Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  20  21  22  23  24  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172911)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.08.10 20:18 Tsiteeri


;) eks ta ole kuidas kellelgi. Aga kui võimalus tuleb siis hea meelega proovin ikka ise ka ära. Oma tagumik on ikka kuningas :). Samas pole ma ka A6 ega ka mitte A4-ga sõitnud. Nii et mis ma siin ikka mõkitan :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 15.08.10 19:58 Tsiteeri


Ehk ikka peaks BMW peale tagasi kolima. Selliseid muresid mul eelmainitud margiga ei olnud. Kui kellegil midagi head pakkuda vaataks heameelega peale.
Nagu teada sai mingil hetkel käigukasti remonditud. Peale seda sai kenasti vahetama AGA! maanteel kiiremaid möödasõite tehes virutab ikka korraliku laksuga käigu alla. Helistasin ja uurisin ka asjatundjalt ja selgitus oli, et ilmselt solenoidid. Tore on see, et enne seda probleemi ei esinenud. Nokk lahti saba kinni jne. Linnas ei ole häda midagi aga kui tahad maanteel suure mootori eelist kasutada siis ei julge - mõtlen, et nüüd lendab ribadeks. Diagnostika mingeid vigasid ei näita ning ainukesed targad soovitused on solenoidide või terve valve body vahetus. Kuna remondile on läinud juba rohkem kui auto soetamise hind siis vist aitab :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.08.10 21:29 Tsiteeri


Ega see E38 ka mingi ime auto pole, saad samasuguse ZF-i kasti :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 15.08.10 21:32 Tsiteeri


:) Ega ma siis kohe E38. Midagi taskukohast ja manuaal. Lihtsalt hakkab selle isendiga jõud ja mis põhiline lootus otsa saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 15.08.10 21:56 Tsiteeri


Seda teemat vaikselt kiikasin ja mötlesin, kuna sa seda ütled. ;)
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
:) Ega ma siis kohe E38. Midagi taskukohast ja manuaal. Lihtsalt hakkab selle isendiga jõud ja mis põhiline lootus otsa saama.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 15.08.10 21:58 Tsiteeri


Kuidagi väga halva auraga auto jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.08.10 07:02 Tsiteeri


Huvitav kui mul tekiks tahtmine paigaldada asemele teine valve body, sest ükshaaval ma küll ei viitsi lasta neid solenoide vaheteada, siis millised on võimalused, et ma vale detaili soetan? Kas ma üldse käigukasti tüüpi ilma autot ülesse tõstmata näen?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.10 07:09 Tsiteeri


peaks olema 5HP24


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.08.10 07:16 Tsiteeri


Okei, katsun lähtuda sellest. Ise-enesest võiks juu proobi pärast soetada valve body mõne kasti pealt kus kettad laiali ning omanik ei plaani taastada. Korralikult puhastada ja külge. Peaks midagi muutma.
Teine variant on enne lahti katkumist ikka lasta mingil megaproffil kes ainult arvutist numbreid ei vahi, midagi arvata. Mis mind siis häirib? Kohalt minnes võin pedaali julge südamega põhja suruda kaob kohalt nagu tuul. Linnas sõites 3-4 võin sama teha, minuarust vahetab ka kenasti kickdown ajal alla ja mingeid probleeme ei ole. Samas suure tee peal sõites 90-100ga tehes natuke järsemat möödasõitu 10-st 5-l korral vahetab ikka korraliku jõnksuga alla. Kurtsin seda ka kk. viimane kord parandanud, vist oli Heigo? A-Osa, tema ütles, et seal mingeid omavahel hambuvaid liikuvaid osasid ei ole ja kogu lülituse teevad solenoidid juhtides siis õli. Hea seegi. Et ehk omal ajal on lohakalt hooldatud ning nüüd solenoidid pole enam kõige paremas korras ja mõni avaneb siis suurema rõhuga ja sealt see jõnks ka. See on siis info mis mul on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.08.10 07:22 Tsiteeri


Samas tuli üks idee veel. Tuhnates samalaadseid teemasid leian, et ABS andurid suudavad mingit imekala pidi mõjutada kk. tööd. Mul arvuti ei näita ABS anrurite viga kuid on juhtunud paar kolm korda suve jooksul, et lihtsalt suvalises kohas pirurdades ABS rakendub. Mitte järsult vaid lihtsalt. On siin nõuandeid, kuidas seda osa välistada? Või kas sellel lengendil üldse tõepõhi all?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 16.08.10 08:45 Tsiteeri


See ABS jama oli ka mul ja minu autol oli esimene ABS andur oma pesast veidi välja tulnud, panin puuklotsi andurile peale ja haamriga väike koputus sissepoole ja enam pole ühtegi ABS jama olnud, muidu iga 3-nda pidurdamisega "jebis".

http://www.audipages.com/Tech_Articles/susp_whls_brake_steer/absrepair6.JPG

Kogu teema siin: http://www.audipages.com/Tech_Articles/susp_whls_brake_steer/abstroubleshooting.html


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.08.10 08:48 Tsiteeri


Huvitav kas automaatkast saab kiiruse siis ABS andurilt? Vaevalt, et ainult. Ilmselt mingi kombinatsioon. Aga ma siis õhtul proovin ABS kaitsme välja võtta ja testida kusagil suurema tee peal kuidas downkick toimib. Juhul kui ABS kaitsme leian.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ando
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: L-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: 3 x Touareq; Chevy M1008 6,2d.

postitati 16.08.10 11:46 Tsiteeri


Minu käigukastide lammutajaks oli ABS-i relee. Kui ma õieti mäletan siis nr. 76 mis ei pruugi sinu auto puhul sama olla. Poole aasta jooksul vahetasin 3 käigukasti (ei hakanud vanu remontima, kuna kasutatud käigukasti soetamine oluliselt odavam) enne kui hakkasin kahtlustama autopoolset konflikti k-kastiga. Peale seda kui sai relee ära vahetatud (maksis 70.-eek) on kõik korras. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.08.10 11:48 Tsiteeri


Milles see lammutamine sul seisnes?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ando
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: L-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: 3 x Touareq; Chevy M1008 6,2d.

postitati 16.08.10 12:00 Tsiteeri


Esimene kast hakkas lihtsalt hullult kõrisema ja lõpetas töölepingu. Teine sõitis lõpuks ainult tagurpidi. Kolmas aga ei vahetanud käike üle teise käigu, kusjuures selle asemel, et kolmanda peale minna läks kast hoopis avarireziimile. Ja minu autol ABS-i kaitset eemaldades läheb käigukast avariireziimile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.08.10 12:02 Tsiteeri


No selge, ma siis seda ABS kaitset ei näpi üldse. See lootus ka kadus :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 16.08.10 14:43 Tsiteeri


Mul küll 4ne kast aga kui endal abs andur ja aju jebisid siis kast töötas laitmatult ning mingisuguseid kiirusepiiranguid jms ei esinenud.
Küll aga naised saunas rääkisid, et nendel isenditel on kombeks ABS'i tõrgete korral piirata kiirust ja vist üle teise käigu mitte vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.08.10 16:06 Tsiteeri


Mul nagu mingeid tõrkeid ei ole. Vahetab kenasti. Kiirendab ja ei libise. Problem just kui maanteel möödasõitu teen siis pooltel kordadel vahetab, juhul kui ma väheke agresiivsemalt pressin, tugeva jõnksuga ja vist ka väikese viivitusega alla.

Tulin just arvutiga autost. Kastil mälus vigasid ei ole. Samas kui ma teen kasti output testi siis kas keegi oskab kinnitada kas kõik solenoidid peaks kuulda olema? Minul N216, 217 ei tee mingit häält. Kuulan kõrv kikkus maas.
N233 ja N218 annavad Open or short to ground. Peale output testi vigasid ajus ei ole. Siit küsimus mida see output test üldse teeb? liigutab solenoide? peaks siis kõiki kuulda olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.08.10 16:37 Tsiteeri


The pressure regulating valves -N215-, -N216-, -N217-, -N218- and -N233- are activated during final control diagnosis. It is not possible to check operation of each component directly, however, any electrical faults that may occur during the activation process will be stored in the fault memory.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Mul nagu mingeid tõrkeid ei ole. Vahetab kenasti. Kiirendab ja ei libise. Problem just kui maanteel möödasõitu teen siis pooltel kordadel vahetab, juhul kui ma väheke agresiivsemalt pressin, tugeva jõnksuga ja vist ka väikese viivitusega alla.

Tulin just arvutiga autost. Kastil mälus vigasid ei ole. Samas kui ma teen kasti output testi siis kas keegi oskab kinnitada kas kõik solenoidid peaks kuulda olema? Minul N216, 217 ei tee mingit häält. Kuulan kõrv kikkus maas.
N233 ja N218 annavad Open or short to ground. Peale output testi vigasid ajus ei ole. Siit küsimus mida see output test üldse teeb? liigutab solenoide? peaks siis kõiki kuulda olema?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 17.08.10 07:43 Tsiteeri


Helistasin ka Heigole A-Osast ning arutasime asja. Tema lahendus oli et kas hangin kusagilt kasutatud valvebody või ta vahetab olemasoleva küljes kõige tõenäolisemad klapid. Mulle tundub, et oleks hea vist hankida üks eeldatavasti korras valvebody. Ega kellelgi ei vedele :)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 17.08.10 14:26 Tsiteeri


Üks ilus ja selge illustreeriv pilt juurde. Hea teemakohane. Kahjuks või õnneks ei ole veel minu auto küljest. Pole veel valve body-t keegi pakkunud. Kaalun juba ka teise käigukasti muretsemist.



http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/valvebody.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.10 14:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Üks ilus ja selge illustreeriv pilt juurde. Hea teemakohane. Kahjuks või õnneks ei ole veel minu auto küljest. Pole veel valve body-t keegi pakkunud. Kaalun juba ka teise käigukasti muretsemist.


[img]http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=125817&pictureid=208562[/img]



Ma võin uut pakkuda (toon ise Saksast, garantiiga) aga selleks on mul vaja käigukasti koodi, ei piisa sellest 5P... vaid peab olema see pikk kood (oli vist kümne kohaline)


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 17.08.10 14:40 Tsiteeri


Uus oleks siis valve body? Ja kui saladus ei ole siis mis hind? 399$ olen mina näinud. See on minu jaoks natuke palju. 5000 eest saab eesti järelturult juba loteriikaste.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.10 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Uus oleks siis valve body? Ja kui saladus ei ole siis mis hind? 399$ olen mina näinud. See on minu jaoks natuke palju. 5000 eest saab eesti järelturult juba loteriikaste.



Hinnapäringu pean tegema aga hinnad jäid, kui mälu ei peta siis 6 kuni 10 vahele, seda koos käibe ja garantiiga. Aga täpse hinna saan vaid siis kui saan selle kasti pika koodi.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 17.08.10 14:50 Tsiteeri


Kas see on siis koos solenoididega juba?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  20  21  22  23  24  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 22.1% - SQL: 77.9%]