Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  19  20  21  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82698)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.04.13 22:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Võibolla sul on õigus, ilmselt tuleb lihtsalt korraks hinge tõmmata ja edasi tegutseda!


Jees, kosud veidi ja seismise eest ta raha ei küsi. Esialgu. :) Mul oli 200-ga peale värvimist sama lugu. Polnud aega ja kohta, kus tegeleda, rahakott polnud ka paksuke. Tulevad paremad ajad, siis tegutsed edasi. ;)

Küsimus ei olegi niivõrd rahas, selline vana lihtne auto ei tohiks nõuda eriti paksu rahakotti, lihtsalt lootusetuse tunne tuleb vahel peale, et tahaks nagu korda teha, oled nõus ka investeerima, aga no ei saa. Oleks, et öeldakse, et vot vaheta see ära, saad korda, aga ei ole nii olnud. Eks ma võtan siis ikka järgmisena selle kardaani tasakaalustuse ikka käsile, ega kui aus olla, siis ma ei raatsiks sellele masinale kätt lammutamiseks külge panna, mis iganes ma siin ka räägin, hobiauto on hobiauto, see ei ole lihtsalt punktist A pukti B liikumise vahend.
Tänud toetustele, muutsite mu meelt, head ööd:)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 30.04.13 22:11 Tsiteeri


Haaah! Tead, niikaua kuni on juppe saada (A-osi), siis ma ei muretseks. Ma käisin täna Forssis ja otsisin 200-le välimist pooltelje otsa. Kataloogist vahtis vastu: "No longer available". :D Vat sellest saati lähevad asjad huvitavaks. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.04.13 22:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Haaah! Tead, niikaua kuni on juppe saada (A-osi), siis ma ei muretseks. Ma käisin täna Forssis ja otsisin 200-le välimist pooltelje otsa. Kataloogist vahtis vastu: "No longer available". :D Vat sellest saati lähevad asjad huvitavaks. :)

See juba teine dimensioon jah, siiani on kõike saanud poest. Sa muidu Kivitare ka Tartu kandis elanud, äkki oskad kardaani spetsi soovitada siin, sest see, kus viimati otsi vahetasin, tegi seda esimest korda.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 30.04.13 22:23 Tsiteeri


Tartu kandis ei tea kahjuks. Pole vajadust olnud. Geo või Johnny'ga võid ehk suhelda. Äkki neil on kontakte. Või äss ja rst.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.05.13 08:35 Tsiteeri


Käisin Motosepa juures, tuli siis selline ettevõte kardaani järgi otsinguga googlist välja:) Paar korda seal käidud, aga auto oma viga seal ei avalda, kardaan tundub ka kenasti paigal olevat isegi maantee kiiruse juures, proovisime ka kardaanipukki temperatuuriga mängida, jahutasime sprayga ja soojendasime puhuriga, aga ikka vaikus, togisime seda kardaani ja tegime ühtteist, kuid ikka vaikus, eks ma siis pean ootama, kuniks asi jälle regulaarne, hetkel teeb häält väga harva. Nemad kuulsid selle kuulamisseadmega pigem ikkagi torsenist või kastist kahinat, võibolla miskit ikka sellega seotud ja kardaanipukk lihtsalt üks süsteemi osa ja hääle tekitamiseks resonantsi tingimused ju muutuvad puki vahetusega, kuigi viga võibolla seal polegi kunagi olnud, eks aeg näitab.

Parema ratta kolina põhjus hakkab ka vaikselt mulle selgeks saama, miskit on probleem vedruga ja selle asendiga, keerasin teise asendisse, oli mõne aja nii nagu peab b4 sild olema ja üldse on teed Tartus enamjaolt juba remonditud, seega sild ei kolise, igatahes kui suvel aega saan, siis võtan mõlemad püstakud alt ja võrdlen neid, asja uba on ilmselgelt vedrus/taldrikutes, sest alati tõstes ja alla lastes käib sellepoolsest vedrust lõnks läbi ja hiljem ka sätib ennast kuidagi.

Õigepea saab auto ka natuke värskendust uue õli (Mobili poolsünt), ühe pooltelje kummi (mingi müstiline väike auk aastavanuses kummis) ning esimeste piduriketaste näol. Järgmine kuu on ka aega, et auto natuke seista võib, võtan küljest tagasillatala, vahetan seal kõik puksid, šarniirid ja lasen selle tala korda teha.
Heliga on ka sutike nokitsetud, eelkõige võimust asja reguleeritud ja esikõlaritele 10uF bipolaarsed kondekad lisaks pandud, et kõrgeid paremini mängiks, asi muutus väga palju, õige seadistus on ikka väga oluline.
Ahjaa, kuna ma olen selline imelik, et ei meeldi müügis olevat masinat hingega nokitseda, siis masin ka müügist maas ja lähiajal uuesti müüki panna ei ole plaanis, jõudis siis paar nädalat auto24-s üleval olla, keegi ära ei ostnud, ega ma väga soodsat hinda ka ei pakkunud, vahetust pakuti aga küll, nagu ikka:)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.05.13 21:16 Tsiteeri


Esimesed pidurikettad vahetatud, uued siis Fremax toodang, Forss soovitas ja oli ka mingi suurem soodustus neil, seega tulid kätte sama hinnaga nagu Topran:P Tegelikult olid ikka vanad kettad ka täitsa korralikud veel, seega ära ei visanud esialgu.
Kohustuslik pilt ka siis uuest kettast küljes:

http://static4.album.ee/files/1119/10/large_27977685_S95r.jpg


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.05.13 20:17 Tsiteeri


Kuna vaja tööasjus järgmine nädal Eestist eemal viibida, siis tundub ideaalne aeg olevat tagasillaga tegeleda, kuivõrd autot mul vaja ei lähe. Plaan on šarniirid ja reguleervardad lasta Elvas taastada, olen selle koha kohta palju kiidusõnu kuulnud, otsustasin proovida. Sillatala puksid tulevad uued ja õõtsapuksid ka, siinkohal küsimus, et kas tagaõõtsapuksid samad, mis ees, mul nimelt neli eesmist Lemförderit olemas uut juba ammu. Stabikapuksid ja stabikakondid said tagasillas juba eelmine aasta uued.
Samas kohas lasen taastada ka tagasillatala, kuna korraliku kasutatu hankimine pole sugugi nii kerge. Võtan ise sillatala alt ära ja viin sinna, kuid siinkohal ka küsimus, et kas tagumise sillatala eemaldamine on sama lihtne nagu esimesegagi? Differ vist tuleb ainult toestada, nagu esimese puhul käigukast.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 23.05.13 20:44 Tsiteeri


Esimese sillatala puhul käigukasti toestama ei pidanud. Neli pikka polti välja + üks mis läbi käigukasti padja ja ongi tala käes.

Tagadiffer kinnitub ju peale tala veel ka kere külge? Siis ei vaja see ka vast eraldi toestust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.05.13 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Esimese sillatala puhul käigukasti toestama ei pidanud. Neli pikka polti välja + üks mis läbi käigukasti patja ja ongi tala käes.

Oli vist jah nii, et lugesin, et vaja, aga tegelikult ikka ei olnud vaja toestada.


Õõtsapukside kohta vist leidsin ka vastuse, et ees ja taga sama: http://www.ladu24.ee/et/ladu2/1377/100013,0,0,1/21652524,140


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 23.05.13 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Esimese sillatala puhul käigukasti toestama ei pidanud. Neli pikka polti välja + üks mis läbi käigukasti padja ja ongi tala käes.

Tagadiffer kinnitub ju peale tala veel ka kere külge? Siis ei vaja see ka vast eraldi toestust.


Differ on täielikult tala küljes. Ehk kui tala ära võtta, tuleks difrit mingi pukiga toestada, et kardaani ei väänaks.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.05.13 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Esimese sillatala puhul käigukasti toestama ei pidanud. Neli pikka polti välja + üks mis läbi käigukasti padja ja ongi tala käes.

Tagadiffer kinnitub ju peale tala veel ka kere külge? Siis ei vaja see ka vast eraldi toestust.


Differ on täielikult tala küljes. Ehk kui tala ära võtta, tuleks difrit mingi pukiga toestada, et kardaani ei väänaks.

Diffri patjade vahetusest on nii meeles küll jah, seega teengi nii, et toestan ära, aga mingeid ime nippe seal siis pole jah? Kiku, kas viitsid millalgi ära mõõta oma autol, kui see tõstukil on, kardaanipuki mingi punkti ja kesktunneli lae vahelise kauguse:)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
commodore
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro, C6 quattro, Passat B8 4motion 280hp

postitati 23.05.13 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Esimese sillatala puhul käigukasti toestama ei pidanud. Neli pikka polti välja + üks mis läbi käigukasti padja ja ongi tala käes.

Tagadiffer kinnitub ju peale tala veel ka kere külge? Siis ei vaja see ka vast eraldi toestust.


Differ on täielikult tala küljes. Ehk kui tala ära võtta, tuleks difrit mingi pukiga toestada, et kardaani ei väänaks.


Täpselt nii ongi. Tala nelja poldiga kere küljes ja differ omakorda tala küljes. Suht lihtsalt saab tala kätte. Tee talast pilt, saan väikse võrdlusmomendi enda vanaga tekitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 23.05.13 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Diffri patjade vahetusest on nii meeles küll jah, seega teengi nii, et toestan ära, aga mingeid ime nippe seal siis pole jah? Kiku, kas viitsid millalgi ära mõõta oma autol, kui see tõstukil on, kardaanipuki mingi punkti ja kesktunneli lae vahelise kauguse:)


Mõtled siis tagumisest suure padja ja tagumiku pleki vahelist vahet? Nädalavahetusel vb läheb tõstuki peale korraks.

Milleks üldse sul seda vaja?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.05.13 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Diffri patjade vahetusest on nii meeles küll jah, seega teengi nii, et toestan ära, aga mingeid ime nippe seal siis pole jah? Kiku, kas viitsid millalgi ära mõõta oma autol, kui see tõstukil on, kardaanipuki mingi punkti ja kesktunneli lae vahelise kauguse:)


Mõtled siis tagumisest suure padja pukist, kuni näitkes kuhu? Nädalavahetusel vb läheb tõstuki peale korraks.

Milleks üldse sul seda?

Näiteks kardaanipuki laagri ülemise serva ja tunneli lae vahelise kauguse. Mul tunduvad need puki kinnituse kronsade keevitused kuidagi mitte tehase omad olema, oleks vaja kinnitust, kas pukk ikka õigel kõrgusel on, ma ju ikka oma vilinaga siin tegelen:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 24.05.13 11:22 Tsiteeri


Selge, nüüd sain aru. Nädalavahetusel võtan mõõdud.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.05.13 11:39 Tsiteeri


Tänan, kui leiad aega, Kiku!
Vaatsin sillatala pukside hindu ja kõik 6 kokku oleks üle 160eur, natuke nagu palju, seega võtan alt ära ja vaatan, kas ikka on vaja kõiki vahetada, silmaga näha on läbi šarniirid ja reguleervardad ning tala ise roostes, eks vaatab, aga poleks arvanudki, et need osad talapuksid seal nii kallid on:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 24.05.13 15:15 Tsiteeri


Mul läks terve ring õõtsa pukse - powerflex ja strongflex(esimesed valatud, tagumised plekid) ja stabika puksid mingi ~120€ ning alu sillatala puksid mida ma soovitaks ka sinul teha aga paljud pelgavad 100€ vist oli hind nendel, Neno kaudu. Muidugi polüuretaan oleks liiast aga sillatala ma soovitaks alu puksidega kere külge kinni tõmmata.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorenzo
klubiliige



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B7 avant quattro, 2x 82' Ford Capri

postitati 24.05.13 20:43 Tsiteeri


Alu puksid maksid viimati 30 euri per raam. Aga nendega on reaalne oht et hakkab tagasild kahisema ja päris valjult. Mul on üks komplekt üle, võin katsetamiseks välja laenutada, või ära müüa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 25.05.13 01:48 Tsiteeri


Ei mäletagi seda hinda täpselt aga on erinevaid kogemusi nende alu puksidega. Reaalset kasu ma ei oska öelda, kuna panin ka polüuretaan puksid muude pukside asemele aga siiski olen paljudelt kuulnud, et "läks lausa vaiksemaks" sõna-sõnalt.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaažiseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.05.13 07:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lorenzo
Alu puksid maksid viimati 30 euri per raam. Aga nendega on reaalne oht et hakkab tagasild kahisema ja päris valjult. Mul on üks komplekt üle, võin katsetamiseks välja laenutada, või ära müüa.

Siis on ikka palju soodsam, sest Forsis oli üks suur puks ca 40eur ja neid seal kaks suurt, kaks vahepealset ja väikseid on ka kaks, need väiksed on samad, mis ees, need võtsin ära ka, aga suurtel vaatan seisukorda ja otsustan, kohekohe hakkan lammutama, otseselt kaebusi tagasillatala pukside suhtes iseenesest pole:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.06.13 21:33 Tsiteeri


Sillatala remont tehtud, lasin siis Elvas keevitada, ennem tagusin ise roostest puhtaks ja lasin trelliga traatharjaga puhtaks. Peale keevitust läks veel roostesurm ja siis korralik pesu ning viimaks korralik kiht hammerite värvi. Elvas lasin taastada ka kõik šarniirid seal tagasillas, puksid olid kõik korras ja korras asja ma vahetama ei hakanud. Värvikihi sai ka stabikavarras, stabika kondid siis vahetatud eelmisel suvel. Seega ühest probleemist, roostes tagasillatala, on jälle saanud minevik! Pilte ka ikka sellest "isenokitemisest":cool:

http://static4.album.ee/files/1121/6/large_28026505_Gkjd.jpg

http://static4.album.ee/files/1121/6/large_28026509_sA0R.jpg

http://static4.album.ee/files/1121/6/large_28026515_Q9ia.jpg


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.06.13 18:39 Tsiteeri


Täna teostasin vaimse töö kõrvalt ka coupe õlivahetuse, sisse läks, nii nagu eelmiselgi korral, Mobili poolsünteetiline õli, ls 305000 km. Peale 10min töötamist, õli sees värvi ei muutnud, seega on mootor ka seest vähemalt enamvähem puhas.
Homme ilmselt määrin natuke käsi ja vahetan juhipoolse eesmise välimise pooltelje kummi ära, samal poolel vahetan ka eesmise pidurisuporti kolvi ja tihendid ära, ketaste vahetuse ajal selgus, et se liigub seal raskelt ka olid kolvil korodeerumise märgid, sest kaitsekumm natuke katki, igatahes tol hetkel kangutasin asja lahti, lihvisin, puhastasin ja sain kenasti käima, aga jätkusuutlik nii ei ole, seega hankisin poest ikka uue kolvi jms, igatahes see töö on lapsemäng võrreldes tagumise sadula remondiga:cool:
Käes ka uued tagumised tihendijupid ustele, siinkohal tänud lkallasele, veel olen vahepeal hankinud A-osa alumisi tihendeid natuke, neid ka alati kasulik omada, kuigi mul need eriti hullud ei ole, veel ei ripu, kuid ise tean, et seest on ju sogad:P Pudipadist vahetan millalgi veel ka eesmised väikesed keskmised liistud ära tiibadel, need mul ainukesena veel vahetamata, aga juba ammu olemas, nüüd vaatasin, et peaks ikka ära vahetama. Siinkohal küsimus, et kas liistu poltidele saab ligi logari eemaldamise järel või seestpoolt? Vist ikka logar?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 08.06.13 22:52 Tsiteeri


Logari eemaldamisel saad ligi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.06.13 20:15 Tsiteeri


Tõepoolest, logari alt tulid nähtavale liistujupi mutrid, mis muidugi irdusid koos poldijupiga, aga vahet pole, uus liist läks külge.
Vahetatud sai ka juhipoolne välimine pooltelje kumm ning juhipoolse esimese pidurisadula kolb ning tihendid.
Ülehomme läheb summuti tegemisse, ei taha see keskmine klamber paigal püsida, peab vist keskmisele pütile lisa kinnituse panema, samuti üks kat kõriseb, lömm on sees ja ju on sisu puruks sees, tuleb välja vahetada ning eelmise kati sisu on tükihaaval taha pütti jõudnud, see oleks nagu liiva täis, ühesõnaga tööd jätkub:)
Vana hea kardaanivilinaga ka uuesti käidud kontrollis, nüüd on asi pidevalt teatud kiiruselt jälle olemas, seega hea kontrollida vähemalt. Fakt on see, et heli sealt pukist tuleb ning sinna õli lastes jääb vait. Järgnevalt panen kasutatud orig. kardaani ja puki alla ning siis vaatame, kas kaob ära, lihtsalt proovimise mõttes, enne kui muud lammutama hakkame. Kui miskit ei muutu, siis liigume edasi ilmselt tagadiffri juurde, mis ilmselt väikest vibratsiooni põhjustab ja puki laulma paneb, sest sealt kostub vahendiga kuulates kahinat, võibolla mingi laager läbi vms, eks siis selgub. Seniks aga keeran muusika valjemaks:cool:
EDIT: Summuti remont nüüd teaostatud, vahetati parempoolne katalüsaator, nüüd mõlemad minu poolt vahetatud, summuti reguleeriti ka nii paika, et vastu ei käiks kuhugile ning keskmise klambri jaoks kohendati otsi ja pandi uus, nüüd asi vaikne nagu peab. Töid teostas MT Autohooldus.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.07.13 21:02 Tsiteeri


Aega länud natukene edasi ja jällegi sai ühtteist nokitsetud:
Paigaldatud said ukse kolmnurktihendid, mis ühistellimusega tellitud, istusid kenasti, "before" pilt ka olemas, aga hetkel mujal, seega panen "after" pildi:

http://static4.album.ee/files/1125/92/large_28148135_In56.jpg

Teiseks, said vahetatud tagumised amordid, tundus algul lihtne ülesanne, et lähed poodi ja võtad uued amordid, aga polnud sugugi nii lihtne, sest mingid spordikad all. Huvitav oli ka tagasillast amorditugilaagrid leida, täpselt samasugused nagu ees muide. Ka sportvedrustus on audi originaal (vedrudel audi märgid), müüjate sõnul ka püstak sportvedrustuse oma (ma ei oska sellest väitest midagi arvata) ja tava coupe quattro amort sinna sisse ei lähe, sest on liiga pikad ja peenikesed (padrunisse minev osa), üleüldse on tagumise amordi varras veel jämedam, kui esimese oma. Ainuke, mis sinna sobiks, oli nende sõnul Bilstein B6, neil aga 150eur/tk:P Seega ostsin sellised amordid, millel padrunisse käiv osa õigete mõõtudega ja ka kõik muu sobis peale ülevalt otsa, mille lasin treialil õigeks treida ja keermestada jne, ühesõnaga suht imesid tegi mees tühise summa eest, isegi sisekuuskandi tegi otsa:) Pilti sellest pole, aga panen siis niisama ühe auto pildi, miskit muutunud pole, ses mõttes teistele võibolla natuke igav pilt, ls 306tuh km kandis hetkel:

http://static4.album.ee/files/1125/92/large_28148139_09xZ.jpg


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  19  20  21  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 24.7% - SQL: 75.3%]