Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  21  22  23  24  25  ..  29
Autor:
Pealkiri: A4/S4 B5 (Typ 8D, 1994-2001) (Vastuseid: 700 | Vaatamisi: 190026)
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 22.02.13 21:07 Tsiteeri


Tegelt on kahjuks nii, et S60 on pigem just A4 suurus ja S80 tõepoolest A6 suurus. S40 jääb pigem kuskile A3 kanti äkki. A8 vastandit Volvo väga nagu ei pakugi... samuti Saab. Aga 9-5 osas olen nõus, see on pigem A6 ja 9-3 siis A4 kõrvale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.03.13 16:49 Tsiteeri


Küsin kaaskodanikelt abi antud isendi ja müüja kohta.
Kas keegi Viljandist on nt. isendit ka reaalselt vaatamas ja proovimas käinud ning mis on muljed?
Niipalju, kui antud kodanik on kuulutusi lisanud, siis ka enamus pakutavaid masinaid ka nagu maha müüdud jne, tundub olevat tegu ehk "ausa" kauplejaga?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 04.03.13 21:08 Tsiteeri


Mitte, et see midagi erilist tähendaks, aga numbrimärgi järgi võiks pakkuda, et see on nii umbes kuu tagasi hakanud Saksast tulema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fireplay
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Jõgeva,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI Q

postitati 04.03.13 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Küsin kaaskodanikelt abi antud isendi ja müüja kohta.
Kas keegi Viljandist on nt. isendit ka reaalselt vaatamas ja proovimas käinud ning mis on muljed?
Niipalju, kui antud kodanik on kuulutusi lisanud, siis ka enamus pakutavaid masinaid ka nagu maha müüdud jne, tundub olevat tegu ehk "ausa" kauplejaga?


Ostsin oma A4-ja ka tema käest.Tundus mõistlik tüüp.Midagi eriti ei varjanud.Pisi vead olid,mis pärast välja tulid.Ala armatuuris paar pirni läbi jms.Hinnas tingida ei kannatanud igatahes.50€ sain vist alla 2300€ pealt.
Autod korralikult puhtad,sumbuti lakub seest ka puhtaks.


Ostan mobiiltelefone ja erinevat rikkis elektroonikat k.a rikkis/vanad mobiilid!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 04.03.13 23:06 Tsiteeri


Konkreetset isikut küll ei tea, kuid kui piltide järgi seisukorda vaadata ja et asi on selline, nagu piltidel, siis tasuks asja vaatama minna. Paistab sile b5 küll olema teiste seas ausalt öeldes. Sellistel juhtudel on OMA SILM ON KUNINGAS :)


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 05.03.13 00:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Küsin kaaskodanikelt abi antud isendi ja müüja kohta.
Kas keegi Viljandist on nt. isendit ka reaalselt vaatamas ja proovimas käinud ning mis on muljed?
Niipalju, kui antud kodanik on kuulutusi lisanud, siis ka enamus pakutavaid masinaid ka nagu maha müüdud jne, tundub olevat tegu ehk "ausa" kauplejaga?


See mees toob juba aastaid Saksast autosid. Kui oleks ebapädev kodanik, siis ilmselt oleks juba sellest ärist kustutatud või vähemalt foorumirahvas kiruks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
slaava
huviline



Registreerunud 26.01.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.13 13:08 Tsiteeri


Tere,

Plaan vaatama minna ühte B5te. Kas keegi oskab antud isendi kohta midagi öelda või on seda äkki vaatamas käinud.

Auto 24 link

Tänud ette


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Theraflu
huviline



Registreerunud 12.03.13
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.13 21:03 Tsiteeri


Tervist!

Otsin endale autot (esimest) ning väga on silma ja meeldima hakanud A4, kuid ei pole suurem asjatundja. Hetkel on silma jäänud sellised isendid:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1078729&rhash=a105 - AUDI A4 2.8 V6 128KW
http://www.auto24.ee/used/1008806 - Audi A4 quattro 2.8 V6 128kW

Mida oskavad asjatundjad nende autode kohta rääkida? Kuidas on 96nda aasta A4'ja kütusekuluga, on 11 keskmine täiesti reaalne või kui roolis on rahulikum inimene, siis saab ka ilusti vähemaga hakkama? Mis on olnud nende autode põhilised probleemid (kui neid on), millel peaks silma peal hoidma tulevikus ja mida peaks uurima ostes?
Veo osas erilist eelistust pole, kuigi nelik oleks muidugi meeldivam (kuid nõuab ka rohkem/pidevamat hooldust?).

Tänud neile, kes leiavad mahti arvamust avaldada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.03.13 21:28 Tsiteeri


Ei ole esimeseks autoks kindlasti kõige lihtsam ja ökonoomsem valik. Soovitan enne mõnda 4-silindrist pidada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 12.03.13 23:22 Tsiteeri


A4 iseenesest on esimeseks hea, kuid see 2.8 mootor janune ikka. Selles suhtes olen Black- iga ühel meelel. Samas elu näidanud et 1.6 74kw mõttetu ja janune "konn", 1.8 92kw ka eriti öko pole1.8T on huvitav, kuid b5 kerel kogemusi pole. Kui küttekulu ja mootori korrapärase hoolduse summa rolli ei mängi, siis mõni korralik v6 mootoriga q peaks ikka mõneks ajaks naeru suul hoidma. Minu silmis ( omanud 1 b3 kerel, 4 c4 kerel, 2 b5 kerel ja ühte d2 kerel audit), siis a4 neist kõige väiksem ja ebapraktilisem, aga esimeseks autoks on normaalne, kui kuludest on ükskõik, siis pole v6 bensukal ka viga, kuigi r4 mootoritest enam soovitan 1.9 tdi-d. B5 kerel pillid tänaseks sinnani jõudnud, kus minu ajal olid b3-d, ja ega esimese auto valik kerge ei ole. Uuri klubis erinevaid b5 audide teemasid, saad teada, mis kulud ja võlud masinal on.

Edit: b5- c5 korralik esisilla komplekti hind algab kuskil 300€-st. See muidugi ei tähenda, et peaks terve esisilla osad vahetama, saab ka õõts haaval, aga mõttekam minu silmis terve sild korraga teha, on asi jupiks ajaks vaikne ja korras.


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HEMI
huviline



Registreerunud 19.09.12
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.13 21:00 Tsiteeri


Tere, tuhnisin siin veidike, age ei suutnud leida mingit infot antud isendi kohta. On see kellegi kaasfoorumlase auto või teab keegi selle auto kohta midagi? Plaanis vaatama/ostma minna, aga tahaks väheke infot enne, et mis mind ees ootab üldse;) http://www.auto24.ee/used/1175465


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 21.03.13 11:48 Tsiteeri


Enne, kui asun Tartu otsa ette vötma, siis küsin, et kas keegi Tartu klubilistest tolle b5 ABC quattro kohta oskab mingit infot jagada?
Ühest ahvatlevast b5-st jäin ilma, nüüd tekkis huvi selle vastu, olgugi, et vaatan ka vöimsamaid varjante.
Üritan ka omanikuga suhelda, kuid ka teiste teadmisest ei ütle ära.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.03.13 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Enne, kui asun Tartu otsa ette vötma, siis küsin, et kas keegi Tartu klubilistest tolle b5 ABC quattro kohta oskab mingit infot jagada?
Ühest ahvatlevast b5-st jäin ilma, nüüd tekkis huvi selle vastu, olgugi, et vaatan ka vöimsamaid varjante.
Üritan ka omanikuga suhelda, kuid ka teiste teadmisest ei ütle ära.

Pane tel nr siia foorumisse otsingusse ja leiad vast isegi teema või vähemalt arturASE on see kasutaja.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 21.03.13 12:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Pane tel nr siia foorumisse otsingusse ja leiad vast isegi teema või vähemalt arturASE on see kasutaja.

Aitähh.
Tundus isend nr. järgi eneselegi algul tuttav, kuid siiski.
Uurin!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sander.velve
huviline



Registreerunud 27.03.13
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.13 10:49 Tsiteeri
totaalne võhik



Mida võiks sellest masinast esmapilgul arvata? Ehk head ja vead, kui keegi viitsib vastata, siis olen väga tänulik. :)
http://www.auto24.ee/used/1289191


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.03.13 12:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sander.velve
Mida võiks sellest masinast esmapilgul arvata? Ehk head ja vead, kui keegi viitsib vastata, siis olen väga tänulik. :)
http://www.auto24.ee/used/1289191

Jah, tõesti ahvatlevad heledad nahksohvad, kuid kui su regamiskuupäev oleks paar aastat varasem, jääks sulle esmapilgul neist rohkem silma 1.8T, esivedu, automaatkast... Mis iseenesest ei ole ka üldse halb - tänavad on selliseid täis. Aga mis neist arvata... Sama palju, kui teed ületavast hulkuvast kassist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xpr
huviline



Registreerunud 10.10.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: e46 330d

postitati 27.03.13 13:01 Tsiteeri


Arvan, et kui sa loed selle teema läbi.. oled kindlasti targem ja tead juba ise, mis head ja vead seal võivad olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karullas
huviline



Registreerunud 03.04.13
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.13 17:33 Tsiteeri


Tere, olen varsti lube kätte saamas ja esimeseks masinaks sooviks ikkagist audit, täpsemalt: A4 1.9TDI 81kw 1999a., A4 1.9 66kw 1996a., A6 1.9TDI 66kw 1995a. või 100 2.4 60kw 1992a.
Olen lugenud üpris palju erinevate audide suhtes, kõik kiruvad, et ära A4-ja osta kuna esisilda jäädki sa remontima, siiani olen vastanud sellisele argumendile nii, et kõik oleneb sellest kuidas sa sõidad ja kus sõidad.
A6-te ja 100-t on siiani kiidetud, et nad on suured ja mugavad ( tundub loogiline ) ja kütet väga ei võta.
Rõhutaks, et ökonoomsus mängib rolli ja esimese masinaga sõidaks päevas maksimaalselt 5km ( nädalavahetustel ma usun, et rohkem ;) ). Eelistan diiselmootorit bensukale kuna diisliga on rohkem kogemusi ja leian, et diislit on kergem/lihtsam käsitleda. Mõtlesin ka korra BMW 320 100kw 2001a, aga võttes lahti varuosade lehekülje matsin selle mõtte kiirelt.
Mida peaksin tähelepanema autot ostes ?
Mida soovitaksite teie isiklikult esimeseks masinaks ?
Tegin kasutaja selleks, et saada teiepoolset abi ja loodan, et saan ka.
Aitäh tähelepanu eest !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 03.04.13 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Karullas
Tere, olen varsti lube kätte saamas ja esimeseks masinaks sooviks ikkagist audit, täpsemalt: A4 1.9TDI 81kw 1999a., A4 1.9 66kw 1996a., A6 1.9TDI 66kw 1995a. või 100 2.4 60kw 1992a.
Olen lugenud üpris palju erinevate audide suhtes, kõik kiruvad, et ära A4-ja osta kuna esisilda jäädki sa remontima, siiani olen vastanud sellisele argumendile nii, et kõik oleneb sellest kuidas sa sõidad ja kus sõidad.
A6-te ja 100-t on siiani kiidetud, et nad on suured ja mugavad ( tundub loogiline ) ja kütet väga ei võta.
Rõhutaks, et ökonoomsus mängib rolli ja esimese masinaga sõidaks päevas maksimaalselt 5km ( nädalavahetustel ma usun, et rohkem ;) ). Eelistan diiselmootorit bensukale kuna diisliga on rohkem kogemusi ja leian, et diislit on kergem/lihtsam käsitleda. Mõtlesin ka korra BMW 320 100kw 2001a, aga võttes lahti varuosade lehekülje matsin selle mõtte kiirelt.
Mida peaksin tähelepanema autot ostes ?
Mida soovitaksite teie isiklikult esimeseks masinaks ?
Tegin kasutaja selleks, et saada teiepoolset abi ja loodan, et saan ka.
Aitäh tähelepanu eest !


A4'ja esisilla kartmine on pigem üle linna müüt. Tähtis on kasutada kvaliteetseid varuosi, siis ei pea neid tihti vahetama ja kestavad kaua.

Imelikud autod mille vahel valida, facelift 1999 A4 ja 1992 100 on ikka väga erineva ajastu autod nii välimuselt kui ka sisemuselt. Pigem siis valikusse võtta 100 asemel C4 A6.

Kui päevas umbes 5km sõidad siis ei ole küll diislil mitte mingit mõtet, lühikese otsaga ei lähe mootor soojakski ning kütusekulu suur. Kirjutasid küll, et sooviksid diislit, kuid kui nii vähe sõita siis soovitaksin pigem näiteks facelift A4 1.8/1.8T.

Kui aga kuidagi bensiinimootori mõte kohe üldse ei meeldi siis võta kas C4 A6 2.5TDI R5 või A4 1.9TDI (66kw või 81kw).

Ka minu esimene auto oli kunagi 1996.a A4 1.8 automaat, kütust võttis muidugi tänu vanale automaatkastile palju. Diislit ei kaalunud kordagi, sest igapäevased otsad olid väga lühikesed. Teiseks on 1.8 mootor suhteliselt murevaba vana diiselmootori kõrval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karullas
huviline



Registreerunud 03.04.13
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.13 18:06 Tsiteeri


Okei, võtan arvesse teie arvamust.
Kahjuks on jah, asjad nii läinud, et bensukaga erilist kogemust pole. Kuid kui võimalus tuleb, siis kätt ette ei pane.
Tõepoolest 99a. A4 ja 92a. 100 on kahte lehte masinad. Siiani pole erilist rõhku ei välimusele ega lisadele pannud, pigem leian, et mida vähem seda parem, sest siis on vähem asju mis võiksid katki minna jne, ja kahjuks pole mul ( kui õpilasel ) rahakott kes teab kui paks. Mõistan täiesti seda, et auto omamine on siiski suur vastutus ja pean olema valmis välja käima summasid, millele algselt ei mõtle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 03.04.13 18:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
A4'ja esisilla kartmine on pigem üle linna müüt. Tähtis on kasutada kvaliteetseid varuosi, siis ei pea neid tihti vahetama ja kestavad kaua.

Jah, nagu AronL ütles, see on müüt. Sama moodi laguneb ka C4 veermik, kui kasutada madala kvaliteediga varuosi. Selles mõttes pole neil vahet. Küll aga on B5-l lihtsalt juppe rohkem. Seega, et närve säästa, alusta ikka põhilisest - otsi korralik hoitud auto, kindlasti kontrolli selle seisukorda pädevas töökojas ning kui vaja remontida, kasuta kvaliteetvaruosa. Siis on muretu sõit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 03.04.13 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
A4'ja esisilla kartmine on pigem üle linna müüt. Tähtis on kasutada kvaliteetseid varuosi, siis ei pea neid tihti vahetama ja kestavad kaua.

Jah, nagu AronL ütles, see on müüt. Sama moodi laguneb ka C4 veermik, kui kasutada madala kvaliteediga varuosi. Selles mõttes pole neil vahet. Küll aga on B5-l lihtsalt juppe rohkem. Seega, et närve säästa, alusta ikka põhilisest - otsi korralik hoitud auto, kindlasti kontrolli selle seisukorda pädevas töökojas ning kui vaja remontida, kasuta kvaliteetvaruosa. Siis on muretu sõit.

Noh väga nagu polegi rohkem! C4-l ju veel amorditugilaagrid jms, tõsi, õõtsasid vähem, ma julgeks öelda, et b5-l pigem lihtsam sild ja lihtsam ka remontida, juhitavuse erinevusest ärme räägime üldse. Kellele ema, kellele tütar, mul olnud, nagu Kristoffilgi, b5 ja c4, mõlemad olid omamoodi head;)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karullas
huviline



Registreerunud 03.04.13
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.13 18:21 Tsiteeri


Aitäh vastamast !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 03.04.13 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Noh väga nagu polegi rohkem! C4-l ju veel amorditugilaagrid jms, tõsi, õõtsasid vähem, ma julgeks öelda, et b5-l pigem lihtsam sild ja lihtsam ka remontida, juhitavuse erinevusest ärme räägime üldse. Kellele ema, kellele tütar, mul olnud, nagu Kristoffilgi, b5 ja c4, mõlemad olid omamoodi head;)

Ülesehituselt on nad jah küllaltki erinevad ja seetõttu ongi B5-l juhitavus selgelt parem. Minu jaoks oli C4 veermik siiski lihtsam, kuid B5 juhitavus kaalub kõik selle üle. Ja nagu öeldud, ei lagune ta ka. Mina C4 ei taha enam, kuigi iseenesest oli väga mõnus auto. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 03.04.13 19:21 Tsiteeri


Vb mõni B4, pole kaalund? B5 siis nagu õeldud 1.8 või 1.8 turbuga.
Samas kui vähe sõidad, siis vaja kohe suurt C4.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  21  22  23  24  25  ..  29
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.3% - SQL: 77.7%]