Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Paluks abi! Arvamusi selle Audile? (A6 2.6) (Vastuseid: 52 | Vaatamisi: 5656)
zegan
huviline



Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.10 19:31 Tsiteeri


Ega palju lisada polegi seeliste kommentaaride peale.
Aga kust saab normaalse 2,8 mootoriga isendi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 15.12.10 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
(tagakettad minu arust ja summuti detaile jne), lisaks kasvab mõõdukalt ka kütusekulu.

Kui 200.- ketta eest kallis tundub siis ... sõitke bussiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.12.10 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
(tagakettad minu arust ja summuti detaile jne), lisaks kasvab mõõdukalt ka kütusekulu.

Kui 200.- ketta eest kallis tundub siis ... sõitke bussiga.


200 eek on see kõige lahjem, kui selliseid ostad, siis sõida parem bussiga. Minu mäletamist mööda erinesid sama firma toodangu hinnad ligi 2 korda, taga on lihtsalt quattrol ventileeritavad ja paksemad, see teebki kallimaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 15.12.10 20:20 Tsiteeri


Kõikse targemad siinpool ekvaatorit hoiavad üleüldse pidamajäämise pealt niivõrd kokku et võtavad tagakettad üldse ära ja torudele pimedad ette :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.12.10 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6

200 eek on see kõige lahjem, kui selliseid ostad, siis sõida parem bussiga. Minu mäletamist mööda erinesid sama firma toodangu hinnad ligi 2 korda, taga on lihtsalt quattrol ventileeritavad ja paksemad, see teebki kallimaks.

Ole hea ja täpsusta?
Kas A6-el taga vent kettad?
See on küll mulle sellisel juhul uudis.

2.6 ja 2.8 suurim erinevus vöiks olla pigem siiski juba 30v mootori puhul.
18 kw on 32kw erinevuse juures pigem nuusata, seda siis 110 vs 128 vöi 110 vs 142.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 15.12.10 20:39 Tsiteeri


Tagumised vent kettad on S-il.
Ei ole need NK kettad ka pahad. NK tahab pehmemat klotsi, muidu kuluvat kiiremini, muud midagi. Tõsi, ise valisin Zimmermannid, mille tk oli üle 300.-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.12.10 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Tagumised vent kettad on S-il.
Ei ole need NK kettad ka pahad. NK tahab pehmemat klotsi, muidu kuluvat kiiremini, muud midagi. Tõsi, ise valisin Zimmermannid, mille tk oli üle 300.-.

Seda ma teadsin jah, et S´il on ventileeritavad.
Nk kettad on täiesti rahuldavad, ühed tutikad on hetkel veel karbis ja masina soetusel sain samaste uute ketastega isendi.

Pidurdavad vägagi eeskujulikult.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 15.12.10 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kristoff
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
(tagakettad minu arust ja summuti detaile jne), lisaks kasvab mõõdukalt ka kütusekulu.

Kui 200.- ketta eest kallis tundub siis ... sõitke bussiga.

Kettad pole hea näide. Aga kässari trossid, summuti, reguleervardad, amordid, rattalaagrid on kordades kallimad kui esiveolise tagasillajupid. Lisaks veel kardaan diffri padjad ja simmerid kast on ka kallis. ;)
Jupid on suht vastupidavad kuid kui eeline omanik neid vahetanud pole siis varsti tuleb seda teha. Reguleervardad on vist igal c4 quattrol läbi ja hind on võrdne esimeste õõtsade omaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 15.12.10 21:11 Tsiteeri


Vist oma 5 aastat tagasi müüsin, 2 aastat sõitsin, pea 80 000 km selle ajaga, 97 aasta isend.
Sama veoskeem ja sama mootor, sama kere.
Kulu oli siis ainult küte ja regulaarhooldus, esimesed pidurivoolikud ka.
Kui praegu oleks võimalus kobe isend osta, ei kahtleks.
Mina seda 2,6 mootorit ei karda, hetkel sõidan ka paljude arvates mõtetu lahendusega - 2,4 ja quattro -
mina olen rahul ja muu ei loe.
Muidugi eelistaksin avanti, mida praegune auto ka on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zegan
huviline



Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.10 21:55 Tsiteeri
Teema võtab hoogu!



Teema läheb väga tuliseks.

Miks siis peaks Avant parem olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.12.10 22:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zegan
Miks siis peaks Avant parem olema?

Ega sellele vist väga ühest ja kindlat vastust nagu polegi.
Avandiga on veokonksu puudumisel teinekord suuremat manti hea transportida (nt.pesumasin, väiksem külmik vms)
Välimuselt on ka vähemalt minu silmis kuidagi soliidsem, viimasel ajal üldse hakanud universaalid väga meeldima.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 15.12.10 22:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zegan
Teema läheb väga tuliseks.

Miks siis peaks Avant parem olema?

Tule taevas appi! Või sa ei tea mis Avant tähendab? See on universaal audi.
Näiteks tõin ükskord linnast korraga pesumasina, nõudepesumasina, õhuimuri ja veel mingeid pisemasi vidinaid. Lao uksetaga laomees küsis, et kuhu kauba paneme kui auto tagurpidi ees oli. ;) Suurt külmikut olen ka vedanud. Sa mõtle ise ikka järgi mida sul vaja on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.12.10 22:09 Tsiteeri


Mõni kataloog näitab, et on ventileeritavad avant quattrol, igatahes diameeter ja paksus siis on teised? Sügavamat uuringut ei ole praegu motivatsiooni teha:) Aga see ei ole ka teema sisu, fakt on see, et kallimad need on, nagu aga juba eespool öeldi, see on väike hinnavahe võrreldes summuti, käsipiduritrosside jms-ga.
Avant on parem mahutavuselt, praktilisuselt, paraku kipuvad aga sedaanid vaiksemad olema selle tagaosa müra poolest, võibolla on see minu subjektiivne arvamus, aga igasugu pagassis asuva kila kola heli tuleb kindlasti kergemini salongi universaalil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 16.12.10 00:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zegan
Miks siis peaks Avant parem olema?
Minujaoks oli väga lihtne: avantil käivad tagumised istmed alla, sedaanil mitte.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 16.12.10 07:33 Tsiteeri


See teema kisub naljakaks kohati, sest teema algataja pole omale selgeks teinud mida ta üldse tahab/vajab.

Võibolla ta ootabki et keegi tekitaks talle mingi eelistuse.

Aga eelneva kohta, siis et: minu quattrol olid taga tavlised kettad, 500.- paar äkki ja pidasid vastu küll.

Trosside erinevus ainult pikkuses, hinnavahe ka ei olnud teab mis kole tavalistega.

Sillajupid on odavad võrreldes mis mugavust see auto tegelt pakub ja kõige lihtsam on, kui võtad lahti www.ladu24.ee ja sealt saad enamvähem pildi ette. Autopoodides on minu kogemuse järgi jupid natuke odavamad.

Leia korralik auto ja tuld ning ära lepi vähemaga:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zegan
huviline



Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.10 09:18 Tsiteeri
Teemast!



Teema algataja on tõesti pisut segaduses, kuna Audidega väga vähe kokku puutunud.

Asi selles, et ma tahaks täiega enne Euro tulekut Audit endale soetada, kes siis teab, milliseks pärast seda maailm kujuneb ning milliseks hinnad.

Minu silmis on variante kogunenud nüüd kolm:

1) Audi A6 2,6 V6 110kW 1995 universaal, bensiin, manuaal

2) Audi A6 2,8 V6 128kW 1995 universaal, bensiin, manuaal

3) Audi A6 2,6 Quattro Avant 110 kW 1995, manuaal

Esimest neist olen ka oma silmaga näinud ja tundus iseenessest väga kena ja puhas. Väljaarvatud, et el. klaasi juhipoolne ei töötanud, summuti oli alt ühenduspoldijuurest pisut puruks (väidedavalt polt murdunud ja mootori juurest lekkis pisut õli.

Kaks viimast varianti lähen täna vaatama ja saan ka nedest pildi ette, siis ehk olen otsuses kindlam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 16.12.10 09:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zegan
Miks siis peaks Avant parem olema?

Tsitaat:
Algselt postitas: zegan

Minu silmis on variante kogunenud nüüd kolm:

1) Audi A6 2,6 V6 110kW 1995 universaal, bensiin, manuaal

2) Audi A6 2,8 V6 128kW 1995 universaal, bensiin, manuaal

3) Audi A6 2,6 Quattro Avant 110 kW 1995, manuaal


Isiklikult valiksin ikkagi viimase variandi, kuna see on Avant, aga oma silm on kunn.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.12.10 09:36 Tsiteeri


Ei saa mina ka aru, üks pakub üht, teine teist:

http://www.ladu24.ee/et/ladu1/195/12,491

http://www.autoosad.ee/

Mõlemad näitavad, et a6 c4 avant quattrol on taga vent kettad, c4 100Q avant puhul aga täiskettad. Kas on kasutusel mingid erinevad pidurisüsteemid tava c4 a6-tel?

Muidu kui otsida mootorit, mille taustal 2,6 tõesti mõttetuks muutub, siis see 30 klapine 2,8 seda on, kuigi konkreetselt see isend on aut kastiga, seega väga püss ei ole: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=737812


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 16.12.10 09:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zegan
Teema algataja on tõesti pisut segaduses, kuna Audidega väga vähe kokku puutunud.

Asi selles, et ma tahaks täiega enne Euro tulekut Audit endale soetada, kes siis teab, milliseks pärast seda maailm kujuneb ning milliseks hinnad.

Minu silmis on variante kogunenud nüüd kolm:

1) Audi A6 2,6 V6 110kW 1995 universaal, bensiin, manuaal

2) Audi A6 2,8 V6 128kW 1995 universaal, bensiin, manuaal

3) Audi A6 2,6 Quattro Avant 110 kW 1995, manuaal

Esimest neist olen ka oma silmaga näinud ja tundus iseenessest väga kena ja puhas. Väljaarvatud, et el. klaasi juhipoolne ei töötanud, summuti oli alt ühenduspoldijuurest pisut puruks (väidedavalt polt murdunud ja mootori juurest lekkis pisut õli.

Kaks viimast varianti lähen täna vaatama ja saan ka nedest pildi ette, siis ehk olen otsuses kindlam.


Kas need variandid ka internetis üleval?

Kui on siis ära jumala eest linke pane. Äkki keegi veel tunneb ära mõne räime, mida ei tasu osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zegan
huviline



Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.10 10:06 Tsiteeri
Laulda on tõesti lahe!



Esimene variant, mida vaatamas käisin on siin:

http://www.auto24.ee/used/789142


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 16.12.10 20:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zegan
Esimene variant, mida vaatamas käisin on siin:

http://www.auto24.ee/used/789142

Miks avant - sest et kola vaja vedada. Sedaanil EI käi istmed alla, kahjuks.
Krt, 25 k eest on autot küll ja küll, lase kusagil TÜV punktis läbi loksutada, kui kuhugi mujale ei oska pöörduda.
Quattro on muidugi omamoodi asi, ise alles ~3 kuud tagasi esimese soetasin ja nüüd "ülal" pean, seni rahul.
Mingi raha laod nii või teisiti sisse, soetasin 2004 aasta isendi, ~5k sisse ladunud remondi peale(xenon pirn, õlileke, kasti õli) + muud kulud, nagu tagumine klaasiring tooni, konks, plokisoojendus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zegan
huviline



Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.10 10:10 Tsiteeri


Saigi isend nüüd soetatud!

Tänud, kes kaasa aitasid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.12.10 10:57 Tsiteeri


Kas arvad, et kliimast ei hakka puudust tundma? Praegu kindlasti mitte:) Praegu võib aga puudust tunda automaatkliimast, mõõdab ja ootab, mitte ei puhu kohe külma õhku näkku:P Samas on (automaat)kliimata versioon kindlasti töökindlam, oleme ilmselt kõik kursis (või vähemasti lugenud), kui tihti süsteem on tühi ja kui tihti klapid jamavad ja displei vilgub jne jne...:(

Edu auto omamisel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.12.10 11:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kas arvad, et kliimast ei hakka puudust tundma? Praegu kindlasti mitte:) Praegu võib aga puudust tunda automaatkliimast, mõõdab ja ootab, mitte ei puhu kohe külma õhku näkku:P Samas on (automaat)kliimata versioon kindlasti töökindlam, oleme ilmselt kõik kursis (või vähemasti lugenud), kui tihti süsteem on tühi ja kui tihti klapid jamavad ja displei vilgub jne jne...:(

Edu auto omamisel


Endal olnud mölemad kliimaga isendid....ei kurdaks, kui oleks ka pliidinuppudega masin...kliima töös aastas möned üksikud korrad, möödunud suvel nt.max 2-3 päeva.
Ainus, mis vöiks häirima hakata on konsooli välimus...digi on ilusam.

Zegan´ile uue masina puhul jaksu.
Mis isend loosi ka läks?
Tee teema;)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zegan
huviline



Registreerunud 13.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.10 17:06 Tsiteeri


Audi Avant 2,6 110kW universaal 1995.a.

Mõned remonditööd ootavad ees mind koheselt.

Äkki oskate soovitada, kus muresid lahendada?

Kust saaks normaalseid varuosi ja töökoda.

Parimat Soovides.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.7% - SQL: 60.3%]