Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Plaan osta audit sooviks abi antud isendite kohalt. (Vastuseid: 63 | Vaatamisi: 7400)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.11.10 19:08 Tsiteeri


Kes on need julged mehed, kes julgevad 2.3 mootorit soovitada ja eelistada V6'tele? Oi kui valel teel te poisid olete. Mure selles, et uuemakooli r5'tesid mul 1 ja vanemakooli omasid 2 isendit, samuti on mul 2 tk 2.8 v6 mootoriga isendit ja ma isegi ei mõtleks selle teema peale kui järgmiseks valikuks läheb. See uuematüübi r5 koos oma mõttetute andurite ja mehhaanilise jagajaga jääb valikust IGAVESEKS välja, sest seda kompotti ma tahaks lausa näha, mis PERFEKTSELT töötab. Ma olen näinud nüüdseks kolm aastat vaeva, aga peale meeletuid pingutusi ja lihtsalt omaenese jonnile järgi andmata lõin ma ikkagi käega ja ei üritagi seda mootorit enam normaalselt tööle saada, töötab nii palju kui töötab ja viimane talv lihtsalt retsisingi selle needuse kapoti all ribadeks vahendeid ja sõidustiili valimata :D. Selleks talveks on valmimas uus mootor, mille ma tõenäoliselt jälle ribadeks sõidan ja vot nii ongi selle palju kiidetud r5'ga! Samas kõrval v6'd on muretu teema korraliku hoolduse ja mõningate andurite vahetuse vajaduse juures. Kui r5'l ma ikka istusin kapoti all pidevalt, et "mis kurat ta jälle tahab raip", siis v6'd lihtsalt sõitsid ja sõitsid, sama lugu on vanakooli r5'ga, mis samuti on palju lollikindlama elektroonilise lahendusega ja NO POLE neid muresid, mis uuemaga. Ja see, mis siin v6 sisselaskekolde muredest kirjutatakse on ka endal selja taga. Samuti pean mainima, et ka 2,8 metallist labad on mul silindrist läbi käinud, nii et otsest kindlustunnet pole ka nendega, et see pole ka suurem asi, mida pabistada.

Nii et... ja kui keegi on kurtnud muret ja öelnud, et tal r5, siis mina olen paugust käega löönud ja "palju õnne" soovinud, sest muud tõesti teha pole. Isegi palju kiidetud diagnostikud Tartus ei taha seda r5't rohkem ette võtta :D.

PS! Teema tõstetud õigemasse kohta, mis sel "Üldise"ga pistmist oli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 01.11.10 19:58 Tsiteeri


Siis tuleb öelda, et sul on vedanud. Omasin eelmist autot 2.8 128kw mootoriga ja jah ta sõitis küll, kuid ainult siis kui näpuga remonditöökojas järge ajada. Plokikaane tihend sai plokikaane tööde ja rihmaga ära vahetatud . Kestis täpselt 2 aastat ja 30tuh. kilomeetrit. Praegu sõidan Rida 5 ga ,olgugi, et elektronsüütega juba. Ainuüksi see hääl ja ergas minek ei anna võrrelda 12 klapise v6-ga. Eks eesmärk polegi kedagi /midagi maha teha , lihtsalt panen oma kogemuse ka kirja.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 01.11.10 20:09 Tsiteeri


Kui praegu turul olevaid neliveolisi vaadata, siis soovitan konkreetselt seda;)
http://www.auto24.ee/used/779867

Oli see auto minu käes lühikest aega eelmine talv. Kui mõningad iluvead välja jätta siis täitsa korralik auto. Näha on, et praeguse omaniku käes mitmeid asju vahetatud.
Sillad sai üle kontrollitud too aeg, ainukese veana leiti, et parempoolse õõtshoova puks on pehme. Sai see õõts vahetatud ja usun, et siiamaani ei tohiks seal selle ajaga veel midagi olla läbi läinud. Kui minu käes oli, siis mootor puterdas natukene tühikäigul ja ei olnud jõudu nii palju, kui peaks sellel mootoril olema, kuid kuulutusest loeb välja, et praegune omanik vahetanud mõlemad lambdad ja küünlad-juhtmed, usun, et nendes see probleem seisneski:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 01.11.10 21:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Kui praegu turul olevaid neliveolisi vaadata, siis soovitan konkreetselt seda;)
http://www.auto24.ee/used/779867

Oli see auto minu käes lühikest aega eelmine talv. Kui mõningad iluvead välja jätta siis täitsa korralik auto. Näha on, et praeguse omaniku käes mitmeid asju vahetatud.
Sillad sai üle kontrollitud too aeg, ainukese veana leiti, et parempoolse õõtshoova puks on pehme. Sai see õõts vahetatud ja usun, et siiamaani ei tohiks seal selle ajaga veel midagi olla läbi läinud. Kui minu käes oli, siis mootor puterdas natukene tühikäigul ja ei olnud jõudu nii palju, kui peaks sellel mootoril olema, kuid kuulutusest loeb välja, et praegune omanik vahetanud mõlemad lambdad ja küünlad-juhtmed, usun, et nendes see probleem seisneski:P


Ilus küll kuid kallis minujaoks :D kui 19 000 ga kätte saaks siis oleks hea.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 01.11.10 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kes on need julged mehed, kes julgevad 2.3 mootorit soovitada ja eelistada V6'tele? Oi kui valel teel te poisid olete. Mure selles, et uuemakooli r5'tesid mul 1 ja vanemakooli omasid 2 isendit, samuti on mul 2 tk 2.8 v6 mootoriga isendit ja ma isegi ei mõtleks selle teema peale kui järgmiseks valikuks läheb. See uuematüübi r5 koos oma mõttetute andurite ja mehhaanilise jagajaga jääb valikust IGAVESEKS välja, sest seda kompotti ma tahaks lausa näha, mis PERFEKTSELT töötab. Ma olen näinud nüüdseks kolm aastat vaeva, aga peale meeletuid pingutusi ja lihtsalt omaenese jonnile järgi andmata lõin ma ikkagi käega ja ei üritagi seda mootorit enam normaalselt tööle saada, töötab nii palju kui töötab ja viimane talv lihtsalt retsisingi selle needuse kapoti all ribadeks vahendeid ja sõidustiili valimata :D. Selleks talveks on valmimas uus mootor, mille ma tõenäoliselt jälle ribadeks sõidan ja vot nii ongi selle palju kiidetud r5'ga! Samas kõrval v6'd on muretu teema korraliku hoolduse ja mõningate andurite vahetuse vajaduse juures. Kui r5'l ma ikka istusin kapoti all pidevalt, et "mis kurat ta jälle tahab raip", siis v6'd lihtsalt sõitsid ja sõitsid, sama lugu on vanakooli r5'ga, mis samuti on palju lollikindlama elektroonilise lahendusega ja NO POLE neid muresid, mis uuemaga. Ja see, mis siin v6 sisselaskekolde muredest kirjutatakse on ka endal selja taga. Samuti pean mainima, et ka 2,8 metallist labad on mul silindrist läbi käinud, nii et otsest kindlustunnet pole ka nendega, et see pole ka suurem asi, mida pabistada.

Nii et... ja kui keegi on kurtnud muret ja öelnud, et tal r5, siis mina olen paugust käega löönud ja "palju õnne" soovinud, sest muud tõesti teha pole. Isegi palju kiidetud diagnostikud Tartus ei taha seda r5't rohkem ette võtta :D.

PS! Teema tõstetud õigemasse kohta, mis sel "Üldise"ga pistmist oli?



Suur tänu sulle jagamast kogemusest.Et selle jututeemal ma välistaks siis kindlasti selle mootori ja ostaks v6 küll mitte 2.8 vaid 110 kuna selle raha eest 128kw ei leia vast.
Igatahes muidugi küsimus j2lle siia ,et misasi sellel siis nii suur probleem on ,et mootor puterdab.Ja siis kokku jooksis ,et milles see väljendus.(Edasi ei liikunud korralikult või ja ,et nii vihane kohe ,et siis võiks keegi mainida seda täpselt probleemi milles see seadistamine väljendub.) Aitähh sellegi poolest ja olen siiani hämmingus ,et terve eesti peale siis ei ole meest kes selle ära teeks veelvähem remondi töökodasi kellel vajalikud aparaadid ja värgid olemas oleks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 01.11.10 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kes on need julged mehed, kes julgevad 2.3 mootorit soovitada ja eelistada V6'tele? Oi kui valel teel te poisid olete.

Kui sa selle nii serveerid, siis teisele tõesti ei julgeks soovitada. Ka 2.8-t ei julgeks ma soovitada. Ma ei julgeks mitte midagi soovitada, sest kes siis teisele halba tahab ja soovitamine on alati seotud riskidega. Aga endale julgeks osta küll. Julge hundi rind olevat haavleid täis. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 01.11.10 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audihunt
Siis tuleb öelda, et sul on vedanud. Omasin eelmist autot 2.8 128kw mootoriga ja jah ta sõitis küll, kuid ainult siis kui näpuga remonditöökojas järge ajada. Plokikaane tihend sai plokikaane tööde ja rihmaga ära vahetatud . Kestis täpselt 2 aastat ja 30tuh. kilomeetrit. Praegu sõidan Rida 5 ga ,olgugi, et elektronsüütega juba. Ainuüksi see hääl ja ergas minek ei anna võrrelda 12 klapise v6-ga. Eks eesmärk polegi kedagi /midagi maha teha , lihtsalt panen oma kogemuse ka kirja.:P


Kurjam ma ei saa nyyd aru.Kõik räägivad ,et see 2.3 probleemne aga sul mingi töötab laitmatult ? mis sa selleks siis tegid ? Kallis lõbu ?
Ja liigub see siis etemini kui 2.6 v6 110kw ? Kuigi kw vähem mitte küll oluliselt aga sellest peaks piisama ju :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 01.11.10 21:48 Tsiteeri


Kule see teema ikka väga mõttetu juba. Osta omale auto mis on korralik käi vaata erinevaid isendeid. 2,3 probleem on vanus ja mehaanika on lihtsalt kulunud ja lammutusest saad samasuguse pritsepea ja nii see probleem ei lahenegi. 2,6 ja 2,8 on jällegi kallid asjad lamdad ja rihmavahetus. Need on lihtsalt väljatoodud probleemid mis levinud nendel mootoritel. Enamasti nad käivadki hästi ja probleeme pole. Ja foorumisse tullakse muret kurtma korras autot samas ei kiida keegi ju sellepärast jääbki mulje et palju probleeme. Ei ole vahet mis mootori ostad peasi, et ta ostes hästri käib. Nüüd vaata omale lemmikud välja ja käi vaata läbi ja osta see mis kõige parema mulje jättis. Ja ära põe niipalju. Vana auto tahab remonti ja putitamist nigunii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 01.11.10 22:01 Tsiteeri


C4 kerel sihiks ikkagi 2.8 motot, mainisid ka B4 seal oleks r5 päris mõnus. Aga sellise hinnaga neid ei saa.
Ise olen omanud kolme erinevat r5 masinat ja õnneks toimisid.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 01.11.10 22:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Kule see teema ikka väga mõttetu juba. Osta omale auto mis on korralik käi vaata erinevaid isendeid. 2,3 probleem on vanus ja mehaanika on lihtsalt kulunud ja lammutusest saad samasuguse pritsepea ja nii see probleem ei lahenegi. 2,6 ja 2,8 on jällegi kallid asjad lamdad ja rihmavahetus. Need on lihtsalt väljatoodud probleemid mis levinud nendel mootoritel. Enamasti nad käivadki hästi ja probleeme pole. Ja foorumisse tullakse muret kurtma korras autot samas ei kiida keegi ju sellepärast jääbki mulje et palju probleeme. Ei ole vahet mis mootori ostad peasi, et ta ostes hästri käib. Nüüd vaata omale lemmikud välja ja käi vaata läbi ja osta see mis kõige parema mulje jättis. Ja ära põe niipalju. Vana auto tahab remonti ja putitamist nigunii.


Rahu.. eks nii tulebki tõenäoliselt teha aga hea on olla kursis.Mis võib olla probleemiks.
Ilmselgelt tahab remonti ja sellega olen ka arvestanud ja selleks siia pöördusingi mida soovitavad omanikud või kes teab nendest.Ja olen palju targemaks saand mida võib siis antud isendite poolt ees oodata.!
Enda audiga sain parajapõntsu ,et ei uurinud. Nyyd sain tunda 2.5tdi 132kw mootori remonti kui oleks teadnud ei oleks ostnud mis on ka väga suhteline asi .Kuna iga autol teatud asjad kallid.
Relax.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 01.11.10 22:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: medical
C4 kerel sihiks ikkagi 2.8 motot, mainisid ka B4 seal oleks r5 päris mõnus. Aga sellise hinnaga neid ei saa.
Ise olen omanud kolme erinevat r5 masinat ja õnneks toimisid.:)


Aga probleeme siis selle mingi mehhaanilise pritsega polnud ? :P
Tänud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 01.11.10 22:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Tsitaat:
Algselt postitas: audihunt
Siis tuleb öelda, et sul on vedanud. Omasin eelmist autot 2.8 128kw mootoriga ja jah ta sõitis küll, kuid ainult siis kui näpuga remonditöökojas järge ajada. Plokikaane tihend sai plokikaane tööde ja rihmaga ära vahetatud . Kestis täpselt 2 aastat ja 30tuh. kilomeetrit. Praegu sõidan Rida 5 ga ,olgugi, et elektronsüütega juba. Ainuüksi see hääl ja ergas minek ei anna võrrelda 12 klapise v6-ga. Eks eesmärk polegi kedagi /midagi maha teha , lihtsalt panen oma kogemuse ka kirja.:P


Kurjam ma ei saa nyyd aru.Kõik räägivad ,et see 2.3 probleemne aga sul mingi töötab laitmatult ? mis sa selleks siis tegid ? Kallis lõbu ?
Ja liigub see siis etemini kui 2.6 v6 110kw ? Kuigi kw vähem mitte küll oluliselt aga sellest peaks piisama ju :)

Audihundi 20vt on võrreldes antud teemas jutuks olnud 2.3-ga nagu siga ja kägu ja päris kindlasti liigub see 2.6-st paremini. :D:D

Tõepoolest teema kisub mõttetuks. Ma rohkem sõna ei võta.

PS. Minu jutt põhineb puhtalt enda, sugulaste ja tuttavate autode käekäigu hindamisel, aga mul puudub laialdane teadmine kõnealuste mootorite sügavamast hingeelust. Hingeelu seletas kps kindlasti adekvaatsemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 01.11.10 22:15 Tsiteeri


Ma muidu ei mõista seda ka ,et miks te tulete siia kraaklema ,et mõttetu teema.Et kas see modedele tekitab palju tööd ,et siis tean miks te nii ütlete.
Et samas kui see ei tekita kellegile lisa tööd siis miks ei või küsida küsimusi.Keegi ei käse vastata ja tänud neile kes viitsivad vastata.Lihtsalt olen aru saanud ,et foorumist saabki asju uurida.
Mitte ennem kes viitsivad suure moraali maha pidada ja siis vastata.
Aga kui see tõesti risustab millegiga ja moderaatoritele palju tööd annab või on see leht siis kohe palju aeglasem siis on ilmselgelt aru saadav teie pahameeled.
Kuna jh see võibolla risustab ,et neid mootori vördlusi tehtud ennemgi ja räägitud siis on mul ikkagi teema alguses küsitud ka antud isendite kohta kas keegi on neid vaatamas käinud ja teab mida arvata nende kohta.Seega ei ole päris mõtet öelda ,et otsi foorumist.Vabandust ebameeldivuste pärast ja kui ma ei ole millestkist täpselt aru saanud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 01.11.10 22:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Ise võtaks kah siis juba 128kw variandi, kütet võtab samapalju kui 2.6, samas liigub palju rohkem. Hooldus maksab mõlemal samapalju, 2.6l on mõned lapsehädad (plastlabad jne). Lumes on kah rohkem jõudu 2.8l.

Rahulikul ja normaalsel sõidul linnas on võimalik saada 11l/100km maanteel 8l või isegi alla.


No ma ei tea, 0,2 liitrit vahet nüüd küll lumes tunda ei ole.
Mina oma 2,6-ga saan rahulikult sõites ikka palju vähemaga hakkama.
Vaata allkirjast kui palju mul sajale kulub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 01.11.10 22:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Tõepoolest teema kisub mõttetuks. Ma rohkem sõna ei võta.

PS. Minu jutt põhineb puhtalt enda, sugulaste ja tuttavate autode käekäigu hindamisel, aga mul puudub laialdane teadmine kõnealuste mootorite sügavamast hingeelust. Hingeelu seletas kps kindlasti adekvaatsemalt.


Kellele mõttetu kellele mitte sain piisavalt teada ja olen rahul. Tänud sullegi vastamast.
Ja ka suudan tänu nendele vastustele valida ka autot kuid ei ütle ära ka ikkagi teiste arvamusest autode kohta.Seega kui see ,et siia teemasse kirjutatakse ei vaeva kedagi siis ei näe mõtet tulla kellegil siin kurtma ,et mõttetu on kui on mõttetu siis miks siia kirjutada ?
Las kirjutavad need kes tahavad kirjutada .


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 01.11.10 22:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Ise võtaks kah siis juba 128kw variandi, kütet võtab samapalju kui 2.6, samas liigub palju rohkem. Hooldus maksab mõlemal samapalju, 2.6l on mõned lapsehädad (plastlabad jne). Lumes on kah rohkem jõudu 2.8l.

Rahulikul ja normaalsel sõidul linnas on võimalik saada 11l/100km maanteel 8l või isegi alla.


No ma ei tea, 0,2 liitrit vahet nüüd küll lumes tunda ei ole.
Mina oma 2,6-ga saan rahulikult sõites ikka palju vähemaga hakkama.
Vaata allkirjast kui palju mul sajale kulub.


Äkki sul kergem auto?:P Ja see linna kulu ju ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.11.10 22:25 Tsiteeri


Ma tervitan seda meest, kes võrdsustab AAR või NF moto AAN'iga. Rohkem ma siin teemas sõna ei võta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 02.11.10 04:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret

Ja see linna kulu ju ?


50-50


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 02.11.10 08:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma tervitan seda meest, kes võrdsustab AAR või NF moto AAN'iga. Rohkem ma siin teemas sõna ei võta.


Ma nii nuub ma ei saa sellest keelest aru :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.11.10 09:19 Tsiteeri


Oi kui palju uusi postitusi on tulnud:) Aga lisaksin omaölt poolt, et on juba 8 aastat olnud peres 2,6 v6, vahepeal oli aastaid neid ka 4 tk sadade, a4 ja b4 peal, aut ja man kaste, mono ja nelikvedulisi. Need on VÄGA töökindlad mootorid nende kogemuste baasil, kannatavad ka väga kehva hooldust (minu venda ei koti hooldused üldse), kestavad kaua ja labade probleem on tundmatu mulle, nüüd on mul ka a6 sama mootoriga, eks näis, kuidas kestab. Küsimus, et miks on v6 rihmavahetus a6-l siis niiväga kallim, kui r5, ei ole ju nii! Tehaseandmete järgi ei ole 2,3 parema kiirendusega ja ökonoomsem, kui 2,6, rääkimata 2,8-st! Ma ei tee 2,3 maha, ma ei oma sellega kogemusi, seega ei saagi, aga võin väta, et 2,6 on pommikindel, janune võib küll olla ja töömahu kohta natuke uimane madalatel pööretel, aga mootor on väga paindlik ja ei värista ka 600p/min sõitmisel, st ei pea ka linnas tihedalt käiku vahetama manuaalil. Eeliseks on ka väga mõnus hääl 3000+ pööretel, mis muudab mootori selles osas paremaks, kui näiteks R4 mootorid, R5-ga aga jälle võrrelda ei oska, olen ainult korra saja peal sõitnud sellisega, ei mäleta midagi erilist, aga oli ka ammu:) Ühesõnaga kokkuvõte: 2,6 mootor on kindla peale minek minu arust!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 02.11.10 10:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Oi kui palju uusi postitusi on tulnud:) Aga lisaksin omaölt poolt, et on juba 8 aastat olnud peres 2,6 v6, vahepeal oli aastaid neid ka 4 tk sadade, a4 ja b4 peal, aut ja man kaste, mono ja nelikvedulisi. Need on VÄGA töökindlad mootorid nende kogemuste baasil, kannatavad ka väga kehva hooldust (minu venda ei koti hooldused üldse), kestavad kaua ja labade probleem on tundmatu mulle, nüüd on mul ka a6 sama mootoriga, eks näis, kuidas kestab. Küsimus, et miks on v6 rihmavahetus a6-l siis niiväga kallim, kui r5, ei ole ju nii! Tehaseandmete järgi ei ole 2,3 parema kiirendusega ja ökonoomsem, kui 2,6, rääkimata 2,8-st! Ma ei tee 2,3 maha, ma ei oma sellega kogemusi, seega ei saagi, aga võin väta, et 2,6 on pommikindel, janune võib küll olla ja töömahu kohta natuke uimane madalatel pööretel, aga mootor on väga paindlik ja ei värista ka 600p/min sõitmisel, st ei pea ka linnas tihedalt käiku vahetama manuaalil. Eeliseks on ka väga mõnus hääl 3000+ pööretel, mis muudab mootori selles osas paremaks, kui näiteks R4 mootorid, R5-ga aga jälle võrrelda ei oska, olen ainult korra saja peal sõitnud sellisega, ei mäleta midagi erilist, aga oli ka ammu:) Ühesõnaga kokkuvõte: 2,6 mootor on kindla peale minek minu arust!


Ma jään ka v6 peale.Lihtsalt tuleb nüüd kas foorumist leida mõni sobiv hinnaklassis isend või kuskilt mujalt.
Tänud!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.11.10 14:25 Tsiteeri


Sai siis natuke ka tehaseandmeid uuritud ja tulemus selline, et kiirenduse poolest on jämedalt nii, et 2,8 kõige parem, siis 2,6 ja siis 2,3, vahed jämedalt 0,5s. Kütusekulu poolest ka nii, et 2,8 kõige janusem, siis 2,6 ja 2,3 kõige ökom, vahed jamedalt pool liitrit neil. 2,8-l tuleb max vääne kõige madalamalt kätte, siis 2,6 ja siis 2,3. Isiklikult ei näe küll ühegi mootori täielikku üleolekut teisest, kiirendus ja kütusekulu näitajad on paigas, 2,6 paigutub kenasti 2,3 ja 2,8 vahele. Seda enam rõhutaks siin seda, et mootor peab olema väga heas korras, et neid numbreid püüda, nii mõnigi viga võib mootorite kiirenduse ja kütusekulu ridu teise järjekorda sättida! Aga vot kui juba võrrelda 30 klapi 2,8 mootoriga, siis on selle üleolek selge:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.11.10 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Ma jään ka v6 peale.Lihtsalt tuleb nüüd kas foorumist leida mõni sobiv hinnaklassis isend või kuskilt mujalt.
Tänud!


Kas oled omale mingi hinnapiiri siis paikka sättinud?
Igaljuhul peaksid arvstama mingi varuga, sest olgem ausad, et peale ostu on alati midagi, mis vajaks tegemist/vahetamist.
2.3-si on samuti erineva vöimsusastmega (98 vs 125 kw), viimast kahjuks/önneks ei pakutud A100-le.
2.6 vs 2.8 - oma silmis erilist pöhjust tömblemiseks ei näe, peaasi, et korralikult nurruks.
Kunagi, kui samuti Audi margile üle sai kolitud, siis 2.8 jaoks lihtsalt ressurssi polnud ja valisin 2.6-e, nüüd teine isend sama mootoriga ja ei kurda ka.
Vöiks ju olla ka 4.2, kuid palju ikka paugutad, et kogu seda powerit vaja läheb.
Mötle ka natuke tulevikule (vöimalikud remondid jne ).

Lisaks volkarile pane oma "palju kirutud traktor" ka müüki ja soeta vanakooli traktor, kas quattro näol vöi mitte.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 02.11.10 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Ma jään ka v6 peale.Lihtsalt tuleb nüüd kas foorumist leida mõni sobiv hinnaklassis isend või kuskilt mujalt.
Tänud!


Kas oled omale mingi hinnapiiri siis paikka sättinud?
Igaljuhul peaksid arvstama mingi varuga, sest olgem ausad, et peale ostu on alati midagi, mis vajaks tegemist/vahetamist.
2.3-si on samuti erineva vöimsusastmega (98 vs 125 kw), viimast kahjuks/önneks ei pakutud A100-le.
2.6 vs 2.8 - oma silmis erilist pöhjust tömblemiseks ei näe, peaasi, et korralikult nurruks.
Kunagi, kui samuti Audi margile üle sai kolitud, siis 2.8 jaoks lihtsalt ressurssi polnud ja valisin 2.6-e, nüüd teine isend sama mootoriga ja ei kurda ka.
Vöiks ju olla ka 4.2, kuid palju ikka paugutad, et kogu seda powerit vaja läheb.
Mötle ka natuke tulevikule (vöimalikud remondid jne ).

Lisaks volkarile pane oma "palju kirutud traktor" ka müüki ja soeta vanakooli traktor, kas quattro näol vöi mitte.


Jah sellega olengi arvestanud ,et pean remontima.Seega j22n 2.6 v6 juurde kuna ressurssi pole nii palju ,et 2.8 osta.
Aga seda traktorit ei osta keegi neid nii palju müügis.Ja saia hinnaga pole mõtet ka ära anda parem sõidan ise.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 10.11.10 15:54 Tsiteeri
2.3 q



Hello!

Kuna see 1postis olev 2.3 q oli minu oma siis vb pole ma päris õige inimene võrdlema, kuid:

2.3 pritsung olevat sellel vahetatud ja töötas laitamtult.....
hooldus kulud kindlasti väiksemad kui V motoril.
Minek on 2.3 üpris hea, kuid kui räägime lumes möllamises siis on 2.8 jõudu jah rohkem.

hetkel on minu 2.3 müüdud! (auto24 ülespannes läks ära 5 päevaga vaatajate hulk päevas üle 1000(mõnel päeval 1400), motors seevastu paarkümend)
kütusekulu oli minu audil trassil 8 sõites 90-95, linnas mingi 10-11

Hetkel otsin omale uut, olen k'inud erinevaid c4 quattroid vaatamas, kuid nüüd tundub, kas autoomanikud hindavad oma masinaid üle või tegin mina uuele omanikule kingituse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.2% - SQL: 51.8%]