Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  21  22  23  24  25  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172914)
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.10 15:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Kas see on siis koos solenoididega juba?



Loomulikult, täpselt sama asi mis Revalis peaks maksma 25 tuuri.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raigo82
huviline



Registreerunud 18.08.10
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.10 09:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ehk ikka peaks BMW peale tagasi kolima. Selliseid muresid mul eelmainitud margiga ei olnud. Kui kellegil midagi head pakkuda vaataks heameelega peale.
Nagu teada sai mingil hetkel käigukasti remonditud. Peale seda sai kenasti vahetama AGA! maanteel kiiremaid möödasõite tehes virutab ikka korraliku laksuga käigu alla. Helistasin ja uurisin ka asjatundjalt ja selgitus oli, et ilmselt solenoidid. Tore on see, et enne seda probleemi ei esinenud. Nokk lahti saba kinni jne. Linnas ei ole häda midagi aga kui tahad maanteel suure mootori eelist kasutada siis ei julge - mõtlen, et nüüd lendab ribadeks. Diagnostika mingeid vigasid ei näita ning ainukesed targad soovitused on solenoidide või terve valve body vahetus. Kuna remondile on läinud juba rohkem kui auto soetamise hind siis vist aitab :)



Ma jälgisin seda teemat otsast lõpuni. ja peale seda kirjutatud teksti sinu poolt ei suutnud ma enam suud kinni hoida, tegin endale kasutaja ja siin ma nüüd kirjutan.
ära jumala eest seda maha enam müü. sa teeksid tulevase omaniku liialt õnnelikuks (mitte et ma kade oleksin teiste inimeste suhtes) ja mine tea kas uus omanik tema eest sellist hoolt kannab nagu sina . kui sul käigukast saab vahetatud on sul juba tiir täis kõik ja auto praktiliselt uus. maha selle müüd ja samasuguse omaniku kätte nagu oli seda eelmine satub pole ka kuigi ilus tegu, see higi ja vaev mis sul sinna pandud ei ole väärt seda et kuskil aasta pärast samas olukorras seda autot näha kui sa ta ostsid
igaljuhul külma närvi sulle. vaheta kast ära kui võimalik ja hoian omalt pooltki pöialt et see masin sul maha rahuneb ja laseb sul tema sõidumugavusi nautida peale kõige hea eest mis sa tema heaks teinud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.08.10 09:28 Tsiteeri


Korra tegi tuju ikka väga mustaks fakt, et ligi 15000.- panin eelmisse kk. remonti ja ikka ei saanud hea. Aga kui nüüd rahulikult järgi mõelda siis jah - kettad on midagi muud kui hüdraulika. Fakt jääb faktiks minu paha tuju sed korda ei tee. Olen juba doonorkasti või kui veab siis valve body otsingul. Väike õrn variant oleks ka lasta lihtsalt olemasoleva valve body küljes näiteks kolm kõige tõenäolisemat solenoidi vahetada. Ilmselt need kes rõhkude reguleerimisega tegelevad.
Aga ootan veel, ehk tuleb mõni hea doonorkasti pakkumine. Sõita ju saab. Lihtsalt suurel teel 5. kickdown tuleks tegemata jätta. Üldse on nii, et ma pole kindel kas minu isendil kickdown lüliti pedaali all üldse on? Ehk arvutab seda pedaali anduri järgi. Aga see pole hetkel vist kõige olulisem teema.
Kokkuvõttes, hetkel mustemad mõtted peast läinud ja otsin mõistliku võimalust järjekordsest probleemist üle saamiseks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raigo82
huviline



Registreerunud 18.08.10
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.10 09:48 Tsiteeri


Kõik mis ei tapa teeb tugevaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.10 10:33 Tsiteeri


Kurb lugeda sellist teemat.
Lohuta end sellega, et vähemalt pole 2,5 TDi:P

Edu ja tugevat meelt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 18.08.10 13:02 Tsiteeri


Kurb ta on aga osade autode puhul, kui soovid et kõik absoluutselt töötaks siis jäädki remontima alustades väiksematest asjadest lõpetades suurtega. Muidugi võid läheneda ehteestlaslikult, kui küljest ära ei kuku siis pole vigagi, mis siis,et ei tööta ja logiseb või koliseb.
Muidu masin on väga kena aga eks pead teda armastama nagu oma naist, siis auto nii väga ei pirtsuta :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.08.10 13:10 Tsiteeri


õnnetu lugu jah. Mulle aina rohkem tundub, et pean linnas igapäevaseks liikumiseks mingi vurri ostma. Millesse siis suhtuda, et las koliseb ja logiseb.
Aga mingil põhjusel just soovin et antud isendi küljes kõik töötab. Kusjuures praegu räägime me põhifunktsionaalsuse rikkest. See peaks ka suvalise vurri küljes töötama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.08.10 20:33 Tsiteeri


Üks õhtul lihtsalt hoidsin akujuhet maas nii 10 minutit maas. Foorumist lugesin. Olen kuulnud et windowsi inimesed ka restardivad oma arvuteid. Ilmselt on ka Audide sees Billi hirmus OS pandud. Igal juhul oli täna sattusin linnast välja Pärnu mnt. ja proovisin siis nii ise alla vahetades kui ka kickdowniga mitmeid mitmeid kordasid, vist mingi 5 korda.
Lasin rahulikult 5-ga. Siis erinevalt - pedaal järsemalt poole peale või siis paaegu põhja. Tagumiku tunde ning tahomeetri järi vahetas 5. -> 4. Kui veel täiesti põhja vahutada siis minuarust 5. -> 4. -> 3. vähemalt tahomeetri järgi pidi vist olema. 110 km/h 6000 rpm. Tegin neid katseid mitmeid kordi ja ei ühtegi jõnksuga vahetust. Hmm...
Samas ma ei ole seda tüüpi inimene et usuks et üks aku juhtme katkumine autot parandab. Kui nüüd pessimist olla siis ehk vajab auto mingit 50 km lihtsalt otse sõitmist ja siis kickdown? Samas õli on uus ega ta siis 50 km peale rohkem ei soojene... nii et selline huupi pakkumine. Teine teooria mis ma mõtlesin, et kuna jõnks on tekkinud mõõdasõidul siis ehk on ikka kuidagi ABS-ga seotud. Rattad erinevat pikkust läbivad möödasõidu ajal. Lihtsalt selline huupi pakutud ;) ABS kaitset vist sellel isendil välja katkuda ei tohi kusagilt lugesin, et siis kast kohe avariireziimis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.10 23:01 Tsiteeri


Mul absi andur vahepeal kalas, kast avariisse ei läinud. Kõik toimis nagu alati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.08.10 23:03 Tsiteeri


Proovimine vist ei maksa midagi. Kui selle ABS anduri kaitsme ülesse leian siis proovin ka selle variandi ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.08.10 19:44 Tsiteeri


Hakka või uskuma, et aku juhtme maas hoidmine on midagi muutnud. Käisin Raplas täna ja tegin meelega päris mitmeid jõulisi möödasõite kkickdowniga ning kast pidas ennast ikka väga viisakalt üless :)
Elame näeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 20.08.10 20:35 Tsiteeri


Loodan väga et,kasti endaga on sinu autol kõik OK!:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 21.08.10 09:51 Tsiteeri


Juhtme maha võtmine teeb mõnikord imesid küll. Vahepeal enda masin (100 c4 automaat) puterdas pidevalt käiguvahetamise ajal, aga kui aku laadimiseks maha võtsin ja päev hiljem peale viskasin, siis kadus see jama ära.

Samas hiljem on tulnud probleem jälle vahelduva ''eduga'' tagasi. Kahe otsaga asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.08.10 11:48 Tsiteeri


Selles mõttes keeruline olukord, et nüüd ei teagi kas hakata vahetama hüdroplokki või kk. aju :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.08.10 13:44 Tsiteeri


Soovitaks teha selline protseduur kaabli abil :

[Select]
[01 - Engine]
[Basic Settings - 04]
Set Group to "063"
[Go!]
Press accelerator pedal all the way to the floor and count out loud 3 seconds.
[Done, Go Back]
Release the accelerator pedal.

NB: MOOTOR SEISAB, SÜÜDE SEES.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.08.10 15:03 Tsiteeri


Kusjuures ma olen seda üritanud. Mul ei ole grupis 63 midagi :(

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Soovitaks teha selline protseduur kaabli abil :

[Select]
[01 - Engine]
[Basic Settings - 04]
Set Group to "063"
[Go!]
Press accelerator pedal all the way to the floor and count out loud 3 seconds.
[Done, Go Back]
Release the accelerator pedal.

NB: MOOTOR SEISAB, SÜÜDE SEES.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.08.10 15:07 Tsiteeri


OK, proovi siis seda:

[Select]
[02 - Auto Trans]
[Basic Settings - 04]
Set Group to "000"
[Go!]
Press accelerator pedal all the way to the floor and count out loud 3 seconds.
[Done, Go Back]
Release the accelerator pedal.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 21.08.10 15:12 Tsiteeri


Okei, seda ma pole proovinud. aga ma hetkel ei igaks juhuks ei näpi midagi. Hetkel on ennast kenasti üleval hoidnud. Et kui mingi kahtlus on siis teen selle nalja ära. Igal juhul tnx hea hindi eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.08.10 15:20 Tsiteeri


Ei tea mis imelik auto mul. Autom. kasti all Basic settings all on kõik grupid tühjad. Samas measure block midagi annab.
Engine -> basic settings all leidsin 004 alt trottle body-ga seotud. Samas pole kindel kas on õige asi. 063 098 all ei ole midagi tarka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.08.10 16:04 Tsiteeri


Selline infobit:
A TBA can be performed as long as there is no Idle Stabilization Valve (ISV). If there is an ISV, then there is no motorized control of the throttle at all

Ja minu arust on minu masinal see ISV.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Ei tea mis imelik auto mul. Autom. kasti all Basic settings all on kõik grupid tühjad. Samas measure block midagi annab.
Engine -> basic settings all leidsin 004 alt trottle body-ga seotud. Samas pole kindel kas on õige asi. 063 098 all ei ole midagi tarka.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 29.08.10 18:58 Tsiteeri


Sattusin Sõle tänaval tankima.

Peale tankimist avastasin auto alt sellise tegelase.
Ei tea mis nüüd saab :)


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/08/kandoom.jpeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 30.08.10 18:07 Tsiteeri


Nüüd hakkan linnas silma sedasi :)


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/AC_number-e1283187940568.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 06.09.10 06:27 Tsiteeri


Kuna kast endiselt pooled korrad 5. käiguga kickdown tehes vahetab alla pauguga siis plaan järgmine nädal taas kk. remont ette võtta.
Väike teema ka enne seda siin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.09.10 21:13 Tsiteeri
Projekt käigukast Vol.2



Niimoodi. Projekti alustamiseks vajalik tükk rauda saabus täna minu valdustesse


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kast2.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/kast1.jpg

Plaan siis selle kasti küljest võtta valvebody e. hüdroplokk ning siis tunda kuidas asi toimetab. Ja kui ei toimeta siis... vot siis ma ei tea mis saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.09.10 09:58 Tsiteeri


Vahepeal andis otsad juhipoolne xenoni ballast. Oli juba paigaldatud aftermarket ballast.
Positiivne oli see, et leidsin 285.- tk hinnaga uue. Garantii kenasti 1.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  21  22  23  24  25  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 22.6% - SQL: 77.4%]