Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 1.8 Turbo 110kW - mida head oskate öelda? (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 7941)
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 22.01.11 21:01 Tsiteeri


Ise mõtlen ka, et kui ikka A varuosadega remontida, mida sina audi_a4_v6 arvatavasti ei tee (andesta, kui eksin), siis tõesti on täiesti normaalne kulu ja võib ka juhtuda, et selliseid kulutusi ei tule pikka aega audi-ässal teha. Võib-olla saab ta nüüd järgmised 130k km sõita 60-70k eest remontides. Meie seda ei tea ja ega ta isegi seda ei tea, mis autol üles võib öelda. Usutavasti on auto piinlikult heas korras ja peaks olema igale autoomanikule eeskujuks pigem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alfi
huviline

Avatar


Registreerunud 03.12.04
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T universaal

postitati 22.01.11 23:22 Tsiteeri


Oman ise ka analoogset masinat ainult et universaali ja ma ei saa öelda mitte ühtegi halba sõna. Ta liigub ja päris kenasti. Kütusekulu on minul keskmiselt umbes 9.6L/100km.
Kindlasti jah hoolega masin enne ostmist üle vaadata ning ka arvuti külge panna.
Aga jah, mina vähemalt soovitaks seda autot.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.01.11 08:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Ise mõtlen ka, et kui ikka A varuosadega remontida, mida sina audi_a4_v6 arvatavasti ei tee (andesta, kui eksin), siis tõesti on täiesti normaalne kulu ja võib ka juhtuda, et selliseid kulutusi ei tule pikka aega audi-ässal teha. Võib-olla saab ta nüüd järgmised 130k km sõita 60-70k eest remontides. Meie seda ei tea ja ega ta isegi seda ei tea, mis autol üles võib öelda. Usutavasti on auto piinlikult heas korras ja peaks olema igale autoomanikule eeskujuks pigem.


Jään oma arvamuse juurde, seda on julgelt liiga palju, et saaks positiivseks nimetada:( Aga ega ma ei vaidle vastu, mootoriremont, airbagi aju, jne jne, eks neid juppe ole ka ikka väga palju, masin järelikult lihtsalt saast (mina teeks sellest summast ja remondiloetelust sellised järeldused)! Oma teist masinat olen enamjaolt (niipalju, kui üldse vaja on olnud) remontinud esinduses ja sellele on tõepoolest läinud rohkem, kui 10% eelpool mainitud summast, aga sellel on multi kast, mille remont on küll odavaks muutunud, aga päris muidu ikka keegi ei tee! C4-ja ma muidugi enamjaolt A-osadega ei remondi, ei ole mõistlik. Eks ma olen naabrimehe pealt näinud tegelikult, kuidas selle C5 peale kulub, tal 2,5tdi ja tiptronic, kilomeetreid paari aastaga kogunenud väga vähe, aga summad oi oi:o
Ses mõttes pole mõtet vaeva minu veenmisega näha, mina oma arvamust ei muuda, selline summa on midagi muud kui "positiivne" või "hea", ega teile sellest midagi paremaks või halvemaks ei lähe, kui ma nii arvan:P
See-eest tundub jälle, et sõidetakse remondile kuluv raha kütuse pealt tagasi: 1,8t aut C5-l maanteel tehasekulust üle 1,5l väiksem kulu, mis ma siin ikka oskan öelda:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 23.01.11 11:53 Tsiteeri


Arvestades, et ess on üle 2 eek / km, siis 1 eek / km ei ole midagi hullu. Minu arvates pigem mõistlik 1 eek/km kuskile fondi panna vanema luksauto puhul.
Selle remontimisega on ka nii, et kui tahad päris kõike korda saada, siis läheb üsna ulmelisi summasid ning kui üks kord alustanud oled, siis ei taha jätta.

Erinevad inimesed teevad erineval hulgal remonti - mõnel on peaasi, et auto sõidab, mõnel teisel jälle, kui kellades üks taustavalgustuse tuleke kustub ära, siis on vaja kohe ära vahetada.
Ei maksa üldistada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 23.01.11 18:18 Tsiteeri


Minu C5 on koos õlivahetustega 14 tuhandi km peale neelanud umbes 4300 eek, millest abs aju oli 2500. Seda aga usutavasti enam remontida ei tule ka 10 aastat kindlasti. Seega reaalselt on mul läinud praegusel hetkel 1800 krooni ja auto on tiptop korras. Muidugi oli ta ka ostes ideaalselt hoitud (va üks aknatõstuk), aga siiski on minu kulu läinud alla 10 sendi km kohta. Kes siin ütles, et C5 pidamine on kallis? Tõesti on kallis, kui teeninduses/esinduses teha A osadega. Aga kui ise teha ja mitte kõike ka A osadega, saab ikka väga viisakalt odavalt läbi selle autoga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.01.11 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Minu C5 on koos õlivahetustega 14 tuhandi km peale neelanud umbes 4300 eek, millest abs aju oli 2500. Seda aga usutavasti enam remontida ei tule ka 10 aastat kindlasti. Seega reaalselt on mul läinud praegusel hetkel 1800 krooni ja auto on tiptop korras. Muidugi oli ta ka ostes ideaalselt hoitud (va üks aknatõstuk), aga siiski on minu kulu läinud alla 10 sendi km kohta. Kes siin ütles, et C5 pidamine on kallis? Tõesti on kallis, kui teeninduses/esinduses teha A osadega. Aga kui ise teha ja mitte kõike ka A osadega, saab ikka väga viisakalt odavalt läbi selle autoga :)


See muidugi väike ls, mille peale arvutust teha, aga minu sõnade järgi hindaks sellise tulemuse "väga heaks", mitme teise foorumlase arust oli aga ka 10x suurem number hea tulemus, seega sinu tulemuse hindamiseks peaks nemad vist esperanto keelt kasutama, sest eesti keeles ma niisugust ülivõrret ei tea!

Ma ilmselt jätan väga virila mulje, aga point on selles, et oma tundeid võiks diversifitseerida, mitte nii, et kõik on normaalne ja hea, peaasi, et audi ja peaasi et quattro. On olemas ka sõnad halb, hea, parem, veel parem, väga hea, parim, pärl! Neid viimaseid võrdeid kiputakse ikka väga uisapäisa igale poole toppima, need sõnad aga kaotavad väärtuse, kui neid niisama lahmida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tannuu
huviline



Registreerunud 21.01.11
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.11 22:51 Tsiteeri


Palju muidu diagnostika audihoolduses maksta võib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 23.01.11 22:53 Tsiteeri


www.audihooldus.ee


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tannuu
huviline



Registreerunud 21.01.11
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.11 23:02 Tsiteeri


tean, tean.. aga mõtlesin, et äkki oskab keegi hõlpsamalt siit selle hinna raadiuse öelda, et palju see diagnostika varieeruvalt on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.01.11 09:22 Tsiteeri


Ostueelne peaks 400-500 eek vahel olema, kui õigesti mäletan. Arvuta eurodesse ümber.
Aga miks mitte helistada neile, selle asemel, et siin küsida?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 26.01.11 11:35 Tsiteeri


Ise oman samamoodi 98a C5 avant kerega A6-te. 1,8T. Siiani võiks kuludesse lugeda järgnevad asjad:

1)Armatuurlaua vahetus (ostes ei pannud tähele, et kate oli totaalselt lahti aluspinnast). (enda teostatud)
2)Õlivarda jala vahetus mis oli puruks.(enda teostatud)
3)Tagumiste amortide vahetus. (enda teostatud)
4)Peegliklaaside vahetus (soojendused olid kutud) (enda teostatud)

Mootor käib siiani veatult. Suve poole tuleb ehk klapikambri kaane tihend ära vahetada kuna peale ostmist igaksjuhuks süütepoole maha tõstes ja olukorda uurides oli esimese ja teise püti kohal märgata vähest õli. Pingutasin nanovõtmega kõiki polte grammike peale ja viimasel vaatlusel olid pesad kuivad. Kui talv läbi saab peab pilgu uuesti peale viskama. Kui jäi pidama siis pole tööl pointi. Veermik tunnistati väga heasse seisukorda ülevaatuspunktis ning hetkel meenus veel 4 viga millest 3 on lahendatud ja ühte lükkan lihtsalt edasi. Üks oli püsikiiruse hoidja mis ei ilmutanud vähematki elumärki. Viga peitus juhtplokkis mille trüki plaadil olid silma nähtamatud külmjooted. Sõbra käe läbi sai asi jonksu. Teiseks koolesid nii juhi kui kõrvalistuja aknad maha. Viga oli nendes plastkiiludes mille külge veotross kinnitub. Selle töö tegin ise koduste vahenditega ära ja kolmas viga oli see tagumise numbri ümbrisplastik mis mõraline ja vett läbilaskev oli. Ka see sai koduste vahenditega korda tehtud ja nüüd oleks veel kompuutri displei kellaplokis mis külmast peast näitab ja soojas mitte. Aga siiani pole viitsinud seda lasta korda teha. Vahetus maksaks Audihoolduses ca 1800 eek. Börsist ostsin originaal kummimatid mis sobivad ideaalselt ja on talvel asisemad kui need suvised niiskust imavad. :) Keskmine kütusekulu jääb sinna 8-9 liitri vahele. Tallinnas sõidan nädalas ca 100 km maha ja maanteed tuleb mingi 250-60 kanti. Audio poolelt võiks lisada et sai visatud Beckeri navi cd makk välja ja asendatud Sony mp3 mängijaga. Täiendavad lisakulutused selles osas olid kuskil 250 eek mille eest sai vahele ostetud üks muundur ja isost sony pistikuks muutev üleminek. Muidu oleks ainult esimesed kõlarid mängima hakanud ja tagakõlarid ja orig. supakas vait olnud. Minekut masinal on nii et maanteel mõnest autost möödasõit probleeme ei tekita. Müratase salongis on normaalne. Üheks suureks miinuseks sellel masinal võiks ehk lugeda istmeid mille eihituspuudulikusest saab aimu siis kui sellega üks pikem maa maha on sõidetud. Muide sama oli ka C4 Kerega 100 puhul. Selja asendi muutmine on piiratud. Samas sportmudelitel ja ka ehk parema varustusega samadel masinatel on paremad istmed mida saab liigutada poole rohkematesse asenditesse. Pealekauba on iste neetult pehme nii et üks ots Tallinnast Suure-Jaani ja tuled suht kõveralt välja. Muidugi olen mõnelt veits kogukamalt tegelaselt küsinud, et kuidas neile asi tundub ja tundub et kui oled tsipa korpulentsem siis nii palju see selja peale ei hakka. Ise eelistaks sport istmeid. 100-le sai sisu vahetus tehtud ja s-i istmed sisse pandud ning esimene sõit ja tunne oli enneolematu :) Samamoodi võks miinuseks lugeda vedrustust mis C4 kerega masinate seerial on oluliselt mõnusam. Kuna oman nii C4 kui C5 kerega isendit, siis vahe auklikel teedel on ikka suht tuntav.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 13:12 Tsiteeri


See konkreetne auto käis ostueelses kontrollis ja ette on ta paugu saanud esiosa on väga lohakalt korda tehtud. Esmavaatlusel oli vigu nii palju, et seda autot ei hakanud ma üles tõstmagi ja elektroonikapoolt vaatamagi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tannuu
huviline



Registreerunud 21.01.11
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 21:09 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/672036

Mis selle kohta? Kahtlaselt odav?

Küsides vastas küll, et kõik on enamvähem okei v.a makk, mis vist ei tööta vms. Tehnilise poole pealt pidi omaniku sõnul kõik ok olema, aga tundub vääga kahtlane


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 26.01.11 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tannuu
http://www.auto24.ee/used/672036

Mis selle kohta? Kahtlaselt odav?

Küsides vastas küll, et kõik on enamvähem okei v.a makk, mis vist ei tööta vms. Tehnilise poole pealt pidi omaniku sõnul kõik ok olema, aga tundub vääga kahtlane


Tundub olema küllaltki suur madaldus, mugav vist väga ei ole, hea näeb välja küll jah:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
late
huviline

Avatar


Registreerunud 11.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 Avant;BMW E46

postitati 21.02.11 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tannuu
http://www.auto24.ee/used/672036

Mis selle kohta? Kahtlaselt odav?

Küsides vastas küll, et kõik on enamvähem okei v.a makk, mis vist ei tööta vms. Tehnilise poole pealt pidi omaniku sõnul kõik ok olema, aga tundub vääga kahtlane


See auto oli minu meelest kunagi päris suure külje pauguga.Küsi omanikult vin kood ja uuri kindlustusest järgi.


-OOOO-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 21.02.11 22:18 Tsiteeri


Nüüdseks olen ka hoolduse poolega yhele poole saanud.

ÕLI 5W40 ADDINOL ECO LIGHT TÄIS SYNT + FILTER TOPRAN - 37,00 €
ÕHUFILTER TOPRAN - 5,00 €
HAMMASRIHMA VAHETUS - 62,5 €
HAMMASRIHM CONTITECH CT919 - 153 Z - 21,7 €
PINGUTUSRULLIK INA 531 049920 - 48,3 €
JUHTRULL INA 029 - 204426 - 19,2 €
JAHUTUSVEDELIK - 5 Liitrit - 7,1 €
MITMIKSOON RIHM (GENERAATOR+ROOLIVÕIM) CONTITECH 5PK 1300 - 10,8 €
GENERAATORI RIHMA PINGUTI INA 533 0077 30 - 47,5 €
VEEPUMP BUGATTI 590 - 573 - PA5109 - 26,7 €
SIMMERLINGIDE VAHETUS - 31,3 €
SIMMERLINGID 32X47X10 (NUKKVÕLL, VAHEVÕLL, VÄNTVÕLL) - 7,3 €
POOLTELJE KAITSEKUMM RUBBER BOOT KG8149.0010/802 - 90010 - 9,7 €
POOLTELJE KAITSEKUMMI VAHETUS (VÄLIMINE VASAK) - 16,7 €
SÜÜTEKÜÜNLAD BOSCH PLATINUM IRIDIUM SUPER PLUS +50 FR 7 KPP33+ - 26,44 €

Hinnad pole leti omad ... nii et selle järgi ei tasu reaalset näidet võtta ... tutvuste kaudu osad asjad saadud ...
Kõiki asju polnud mõtet vahetada. Tegemist reaalsete asjadega mida pole võimalik nina maha keeramata vahetada. Küünlad suht süsi. Need vahetasin täna ...

Kõik asjad mis vahetasin nüüd sai edasi lükatud suve alguses masina soetamise hetkest saadik. Müügimehe jutu sõnul olid õlid/filtrid/rihmad ja muu nodi vahetatud. Võib-olla oli hea, et rihma vahetusega ei kiirustanud, sest 3 simmerlingi lasid õli läbi (viga tekkis nüüd talvel, nii et oleks olnud topelt töö hakata uuesti nina laiali kiskuma). Raha nappusel lasin vahetada kõik mida hetkel vaja oli. Ülejäänud nodi on võimalik ka ilma nina lahti lõhkumata vahetada, ja ei tundunud ka vigased olevat. Aga kui hoolduseks läheb on masin siiski suhteliselt keeruline ja soovib ikka vanast autost enam rahalisi investeeringuid.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.8% - SQL: 69.2%]