Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24  25  26  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172913)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 23.09.10 06:38 Tsiteeri


Projekt käigukast Vol2 on nüüd või noh juba nädal aega valmis. Kuna ise olin puhkusel siis ei olnud aega infot siia jagada.

Mis siis tehtud sai.
Sai soetatud uus/kasutatud käigukast - 5000.-
Lastud eemaldada all olnud hüdroplokk e valve body.
Soetatud uus/kasutatud käigukasti küljest läks minu suksu külge uus/kasutatud valve body.
Natukene kk õli lisati ka mis töö käigus kaduma läks.
Lisaks juba mõnda aega kolisenud, ilmselt kusagil Hiina kolkaküla keldris valmistatud ning Auto-diagnostika nimelises kohas paigaldatud, vasak rooliots sai vahetatud väheke nimekama tootja (Lömford?) detaili vastu.
Kogu see töö 2170.-

Tegelikult veel ei oska ütelda kas projekt ka vilja kandis kuna linna vahel eelmine probleem tunda kunagi ei andnud. On tarvis nv teha üks pikem maantesõit ja kui siis ka probleem ennast ei ilmuta võin selle teema selleks korraks enda jaoks lukku panna.

Ise südames väga loodan, et asi paranes.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Niimoodi. Projekti alustamiseks vajalik tükk rauda saabus täna minu valdustesse


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kast2.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kast1.jpg

Plaan siis selle kasti küljest võtta valvebody e. hüdroplokk ning siis tunda kuidas asi toimetab. Ja kui ei toimeta siis... vot siis ma ei tea mis saab.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 26.09.10 14:42 Tsiteeri


Nüüd on nn road test tehtud ja kahjuks tulemus negatiivne :(
Seega alguses arvatud hüdroplokk või nn valve body koos solenoididega võib välistada. Sest what are the odds.
Üks asi on veel, nimelt nii eelmise kui ka praeguse valve bodyga ei juhtu seda jõnksu sirgel lõigul kickdowni tehes. Juhtunud on see ALATI möödasõitudel. Ma ei tea kas on võimalik, et asi on kuidagi seotud roolianduri ja/või ABS süsteemiga.
Igal juhul käigukastist ma enam ei oska midagi vahetada.
Mõistus otsas.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Projekt käigukast Vol2 on nüüd või noh juba nädal aega valmis. Kuna ise olin puhkusel siis ei olnud aega infot siia jagada.

Mis siis tehtud sai.
Sai soetatud uus/kasutatud käigukast - 5000.-
Lastud eemaldada all olnud hüdroplokk e valve body.
Soetatud uus/kasutatud käigukasti küljest läks minu suksu külge uus/kasutatud valve body.
Natukene kk õli lisati ka mis töö käigus kaduma läks.
Lisaks juba mõnda aega kolisenud, ilmselt kusagil Hiina kolkaküla keldris valmistatud ning Auto-diagnostika nimelises kohas paigaldatud, vasak rooliots sai vahetatud väheke nimekama tootja (Lömford?) detaili vastu.
Kogu see töö 2170.-

Tegelikult veel ei oska ütelda kas projekt ka vilja kandis kuna linna vahel eelmine probleem tunda kunagi ei andnud. On tarvis nv teha üks pikem maantesõit ja kui siis ka probleem ennast ei ilmuta võin selle teema selleks korraks enda jaoks lukku panna.

Ise südames väga loodan, et asi paranes.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Niimoodi. Projekti alustamiseks vajalik tükk rauda saabus täna minu valdustesse


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kast2.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kast1.jpg

Plaan siis selle kasti küljest võtta valvebody e. hüdroplokk ning siis tunda kuidas asi toimetab. Ja kui ei toimeta siis... vot siis ma ei tea mis saab.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.09.10 05:17 Tsiteeri


Kuna hüdroploki vahetus kasu ei toonud siis püüan viga muud moodi lokaliseerida. ABS kaitsme eemaldamisega jäi kast kenasti tööle. Kahjuks maanteele pole jõudnud. Igal juhul kast ei lase ennast häirida. Mine tea ehk töötabki paremini.

Tsitaat:
Algselt postitas: Martinez
Mul küll 4ne kast aga kui endal abs andur ja aju jebisid siis kast töötas laitmatult ning mingisuguseid kiirusepiiranguid jms ei esinenud.
Küll aga naised saunas rääkisid, et nendel isenditel on kombeks ABS'i tõrgete korral piirata kiirust ja vist üle teise käigu mitte vahetada.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.10.10 12:30 Tsiteeri


Kuna esisillas sai vahetatud üks no-name detail mis sajaga oma nime õigustas. Kuna rool peale seda kergelt viltu jäi siis sai täna külastatud silla reguleerimiskohta ning see pisiviga samuti parandatud. Ma arvan, et autol on nüüd parem ka kuna rooli andur ka paremat infot edastab süsteemile.

Kick-down koha pealt - nv sai proovitud üks vähe aktiivsemate möödasõitudega Rapla ots kus oli eemaldatud ABS kaitse. Seekord ei suutnud ma ühtegi jõnksuga kick-downi teha. Nüüd siin murran pead et kuidas see kast üldse ABS-ga seotud on. ABS diagnostikas vigu ei anna.
Suure ringi arutlus on ka näidanud, et VAG-COM-ga minu isendil TB adaptionit teha ei saa. Järelikult pole ette nähtud.

Muidu tundub sile ja hea auto olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 05.10.10 14:29 Tsiteeri


Suht spekulatiivsel tasandil: ABS andurite abil saab aju teada rataste liikumiskiiruse, äkki on seotud jõnks ja ABS veojõukontrolliga? Ehk süsteem ei jaga ära, et rattad liiguvad kõik ühekiirelt ja mingit erijaotust pole vaja teha?

Lihtsalt väike uitmõte..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 05.10.10 14:40 Tsiteeri


Eraldi oled kontrollinud kas ABS anduritelt tulev info on identne, või mõni andur käitub teistest erinevalt?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.10.10 14:46 Tsiteeri


See on kindel, või vähemalt A-Osa Heigo ütles, et jõnks olevat ikkagi hüdrolöök kui solenoidid käigukastis lülituvad suuremal rõhul kui vajalik. Samas jõnksu kirjelduse andsin ma talle telefoni teel. Samas jõnksi ikkagi 99% tõenäolisusega tuleb kastist kuna ta väga samasuguse jõnksu moodi nagu siis kui mul kast katkise pakiga avariireziimi läks. Seepärast kujutage minu üllatust kui olin 15000.- kasti remonti just pannud ja esimeselt maanteesõiduls sama jõnksu tundsin. Uskuge ma tundsin selle oma tagumikuga ära. Nii, et aluseks võib võtta, et jõnksu teevad siiski solenoidid. Ehk siis solenoidid suudavad mingil hetkel lülitada nii, et lülitus on järsk. Heigo soovitus oli vahetada hüdroplokk. Sai proovitud teist hüdroplokki ja tulemus täpselt sama. Seega minu arust võib välistada hüdroploki. No way kaks hüdroploki täpselt samad solenoidid kalavad.
Nüüd edasi. Kes/mis hüdroploki sees olevaid solenoide kamandab - kasti aju. Nüüd kui võiks välistada hüdroploki solenoidide probleemis siis ehk suudab aju kokku keerata olukorra kus solenoid lülitub suurema surve all? Kui me nüüd ABS-i ka juurde võtame siis kuidas ABS on seotud kasti ajuga? Lisaks veel nagu ma ka eelnevalt olen maininud on ALATI see jõnks olnud möödasõite tehes, ehk siis kui rool on viltu keeratud. Mitte kunagi ei ole ma suutnud seda jõnksu tekitada sirgel.
Ega mul muud nüüd ei olegi kui järgmine kord remondis lasen ABS andurid puhastada ja kontrollida, et piisavalt lähedal on.

Kokkuvõtteks tegelikult minu silmis suht masendav olukord. Sõidumõnust on asi tegelikult hetkel väga kaugel. Ja oleks siis, et keegi ütleks, et vaheta see või see jubin ära. Kahjuks seda ei ole. Ilmselt nn. suuremad parandajad oleks mul juba kk. vahetanud ja mitte keegi ei garanteeri, et see aitaks.

Juba kaalun mõtteid, et peaks vist kas manuaalkasti peale ehitama, mis on väga raske vist kuna antud isendile manuaalkaste suht harva esineb. Müüa? samuti kahju kuna peaaegu hea auto.
Tahab keegi manuaal kastiga auto vastu vahetada :)?

Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Suht spekulatiivsel tasandil: ABS andurite abil saab aju teada rataste liikumiskiiruse, äkki on seotud jõnks ja ABS veojõukontrolliga? Ehk süsteem ei jaga ära, et rattad liiguvad kõik ühekiirelt ja mingit erijaotust pole vaja teha?

Lihtsalt väike uitmõte..



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.10.10 14:47 Tsiteeri


Ei ole. Ilmselt vag-com case?

Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Eraldi oled kontrollinud kas ABS anduritelt tulev info on identne, või mõni andur käitub teistest erinevalt?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 05.10.10 14:58 Tsiteeri


Vag-Comiga sain ma enda masinal neid jälgida. kahjuks mingi veidruse tõttu mul kadus info ära ca 50km/h pealt. Kui sinu masinal samamoodi, siis vähemalt aeglasemal kiirusel saad võrrelda kas on mingeid nähtavaid anomaaliaid.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 05.10.10 15:19 Tsiteeri


Auto 24- s muidu kaks isendit müüa ja isegi vahetada üks (manuaalkast), aga 95 aasta oma. See on ikka meeletu, mis aeg sellele autole kulunud on, tundub, et poissmehega tegu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.10.10 15:26 Tsiteeri


Kusjuures ei ole poissmees :)
Aga ega ma seda autot selle mõttega alguses ei soetanud ka, et aina parandada. Tegelik elu aga on läinud nii, et midagi vajab parandamist - teed ära - arvad, et nüüd sai hea. Enamus asjad ongi nii ja ma ei kurda. Eks ma ise ta võtsin natuke lohakalt. Samas kui ikka ei hakka jõud peale tuleb vist alla vanduda. Ja praegune teem vist juba sedamoodi on ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalviP
huviline



Registreerunud 20.07.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.10 18:07 Tsiteeri


Minu autol siis samalaadne mure. Käisin audihoolduses ja siis diagnostisime kasti koha peal ja sõites. Mul samuti 5-ne kast, aga jama on 4 käiguga ja mul jõuti lõpuks otsusele, et siis mingi solenoid ehk siis klapp on läbi mis pidavat olema selle läbisõiduga kulunud. Ehk siis reageerib valesti vastavalt gaasi vajutusele. Ei avane õigeaegselt. Sümptomid siis sellised, et sõites 90 km/h kiirusega ja hakata möödasõitu tegema poole gaasiga siis paneb jõnksuga 4-nda sisse ja 55km/h poole gaasiga kiirendades sama jama. Kickdowniga on kõik korras, ei õhtegi jõnksu. Hetkel ei tea mida teha kas lasta kast maha võtta ja see korda teha või sebida kuskilt uus kasutatud kast. Mis sul siis olemas on:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.10.10 18:19 Tsiteeri


Mina laseksin olemasolevat kasti putitada, kuna solenoidide vahetamiseks ei pea isegi kasti maha võtma. Ma ostaks oma suksule kasvõi kõik tuttuued solenoidid kui see garanteeriks vea kadumise. Samas täiesti teine hüdroplokk koos seal sees olevate teiste solenoididega käitus täpselt samamoodi. See fakt teeb mind paranoiliseks selliste soovitajate suhtes. Vaheta või terve kast ja ikka sama viga. Kui keegi julgeks anda garantii, et osta uus tutikas valvebody koos solenoididega siis ma ka teeks seda :) Aga vaevalt meie autoparandus veel sellise tasemeni on arenenud. Seega ehk minu nõudmised autole on utoopilised :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalviP
huviline



Registreerunud 20.07.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.10 19:43 Tsiteeri


Minule tehti selgeks, et kas tuleb maha võtta ja siis tallinna saata jne. Aga kui sa väidad, et need saab niisama ära vahetada siis peaks mõtlema äkki tõesti vana kasti taastamisele. Ma ise sellest automaat kasti tööpõhimõttest aru ei saa ja seda ma ka teada ei saand milline klapp läbi on. Aga hakkan elu uurima siis. Tänud:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.10.10 20:02 Tsiteeri


Mina ka ei ole mingi spetsialist. Igal juhul kui me räägime valvebody sees olevatest solenoididest, millesid juhib kk. aju siis jah nende vahetamiseks ei pea kasti maha võtma. Priit mul alles vahetas. Samas jah mine ei ole spetsialist. Näe hädas siin isegi. Samas minu teine häda on see, et niisama jutu peale ma ka enam kasti maha ei katkuks ja kuhugi ei saadaks. Tahaks, et tehakse puust ja punaseks, et miks ja milleks ja mis korda saab ja kui tõenäoliselt. Kui mingi huinamuina jutt siis las parem olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KalviP
huviline



Registreerunud 20.07.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.10 21:04 Tsiteeri


Nu selles suhtes ongi mööda väheke, et nad ise ei suuda tartus seda siiski korda teha. Peavad saatma selle Tallinna. Mina aga omakorda pean selle eest nagunii maksma. Nu see selleks. Aga mis mind häirib on see, kui mul lõpuks läheb kast rem. maksma ligi 20 kilo. Siis hakkab tõesti kahju. Sest see oleks pool mu auto ostu hinnast. Ja uuele ostjale ma seda selgeks ei tee et tahan nüüd nii palju rohkem raha saada. Hetkel ei ole väga hullu kastiga,autoga sõidetakse väga vähe. Uurin äkki saan asja lihtsamalt korda. Aga soovin edu sulle D2 taastamisel. Olen su teemad läbi lugend ja julgen öelda, raudsed närvid peavad sul ikka olema. Igatahes edu ja tänud;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.10.10 11:16 Tsiteeri


Paar funn pilti ka ;)


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/r_ferrari_2-e1286619293382.jpg


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/03/r_ferrary-e1286619366820.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.10.10 18:26 Tsiteeri


Paar kena pilti NV-st


http://varulane.masendav.com/albums/28/001_Foorumile.jpg


http://varulane.masendav.com/albums/28/002_Vol_2_foorumile.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.10.10 05:23 Tsiteeri


Mingil ajal hakkas kummitama selline asi, et praktiliselt lõpuni välja pööratud ratastega kusagilt jõnksust üle sõites käib vasakult poolt eest mingi kolks. Sai vahetatud üks kahtlane detail ees - rooliots, kuid mure on siiani alles. Otse sõites on kõik vaikne. Samuti otse sõites ebatasase tee peal. Oskab keegi mõnda head vihjet anda? Roolilatt? Loomulikult teeb lõpp-otsuse remondimees, lihtsalt kasutan foorumit sihtotstarbeliselt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 13.10.10 08:59 Tsiteeri


Hakkan vist diislimeheks. Mõlgub mõttes A6 diiselmootoriga ja 6k. manuaalkastiga. C5 on vist need kered?
Lihtsalt praktilisem :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 13.10.10 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Hakkan vist diislimeheks. Mõlgub mõttes A6 diiselmootoriga ja 6k. manuaalkastiga. C5 on vist need kered?
Lihtsalt praktilisem :)


2,5 liitrine diisel ????? :o:o
Vaevalt, et väike 1,9 ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 13.10.10 09:10 Tsiteeri


Mis sellel 1.9 nii väike ikka on. Ma ei ole sellest 4.2 ka kunagi ilmselt midagi erilist pigistanud. Pigem huvitaks praktilisus ja pommikindlus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 13.10.10 09:18 Tsiteeri


Ainus jama 1.9-ga on see, et A6-l pole quattrot. Samas 2.5TDI-st tuleb kauge kaarega mööda käia. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 13.10.10 09:46 Tsiteeri


Teging ka müügi/vahetuse kuulutuse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 13.10.10 09:53 Tsiteeri


Odomeetri näit 22000?

Madis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24  25  26  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 24.8% - SQL: 75.2%]