Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: LED valgustuse paigaldus autodesse (Vastuseid: 56 | Vaatamisi: 12874)
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 04.09.10 10:48 Tsiteeri


Seletad äkki lähemalt? Kas siis otse siia või privasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 04.09.10 10:57 Tsiteeri


Loogiliselt võttes tuleks nendele LEDidele võtta vool laevalgustuse ahelast, mis on ennem seda lülitit. Sellisel puhul ei sõltu LEDide süttimine salongivalguse asendist. Lisaks paneks sinna ahelasse PVMi, et saaks LEDide heledust muuta, sest ise eelistaks pigem sooja valget valgust, ning võimalikult tuhmi LEDi, et see tõesti ainult pimedas silma torkaks.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 04.09.10 11:24 Tsiteeri


Teema on vahepeal kõvasti arenenud.
Jah tegelikult saab tõepoolest lingivalguse nii toimima panna, et see ei sõltuks lüliti asendist, ega salongivalgustusest Selleks piisab ainult massiga mängimisest. Samuti on mul olemas sooja valgusega LED'e, mida annab väga viisakalt kasutada. Ja ereduse probleemi lahendab vastava võimsusega takisti. Dimmerit pole sinna ilmselt mõtet panna, sest vaevalt on kellelgi reaalset vajadust või soovi nende LEDide heledust muuta. Küll oleks asjal jumet siis, kui panna sinna RGB LED, et siis vastavalt tujule valida linkide valgustuse värv.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.09.10 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Seletad äkki lähemalt? Kas siis otse siia või privasse.


Zoig ja Mikk tegid otsa lahti.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Küll oleks asjal jumet siis, kui panna sinna RGB LED, et siis vastavalt tujule valida linkide valgustuse värv.


Kuidas sellist lahendust kasutada?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.09.10 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kuidas sellist lahendust kasutada?

Valge on teatavasti liitvalgus. Kasutad, nagu sa praegugi liitvalgust kasutad. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 05.09.10 06:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kuidas sellist lahendust kasutada?

Valge on teatavasti liitvalgus. Kasutad, nagu sa praegugi liitvalgust kasutad. :)


Tegelikult ei ole asi päris nii. Teatavasti valget LEDi ei ole olemas, seega ei saa ka sealt erinevaid valguseid sünteesida. Asi on palju proosalisem. RGB LED tähendabki red, green, blue LEDi. Need valgused on lihtsalt kõik ühte LEDi sisse pandud. Ja vastavalt sellele, millisele valgusele vool peale tuleb, see siis ka põleb. Samuti on neid võimalik koos põlema panna ja valgusgamma võrdubki sellega, milliseid valguseid on võimalik eelmainitud valguste liitmise teel saada. Näiteks lilla, rohekassinine jne, jne.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 05.09.10 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kuidas sellist lahendust kasutada?

Valge on teatavasti liitvalgus. Kasutad, nagu sa praegugi liitvalgust kasutad. :)


Tegelikult ei ole asi päris nii. Teatavasti valget LEDi ei ole olemas, seega ei saa ka sealt erinevaid valguseid sünteesida. Asi on palju proosalisem. RGB LED tähendabki red, green, blue LEDi. Need valgused on lihtsalt kõik ühte LEDi sisse pandud. Ja vastavalt sellele, millisele valgusele vool peale tuleb, see siis ka põleb. Samuti on neid võimalik koos põlema panna ja valgusgamma võrdubki sellega, milliseid valguseid on võimalik eelmainitud valguste liitmise teel saada. Näiteks lilla, rohekassinine jne, jne.


Ok.
Aga antud tulede korraldus nöuab vist omakorda eraldi plokki vöi lülitite jada, et saada omale hetkel meeldivat valgust.
Kas liitmise teel ka sellisele värvile mingit analoogi on?
Tava punane ja lihtvalge jääks tiba vööras, teistest valgustest ei hakaks rääkimagi mitte.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 05.09.10 09:54 Tsiteeri


Ja just selliselt on lahendatud uute Passatite gabariit- ja suunatulede ühendamine samade LED-ide alla. Suuna süttides muutub punane gabariit kollaseks suunaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 05.09.10 10:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits

Kas ka sellisele värvile mingit analoogi on?


On ikka.:

http://www.oomipood.ee//t_pics/led5%20v-lc.jpg

Aga palun!


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 05.09.10 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits

Kas ka sellisele värvile mingit analoogi on?

On ikka.


Tänud.
Küsiks juurde, kui lubatakse, et kui vötta 4 sellist pirnikest ja takisti (mis vist samuti vajalik), siis umbmäärane hind oleks?
Tean, et sellise päringu vöinuks u2u kaudu teha, kuid teistele ka ehk annaks mingigi ettekujutuse hinnast, kui alustada köige lihtsama viisi puhul.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
PIC
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Quattro 2.8

postitati 06.09.10 08:58 Tsiteeri


Vaata näiteks oomipood.ee
Takisti hind 1.- tk.
Punane LED 5mm alates 1.- tk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.09.10 10:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Valge on teatavasti liitvalgus. Kasutad, nagu sa praegugi liitvalgust kasutad. :)


Tegelikult ei ole asi päris nii. Teatavasti valget LEDi ei ole olemas, seega ei saa ka sealt erinevaid valguseid sünteesida. Asi on palju proosalisem. RGB LED tähendabki red, green, blue LEDi. Need valgused on lihtsalt kõik ühte LEDi sisse pandud. Ja vastavalt sellele, millisele valgusele vool peale tuleb, see siis ka põleb. Samuti on neid võimalik koos põlema panna ja valgusgamma võrdubki sellega, milliseid valguseid on võimalik eelmainitud valguste liitmise teel saada. Näiteks lilla, rohekassinine jne, jne.

Tegelikult täpselt seda ma mõtlesingi. Lihtne valge LED on tegelikult väga "pleekinud" helesinine. RGB olemusega olen ka kursis. Igaüks võib oma teleri või telefoni (või miks mitte ka otse oma arvuti) ekraanilt jälgida, kuidas neist kolmest põhivärvist kõiki teisi toodetakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 06.09.10 11:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PIC
Vaata näiteks oomipood.ee
Takisti hind 1.- tk.
Punane LED 5mm alates 1.- tk.


Oleks asi nii lihtne. Päris nende asjadega hakkama siiski ei saa. Võib küll osta kõige odavama LEDi ja takisti ja need kokku joota jne, aga tean omast kogemusest, et tulemust sel asjal ei ole. Vähemalt mitte sellist, nagu minu auto pildilt paistab ja sellist nagu enamik asjast huvitatud isikuid lõpptulemusena näha tahaks. Selge näide on mul ka tuua. Tartus Sepa turul on ka selliseid asju täitsa müüa. Maksavad vist 80.- neli tükki. Ilusti pakendis ja pesadega ja puha. Üks mees ostis ka need, kuna arvas, et minu pakutud variant on kallim. Paigaldas siis kuidagimoodi need ära ka, aga oh seda imestamist, kui lõpptulemus kohe üldse mitte seda ei meenutanud, nagu ta arvanud oli. Asi nimelt selles, et seal on teatavad nõksud veel, millega arvestama peab ja mille mitte rakendamisel vastavat tulemust lihtsalt ei saa.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
PIC
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Quattro 2.8

postitati 06.09.10 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Tsitaat:
Algselt postitas: PIC
Vaata näiteks oomipood.ee
Takisti hind 1.- tk.
Punane LED 5mm alates 1.- tk.


Oleks asi nii lihtne. Päris nende asjadega hakkama siiski ei saa. Võib küll osta kõige odavama LEDi ja takisti ja need kokku joota jne, aga tean omast kogemusest, et tulemust sel asjal ei ole. Vähemalt mitte sellist, nagu minu auto pildilt paistab ja sellist nagu enamik asjast huvitatud isikuid lõpptulemusena näha tahaks. Selge näide on mul ka tuua. Tartus Sepa turul on ka selliseid asju täitsa müüa. Maksavad vist 80.- neli tükki. Ilusti pakendis ja pesadega ja puha. Üks mees ostis ka need, kuna arvas, et minu pakutud variant on kallim. Paigaldas siis kuidagimoodi need ära ka, aga oh seda imestamist, kui lõpptulemus kohe üldse mitte seda ei meenutanud, nagu ta arvanud oli. Asi nimelt selles, et seal on teatavad nõksud veel, millega arvestama peab ja mille mitte rakendamisel vastavat tulemust lihtsalt ei saa.


Vabandan, aga mis ma valesti kirjutasin? Inimene küsis mis hinnaga saab osta LED-i mille pilt oli postitus kõrgemal ja mina vastasin. Sellest, mida ta nendega saavutada üritab, ei olnud seal sõnagi juttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 06.09.10 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PIC
Vabandan, aga mis ma valesti kirjutasin? Inimene küsis mis hinnaga saab osta LED-i mille pilt oli postitus kõrgemal ja mina vastasin. Sellest, mida ta nendega saavutada üritab, ei olnud seal sõnagi juttu.


Absoluutselt mitte midagi ei öelnud valesti. Ma ei tahtnud kuidagi halvasti oma postituses öelda. Ma lihtsalt selgitasin pikemalt, kuna on olemas paar näidet nö. valesti käitumisest, ning ma ei tahaks, et inimesed samu vigu kordavad. Tulemus ei ole tõepoolest hea. Vabandan, kui minu postitus nähvava alatooniga välja kukkus.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 06.09.10 17:19 Tsiteeri


Ma lisan lihtsalt juurde niipalju, et enda visiooni puhul ajan taga rohkem sellist tuhmimat välimust, mitte erku.
Vaatasin Mikk galeriid ka ja minu jaoks liiga erk, härib ka see, et köige heledam punkt jääb keskele - mulle isiklikult sobiks tuhmim ja hajutatum varjant.
Eks galeriis annab asjale vunki juurde ka see, et tegu siiski höbedase masinaga ja valgustus samuti valge.
Hoian teemal silma peal ja üritan midagi körvataha sättida :)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 06.09.10 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Ma lisan lihtsalt juurde niipalju, et enda visiooni puhul ajan taga rohkem sellist tuhmimat välimust, mitte erku.
Vaatasin Mikk galeriid ka ja minu jaoks liiga erk, härib ka see, et köige heledam punkt jääb keskele - mulle isiklikult sobiks tuhmim ja hajutatum varjant.
LEDi puhul ongi selles viga, et see ei haju niihästi kui hõõgpirn. Sellejaoks olen ma kasutanud PVMi, et saaks LEDi heledust sujuvalt muuta, saab enamvähem nii tuhmiks lõpuks kui hetkel vaja on(0%-100% heledus). Takisti, PVM ja pote läksid kokku 15.- ja toidavad ilusti 12 LEDi ära.

Mikk_M, ehk raatsid vähe selgitada, mis need teatavad nõksud paigaldamisel on? Lisa hajuti pärast ledi, ledi otsa matistamine ja viilimine, või muu?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.09.10 17:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Vaatasin Mikk galeriid ka ja minu jaoks liiga erk, härib ka see, et köige heledam punkt jääb keskele - mulle isiklikult sobiks tuhmim ja hajutatum varjant.

Hämaras pika säriga pildistades ei pruugi asi sugugi selline jääda, nagu sa oma silmaga näeks. Nagu mul seda pilti kunagi kommenteeriti, et miks nende tabloode taust niiviisi kumab. :) Roosast värvusest rääkimata. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 06.09.10 19:55 Tsiteeri


Piltidel asi tõepoolest pika säriaja tõttu erksam, kui reaalsuses. Sai sellepärast nii tehtud, et selge oleks, mida pildistati ja näidata tahetakse. Tegelikult asi üsna mahe ja mõnus. Hajutamise koha pealt ei maksa minu auto pilti väga vaadatagi. Kuna see oli esimene projekt, siis ei olnud mul endal ka kõik variandid selged. Viimased tööd on juba paremad, aga kahjuks ei ole mul nendest autodest pilte, sest tegemist ei olnud kohalike autodega ja kaamerat tol hetkel kaasas polnud. Veel võin öelda hajutamise koha pealt niipalju, et kasutan erinevaid meetodeid. See sõltub juba konkreetsest autost ja lingi ava suurusest jne. Kahjuks ei taha ma üksikasjalikult siis kirja panna kuidas ja mis. Need variandid olen ma siiski ise välja mõelnud ja loodan, et mõistate, kui neid väga avalikult välja käia ei taha. Iga ema kaitseb oma lapsukest ;)

Vastan siinkohal ka Kuitsile tema hinnaküsimuse kohta. Ma arvan, et valmis komplekti neid LEDe koos takistitega teen ma valmis 200.- eest. Tundub kallis? Tegelikult ei ole, kuna selle hinna sisse käivad ka näpunäited ja juhendid, et kuidas ja mis jne, ning loomulikult kvaliteetsed elektroonikakomponendid. Nagu olen ka eelnevalt maininud võib ise nuputama hakates miskit sutsuke viltu minna ja tulemus ei oleks see. Uskuge. Räägin omast kogemusest. Mina olen selle eksimuste raja juba läbi käinud, sest kõiki asju lihtsalt ei saa ette näha ja alles pärast töö valmimist saad aru, et oleks ju võinud hoopis teistmoodi teha. Seega ei müü ma ainult materiaalset LEDi koos takistiga ja natukese juhtmega, mis omavahel tinaga ühendatud. Müün lisaks oma teadmisi, mida olen läbi praktiseerimise omandanud.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 06.09.10 20:16 Tsiteeri


Tänan väga vastuse eest ja hinna kalliduse vöi odavsuse üle jään vastuse tegelikult völgu, kuna pole nendega kuidagigi eriti kursis.
Rimi nn. tuuningplönne " ei hakka vördluseks tooma.
Tulukesed tulukesteks, kuid sealsed juhtmed.... ok, las olla, pole asi mille üle arutada.


Zoigilt küsiks, et mida PVM ja pote endast kujutavad?

Black, sul ka alati head näited varnast vötta ;)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 06.09.10 23:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Zoigilt küsiks, et mida PVM ja pote endast kujutavad?
Pote on potensiomeeter, ehk lihtsalt selgitades muudetava takistusega takisti.

PVM milelga ma LEDidele minevat pinget(sh heledust) muutsin, selle kohta saab rohkem infot siit:
http://en.wikipedia.org/wiki/LM317
http://www.datasheetcatalog.org/datasheet/nationalsemiconductor/DS009063.PDF

Lihtsalt kui sellest PDFist skeem võtta, siis ma panin R2 takisti kohapeale selle pote, ning saigi täiesti asja heledust muuta. Et LEDi kogemata mitte maha tappa, jätsin alles ka takisti, mis piirab LEDile tulevat valgust, et potekat põhja keerates LEDiga miskit halba ei juhtuks. Autos tõmbasin muidu erepunased LEdid ca 50% tuhmimaks, et nende toon ja valgustugevus klapiks ülejäänud armatuuri omadega.
Asja saaks lahendada ka niisama, potega, kuid suurema koguse LEDide puhul on LS317 kasutamine vähe kindlam, sest pote ei pruugi selle koormusega väga kaua elada.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 07.09.10 11:35 Tsiteeri


Ühest teisest tehnikafoorumist olen lugenud, et pikalt töötavate LEDide puhul tahavad nad ka jahutust saada, et tööiga pikana säiliks.
Paigaldatakse spetsiaalseid LEDidele mõeldud jahutusribisid.
Näiteks selliseid:


http://akamai.globalsources.com.edgesuite.net/f/593/3445/5d/pdt.static.globalsources.com/IMAGES/PDT/SMALL/713/S1020250713.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 16.09.10 20:32 Tsiteeri


Sai vahepeal jälle pisut nokitsetud ja näitaks teilegi, mis välja kukkus:

Minu auto jalavalgustus tuli selline:

http://www.upload.ee/thumb/811647/P9162663.JPG

http://www.upload.ee/thumb/811649/P9162679.JPG

http://www.upload.ee/thumb/811648/P9162672.JPG


Ja ka Reits'i Audi, millest varemgi pildid postitatud, sai endale samasuguse valgustuse, ainult et punase, sest valgustus tuli vastavalt auto värvile:

http://www.upload.ee/thumb/811646/P9162657.JPG

http://www.upload.ee/thumb/811641/P9162645.JPG

http://www.upload.ee/thumb/811645/P9162652.JPG

http://www.upload.ee/thumb/811643/P9162651.JPG

Ja jätkuvalt on jõus see, et kui keegi saab sellest teemast endale inspiratsiooni või on omal huvitavaid ideid, siis võib minuga julgesti ühendust võtta ja ma olen nõu ja jõuga abiks nende ideede elluviimisel.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 16.09.10 23:32 Tsiteeri


Kas see ka saladus mis pirne seal punase valgusena kasutasid?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 17.09.10 06:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Kas see ka saladus mis pirne seal punase valgusena kasutasid?:P


Ei. Loomulikult mitte. Tegemist punaste LED moodulitega.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.4% - SQL: 48.6%]