Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A8 Tartus. (Vastuseid: 43 | Vaatamisi: 5846)
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 08.01.11 18:38 Tsiteeri


No seda enam kui tegelt kallim kui minu pakutud summad, ei mäleta täpselt palju ise maksin kuna oma A8-l samad asjad tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.11 18:40 Tsiteeri


Täpselt ! Mina enda 8 rihmavetust alla 10 000.- ei saanud kuidagi.
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ei no ega ta mul põle kuskil. Kui ei taheta hakkan ise sõitma või annan naisele. Hind on hind ja auto on auto,selge see et võid samasuguse ja sama varustusega auto osta praegu 50 või 60 kiloga aga sinna kohe hakkad tampima rihmavahetus koos rullide ja veepumbaga (4000.-) sildade remont (4000) õlivahetused kast,sillad,mootor,difrid (3000) sisepesu (1500.-) nagunii on siin seal kriimud kraapsud ja siis veel nipet näpet vaja teha ja kõik see ju võtab aega mis tänapäeval maksab kõige rohkem, et sõida vii too autot. Lõpuks selle suure jama peale tulebki auto hinnaks 75 000.- aga milleks mulle sellist jama kui võin tulla ja kohe panna 80 000.-kus juba kõik need eelmainitud tööd tehtud ja muud vaeva polegi kui sõita tanklasse. Olen ühele A8 -le juba hinge sisse puhunud ja oioi kui väikseks jäi pangaarve peale seda ning kui palju aega ja närve kulutasin et saavutada hea tulemus.


Rihma ja muu kama vahetus 4000, :o, õlivahetused kastis, mootoris jne. 3000 :o, sildade remont 4000 :o:o. Kus sellise hinnaga tehakse, ma paneks kohe mitu aega kinni ja hakkaks vahelt kasseerima.
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.01.11 18:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ei no ega ta mul põle kuskil. Kui ei taheta hakkan ise sõitma või annan naisele. Hind on hind ja auto on auto,selge see et võid samasuguse ja sama varustusega auto osta praegu 50 või 60 kiloga aga sinna kohe hakkad tampima rihmavahetus koos rullide ja veepumbaga (4000.-) sildade remont (4000) õlivahetused kast,sillad,mootor,difrid (3000) sisepesu (1500.-) nagunii on siin seal kriimud kraapsud ja siis veel nipet näpet vaja teha ja kõik see ju võtab aega mis tänapäeval maksab kõige rohkem, et sõida vii too autot. Lõpuks selle suure jama peale tulebki auto hinnaks 75 000.- aga milleks mulle sellist jama kui võin tulla ja kohe panna 80 000.-kus juba kõik need eelmainitud tööd tehtud ja muud vaeva polegi kui sõita tanklasse. Olen ühele A8 -le juba hinge sisse puhunud ja oioi kui väikseks jäi pangaarve peale seda ning kui palju aega ja närve kulutasin et saavutada hea tulemus.


Ma mõtlesin, et siin teemas sõna ei võta - hind on kokkuleppimise küsimus, pole tulemuslik selle üle foorumis arutleda.
Küll aga jäi selles postis silma terve nimekiri asjadest, mis meie ostuabi autol kõik tehtud peaks olema ja millise hinnaga neid siis peaks tehtama... See tekst nüüd küll mingit kindlust ei lisa, justkui suhkruvati hinnaga ära remonditud terve auto?
Seetõttu olen ka mina pigem toetamas seisukohta, et olgu tegemata, pigem lasen oma raha eest ise teha. Sest eelnevast tekstist silmatorkavad hinnad erinevatele töödele ja materjalidele on minuarvates isegi mistahes Hiina päritolu varuosade jaoks liiga madalad.
Aga see on kõigest minu arvamus. Auto maksumuse üle mõtteid vahetada oleks vast kõige kohasem peale ülevaatust/proovisõitu auto enda kõrval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 08.01.11 20:15 Tsiteeri


Tõin ju lihtsalt ja umbes näited. Selge see et need hinnad mida ma kirjutasin on ebaloomulikult odavad kuna ei mäleta mina palju ma täpselt maksin,see jutt oli ju mõeldud näitena. Tule taevas appi.... ütleks Ansip.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 08.01.11 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Mind panevad lausa imestama need automüüjad, kes suudavad leida euroopa avarustest nii väikese läbisõiduga kvaliteetsed autod-- supermehed :D:D


Kui sa nüüd vaatad hoolega, siis märkad, et suur enamus tolle autoaia autosid on ~160000 läbisõiduga:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 08.01.11 20:31 Tsiteeri


Mul läheb ka alatihti meelest ära kas olen remondi eest 10k maksnud või siis hoopis 4k. Egas pea prügikast pole ;) .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 08.01.11 20:36 Tsiteeri


Ise nuputasid välja või keegi ütles? Loogiline et keritakse näite tagasi ja mitte AINULT see autoaed vaid 90% autoaedadest teevad seda, äkki keegi teeb veel turuuuringu et millised autoaiad kerivad tagasi ja millised mitte ja millised ajavad autode kohta kägu ja millised mitte. Teeksid paljudele ostjatele elu väga lihtsaks.
To :end3l


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KalviP
huviline



Registreerunud 20.07.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.11 21:01 Tsiteeri


See asi läheb ülekäte siin juba. Jätame selle teema parem sinnapaika, kuna keegi meist hetke kommenteerijatest ei ole reaalselt siis seda ülikorralikku isendit proovimas käinud. See mis hinnaga keegi midagi müüb on tõesõna tema enda otsustada. Vabandused minu poolt kui tõesti laimasin su autot. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 08.01.11 21:07 Tsiteeri


Paneks jah teema lukku ja läheks ikka normaalselt muude teemadega edasi. Oleme nagunii leppinud sellega et keegi ei osta seda autot, kuna heal ajal ei ostetud siis ammugi veel praegusel ajal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 08.01.11 21:22 Tsiteeri


Igale asjale on ostja olemas, küsimus on vaid hinnas.;):D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.11 05:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ise nuputasid välja või keegi ütles? Loogiline et keritakse näite tagasi ja mitte AINULT see autoaed vaid 90% autoaedadest teevad seda, äkki keegi teeb veel turuuuringu et millised autoaiad kerivad tagasi ja millised mitte ja millised ajavad autode kohta kägu ja millised mitte. Teeksid paljudele ostjatele elu väga lihtsaks.
To :end3l

Vähemalt SEE autoaed sai endale "viimasepeal" reklaami, kuna ise tunnistad tagasi kerimist ja minu tutvusringis saab see info küll laiali jagatud :) Edu edasistel tehingutel :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 09.01.11 06:32 Tsiteeri


Tüüpiline eestlane ostabki läbisõidu järgi auto.Muu nagu eriti ei huvita:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 09.01.11 10:51 Tsiteeri


Nojah.. Ja muidugi see "Kõik on tehtud" teema :D
Ostsin oma auto ka "mis polnud tegelikult müügiks mõeldudki ja õlid ja asjad on vahetatud, näe, siin on mingi suvaline mobile 1 kleeps ka!"
Ikkagi lasin õlid vahetada ja "hooldusvabast" käigukastist tuli õli mis oli must ja kärssanud haisuga. OK, tegemist on müügiga ja loomulikult on super see auto mida müüakse, aga tegelikult hakkab see s**a ajamine üle viskama :S Nii tahaks ausalt osta :))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
uko
huviline



Registreerunud 11.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad(132 kiluvatti),Avensis (130 kiluvatti)

postitati 11.01.11 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
... Loogiline et keritakse näite tagasi ja mitte AINULT see autoaed vaid 90% autoaedadest teevad seda ...
To :end3l


Kukkus vist tiba pahasti välja?Antireklaam:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 11.01.11 22:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prestigio
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ise nuputasid välja või keegi ütles? Loogiline et keritakse näite tagasi ja mitte AINULT see autoaed vaid 90% autoaedadest teevad seda, äkki keegi teeb veel turuuuringu et millised autoaiad kerivad tagasi ja millised mitte ja millised ajavad autode kohta kägu ja millised mitte. Teeksid paljudele ostjatele elu väga lihtsaks.
To :end3l

Vähemalt SEE autoaed sai endale "viimasepeal" reklaami, kuna ise tunnistad tagasi kerimist ja minu tutvusringis saab see info küll laiali jagatud :) Edu edasistel tehingutel :)

Rääkides veel Ropka Autoaiast, siis sugulane ostis ka sealt mõned aastad tagasi auto. Odomeetril ilutses 155 000km, aga tollipaberitelt loeti ~340 000 km välja. :D Auto oli muidugi täielik jama ka. Kahjuks ei teinud sugulane ostueelset ülevaatust ning talle määriti sulaselge rämps pähe. Aga nagu see ütlus on, et loll saab ka kirikus peksa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taf
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A 6

postitati 11.01.11 23:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Mind panevad lausa imestama need automüüjad, kes suudavad leida euroopa avarustest nii väikese läbisõiduga kvaliteetsed autod-- supermehed :D:D


Kui sa nüüd vaatad hoolega, siis märkad, et suur enamus tolle autoaia autosid on ~160000 läbisõiduga:)

Eks see oligi rohkem iroonia ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 12.01.11 13:51 Tsiteeri


Tänapäeval ikka inimesed nati targemad ja tahavad enne ostu käia autoga esinduses, mida ma viimaste autodega väga tihedalt olen juba teinud kuna raskemad ajad ja inimene tahab head autot hea raha eest. Minu poolt pole tõrkeid et klient tahab esindusse minna kuna tean mis autol viga oli ja kõik sai lastud ära teha ja kui leitaksegi seal midagi siis olen alati kliendiga kokkuleppele saanud et lasen ära teha ning see tema auto hinda ei mõjuta. Kuigi viimasel ajal on enamus kliente lihtsad hu...rid ja tulevad lihtsalt peedistama. Eks ikka iga inimene otsustab ise kas sobib või ei ega kellelegi midagi sundida ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.01.11 13:56 Tsiteeri


Ma olen samalt füüsiliselt pinnalt soetanud nüüdseks 9 aastat tagasi liikuri, mis teenib mind siiani, nii et... Enamus sõltub ikka ostjast :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 12.01.11 14:00 Tsiteeri


Täitsa nõus, eks igaüks kiidab oma nagu öeldakse. Ei saa pahaks panna kui keegi kritiseerib, kuna eestis siiski sõnavabadus ning kõigil õigus oma arvamust avaldada. Kuigi täielikku infot omamata pole mõtet hakata spekuleerima ja oletama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.4% - SQL: 63.6%]