Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A6 allroad 2,5 td (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 6335)
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 21.09.10 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
2.5D Allroadi võiks vaadata 2003 ja uuemat korrektse mootorikoodiga. Seal peaksid ka padjad ehk natuke kauem vastu pidama.
Vanemat ei ole mõtet eriti osta. Parem osta bensiinmootoriga outback vms, kui uuemat allroadi ei kannata osta (ärge kätega kohe kallale tulge).


Ega sa midagi valesti ei öelnud :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 21.09.10 17:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaanusli
ei kujuta seda mootorit ette ka mitte, et see nukkvõlli remont oma töökojas teostatav ?


Sõltub mis sul seal töökojas on :D
Mingi klappide reguleerimine ei kaasnend sellega ?
Ei tea täpselt aga kaldun arvama seda ,et kuna see 16 000 nende nukkvölli komplekti eesty on suht suur raha ikkagi vähemalt minujaoks siis tasuks see lasta teha proffidel audihooldus.ee
Et saaks mingi garantii ka :)
Aga see minu arvamus :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jaanusli
huviline



Registreerunud 18.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.10 18:25 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaanusli
huviline



Registreerunud 18.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 22.09.10 15:42 Tsiteeri


Kallis moderaator, kui ma olen vanas läpakas, kus ei esine ä-ega muid täpilisi tähti,siis kuidas ma saan siin rääkida ? pean hakkama tärnikesi panema täishäälikute puhul või ? Ajuvaba tähenärimine-ausõna! Mul telefoniks veel samsung L-200 ja sellel sammuti pole ä;ö jne häälikuid ja pole keegi inisema tulnud,et ma kasutan "y" tähte "ü" asemel..... edaspidi loodan, et ei ole mu postituse all kirjas jälle see sama tige moderaator ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.09.10 17:20 Tsiteeri


Kallis jaanusli! Kui mul on vana ilma piduriteta Datsun, siis kuidas ma saaks linnas ringi sõita ilma sind ülekäigurajal alla ajamata? Pean hakkama käsipiduriga pidurdama või?

Ei oota rohkem õigustusi, järgmise lohaka postitusega kaasneb postituskeeld!

PS. Kui on soov vana läpakas eesti keele jaoks sobivaks seadistada, saada mulle U2U. Pole just võimatu missioon.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaanusli
huviline



Registreerunud 18.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 22.09.10 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kallis jaanusli! Kui mul on vana ilma piduriteta Datsun, siis kuidas ma saaks linnas ringi sõita ilma sind ülekäigurajal alla ajamata? Pean hakkama käsipiduriga pidurdama või?

Ei oota rohkem õigustusi, järgmise lohaka postitusega kaasneb postituskeeld!

PS. Kui on soov vana läpakas eesti keele jaoks sobivaks seadistada, saada mulle U2U. Pole just võimatu missioon.





Minu pärast olgu kas või piduriteta Audi ja sõida otsa või aja alla, kus tahad! Aga kui moderaator teemat jätkata laseb, siis küsiks, kas see vastab tõele, et Allroadil on nõrgaks kohaks ka veepump?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 23.09.10 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaanusli
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kallis jaanusli! Kui mul on vana ilma piduriteta Datsun, siis kuidas ma saaks linnas ringi sõita ilma sind ülekäigurajal alla ajamata? Pean hakkama käsipiduriga pidurdama või?

Ei oota rohkem õigustusi, järgmise lohaka postitusega kaasneb postituskeeld!

PS. Kui on soov vana läpakas eesti keele jaoks sobivaks seadistada, siis saada mulle U2U. Pole just võimatu missioon.





Minu pärast olgu kas või piduriteta Audi ja sõida otsa või aja alla, kus tahad! Aga kui moderaator teemat jätkata laseb, siis küsiks, kas see vastab tõele, et Allroadil on nõrgaks kohaks ka veepump?


Tean ,et peaks olema pigem kütusepump. Probleemiks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 23.09.10 11:57 Tsiteeri


Ütleme nii ,et ei veepump ega ka kütusepump ei erine tavalisest A6 niiet seda ei saa allroadi tüüpveaks lugeda.
Pole tegelilult kuskilt kuulnud ega lugemud ,et nendel mingi tüüp viga oleks. Kui mootori poolepealt midagi tüüpveaks võib lugeda
siis on see generaator. Millel paarutamisega läheb ankur lühisesse ja remonti vaja. Juhtus nii mul kui ka Antsu allroadil.
2,5 mootorist on juba päris pikk teema olemas. Loe see põhjalikult läbi ja ei tohiks enam sellel teemal küsimusi olla.
Allroadil kontrolli lisaks tavalisele a6 üle õhkpadjad ja kompressor. Ka nendest on foorumis juba küll ja küll kirjutatud.
Esimesed õhkpadjad surevad kuskil 175k peal. Nii oli ühe õhkpatju tootva firma kodulehel ja nii juhtus ka mul.
Koptressor kannatab ikka väga kaua. Mul esimesed padjad lekkisid kuskil pea aasta vahelduva eduga ja ei olnud häda midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Carolim
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.06
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.10 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Tsitaat:
Algselt postitas: greatmaster
Soomes sai 1 tuttav 2,5 mootorile uued kaaned koos nukkvõllide ja kõige muuga 900 euro eest niiet minuarust pole väga palju.

Kuskil 15 000.
Kuid siin eestis on ka kuskil sinnakanti need hinnad ?
Kuid mingeid kaani küll ei saa selle hinnaga kaasa :D


Kahtlen et Soomeski neid kaani saab. Pigem saab kaane tihendid.


Sõidukite tuled ja keredetailid http://www.carolim.ee Facebook https://www.facebook.com/carolim.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.09.10 15:30 Tsiteeri


Lisaks Raini jutule veel seda, et kui tahad diislit ja natukene raha on siis otsi 2004 aasta mudelit. 2003 lõpust tuli ilma selle nuka probleemita 2,5 tdi mootor. Lisaks soovitan hooldusvälpa hoida kuskil 10 000-15 000 vahel. Oleneb palju muidugi auto sõitnud on. Padjad kestavad jah nagu Rain märkis kuskil 150-175 000 km. Patju saab õnneks tellida Saksast või Usast tunduvalt mõistlikuma raha eest kui Reval neid müüb. Patju on 4 tk:D Esimesed ja tagumised padjad on erinevad. Keskmiselt on esimesed padjad maksumuses 8000-10 000 eeku kokku (oleneb kust tellid). Reval küsis vist ca 12 000 tk-ist. ca 4000-5000 eegised padjad ei ole üldjuhul originaaltoodang vaid on Anrotti analoog ja väga laialt kasutust leiavad need USA-s.
Esisilla erinevus on see, et ei ole nö õõtsade komplekti nagu A6-l ja A4jal. Kõik tuleb eraldi soetada. Muus osas midagi müstilist ei ole. Ostes tasub kindlasti lasta üle vaadata kuskil Audihoolduses või Revalis see auto kuna tegu on siiski premium klassi autoga mille puhul ebameeldivad üllatused maksavad ebameeldivalt palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.09.10 16:22 Tsiteeri


Esimesed padjad maksavad meil 5999.- koos käibemaksuga.

Padjad on kohe laost saadaval, ei pea tellima ja ootama.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.09.10 18:43 Tsiteeri


Juks, kui küsida võib siis kelle toodang on? Ja mis hinnaga on tagumised padjad ja kompressor? Kui juba siis juba.. saad siit ehk mõne kliendi juurde kui sellist infot avaldad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 25.09.10 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Esimesed padjad maksavad meil 5999.- koos käibemaksuga.

Padjad on kohe laost saadaval, ei pea tellima ja ootama.



Tükk või paar ?
Kelle toodang?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.0% - SQL: 64.0%]