Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82701)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.04.13 13:50 Tsiteeri


Nonii, väike areng asjas. Remondikoht ütles, et tagumisel kardaaniotsal korralik lõtk sees ja vibreerib seetõttu ning see seda laagrit teatud tingimustel laulma panebki. Ega esimene kardaani ots ka hea ei olnud, seega need vahetusse. Saan aru, et Ford scorpio pooltelje otsad on sobilikud mõlemale otsale?
Huvitav muidugi asja juures see, et olen lasknud veosüsteemis mitmel firmal lõtke otsida ja keegi pole midagi ebanormaalset leidnud, väga huvitav.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 19.04.13 16:10 Tsiteeri


Jah sobivad mõlemasse otsa. Imelik et mujal ei leita, tehakse ikka üle aisa tööd. Loodame et saad korda


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 19.04.13 19:05 Tsiteeri


Ma arvasin, et peab mingi teema otstega olema. Äkki nüüd saab sellest kotermannist lahti. Siis veel tühikäik jäänud.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.04.13 19:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ma arvasin, et peab mingi teema otstega olema. Äkki nüüd saab sellest kotermannist lahti. Siis veel tühikäik jäänud.

Ja veel esisillas parempoolne ratas. Tühikäik niipalju pinda ei käi, sest pistik tühikäigumootoril lahti, toimib nii kenasti, aga siiski, asja peab toimima saama. Täna viskasin pagassist varuratta välja, nüüd mahub lapse jalgratas pagassi, seega hetkel universaali vajadusega nii kiiret ei olegi, muidu lihtsalt nurus igal hommikul ratast kaasa, talvel kelk veel kuidagi mahtus:)


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 20.04.13 07:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Täna viskasin pagassist varuratta välja, nüüd mahub lapse jalgratas pagassi, seega hetkel universaali vajadusega nii kiiret ei olegi, muidu lihtsalt nurus igal hommikul ratast kaasa, talvel kelk veel kuidagi mahtus:)


Tuleb katusereelingud soetada, ei ole siin midagi et müüme coupe maha. :D


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.04.13 07:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Täna viskasin pagassist varuratta välja, nüüd mahub lapse jalgratas pagassi, seega hetkel universaali vajadusega nii kiiret ei olegi, muidu lihtsalt nurus igal hommikul ratast kaasa, talvel kelk veel kuidagi mahtus:)


Tuleb katusereelingud soetada, ei ole siin midagi et müüme coupe maha. :D

Ma mõtlesin ka mingivahe sellele, aga siis kujutasin seda autot reelingutega ette ja......:D Aga konksu võiks küll panna, aga ega neid vist coupele äravõetavaid pole?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 23.04.13 18:23 Tsiteeri


Originaal teisaldatav coupe konks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.04.13 17:31 Tsiteeri


Tänan konksu näite eest, miskit täiesti olemas seega!

Täna said vahetatud mõlemad kardaani otsad, nii nagu ikka, läksid asemele Ford scorpio omad. Hetkel kõik vaikne, eks näis, kuidas edasi, loota ei julge miskit. Üleüldse tundub masin nüüd tihedam.

EDIT: Käisin masinat väntsutamas ja sain ikkagi hääle tagasi. Mis toimub? Kuna hääl tekkis suhteliselt peale esimest korda puki vahetust möödunud suvel, kas siis võimalik, et kardaan aeti tasakaalust välja ja väike vibratsioon põhjustab laagri laulmist? Ma ei tea enam, kust neid vastuseid saada ja üldiselt sellele enam raha kulutada ei taha, nagu mutiauku, midagi kasu pole, kõik ainult oletavad ja mina muudkui vahetan, juppidena saaks sellest masinast palju suurema summa (kiire kalkulatsioon näitab, et üle 3000eur ei tohiks probleemi absoluutselt olla), kui vigadega tervikuna müües :mad: Ma tean, et nii mõnigi tahaks mind "maha lüüa" sellise jutu eest, aga mul on mõistus otsas...


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 24.04.13 19:47 Tsiteeri


Nüüd tuleb otsida ülesse Tartus reaalne koht kes on spetsialiseerunud kardaanide remondile, muud lahendust ma küll enam siin ei näe.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 24.04.13 19:49 Tsiteeri


Mul tuttav tallinnas tegeleb kardaanide hoolduse, remondiga jne jne. Cargoga saaks sinna saata kui vaja
Tahad suhtlen ja küsin palju tasakaalu ajamine maksab?


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.04.13 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Nüüd tuleb otsida ülesse Tartus reaalne koht kes on spetsialiseerunud kardaanide remondile, muud lahendust ma küll enam siin ei näe.

Veidi OT, aga: Minu teada peaks selline ettevõte vist ainult Pärnus tegutsema. Kahjuks numbreid ei mäleta. Millaski oli telefonis ka. Kui yanekk seda loeb, siis ehk tema teab 4x4 ajast?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.04.13 19:56 Tsiteeri


Uurin seda tasakaalustamise asja siis, kui on aega masin seisma jätta ja kardaan alt ära võtta (või võib sõita, kui kardaani all pole?), aga enamik siin ikka kirjutavad, et kui tasakaalust väljas, siis väristab, aga ei häälitse. See hääl on ikka selline kuramuse huvitav:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 24.04.13 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Uurin seda tasakaalustamise asja siis, kui on aega masin seisma jätta ja kardaan alt ära võtta (või võib sõita, kui kardaani all pole?), aga enamik siin ikka kirjutavad, et kui tasakaalust väljas, siis väristab, aga ei häälitse. See hääl on ikka selline kuramuse huvitav:P


Teiste inimeste autode puhul on tõesti nii, sina oled meil ERILINE :D


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.04.13 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Uurin seda tasakaalustamise asja siis, kui on aega masin seisma jätta ja kardaan alt ära võtta (või võib sõita, kui kardaani all pole?), aga enamik siin ikka kirjutavad, et kui tasakaalust väljas, siis väristab, aga ei häälitse. See hääl on ikka selline kuramuse huvitav:P


Teiste inimeste autode puhul on tõesti nii, sina oled meil ERILINE :D

Ingliskeeles "special boy" kõlaks veel eriti hästi:D


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.04.13 11:42 Tsiteeri


Hetkel väga isu kardaaniga tegeleda siiski ei ole, ma juba hirmuga ootaks muidu, et peale remonti pole asi korras, sest on ju esisillaga seda ca 10x olnud, tühikäiguga umbes samamoodi 10x ja midagi ei muutu, pukiga ca 7 korda ja midagi lõppude lõpuks ei muutu. Summutit tahaks ka vaiksemaks, ca 5x käinud remondimeeste juures, aga kõik korras nende sõnul. Kopp on ees mul ausalt öeldes, aasta ja kümne kuuga on autosse investeeritud ca 3000eur, põhivead samad, mis alguses, seega ma arvan, et keegi päris maapõhja ei tohiks mind kiruda, kui alla annan ja sobiliku hinnaga ostjat leidmata asi siiski juppideks läheb. Seniks aga võimalus huvilistel asi ära osta: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1304683&rhash=8df6 . Vastasel juhul saavad kümned b4-d/Couped Eestimaal paremaks selle Coupe detailide näol:(

Selle auto asemel loodaks siis mingiks hetkeks hankida a4 b5 avant quattro 2,4/2,8 man/aut.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 30.04.13 18:37 Tsiteeri


Ära jama, tükkideks ära küll tee. Sellel lihtsalt pole mõtet. Nii uuel coupel pole see raha võit tükkidena midagi nii suur kui ta tervikuna müües.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.04.13 18:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ära jama, tükkideks ära küll tee. Sellel lihtsalt pole mõtet. Nii uuel coupel pole see raha võit tükkidena midagi nii suur kui ta tervikuna müües.

Kui see vahe poleks kahe-kolme kordne, siis ma sellele ei mõtleks! Nende vigadega ma ilmselt üle 2000 väga ei saaks, juppidena aga isegi soodsaid hindu kasutades tuleb 4000-5000 kiirelt täis ja hunnikutes veel juppe, mille müügiga ilmselt kauem läheb. Tean isegi, et see ei ole normaalne, aga mis on mingi muu lahendus? Hetkel veel miskit väga tükitama ei hakka, äkki ikka keegi tahab, ühtteist panen aga järjest müüki, mis tervikut ei riku eriti.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raksike
huviline



Registreerunud 26.05.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8TQ

postitati 30.04.13 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ära jama, tükkideks ära küll tee. Sellel lihtsalt pole mõtet. Nii uuel coupel pole see raha võit tükkidena midagi nii suur kui ta tervikuna müües.

Kui see vahe poleks kahe-kolme kordne, siis ma sellele ei mõtleks! Nende vigadega ma ilmselt üle 2000 väga ei saaks, juppidena aga isegi soodsaid hindu kasutades tuleb 4000-5000 kiirelt täis ja hunnikutes veel juppe, mille müügiga ilmselt kauem läheb. Tean isegi, et see ei ole normaalne, aga mis on mingi muu lahendus? Hetkel veel miskit väga tükitama ei hakka, äkki ikka keegi tahab, ühtteist panen aga järjest müüki, mis tervikut ei riku eriti.


Kas see 4000-5000 natukene liialdatud pole? Väga kahju on kui see auto varuosadeks läheb. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.04.13 19:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Kas see 4000-5000 natukene liialdatud pole? Väga kahju on kui see auto varuosadeks läheb. :(

Ei ole, enamus juppe on sel masinal väga heas korras ja valisin kalkuleerides soodsamad turuhinnad.
Panin sulle miskit maili. Aga eks tulemusest saab muidugi rääkida siis, kui asi tehtud, esialgu ei tahaks munadega turule minna:cool: Ja kohe homme tükeldama ei hakka.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 30.04.13 19:24 Tsiteeri


No ma olen neid tükeldanud üksjagu ja ma võin kinnitada, et 4000-5000 pole isegi s2 coupega võimalik tasku teenida(kui pole erilisemat varustust luubid, salongis midagi jne). Pooled asjad lihtsalt jäävad seisma keldrisse.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.04.13 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
No ma olen neid tükeldanud üksjagu ja ma võin kinnitada, et 4000-5000 pole isegi s2 coupega võimalik tasku teenida(kui pole erilisemat varustust luubid, salongis midagi jne). Pooled asjad lihtsalt jäävad seisma keldrisse.

Eks ma mõtlen jah, paljudele asjadele juba ostukuulutus üleval coupe kohta. Hetkel lihtsalt kopp ees.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 30.04.13 19:30 Tsiteeri


Selles suhtes, et kui tõesti ei venita välja siis vähemalt jäta auto endale seisma. Mingi aeg nägin väga pikalt müüdi ühte tumepunast 2.8 cq(ka 95a.). Ma teadsin selle auto ajalugu üsna hästi ning lõpuks kukkus hind vist 1400 või 1500 peale. Oleks vaid vaba raha niimoodi olnud, oleks ära ostnud aga lihtsalt alla turu hinna pole mõtet nii uut cq müüa. Pärast keegi ikkagi tahab vahetada, et pakkuda võid ikkagi inimestele.

Niimoodi ei jäägi foorumisse korralike kaheukselisi.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 30.04.13 21:41 Tsiteeri


Teed selle varuosadeks, siis kunagi veel kirud end. Usu mind, need pole mingid vead, mis su autol küljes. Vana auto ongi üks seiklus. Jah, ma saan aru et sa käid mööda remondikohti ja see kulukas. aga sul niipalju tehtud ja see masin on korralik tegelt ju.

Näiteks mu enda Quattrogi, näeb välja ilus ja kõike, aga tegelt teha nii ropult lihtsalt. Kindlasti võib laduda sinna alla veel oma 4000 eur, et asi hakkaks olema selline nagu vaimusilmis näen. Tihti on momente kus tunnen et kõik käib juba üle jõu ja ei viitsi enam. Samas järgmine hetk näed asja teistmoodi ja ei kujuta ette ennast alla andmas.

Keep going!


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.04.13 21:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Teed selle varuosadeks, siis kunagi veel kirud end. Usu mind, need pole mingid vead, mis su autol küljes. Vana auto ongi üks seiklus. Jah, ma saan aru et sa käid mööda remondikohti ja see kulukas. aga sul niipalju tehtud ja see masin on korralik tegelt ju.

Näiteks mu enda Quattrogi, näeb välja ilus ja kõike, aga tegelt teha nii ropult lihtsalt. Kindlasti võib laduda sinna alla veel oma 4000 eur, et asi hakkaks olema selline nagu vaimusilmis näen. Tihti on momente kus tunnen et kõik käib juba üle jõu ja ei viitsi enam. Samas järgmine hetk näed asja teistmoodi ja ei kujuta ette ennast alla andmas.

Keep going!

Võibolla sul on õigus, ilmselt tuleb lihtsalt korraks hinge tõmmata ja edasi tegutseda!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 30.04.13 22:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Võibolla sul on õigus, ilmselt tuleb lihtsalt korraks hinge tõmmata ja edasi tegutseda!


Jees, kosud veidi ja seismise eest ta raha ei küsi. Esialgu. :) Mul oli 200-ga peale värvimist sama lugu. Polnud aega ja kohta, kus tegeleda, rahakott polnud ka paksuke. Tulevad paremad ajad, siis tegutsed edasi. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  18  19  20  21  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 22]
[PHP: 23.8% - SQL: 76.2%]