Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  19  20  21  22  23  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172910)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.07.10 19:33 Tsiteeri


Jah mul on ka p.p väiksem. Ma VÄGA loodan, et ma saan ikka preaguse minule sobivalt ennast liigutama. Pagan - pean saama. Nii palju raha juba peegli peale pannud. Viimase nüüd ostsin, lootsin, et plug and play. Aga ei miskit. See mälude juhe jookseb lisaks veel kuhugile juhiukse sisse. Mulle üldse ei meeldi, et ma pean uksepolstrit eemaldama. Aga tundub, et mäludega peegli vahetamiseks muud varianti ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.07.10 21:18 Tsiteeri


Õlid filtrid kõik vahetatud v.a mootori õhufilter. Ükspäev hakkas IN1 põlema. Eila soetasin forsist uue õhufiltri ning täna paigaldasin. Rahuliku südamega kustutasin vilkuva IN1 armatuurist :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.07.10 13:20 Tsiteeri


Näitasin suksule vennasvabariikide suvituskohtasid. Tegime nii 1335KM ringi.
Tallinn - Riia - Jelgava - Siauliai - Palanga - Klaipeda - Palanga - Liepaja - Jurmala - Riia - Tallinn.
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/07/Screen-shot-2010-07-14-at-8.53.26-PM.png

Paar iseenesest mõtetut pilti ka.

Piiril
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/07/piril.jpg

Vahemeere äärde ei ole vaja minna.
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/07/32.jpg

Riiast Jurmala poole oli mingi 3-4 KM ummikut.
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/07/jurmala.jpg

Mis veel. Pärnu on poisike Palanga ja Jurmala kõrval. Palangas on väga mõnus majutuse leidmine. Linna sisse sõites on teeäär agente täis. Natuke kauplemis ja korralik praktiliselt rannaäärne tuba olemas.
Soovitan peatuda kui asja on.

Teiseks. Nüüd on mul küll kenasti klapitavad peeglid. Hankisin täna endale uue testri, termorüüsi ning asusin siis oma vana ja uut peeglit komplekteerima. Tulemuseks sain täiesti funktsioneeriva juhipoolse peegli ka. Nüüd istun autos ja muutkui klapin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 17.07.10 08:50 Tsiteeri


Sõitsin eila maale. Kiviõlisse. Mingi hetk tunnen, et auto hakkab undama. Samas märkasin teeääres rahvast oma autosid uurimas. Mingil hetkel sain põhjusest aru.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2010/07/pigi.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 17.07.10 09:55 Tsiteeri


Päris haige ikka.
Kujutan vaikselt ette, kui täpiline vöib masin olla.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.07.10 11:45 Tsiteeri


Nagu protitud rehvid kohe :D
Tegelt päris hull asi ikka:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 17.07.10 23:12 Tsiteeri


Ei väga isegi ei ole. Täna sai ühes pulmas ringi sõidetud, vältisin ideaaltrajektoori ja juba on enamvähem korras. See prot seal kaua ei püsi. Kusjuures täpiline ei olegi. Mul kitsas rehv ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.07.10 10:32 Tsiteeri


Nagu kibedamad lugejad teavad on minu suksul juhipoolses küljes väikene värvierinevus. Nimelt ukseliistust allapoole juhi- ning tagaukse toonivahe suht märgatav. Otsustasin lasta selle iluvea likvideerida. Homme läheb auto värvimisse ning kogu juhipoolse külje liistualune osa saab uue värvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.07.10 17:52 Tsiteeri


Sain raud-armukese värvimisest kätte.

Enne
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/uued_rehvid.JPG

Nüüd
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/IMG_0499.jpg

Rahakott 1300.- analoogTVajastu raha kergem. (EEK)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 23.07.10 01:00 Tsiteeri


Teine tera kohe :D, kus värvida lasid? Kuidas laki pind jäi- sile või lainetav?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Booty
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.06
Asukoht: Võru-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: ex 80 B3 Sport Edition 20vT & Subaru OBK

postitati 23.07.10 06:18 Tsiteeri


Täpselt, teine tera kohe ;D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 23.07.10 07:07 Tsiteeri


Siin samas foorumis on kasutajal võõba teema kes pakub värvitöid.
Aga kuidas laki pind? ma ei oska isegi hinnata. Toonivahet minu amatööri silm ei näe. Seda kas sile või lainetav ei oska ma ka hinnata.
Värvitud said siis ka liistud mis olid praktiliselt valged enne.

Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Teine tera kohe :D, kus värvida lasid? Kuidas laki pind jäi- sile või lainetav?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 25.07.10 21:32 Tsiteeri


Juba ostes juhiistme tagumine osa ei olnud nupust reguleeritav. Eritiei häiri kuna ta on sellises asendis nagu mulle meeldib. Ülejäänud istme elektroonika toimib nii nagu peab. Ise kahtlustasin, et mootoriga midagi. Täna kruvisin istme lahti ning piilusin alla. Juhtmed kenasti küljes. Lasin mootorile voolu otse peale ja mootor töötab. Juu siis viga kas lülitis või lausa istme all asuvas ajus. Vist on see aju - see karp kuhu kõik pistikud lähevad.
Ilmselt pean kas siis lüliti või/ja istme all oleva aju vahetama. Kui kellelgi on siis heameelega prooviks ja kui aitab siis teeks kaupa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 03.08.10 13:53 Tsiteeri


Mingil ajal eelmine aasta lasin ühes kohas "auto-diagnostika" nimelises kohas summutit timmida. Noh sai ka aga selline terav plärin käis vastu kõrvu kui kusagilt seina äärest läbi sõita ja kui aken lahti oli. :(

Lasin täna Priidul kaeda. Selgus, et ühenduslülid olid valesti paigaldatud ning sealt vahelt ajas tõsiselt läbi. Mis muud lasin korda teha. Paar pilti ka juurde.

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/summuti1.jpg

http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2009/07/summuti2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raceboy
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S8 '99, Porsched: 924 "GTP" 2,5T, '67 911 RSR, 78' 911, 2x 944 S2

postitati 03.08.10 13:58 Tsiteeri


Kas sul umbes selle H-ühenduse koha peal kunagi üht pütti lisaks pole olnud? Mu 1995a A8-l igatahes on küll kattide ja lõpupüti vahel üks päris kopsakas resonaator....


www.porsche-foorum.org
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 03.08.10 14:00 Tsiteeri


Hmm. Vot ei tea. Niikaua kui ta minu käes olnud - ei tea et seal oleks midagi muud olnud. Hääled on ka vaiksed. Vot võta nüüd kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 03.08.10 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raceboy
Kas sul umbes selle H-ühenduse koha peal kunagi üht pütti lisaks pole olnud? Mu 1995a A8-l igatahes on küll kattide ja lõpupüti vahel üks päris kopsakas resonaator....


Pildipealt tundub mulle, et ülemise pildi peal ongi keskmist "pada" näha, tagumine on päris tagastange juures, pagasiruumi all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 03.08.10 18:53 Tsiteeri


Kui nii lugeda siis jah sealt järgneb veel keskmine - ja lõpupütt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raceboy
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S8 '99, Porsched: 924 "GTP" 2,5T, '67 911 RSR, 78' 911, 2x 944 S2

postitati 03.08.10 20:36 Tsiteeri


Mu omal on see nö keskmine selle koha peal, kus Margusja autol H-ühendus torudel ja teised kaks pütti lisaks veel: üks enne tagasilda ja siis lõpupütt. Kõik nagu originaalid, Audi koodidega ja puha....

Kas tõesti pandi eri aastate D2-dele erinevaid summuteid?


www.porsche-foorum.org
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 03.08.10 20:55 Tsiteeri


Ma pakun, et mul lihtsalt natukene vilets pilt. Keskendusin pigem nendele klambritele.

Siin on üks parem pilt. Minu summuti konf on samasugune.

http://www.audipages.com/Tech_Articles/enginemechanical/exhaust17.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 07.08.10 15:38 Tsiteeri


Minu suksul kliima külma ei puhu, minu käes oldud ajal pole puhunud. Nüüd mõtlesin et lasen ära kontrollida ning täita juhul kui kontrollimise tulemused on rahuldavad.
Helistasin ühele kodanikule, kes tuli ise lausa kohale. Pagan mingi ots ei istunud :) Esmaspäeval järgmine katse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.08.10 17:19 Tsiteeri


Järgmine katse teostus varem kui ma arvasin. Kliimamees helistas täna ja teatas, et kas mul on aega. Oli. Tuli jälle maja taha ning kontrollisime kuidas seis on. Seis oli selline, et midagi nagu oli sees ka aga see mis oli oli rohkem selline "lahja piss" Lasime selle siis välja ja asemele läks kena korralik aine. Kohe teine tera. Voolik tõmbas kenasti kohe härma. Täna käisin Raplas Tätte kontsertil. Auto väärtus kohe tõusis. Sellise ilmaga ei tahagi autost enam välja tulla :)

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Minu suksul kliima külma ei puhu, minu käes oldud ajal pole puhunud. Nüüd mõtlesin et lasen ära kontrollida ning täita juhul kui kontrollimise tulemused on rahuldavad.
Helistasin ühele kodanikule, kes tuli ise lausa kohale. Pagan mingi ots ei istunud :) Esmaspäeval järgmine katse.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 08.08.10 18:08 Tsiteeri


Palju sa kuus läbi sõidad? Koguaeg üks osade vahetus jne aga kena, lõpuks peaks auto ka sigaheasse korda saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 08.08.10 19:31 Tsiteeri


Kusjuures ma ei teagi palju sõidan :) Aga see viimane tegevus oli pigem mugavuse pärast. Kui nüüd kusagilt tagumise parkimisandurite kaabelduseks ka saaks :)...
Eks osa asju ei peaks ehk vahetama/parandama kuid nagu ma siin eelnevalt olen maininud siis kindlasti mingil opel asconal ma osasid asju ei vahetaks. Aga selle auto puhul. Ma ei tea ehk pingutan üle, aga see A8 nüüd midagi nii erilist ka pole aga ma jah ikkagi :) Kena suur vaikne, võimas, mugav. Nüüd ka jahe :)
Parim auto millega ma sõitnud olen. Ja neid autosid on ikka eelnevalt olnud. Loomulikult tiba väiksemad mudelid. Tahaks 7da seeria BMWd proovida. Nii südame rahustuseks. Et kuidas nagu võrrelda oleks. Olen eelnevalt omanud E34 ja siis E39 järgi. Ei olnud sugugi halvad autod. A8 juures muidugi see - EI roosteta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 08.08.10 20:16 Tsiteeri


Mul sõbral oli 2002a BMW 7-seeria, ostis Audi A8 2003a ja väidetavalt see ikkagi mugavam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  19  20  21  22  23  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.8% - SQL: 73.2%]