Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi 100 vs audi 80 (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 5455)
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 10.01.11 17:38 Tsiteeri


Sealt tuleb mängu see, et mis pööretel mis jõud on.

Ega kui autol on näiteks 142kw, siis igapäeva sõit käib ka ju väiksema jõuga

Kui aga autol on 2000rpm 35kw(85kw) vs 85kw (142kw), siis on ju suur vahe sees juba.

Diislid on ka lahjad ju, 1.9TDI 81kw näiteks aga näe liigub igapäeva elus tunduvalt paremini kui see 2.0 85kw.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.01.11 19:48 Tsiteeri


Jõust rääkides tasub lisaks kW-dele ka Nm-e võrrelda. Vana 8V mootori vääne on tihti madalamalt saadaval kui samalaadsel moodsal 16V-l.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 10.01.11 20:07 Tsiteeri


Kui otsustada ei suuda siis tuleb mõlemad osta :)
Oman igasuguse kw arvuga autosid ja igaüks neist täidab mingil ajahetkel oma eesmärki . Hetkel kulgen autoga mille parim näitaja on 150nm ja pole ka midagi viga :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 10.01.11 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Sealt tuleb mängu see, et mis pööretel mis jõud on.

Ega kui autol on näiteks 142kw, siis igapäeva sõit käib ka ju väiksema jõuga

Kui aga autol on 2000rpm 35kw(85kw) vs 85kw (142kw), siis on ju suur vahe sees juba.

Diislid on ka lahjad ju, 1.9TDI 81kw näiteks aga näe liigub igapäeva elus tunduvalt paremini kui see 2.0 85kw.


Nõus, aga eks siis lahjema mootoriga peab lihtsalt natuke kõrgemaid pöördeid hoidma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martn21
huviline



Registreerunud 09.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.11 09:49 Tsiteeri


Nõustun sellega, et väita, et audi80 on väike on vale... olen ise 194 cm pikk ning autoga sõita oli väga mugav. Näiteks võin tuua, et emal olev 2000. aasta Ford Focus sedaani juhiistmes ma end nii mugavalt ei tunne. Audi hea, ning on ka audi 80.nes 5 inimest istunud, ning saadud hakkama. 4 inimesega pole kohe üldse probleemi.
Saadud summa ületab paari tuhande võrra 20000.- seega kaldun ikkagi jälle audi 80 peale.
olen vägagi rahul oma eelmise liikuriga, kuid plaanis on siis seekord proovida 2.0 85kw masinat. ja kindlasti B4 kerega. Audi 100 ikkagi liigselt suur minu vajaduste jaoks. Peret, naist ja lapsi ei ole. Liigun peamiselt tallinnas. Miks peaks sõitma sellise lahmakaga. :) Kunagi saab ka suurema lubada, kui vajadust on jälle!

Tänud igakülgse abi eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 12.01.11 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martn21
Nõustun sellega, et väita, et audi80 on väike on vale... olen ise 194 cm pikk ning autoga sõita oli väga mugav. Näiteks võin tuua, et emal olev 2000. aasta Ford Focus sedaani juhiistmes ma end nii mugavalt ei tunne. Audi hea, ning on ka audi 80.nes 5 inimest istunud, ning saadud hakkama. 4 inimesega pole kohe üldse probleemi.




Istmel ja istmel on vahe.
Näiteks sakslase istmed on minule tunduvalt mugavamad, kui mönel japsil.
Ka Focuse iste mulle ei sobi, küll ei leia mugavat asendit ja üldse kuidagi tabureti laadne moodustis - samuti aluseks vanemate 1999 universaal Focus.
5-kesi A80-s vurada on liig, eriti tagaistmel.
Sama jalaruumi vaegus, mis nt.A4-s, suurema klassi masinal seda muret juba pole (100 jne), isegi Opel Rekordis oli mugavam oleskleda :D, olgugi, et pikkuselt olid A4 Avant ja Opel ühesed.
Telje vahe määrab sisemist ruumikust.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martn21
huviline



Registreerunud 09.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.11 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits


Istmel ja istmel on vahe.
Näiteks sakslase istmed on minule tunduvalt mugavamad, kui mönel japsil.
Ka Focuse iste mulle ei sobi, küll ei leia mugavat asendit ja üldse kuidagi tabureti laadne moodustis - samuti aluseks vanemate 1999 universaal Focus.
5-kesi A80-s vurada on liig, eriti tagaistmel.
Sama jalaruumi vaegus, mis nt.A4-s, suurema klassi masinal seda muret juba pole (100 jne), isegi Opel Rekordis oli mugavam oleskleda :D, olgugi, et pikkuselt olid A4 Avant ja Opel ühesed.
Telje vahe määrab sisemist ruumikust.


just.. ma olen ise ka maininud emale, et tema autos tunne nagu istuks taburetil...
Ookei 5-kesi võib küll ebamugav olla :D 4-kesi on ok...
Aga no enda autos olen juhipingl ning üldjuhul pole 5-te inimest autos :D
Aga kui ka on, siis mina olen roolis, seega minul ruumi küll!

Sakslastel on jah head mugavad istmed... liskas ütleks, et audi 80 mis mul oli oli väga stabiilne.. talvel lumega ja kruusateedel kerged külglibisemised, mis "tekkisid" olid vägagi mõnusalt ja lihtsalt käsitletavad.. üleüldse ei tõmmelnud auto teel... Ema focusega eile sõites oli ikka hirmus küll... Ford Docus sedaan kergea ei ole hea valik... Tagumine ots liiga kerge ja kergelt ebastabiilne.... Kuidas seda nimetatakse? Ülejuhitavuseks vist...

Aga nagu ema ise ütles... Ford on ju "traktoritehas" tegelikult! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.6% - SQL: 72.4%]