Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Piduri mure (efektiivsus halb) (Vastuseid: 69 | Vaatamisi: 8293)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.04 10:14 Tsiteeri


Aaa... krt seda lugesin jah ju kuskilt et see vist pidavat miskit tiksu seal tekitada... kas seda tõukurit huvitav kuskilt ka võtta on eraldi kui see seal minema visatud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 31.08.04 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Aaa... krt seda lugesin jah ju kuskilt et see vist pidavat miskit tiksu seal tekitada... kas seda tõukurit huvitav kuskilt ka võtta on eraldi kui see seal minema visatud on.


Jah; 350:cool:


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.04 12:29 Tsiteeri


Ja nii asi ongi, seda tõukuri varrast seal ei ole :D nüüd vaatan väheke mööda romulaid ringi, ehk õnnestub asi miski 100.- eest saada... kui mitte siis peab vist uue ostma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.04 12:37 Tsiteeri


oot...ma nüüd ei saanud aru...
kui seisva mootoriga tallad pidurit mitu korda, siis ei tohi pedaal jäigaks minna ????
või vastupidi ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.04 12:47 Tsiteeri


Minuarust kehtib see test vaid selle "pommiga" süsteemi kohta... või ei ole? sest peaks ju tavalise vaakumiga süsteemis asi suht kohe jägaks minema, sest mitte kui miski asi uut vaakumit ju ei tekita ja ei hoia, niiplju kui peale seismajäämist torusse vaakumit jäi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.04 12:49 Tsiteeri


õnneks :D
ma juba mõtlesin et ei ole elusees vist tervete piduritega autoga sõita saanud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.04 12:52 Tsiteeri


Mõni targem võiks seda veel kommenteerida, kuid mina saan küll vähemalt asjast niipidi aru... meie motodel ju miskit vaakumakut või teab mis asja ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 03.09.04 13:13 Tsiteeri


Jepp, too pomm (õli) peaks ainult 100del olema (83-90a) uuemad 100-d (91-) ja B3/B4 vaakumvõimuga...
Kahtlustaks vaakumileket või peasilindrit. Probleeme võivad tektiada ka kinnijäänud pidurisilindrid/suppordi kelgud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.04 13:58 Tsiteeri


Kui sa nüüd teema ilusti läbi loed siis sinu polt pakutud variandid ei sobi enam. Alles hiljuti juppideks võetud kõik sadulad ja ilusti toimima pandud ja kõik uued kettad all. Ja leidsin juba vea ju ülesse... pumba tõukurvarras on vahelt ära koristatud ja mootri enda vaakum ei ole piisavalt tugev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 05.09.04 16:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja sileem11
Jepp, too pomm (õli) peaks ainult 100del olema (83-90a) uuemad 100-d (91-) ja B3/B4 vaakumvõimuga...


2.3 20V 90'l on ka õliga.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.04 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Ulvar



2.3 20V 90'l on ka õliga.


Ulvar


S2 samuti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.04 12:44 Tsiteeri


Sai nüüd see tõukuri varras sinna sisse pandud ja kontrollitud et pump nüüd ka toimib. Pidurdamine... see samas väga palju nagu küll ei muutunud jah :( natukene nagu oleks parem, kuid kaugel sellest mis teiste autodega tundnud olen. Kas tõesti siis võimendi ise otsad andnud??? samas olen täheldanud et ABS sekkub hirmsasti palju, ja see mootor või mis iganes seal häält teeb, see teeb seda häält nt sõitma hakates kohe... on kuulda et asi undab. Ja sai kunagi ka testutud seda asja, et pidurdusmaa ABSiga ja ilma... ilma oli ikka palju lühem maa. Ja tegelt peaks ju alla 15Km/h ABS vakka olema, kuid talvel sain aru et see asi küll tal ei tööta, ABS on kogu aeg taga... kas äkki see seal miskit mul ära ei riku selle pidurdusjõuga? et piirab äkitse?

Ja BTW minul see tõukur seal miskit tiksu küll ei tekita, et selle jätan sinna esialgu alles, minema ei loobi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 09.09.04 18:18 Tsiteeri


Kas sul tagapidurite regulaator toimib korralikult? Tagasilla pidurdusjõudu saab muuta üsna suures vahemikus.Kui tagasild ei toimi,siis on ka pidurid väga kehvad.
Samas uuematel autodel on pidurid tõesti julmalt äkilisemad kui vanema aja autodel.Mina arvan et põhjus on kuskil peasilindri mansettide läbimöödu muutmises ja osadel on ka peasilindris nn hädapiduri funktsioon.St järsemal pedaalile vajutamisel pidurdusjõud mitmekordistub hetkeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.04 20:10 Tsiteeri


ABS süsteemil pole ju seda regulaatorit taga, taha jookseb ABS peast vaid üks toru millel tagasilla juures on kolmik... + veel see, et just sai ülevaatusel käidud ja taga pidurdusjõud täiesti normaalne.
Seda ma tean jah, et uuematel on miskit piduritega ära muudetud, et siis võrdlus töö autoga nagu ei sobiks, kuid peres olev teine auto on 92a golf III millel on ilma ABSita pidurisüsteem ja sellega sõites on tunne hoopis teine...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 09.09.04 20:30 Tsiteeri


Huvitav,mina ei leidnud elcatsist ega ka kuskilt mujalt ühtegi B4 mudelit,millel ei oleks seda ragulaatorit.Mille järgi siis pidurdusjõudu arvutatakse?
100 ja 200 -91 on kindlasti se asi olemas ka abs-i puhul ja samuti oli tuttava B4 kerel asi olemas ja ka temal on abs peal.
Kui leiad lingi pane ka siia,tahaks huvi pärast väha,või veel parem oleks kui saaks sinu auto tagasillast pilte lausa selle koha pealt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.04 09:17 Tsiteeri


Hmm... mina olen sellest nii aru saanud, et kui tagaratas peaks blokki jääma lastakse ABSist seda lihtsalt maha, taga siis tegelikkueses lastaks nõrgemaks mõlemat, sest jookseb ju tahaotsa vaid üks toru ja sealt see kaheks.
Siiski ma pean täpsemalt selle üle kontrollima, et ega kuskil regulaatorit pole... selles aga olen kindel et seal taga silla juures seda ei ole, sest sai alles hiljuti ju selle pidurijamaga seal mässatud ja ühele poole sealt kolmikust saati kõik uurd torud pandud.
Uurin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.04 09:46 Tsiteeri


Kiirelt ring elcatsis ja leidsin sellise süsteemi nagu minul seal taga on...
http://www.elcats.ru/audivw/vag5.asp?subm=%CF%EE%E8%F1%EA&btsnr=611-30&cid=123


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 10.09.04 11:05 Tsiteeri


Ja polegi rõhuregulaatorit :o Kas siis tagapidurite reguleerimine käib läbi peapumba või tõesti tegeleb sellega ABS?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 10.09.04 13:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja jan-kos
Ja polegi rõhuregulaatorit :o Kas siis tagapidurite reguleerimine käib läbi peapumba või tõesti tegeleb sellega ABS?


äkki detail nr.8 sellelt pildilt....http://www.elcats.ru/audivw/vag5.asp?subm=%CF%EE%E8%F1%EA&btsnr=614-20&cid=161


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.04 16:52 Tsiteeri


See julla on jah kirjas kui surveregulaator... kuid see on ABSi ja peasilndri vahel ja tema tööpõhimõttest ei saa mina isiklikult aru? mille järgi ta seda reguleerib???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 10.09.04 17:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
See julla on jah kirjas kui surveregulaator... kuid see on ABSi ja peasilndri vahel ja tema tööpõhimõttest ei saa mina isiklikult aru? mille järgi ta seda reguleerib???


Pressure sensitive:)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.04 18:28 Tsiteeri


Et siis kui tugevalt ma vajutan? kas järsult või aeglaselt... aga mida see annab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.09.04 16:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Ja BTW minul see tõukur seal miskit tiksu küll ei tekita, et selle jätan sinna esialgu alles, minema ei loobi.

Vara hõiskasin :( täna siis sõidu ajal kuulan et miski ilge imelik hääl on ja tuleb justkui mootori poolt. Sai siis natuke uuritud, et tühikäigul vaikus majas, natuke üle 1000p hakkab kostma tugevat metalset kolksu :( mõte käis ka peast läbi et miski klapp või miskit hakkab otsa saama vms. et suht kole heli on ja kuulates ei saa just täpselt aru kukohast asi ka tuleb, korra on tunne et täpselt pumba kohapealt kus see puks nagu ongi siis jälle nagu natuke kaugemalt. Ise arvan siiski et ju ta see pumba tõukur seal on, sest enne pole sellist asja kordagi kuulnud ja muu osa peaks natuke teistmoodi käituma... annan nt gaasi järsult, vaikus, lasen gaasi maha tuleb selline kolks taha et on kohe ja vahest on vahest mitte.
Tndub et tuleb uuesti maha asi võtta ja pidurite viga mujalt ostima hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 16.09.04 07:16 Tsiteeri
ikka piduri probleemid!



ei tahaks kyll teemat uuesti alustada, aga ädasti oleks vähe abi vaja.(Autoks B4 2,3 92a) Lugesin eelpooltoodud arvustused läbi ja sain ka ise tarkust juurde, aga siiski. Nimelt kui esimest korda vajutan, siis jube tuimalt võtab, aga kui kohe uesti vajutada, siis juba paremini. Sihuke tunne nagu süsteemis oleks õhk sees, aga pole nagu. Mis võiks nagu veaks olla. Ja kui pidusri pedaali vajutad, siis on pedaali juurest mingit susinat kuulda, kas see peabki nii olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 16.09.04 07:23 Tsiteeri
pumba tõukkur??



sihuke loll kysimus, et kus ja milline see pumba tõukur välja näeb. ja kuidas selle olemasolu üldse kontrollida saaks??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.8% - SQL: 62.2%]