Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 39137)
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.09.10 17:03 Tsiteeri


Et sügis hakkab tasahilju saabuma, siis peab vähehaaval auto eksterjööri ka katsuma jahtuva ilmastikuga vastavusse viia. Pesud, poleerimised ja sedasorti värk.
Mul ei ole millegipärast autopesulatega viimasel ajal eriti vedanud, kui olen eksperimenteerima hakanud ja mõnda uut kohta külastanud. Aga sedakorda tundus asi seda väärt - foorumist oli ka lugeda, et keegi suutis suisa post-orgastilise elamuse saavutada. Et auto puhas väljas ja seest, rehvid läigivad ja mis kõik veel. No ilmselt peab seal siis sedasorti tulemuse saamiseks ainutl S8-t pesemas käima, A8 on seesugune sara, mille pesuga ennast liiga ei pingutata.

Erakordselt märkimisväärseks teeb minujaoks selle totaalse läbikukkumise aga ettevõtte enda praaliv suhtumine - mina olla liiga nõudlik, selle raha eest ei saavatki paremini jne. Krt, küsi siis rohkem raha või ma ei tea... Aga siinsamas foorumis kirjutab ettevõtja järgmist:

Tsitaat:
Algselt postitas: ettevõte
....... pakub 150.- eest:


Leotus, šampoonipesu, putukate eemaldus, uksevahede puhastus, mattide ja velgede pesu, kuivatusvaha, akende puhastus väljastpoolt, rehviläige
Maasturile sama 200.-
Kõik klubiliikmed saavad 20% soodustust, nagu ikka


Ma siis uurisin, et WTF, kuidas minu autoga siis nii...?

Tsitaat:
Algselt postitas: ettevõte
Me ei pelga konkurente;), me oleme neist nii mõnegi koha pealt üle. Üks valdkondi, milles me neid edestame on tööde kvaliteet- kui võrrelda konkurentide ja meie tehtud töid, siis on vahe drastiline, on olnud palju juhtumeid, kus oleme pidanud konkurentide tehtud töid üle tegema.
...
Tulemuseks on muidugi selline sõiduk, mille puhul ei saa isegi kõige nõudlikum autoomanik kuskilt otsast viriseda, seda ka siis, kui taluubiga sada ringi ümber oma auto teeks;)


Yeah, right:

http://www.upload.ee/image/2757961/DSCF7961.JPG

See on minujaoks suht jahmatav suhtumine, aga ma ei hakanud enam nende teemat lagastama ka. Ilma selle mattide pakkumiseta ma sinna pesulasse niikuinii läinud ei oleks, aga eks olen jälle targem.

Proovisin täna ukse sees olevat parklamõlki pildistada, et saaks võimalikele sirgestajatele ettekujutuse asjast. Aga selgus, et see polegi amatöörile mingi väga lihtne asi. Igasugu läiked ja valgused ja mistahes asjad veel, aga mõlk ei taha kuidagi pildil nähtav jääda. Mõtlesin siin, et kuivõrd matist värvist ma ikka ilmselt loobun praeguseks, siis läikigu see auto nagu "maderfakker". Ilma mõlkideta. Aga nüüd oleks vaja sobiv tegija leida, kes mitte ainult vahase kaltsuga üle auto ei käi. Et oleks tõsine poleerimine. Kihid kerepeal mõõdetud ja erinevaid keemiaid ohtralt selga valatud.
Et tuju heaks läheks kui oma autot uuesti näeks.
Keegi oskab mõne sellise tegija kätte juhatada mulle?

Aga uksel siis sedasorti see mõlgimajandus:


http://www.upload.ee/image/2757963/DSCF7954.JPG


http://www.upload.ee/image/2757967/DSCF7955.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 06.09.10 17:34 Tsiteeri


Poleerimiseks julgen aint kahte kohta soovitada. Kas siis MobileSpa kesklinnas või Crystal service Sauel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 06.09.10 18:44 Tsiteeri


Külasta www.mobilespa.ee ja sa ei kahetse. Käin ise nende juures juba 2a ja ilmselt jäängi käima, paremat kohta tallinnas pole näinud. Need inimesed on vastava väljaõpe saanud ja käivad koguaeg koolitustel, niiet teavad mida teevad. 200eek eest saad puhta ja kuiva auto kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.10 20:17 Tsiteeri


Mõlgieemalduseks soovitaks molk.ee ja kodanik Joeli, kes on isegi alumiiniumist detailidega suutnud imet teha. Ta küll ei värvi, kuid poleerib vajadusel üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 06.09.10 20:39 Tsiteeri


Olen ka Joeli tööd näinud, ühel e38'l eemaldas katuselt esiklaasi äärest mõlgi nii, ei ühtegi kriimu ei jäänud näha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 07.09.10 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Mõlgieemalduseks soovitaks molk.ee ja kodanik Joeli, kes on isegi alumiiniumist detailidega suutnud imet teha. Ta küll ei värvi, kuid poleerib vajadusel üle.


+1
Olen suhelnud ka tööväliselt ja väga mõistlik inimene.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 22.09.10 09:06 Tsiteeri


Niisiis, tänud soovitamast! Tänane päev algas nagu ärevuses kooliplikal esimesel septembril - panin kella tublisti varem helisema ja gaasitasin natuke kuraasikamalt läbi loikude linnapoole. Fotokas oli kaasas ja arvasin üldse end igakülgselt selleks hommikuks valmis olema. Et mõlk jäädavalt uksest eemaldada.
No kõik läkski ootuste kohaselt, töökoja uksed avali, lahke pererahvas, õppinud mehed ja head tööriistad. Ainuke, mis pisut viltu läks, oli elektrivool. Või siis täpsemalt selle puudumine. Fotoka akud olid täiesti tühjad, mõistagi ei pidanud ma vajalikuks enne kodust lahkumist seda tühist tõika kontrollida. Seetõttu jäi protsess ise üles võtmata, ainult sirgest uksest võin siis kahtlemata lõpmatu arvu pilte klõpsida, aga see pole enam päris see...

Sealsamas kõrval riietati õnnetut BMW-d lahti rahest räsitud katuse turgutamiseks. Tundus päris lootusetu ettevõtmine. Aga õhtuks pidada juba koos ja kabe olema.
Igaljuhul oli Audijumal sel päeval heas tujus - uks on sirge ja sile. Seega - surelikud viigistasid. Nüüd jääb veel poleerimine unistustest tegelikkuseks vormistada, seepeale peaks fotosessioon ka kõnekam saama.

Lisaks meenub natuke murettekitav juhtum pühapäeva hilisõhtust. Peale nädalast seismist tulin reisipaunaga väsinuna auto juurde. Uksed avanevad puldist, tuled vilguvad. Istun sisse, kõik paistab toimima - ekraan sööstab esile, esituled süttivad jne. Aga mida pole, on mootorihääl. Mitte piuksugi. Katsetan mitu korda kävitada, alles neljandal korral siis tulemuslikult. Starter tõmbab mootori ringi ja käivitub. Põlema jääb küll terveks reisiks kollane EPC (Electronic Power Control) tuli.
Mingeid muutusi auto käitumises ma sõidu ajal ei täheldanud küll, meenus, et selline asi on ka varem kord kummitanud. Hilisem kävitamine ja sõitmine õnnestus juba probleemideta. Go figure.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.09.10 12:52 Tsiteeri


Kas need olid sul vanad mõlgid? Mul on ka paar sellist hinge kraapivat kohta. Kui palju aega võttis ning ehk privad natuke ka hinnatasemest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 22.09.10 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Kas need olid sul vanad mõlgid? Mul on ka paar sellist hinge kraapivat kohta. Kui palju aega võttis ning ehk privad natuke ka hinnatasemest.


Jah, mõlgid ei olnud uued. Aega läks üsna napilt, koos ATM-i jalutamise ja niisama uurimise ja puurimisega töö ja tehnoloogia kohta läks kokku alla tunni.
Hinnad on ilmselt alati läbirääkimiste objektiks, eks sõltu mõlgi asukohast, materjalist, auto värvist, aga ka näiteks klaasist (topelt või tavaline ukseklaas) ja issand ise teab, millest veel.
Jäme hind oli läbirääkimiste käigus nii 600 - 800.
Lõpuks sain Audiklubi soodukat ka, hinna ja kvaliteedi suhe tegi tuju heaks küll. Täna on juba pime, ehk katsetan homme mõne pildi ka üles saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 23.09.10 06:30 Tsiteeri


Seda infot on hea kuulda. Jälle üks unistus millega magama jääda ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 25.09.10 16:59 Tsiteeri


Et ma uksest mõlgi välja ajamise juures arvasin, et ainult akud streigivad fotokal, siis neid täis laadides oli üllatus veel suurem - ikka ei piuksugi. Elasingi siis juba paar päeva teadmises, et fotokaga on kirdõk. Aga miski asi ajas mind täna seda lauapealt lisaks vahtimisele kätte võtma ja loksutama. Kolises seest, miski loksus vastu korpust. Nagu filmiskassett :D
Aga ennäe imet, hakkas ka tööle peale seda.
Käisin siis sirgest uksest katseks pilti tegemas. Et enne ja nüüd.
Et siin mitu postitust vahel, siis kordan korra seda mõlki ka:

Enne

http://www.upload.ee/image/2757967/DSCF7955.JPG

Ja nüüd

http://www.upload.ee/image/2757972/DSCF7962.JPG

http://www.upload.ee/image/2757975/DSCF7965.JPG

Tundub (endale vähemasti), et töö on korralikult tehtud.
Täna jäin mõtlema, kas S5 ja S8 summutite tagumised pütid võivad sarnased olla? Olen nimelt A8 tagumiste püttide vahetamisi S8 omade vastu nii USA-s kui mujal juutuubist ikka vahel vaadanud. Tagumine pampri nahk tuleb ka kahtlemata vahetada või teisiti augustada, aga saavutatav heliefekt on minuarvates seda pisikest pingutust või kulutust väärt...

S8 norsatus (V10)
S5 mörin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 25.09.10 19:06 Tsiteeri


Eks sa pead selle püti kätte võtma ja auto üles tõstma. Oleks mul d3 alles olnud, poleks need pütid ilmselt müüki jõudnudki.

Sõitsin ise selle essviiega, mille alt need pärit on. Vähe sellest, et sees oli muhe hääl, väljast oli 3x parem. Minu jaoks tõsiselt impressive.

A/S8
A/S5


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 28.09.10 13:22 Tsiteeri


Idee hakkas igaljuhul idanema, et selle väljalaskega midagi teha. Sel juhul on möödapääsmatu ka stange naha modifikatsioon. Ja näiteks S5-e summutid ei tarvitse S8 nahaga 1:1 klappida...
Siit siis idee, et äkki oleks üldse mõistlik lasta kellelgi oskajal näpuvahel mõni custom lahendus teha?

Sedasorti asi näiteks:

http://lltek.com/audigate/assets/images/audi_s8_carbon_fiber_exhaust_diffusor.jpg

Mis võiks suures pildis siis enamvähem niimoodi paista:

http://lltek.com/audigate/assets/images/Audi_S8_carbon_fiber_diffusor_and_trunk_spoiler.jpg

Või on kellelgi selgem ja kirkam nägemus, mismoodi asja lahendatud saaks? Üsna hägused on erinevad pildid, mis siit ja sealt netist sarnastest lahendustest leida on:


http://1.bp.blogspot.com/_0H0gnjnDGWo/R6Wr8UpQrrI/AAAAAAAAT1s/Vsyt4Cvm6g8/s1600/7061002.002.Mini1L.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_0H0gnjnDGWo/R6WrpkpQrpI/AAAAAAAAT1c/PI_8WJ2L9Ws/s1600/7061002.002.Mini3L.jpg


Varem ma justkui mälu järgi olen rohkem ja konkreetsemat materjali leidnud. Mis niisugune käsitööna tehtud stange upgrade maksta võiks, et kõik rahul oleksid?
S8 naha saaks Revalist tellida, mitte just odav ja mitte ka väga kiire lahendus...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.10 09:23 Tsiteeri


Minule isiklikult meeldiks see difuusoriga variant rohkem kui S8 stange/selle lisa. Kes sellega hakkama saaks, on iseküsimus.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 29.09.10 10:44 Tsiteeri


Võrdlesin täna hommikul enda autoga D3 4,2TDI neid S5 tagumisi sumpa pütte - minu masinal on need ikka iilged lahmakad ja S5 pütid on lühemad aga sama moodi lähevad mõlemad pütid tagant poolt laiemaks ja sisend on diagonaalis püttide tagant.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 29.09.10 17:27 Tsiteeri


Et tänane edenemine on siis selline, et S5 tagumised summutipütid on hangitud. Visuaalselt ja välisel vaatlusel tundub, et asi on tehtav. Stangenaha vastav muutmine jäi täna veel lõpuni otsustamata, muud asjaolud on enamvähem lukus.
Teisest otsast teeb natuke tuska mingi käivitamisjama - starter blokeerub ja moos. Sedasi võib peale vigade kustutamist taas otsast alata mõne minutiga. Ja siis vahel käivitub, vahel mitte...

Sellised on need korduvad veakoodid:
3 Faults Found:
17981 - Left Engine Mount Solenoid Valve (N144): Open Circuit
P1573 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent
19510 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P3054 - 001 - Please Register/Activate
19509 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P3053 - 002 - Please Register/Activate

Sellised on need pajad, mis alla peavad hakkama:

http://www.upload.ee/image/2757992/DSCF7967.JPG

Siin on siis sügavamõttelisi insenerimõistuse triumfe hooletu elegantsiga skitseeritud:

http://www.upload.ee/image/2757999/DSCF7968.JPG

Sellise väriseva käega tehtud blueprinti järgi peaks summutiotste ava siis suurendatud saama. Kui mitte verbaalsete oksejugade rohkus ei hirmutaks mind ära, siis küsiksin lausa SR orgi plastikunnide käes, kes sooviks nimetatud töö ette võtta. Aga oh paraku...

Katsetasin täna hankida vajalikke vidinaid (kaablid ja softi) veakoodide lugemiseks. See maci ja PC omavaheline ebasõbralikkus on silmatorkav. Ja iga käivitumine on hetkel nagu armuand - ootan juba vastikusega, mil võtme keeramine taaskord autot orgasmini ei vii ja sedamoodi mossitama jääme seepeale samasse paika mõlemad.
Homme tegelikult loodan uue ürituse teha ja ehk saan iseseisvalt mõne edusammu kaablite ja läpakatega mässamisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.10.10 17:51 Tsiteeri


Täna sai maha peetud esimene kaalukas üritus S5-e summutite installeerimiseks oma auto alla. Esiotsa paistis lihtne see asi - stange eest, summutid alla kinni ja siis stangenaha "ümberlõikus" vastavalt vajadusele. Aga poole lükkamise pealt sai selgeks, et ilma summuti terviklikkust pilastamata see essi oma alla ei hakka. Käisin kangemate keevitajategi palge ees verdikti saamas... Ei teagi, kas hakata neid nüsima ja sobitama või jätaks tegemata.
Kaheksale ei saa põhja alla eriti justkui ruumi ka juurde teha, essviie pisut punnis pada ei mahu just sellesama "küüru" pärast murevabalt alla.

Pildipeal on see vast näha ka:

http://www.upload.ee/image/3012490/DSCF7977.JPG

Sellel pildil siis altvõetud kaheksa ja essviie pajad kõrvuti:

http://www.upload.ee/image/3012491/DSCF7978.JPG

Mõningatest erinevustest hoolimata oleks neid kaunis kerge vahetada - ka algselt sobimatus kohas asuvad tripikinnitused on tegelikult unifitseeritud - kaheksal on põhja all teine keermestatud aukudega koht ootel.

Nüüd olengi kahevahel - kas äkki peaks katsuma kusagilt D3 S8 tagumised pütid hankida? Pole aimugi, kui keeruline või lihtne see oleks, aga suure tõenäosusega on nende sobivus suurem.
Samuti ei ole modifitseeritud S5-e püti hääl enam teada, see oleks midagi uut. Ja viib mõttele, kas poleks sedasi lihtsam juba mõni kohe sobiv pada alla osta. Aga see poleks enam "pure audi" jne...

Igaljuhul sai kogu protsessi veel tagasi pöörata ja nüüd on mul mõttepaus. Et kas minna edasi selle kavaga või lüüa käega.

Samuti ei ole lihtsaks osutunud VAG COM kaabeldused. Igasugu erinevaid kombinatsioone olen jõudnud katsetada, aga ei midagi. Isegi PC peal ei ole õnnestunud ühendust lüüa, mac-ist rääkimata. Ehk tuleval nädalal peaks mõne uue sammu astuma, CAN ilmselt siis sedakorda märksõnaks.

Aga vähemasti tagumised piduriklotsid sai täna vahetatud, üks vedel massiühendus ka mootori ja kere vahelt leitud. See võib olla ka EPC vigade genereerijaks, äkki jääb nüüd "pidama". We'll see.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 10.10.10 22:15 Tsiteeri


Huvitaval moel juhtub just S5 olema see mudel, mille küljes paljud mulle huvipakkuvad asjad esmalt silma jäävad. Nüüd siis koos ettevõetud summutitega ka seesugune klapimajandus:
TEEMA
Ilma lisauuringuid tegemata ei saa ma korraga sotti, mis asja need sellise koha peale installeeritud klapid seal korraldavad:

http://www.upload.ee/image/2758607/s5summutid.jpg


Youtube helilõik ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 10.10.10 22:22 Tsiteeri


Ma ei tea kas pakun õieti, kuid just ühe harituma härra käest kuulsin, et klapid avanevad kõvema tallamise peale ja tekib nö vastusurveta moment, kus gaasid lihtsalt koleda hääle saatel pahinaga oma teed lähevad. Võibolla sain valesti aru, kuid midagi sellist seal toimuma peaks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.10.10 22:25 Tsiteeri


Need konkreetsed on pigem (salongist nupuga) reguleeritavad, vastavalt vajadusele. Taoline süsteem peaks sh B7 RS4-l olema. Kas ta tehasest tehniliselt-väliselt kuidagi paremini lahendatud on, ei tea. Keegi võiks pildi guugeldada.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.10.10 23:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Need konkreetsed on pigem (salongist nupuga) reguleeritavad, vastavalt vajadusele. Taoline süsteem peaks sh B7 RS4-l olema. Kas ta tehasest tehniliselt-väliselt kuidagi paremini lahendatud on, ei tea. Keegi võiks pildi guugeldada.


RS4-l on väljase tõesti reguleeritav, kuid seal on see süsteem hoopis teisiti lahendatud - klapp sulgeb viimases pütis ühe väljalasketoru. Mida eelpool näidatud S5 väljalaskesüsteemis see klapp keset toru reguleerib, vot sellest mina hetkel aru ei saa.


http://pictureposter.audiworld.com/109574/dsmall.jpg

http://pictureposter.audiworld.com/109574/dsc_0024_small.jpg

Muuseas, niipalju kui mina 10min jooksul "valved exhaust" või sarnaseid väljendeid kasutades internetist otsides targemaks sain, siis enamus selliste süsteemide omanikke rebib need vaakumotsad lahti ning panevad pimedad ette - ju nende arust see süsteem ennast ära ei tasu:

Audi teema

BMW kohta



Aga teemasse niipalju, et katsu ikka need S5 pütid kuidagi alla saada - olles neid konkreetseid pütte "töös" kuulanud ja kuulnud, siis julgen soojalt soovitada. Mootoritüüp, kubatuur ja võimsus neil autodel ju ka väga sarnane : )


Edit: pikk jutt kirjutatud ja nüüd lõpuks näen S5 pildil "liblikat" mis suurema osa väljalaskegaasidest ilma pikema jututa otse asfaldi poole teele saadab. Nii lihtne lahendus probleemile, et selle peale ei tulegi kohe - ennastki ajab naerma : )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Konrad
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: TT RS Roadster / Abarth 124 Spider

postitati 11.10.10 07:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Muuseas, niipalju kui mina 10min jooksul "valved exhaust" või sarnaseid väljendeid kasutades internetist otsides targemaks sain, siis enamus selliste süsteemide omanikke rebib need vaakumotsad lahti ning panevad pimedad ette - ju nende arust see süsteem ennast ära ei tasu:


Sry for OT: Seda tehakse peamiselt kahel põhjusel: 1) isegi "Sport" seades ei ole siibrid alati avatud - mingitel pööretel pannakse klapid ikkagi kinni ja 2) kipuvad nood klapid kinni kiiluma niiet lihtsam on "alati avatud" mod ära teha ja eeliseid nautida.

Seitsmesele: pärast S5-e püttide installi ja/või lisaklappide paigaldust pead hakkama äkki heliisolatsiooni vähendama, muidu leiad ennast ehk liiga tihti lahtiste akendega liikumas. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 11.10.10 08:47 Tsiteeri


See klapisüsteem pildil jah sama mida MaQQu mainis, et klapi avamisel väljub kogu vool enne sumpapütte.
Kunagi oli plaan see lahendus oma hobikale teha ja hetigaasid lisa toruga esiratta tagant välja juhtida.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 11.10.10 09:21 Tsiteeri


Päris vastu maad ma ilmselt kogu gaasi enne katte/summuteid juhtida ei taha, kaheksa kohta liiga toores lahendus vast. Samas, need klapid panevad mõtted liikuma sellise Capristo summutisüsteemi peale, et kuidagi sarnaselt ehk katsetada S5-e OEM pütte sättida. Kui tänase päeva peale ei ole mõni ostja konkreetselt rahaga kohal, siis hakkan olemasolevaid viie pütte oma auto alla panemiseks parajaks hakkima niikuinii.
Capristo sportauspuff für Audi S5

Edit:
Sain sõimu ja pilgete osaliseks, kui teatasin soovist S5-e summutid lõhki lõigata. Seega proovin kolmapäevani, kas keegi ostab ära. Enne ei ole lihtsalt tegijal härral aega minuga tegeleda. Aga õnnestumise korral panen ilmselt uuesti lootused nädalavahetusele, mil siis stange nahka ka saab voolima hakata. Huvitaval kombel tegid töökojas kunded samuti minuga juttu, etteheitval toonil minu kava maha laites. Mulle jäi kusagilt sportauspuff-idega tegeleva ettevõtte kodulehelt meelde punchline: "If it is too loud, you're too old!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.10 20:49 Tsiteeri


Samas, kui seest toru haiget ei saa, tasuks kaaluda ka mõlki löömist.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 28.9% - SQL: 71.1%]