõnuga pidurdan. Pidurdada on hea, vaikne ja muretu.

Vana olukord tagasillas nägi välja selline

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/vana_peal.jpg
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/vanad_maas.jpg

Vanad uutele vahetust üle andmas
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/vanad_ja_uued.jpg

Bränditutvustus

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/karbid-e1290765116332.jpg

Uued kettad kohal

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/uus_peal.jpg

Lisatud ka klotsid
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/11/uus_koos_klotsiga.jpg

Samuti sai kinni esimese vasaku poole logari alumine ots, ning Priidult asjalike klambreid ja mutreid, et paigaldada tagasi esimese poritiiva alumine liist. Tuleb samasugune fix nagu eelmine aasta teisepoolt minema lennanud liistul, mis siiamaani peab kenasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 04.12.10 21:03 Tsiteeri


Müstika või siis mitte. Vana hea kickdown 5 -> 4 jõnks on tagasi. Müstika selles mõttes, et kus ta siis nüüd tükk aega oli? Aga hea küll, tundub, et vanast asjast ikka uut ei tee ja vanade solenoidide vahetamine omavahel lahendust ei tee.
Hetkel oma peas on küpsenud plaan tellida siit solenoidide komplekt. Kahjuks seal hinda ega midagi hetkel näha ei ole. Juks siin pakkus, et koos valvebodiga 6000 - 10000 vahemikus koos solenoididega. Igal juhul, tundub, et lähen padu uute juppide sisse ladumise teed.
Kui keegi on kursis rohkem kust peaks selliseid detaile tellima siis iga nõuanne oleks teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.12.10 11:24 Tsiteeri


Kastiprojekti jätkuks.
Hetkel on põhimõtteline kokkulepe tutuue ZF valvebody koos solenoididega saamiseks. Rahakulu jätan täha veel enda teada.
Samuti on plaanis koos diagnostikuga järgmisel nädalal sooritada testsõit, et 100% saada kinnitust, et viga on valve body poolt põhjustatud.
Seejärel ilmselt uus VB alla ja sõrmed risti paluma, et see aitaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
R129
huviline



Registreerunud 19.02.10
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.10 15:37 Tsiteeri


Põhimõtteliselt on Euroopas mitu firmat kes remondivad valve bodysid. Freesitakse silindrid üle ja ca 10 kolvi vahtatakse ära. Lisaks (sõltuvalt solenoididest), viiakse sisse nende kalibreeringud ja testitakse ka ära. Asi on kokku mingi 6-7 tuhat kui ma õigesti mäletan. Ja tegemist on hea tööga, ehk siis kvaliteedilt peaagu nagu uus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 23.12.10 12:49 Tsiteeri


Täna sai tehtud selline vangerdus, et alla sai, kasutatud kuid eelnevalt legoks võetud ning hooldatud, teine valve body. Seekord siis siirad tänud Raulile (juks11), kes tõesti proovib kaasa mõelda ja aitab probleemile lahendust leida.
Hetkel ei ole maanteele jõudnud kuna tervis vähe kehva. Lähipäevadel plaanis siiski Kiviõli ots ära teha, eks siis selgub kas midagi muutus. Kui nüüd, juba kolmanda valve bodyga, täpselt sama jõnksu saan, siis on tarvis väga hea veenmisoskusega venda, kes suudaks mind panna tutikat valve bodyt tellima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 23.12.10 12:53 Tsiteeri


Ja kui tutika VB-ga samuti jõnks sees ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  27  28  29  30  31  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 24.3% - SQL: 75.7%]