Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  26  27  28  29  30  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172920)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 01.11.10 10:58 Tsiteeri


Suhtlesin täna pädeva käigukaste parandava meistriga "A-Osa" ja arutelu tulemus oli selline, et selle jõnksu põhjustaja saa olla AINULT hüdroplokis solenoid. Ehk lülitus toimub liiga suure rõhu all. Tema soovitas esialgu vastavas ahelas olevad solenoide vahetada. Ilmselt pean ka selle läbi tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 01.11.10 12:03 Tsiteeri


Väga hariv teema automaatkasti hingeelu kohapealt :) Loodetavasti saad kasti korda ka lõpuks. Jaksu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 01.11.10 12:04 Tsiteeri


No peab saama :) Jõudu on tarvis tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 01.11.10 20:46 Tsiteeri


Arendan siin vabas teemas edasi. Enne ma edasisi otsuseid vastu ei võta kui olen ühe road testi koos arvutiga teinud ja mõõtnud kasti õli temperatuuri. Siit tulenevalt kas on veel midagi mida võiks minu probleemi puhul arvutiga sõidu ajal mõõta?

Teine asi. Olen nimelt kuulnud viimasel kuul vist, et peale seisma jäämist st. siis pidurdamist foori all jne. Peale seismas jäämist vahel umbes 2s vahel isegi ehk kauem 4s pärast kostub minuarust kastist täiesti korralik klõps. Umbes nagu see kasti luku solenoidi klõps kui output teste teha kastile. Seega küsimus kas kastis liigutatakse midagi kui auto seisma pidurdada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 02.11.10 07:23 Tsiteeri


Uurisin nüüd sügavamalt ja keerulisemaks teeb asja veel see, et käigu alla vahetamine toimub kahel moel.
1. Kickdown e. ehk pedaal põhja. 5-lt käigult vahetatake siis 3-le.
2. Järsem vajutamine kus aju otsustab et oleks tarvis siiski käik alla vahetada 5-lt vahetatakse 4-le.

Millises reziimis minul see jõnks vahel käib? Mulle tundub, et selles 5->4 sest harva ma täiesti põhja vajutan kuigi ma ei ole kindel.

Igatahes solenoidid mis peaks olema vaatluse all oleks
N89 samas see solenoid töötab ka tagurpidi-, teise-, kolmanda ja neljanda käiguga. Samas rõhuklapidest on tegevuses N215 ja N217. Segadusse ajab et need rõhuklapid on aktiivselt tegevuses ka teiste käikude vahetamise juures. Nii et segadust kui palju.
Masendav on asja juures see, et kui juba "A-Osa" Heigo vangutab pead siis ei jäägi endal muud üle kui ainult teoritiseerida ja mõelda et kas elan edasi selle veaga või... Tegelikult või varianti ju pole :)


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Suhtlesin täna pädeva käigukaste parandava meistriga "A-Osa" ja arutelu tulemus oli selline, et selle jõnksu põhjustaja saa olla AINULT hüdroplokis solenoid. Ehk lülitus toimub liiga suure rõhu all. Tema soovitas esialgu vastavas ahelas olevad solenoide vahetada. Ilmselt pean ka selle läbi tegema.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 02.11.10 18:04 Tsiteeri


Vt varsti on ilmselt nii, et jagad seda asja paremini kui mõned remondimehed :) aga edu siiski ja loodetavalt ükskord saab see jama ka lahenduse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 02.11.10 18:40 Tsiteeri


Nagu ma aru saan annab seda probleemi lahendada kahel viislil:

1. Viia auto mõnda firmasse kus ilmselt vahetatakse ära kõik mida saab. Ja ma ei pane neile pahaks - ilmselt üritatakse anda endast parim. Kui siis lähebki pihta siis vaevalt täpselt ikka keegi teab mis viga oli. Ja ilmselt ka selle töö ja juppide eest välja käidav rahasumma tuleb peaaegu pool praeguse auto turuhinnast, kui mitte rohkem

2. Eeldan et mehaaniline osa on siiski korras ja viga peitub hüdroplokis ehk valvebody-s mõnes klapis ehk...
Kogun võimalikult palju lähtematerjali ehk monitoorin temperatuuri ja selgitan välja täpselt kas jõnks käib 5->3 või 5->4. Peale seda saab ehk natuke paremini arutleda. Kui on rohkem infot siis taas valvebody maha ja puhastus ja solenoidide vahetus. Kuid jah natukene tahaks enne infot juurde koguda. Oleks millelegi toetuda.

Kas ma just targem - kindlasti mitte. Töötan väga teise ala peal. Kui natukenegi sama ala oleks siis ilmselt naudiks seda ja võtaks ise laiali ja uuriks. Ilmselt soetaks mingi vurri igapäevaseks liikumiseks. Kuid jah paraku tuleb raha või õnneks teenida teisel alal mida ma samuti väga naudin. Seega loodan, et piisava info olemasolul saame mu suksu ka seda operatsiooni sooritama minu tagumikule nauditaval kujul, mille üle ma hetkel kaeblen.
Lihtsalt ma arvan, et kui praegu viia auto kuhugi siis keegi eriti ei oska millegiga aidata kuna siiski probleemi ilmnemisel kindlat patternit pole. See juhtub teise auto taga sõites, kui olen seal taga vaikselt cruisinud pikalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SvenU
huviline



Registreerunud 09.10.10
Asukoht: Haabneeme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 TDI BiT

postitati 02.11.10 20:01 Tsiteeri


Kui viga avaldub, siis saab teda reeglina diagnoosida ja kõrvaldada. Kui viga ei avaldu, siis on kõrvaldamine õnnemäng. Tavaliselt nii ju ongi, et viga avaldub aeg-ajalt. Saaks ju lasta veal süveneda, siis avaldub ta ka sagedamini ja saab paremini diagnoosi panna. Mina jätaks selle kasti praegu rahule ja lihtsalt sõidaks. Aja jooksul viga süveneb ja kui lõpuks saad viga ise esile kutsuda, on ka lihtsam põhjust leida ja kõrvaldada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 03.11.10 07:57 Tsiteeri


..ja selleks et viga diagnoosida, peab viga olema korratav :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 03.11.10 07:59 Tsiteeri


Ongi korratav. Tallinn -> Kiviõli. Kiviõli -> Tallinn. Usun, et suudan iga otsa peale saada ühe jõnksu. Lihtsalt ma ei usu, et töökoja tingimustes seda suudetakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 03.11.10 12:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ongi korratav. Tallinn -> Kiviõli. Kiviõli -> Tallinn. Usun, et suudan iga otsa peale saada ühe jõnksu. Lihtsalt ma ei usu, et töökoja tingimustes seda suudetakse.


Ma soovitaks ka Sul see kast mõneks ajaks rahule jätta. See, et vana kooli tiptronic päevas väikse jõnksu viskab, pole midagi erilist. Ma tahaks näha kasti, mis seda ei tee mingis olukorras. Teine võimalus oleks u. 80K letti lüüa ja uus kast tellida, mis ka arvatavasti väikse jõnksu viskab aeg-ajalt.:D Kuna sinu auto kast ei lubanud vist käiguvahetus kohti resettida, siis kodeeri ta lihtsalt 00011 (DSP väljas) reziimi ja tuld. Kindlasti on veel mõni koht jäänud, mille kallal tegeleda, kui sõrmed ja rahakott sügelevad.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 03.11.10 13:30 Tsiteeri


kohti on :)
Roolilati kallal tahaks nokitseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.11.10 08:47 Tsiteeri


Kas keegi teab kust ma saaksin A8 D2 kerega masinale. st. enda isendile b-piilaris asuvate ventilatsiooniavade valgustuse pirni? Reval ei leidnud :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.11.10 09:22 Tsiteeri


Mis seal täpsemalt on? Pesaga või joodetud? Tee pilti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.11.10 09:26 Tsiteeri


Pirn on kodus, aga seal on minu teada joodetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 05.11.10 10:22 Tsiteeri


Mina olen kõik saanud kas Revalist või Prismast (12V 1,2W)
Äkki mõni abistav näpunäide :P
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=51732


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.11.10 00:24 Tsiteeri


Sai täna üks Paide kandi ots tehtud. Suutsin kaks jõnksu saada täiesti lihtsalt otse sõites ja järsemal kiirendamisel. Kasti temepratuur oli kogu sõidu vältel alla 70C.
TC toimetas ka. Igaljuhul oli ta enamus aega suurel teel rahulikult sõites lock. ja slip oli ka 0. Kui siis järsemalt pedaali pressida siis oli rec... ja peale seda kui käik alla open. Olukorra lahenedes kenasti jälle lock.
Samas ega see jõnks nüüd ikka nii väike ka ei ole. Pigem ikka selline, et ma arvan talvel viskab tee pealt minema. Minu mõistus on igatahes otsas ja see vend kes kasti parandas laiutab ka suht käsi tegelikult - A-Osa.
Tuleb vist minna teise kasit vahetuse peale.

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ongi korratav. Tallinn -> Kiviõli. Kiviõli -> Tallinn. Usun, et suudan iga otsa peale saada ühe jõnksu. Lihtsalt ma ei usu, et töökoja tingimustes seda suudetakse.


Ma soovitaks ka Sul see kast mõneks ajaks rahule jätta. See, et vana kooli tiptronic päevas väikse jõnksu viskab, pole midagi erilist. Ma tahaks näha kasti, mis seda ei tee mingis olukorras. Teine võimalus oleks u. 80K letti lüüa ja uus kast tellida, mis ka arvatavasti väikse jõnksu viskab aeg-ajalt.:D Kuna sinu auto kast ei lubanud vist käiguvahetus kohti resettida, siis kodeeri ta lihtsalt 00011 (DSP väljas) reziimi ja tuld. Kindlasti on veel mõni koht jäänud, mille kallal tegeleda, kui sõrmed ja rahakott sügelevad.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.11.10 10:58 Tsiteeri


Logi

Esimene täiesti põhjapedaaliga test algab realt: 382. Huvitav on see, et ta vahetas 5->4->2. Samas kast pidas viisakalt üleval.

Jõnksu sain real: 785. Samas ei teinud ma kindlasti kickdowni. Lihtsalt vajutasin järsult kusagile poole peale. Ja tulemuseks korralik jõnks (nagu tahaks auto pooleks kiskuda) minuarust vahetusel 5->4 ja nagu sealt näha on vahetas ka 4->3. Kuigi mina kickdown ei teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.11.10 09:55 Tsiteeri


Homseks borneeritud aeg A-Osas taas VB maha ja puhastus ja kontroll. Vahetatakse ka solenoide omavahel. Kui see ka ei aita siis siis vist uus kast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 08.11.10 10:01 Tsiteeri


See A8 on küll vist üks korralikumaid, kui isegi kasti kallal niipalju tööd tehakse ;) Väga kõva värk igastahes niimoodi tegeleda asjaga ja uurida. Jõudu sulle!!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.11.10 10:06 Tsiteeri


Tänan tänan. No tegelikult kindlasti ei ole nii korralik kui üks keskmine A8 peaks olema. Ega ma lõbu pärast seda kasti ei lase nokkida. Usu see jõnks mis juhtub kui ma tahan sooritada möödasõitu pole sugugi mugav. Naine juba kõrval muutub närviliseks kui pean mingit möödasõitu sooritama.
A8 soetades eeldasin, et ma kord saan sõita mugava autoga. D2 ei ole kindlasti enam ammugi viimane sõna kuid mugavust peaks ta siiani suutma pakkuda. Sellise jõnksuga maanteel on see kõike muud kui mugav kahjuks :( Kuna keegi ei oska ka ütelda mis viga siis ei jää enam muud üle kui proovimeetodid, mida ma iseenesest kõige enam vihkan.

Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
See A8 on küll vist üks korralikumaid, kui isegi kasti kallal niipalju tööd tehakse ;) Väga kõva värk igastahes niimoodi tegeleda asjaga ja uurida. Jõudu sulle!!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 08.11.10 16:36 Tsiteeri


Räägin oma kasti loo siis kah, (A8 omanikel neid lugusid ikka jätkub). Nimelt lõpetas minu auto kast 5HP-19 oma tegevuse nii, et viskas õli välja turbiini ja õlipumba vahelt, võidukas lõpp. Käike vahetas julma jõnksuga eriti teise ja kolmanda käigu vahetus. Mis siis ikka kast maha ja remonti Heigo juurde. Vahetusse läks turbiin, õlipump ja mõned kettad ja kõik tihendid. Rauapuru oli ikka hästi tööd teinud käigukastis. Kui kast remonditud siis kast peale õlid sisse nii nagu peab, käigud kõik läbi ja õli veel juurde. Esimene ja teine käik vahetas ilusti ja siis see kolmas käik. See läks ellise pauguga sisse, et jää või invaliidiks. Teiselt kolmandale kadus korra vedu põõrded tõusid ja siis läks käik sisse, vägev. Sõitsin tiptronic versioonil, et vältida jõnksu ja tehes lülituse ise. Kast isegi õppis natuke käiku venitama ja see laks ei olnud nii hull. Peale akujuhtme mahavõtmist olin kõik nii nagu alguses jõhker käigu vahetus. uurisin solenoidploki vahetust uue hind ilus 22000 eek. keegi ei julge ja ei taha seda solenoidplokki remontida. Kast mingit viga ei andnud. LAsin teha ka kasti diagnostikat audihoolduses ja arvati samuti, et solenoidid. Heigo juurde tagasi ja proovisime kasutatud teist solenoidplokki. Arvasin, et nii nüüd on hea. Auto käes ja proovisõit ja mida, käiguvahetus veel hullem kui ennem ja ikka teiselt kolmandale ja natuke libises ka viies. Jälle tagasi ja järgmine solenoidplokk ja oh imet jõnks kadus ära. Kõik käigud vahtusid sujuvalt ei mingit tõmblemist. Vana solenoidplokiga tegi veel nii, et kui kiirendasid ja tegid sellise järsema pidurduse siis fooritaga seistes tundsid kuidas käigud jõnksatustega alla tulid ja siis roheline tuli ja oh imet pöörded tõusid ja auto kohalt ei läinud, pöörded tõusid nii 4000 ja siis selline laks, et lausa invaliidiks selline tunne nagu keegi lööks jalaga selga:). rahulikult sõites aga ei teinud sellist jama. Antud kastidel pidigi põhiprobleemiks olema 2 j 3 käigu solenoidid. Ja selle rikkis solenoidplokiga ei julgenud ma kunagi täiega paaru anda, sest see oli ikka julm käiguvahetus.

http://www.zftranspart.com/index.php?p=page&page_id=pdf_catalogs

http://www.zftranspart.com/index.php?p=catalog&mode=catalog&parent=20&mid=0&search_in=all&search_str=&pg=3

mingeid solenoide on eraldi vist isegi müüa nagu näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
R129
huviline



Registreerunud 19.02.10
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.10 22:35 Tsiteeri


See nagu eeldaks, et külge prooviti samasuguseid kulunud hüdraulikaplokke.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 09.11.10 07:01 Tsiteeri


Proovisimegi vanu, oli selline katseeksitus meetod, kuni joppas. Pean mainima et vana solenoidploki hind lihtsalt tingis seda. Kui oled Heigo juures käinud ja näed seda automaatkastide jubinate virna siis paneb ikka tõiselt mõtlema, kas ikka osta järgmine auto automaatkastiga. Mind pani kka mõtlema see kasti remont veits nii kuskil 30000 EEK kokku, aga sain lõpuks ka töötava kasti õnneks, kuid mõni mees ei saa oma kasti veel sellise summa eest ideaalselt korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.11.10 09:21 Tsiteeri


Tulin just Heigo juurest kuhu sai siis auto viidud nn. katsetama. Sama VB kuid rõhu solenoide tõstetakse ringi. Riiulid olid ikka virnas TC all. Saab näha mis siis muutub, kui üldse. Ilmselt minu järgmine auto ei ole kindlasti nn. luksusklassi auto ja kindlasti mitte automaatkastiga. Aga eks inimene ikka õpib oma vigadest. Ilmselt ei ole ka järgmine auto kasutatud auto :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  26  27  28  29  30  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 27.4% - SQL: 72.6%]