Deprecated: Implicit conversion from float 510198.99999999994 to int loses precision in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 181
Eesti Audi Klubi foorum - Audi A4 B6 kerega
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B6 kerega (Vastuseid: 58 | Vaatamisi: 10411)
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 03.05.10 06:39 Tsiteeri


Ot ot, kas 2,0 bensukal seda muret ei tule?
Tsitaat:
Algselt postitas: ahartsi
Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Selge on see, et mõlemi riknemisel tuleb suurema summaga arvestada.
Kohati jääb mulje, et neid kahemassilisi hoorattaid läheb rohkem kui multitronic kaste (väide ei pruugi paika pidada).

Korralikult hooldatud multitronic peaks vast kauem kestma kui manuaalkasti puhul sidur. Siduri riknemisel on enamjaolt alati vaja vahetada ka hooratas, nii olen aru saanud.
Kahemassilise hooratta suremine on rohkem kaheliitrise PD mootori teema, aga ükski asi pole igavene.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 03.05.10 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Ot ot, kas 2,0 bensukal seda muret ei tule?
Tsitaat:
Algselt postitas: ahartsi
Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Selge on see, et mõlemi riknemisel tuleb suurema summaga arvestada.
Kohati jääb mulje, et neid kahemassilisi hoorattaid läheb rohkem kui multitronic kaste (väide ei pruugi paika pidada).

Korralikult hooldatud multitronic peaks vast kauem kestma kui manuaalkasti puhul sidur. Siduri riknemisel on enamjaolt alati vaja vahetada ka hooratas, nii olen aru saanud.
Kahemassilise hooratta suremine on rohkem kaheliitrise PD mootori teema, aga ükski asi pole igavene.
EI.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matrix
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.07
Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe

postitati 03.05.10 10:33 Tsiteeri


Küsiks ka ühte asja siin teemas. Kas B6 kerel olevale 2.0 besniini mootorile pakuti ka quattro versiooni? Pole nagu kuskil näinud, samas mõnes mõttes ahvatlev kooslus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 03.05.10 11:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Matrix
Küsiks ka ühte asja siin teemas. Kas B6 kerel olevale 2.0 besniini mootorile pakuti ka quattro versiooni? Pole nagu kuskil näinud, samas mõnes mõttes ahvatlev kooslus.
R4 bensiinimootoritest ainult 1,8T


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
go2war
huviline



Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Taani
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel puudub

postitati 03.05.10 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahartsi
Tsitaat:
Algselt postitas: go2war
Vaatasin siin ka docs.ee-st autosid. Aga kas kellegil on kogemusi sealt autode tellimisega v on se ehku peale minek. Kas saab korraliku v mitte?
Mul on docs`i auto. See mida tellisin, seda sain.


Ma mõtlesin seda kas sealt saab korraliku v võib ka mingi rondi saada mida ainult remontima peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cesar
huviline



Registreerunud 05.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 TFSI

postitati 28.03.11 00:56 Tsiteeri


Ei hakkanud uut teemat tegema. Ostumõtted käivad B6 suunas.

Pole veel otsustanud kas bensiin või diisel. Valik seisab 1,9TDI ja 1,8TQ vahel. Käigukasti osas pole vahet, pigem manuaal. Kere poolest on samuti ükskõik. Huvitab just hooldus ja küttekulu. Prognoositav läbisõit on 8k km aastas. Enamus sõite on üksi ja lühikesed otsad (2-10 km).
Kaldun ise bensuka poole. Eelnevalt pole quattrot olnud, tahaksin proovida. On silma jäänud kaks masinat. 1.8TQ või 1.9TDI
Kas keegi on mõnda nendest masinatest vaatamas käinud? Või on midagi muud soovitada?
Algne investeering võiks jääda 6000-8000 euro vahele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
global
huviline



Registreerunud 06.04.11
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.11 12:50 Tsiteeri


Tegin proovisõidu sellise Audi A4 1,8t quattroga (http://www.auto24.ee/used/791160). Küsimus selline, et kas turbo vilin peab olema salongi kuulda või mitte? Käiguvahetuse ajal ei olnud ka turbo "aevastamist" kuulda. Sõidu ajal polnud ka mingit vilinat kuulda. Varem olen saanud proovida Subaru Impreza WRX sti-ga ja see aevastas väga võimsalt. Pole varem omanud kunagi turbo mootoriga autot ja mõtlesin, et mingi hetk nagu võiks soetada. Samas ei tea ma turbost eriti palju midagi. Hetkel on endal A6 2,6 quattro C4 kerega 110 kw. See A4 tundus, et on nõksukene erksam. Mis teema on siis sellise A4 turbo vilina ja aevastamisega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vanemlendur
huviline



Registreerunud 15.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4Q

postitati 11.04.11 16:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cesar
Ei hakkanud uut teemat tegema. Ostumõtted käivad B6 suunas.

Pole veel otsustanud kas bensiin või diisel. Valik seisab 1,9TDI ja 1,8TQ vahel. Käigukasti osas pole vahet, pigem manuaal. Kere poolest on samuti ükskõik. Huvitab just hooldus ja küttekulu. Prognoositav läbisõit on 8k km aastas. Enamus sõite on üksi ja lühikesed otsad (2-10 km).
Kaldun ise bensuka poole. Eelnevalt pole quattrot olnud, tahaksin proovida. On silma jäänud kaks masinat. 1.8TQ või 1.9TDI
Kas keegi on mõnda nendest masinatest vaatamas käinud? Või on midagi muud soovitada?
Algne investeering võiks jääda 6000-7000 euro vahele.


Turbo ja Quattro on A4 peal suhteliselt mõistlik kompott(jõudlus, kütusekulu, quattro omadused) , muidugi TDI on veel ökom. Quattrot soovitan igal juhul, arvestades Eesti talve viimasel ajal ja ülalpidamiskulud on samas klassis esiveolisega. 1.8T on läbiproovitud ja töökindel mootor. Ca 8K läbisõidu juures soovitaksin 1.8TQ-d.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ever
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 S-Line 2.0 TDI

postitati 11.04.11 17:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: global
Tegin proovisõidu sellise Audi A4 1,8t quattroga (http://www.auto24.ee/used/791160). Küsimus selline, et kas turbo vilin peab olema salongi kuulda või mitte? Käiguvahetuse ajal ei olnud ka turbo "aevastamist" kuulda. Sõidu ajal polnud ka mingit vilinat kuulda. Varem olen saanud proovida Subaru Impreza WRX sti-ga ja see aevastas väga võimsalt. Pole varem omanud kunagi turbo mootoriga autot ja mõtlesin, et mingi hetk nagu võiks soetada. Samas ei tea ma turbost eriti palju midagi. Hetkel on endal A6 2,6 quattro C4 kerega 110 kw. See A4 tundus, et on nõksukene erksam. Mis teema on siis sellise A4 turbo vilina ja aevastamisega?


Sa mõtled selle "aevastamise" all BOV e. ülerõhu klapist tulevat heli ehk?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vanemlendur
huviline



Registreerunud 15.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4Q

postitati 12.04.11 10:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: global
Tegin proovisõidu sellise Audi A4 1,8t quattroga (http://www.auto24.ee/used/791160). Küsimus selline, et kas turbo vilin peab olema salongi kuulda või mitte? Käiguvahetuse ajal ei olnud ka turbo "aevastamist" kuulda. Sõidu ajal polnud ka mingit vilinat kuulda. Varem olen saanud proovida Subaru Impreza WRX sti-ga ja see aevastas väga võimsalt. Pole varem omanud kunagi turbo mootoriga autot ja mõtlesin, et mingi hetk nagu võiks soetada. Samas ei tea ma turbost eriti palju midagi. Hetkel on endal A6 2,6 quattro C4 kerega 110 kw. See A4 tundus, et on nõksukene erksam. Mis teema on siis sellise A4 turbo vilina ja aevastamisega?


Omast kogemusest ütleksin, et turbo vilin ei tohiks salongi kosta 1.8T-l. Võibolla on kuskil torustikus rõhuleke(?)...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.04.11 11:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vanemlendur
Omast kogemusest ütleksin, et turbo vilin ei tohiks salongi kosta 1.8T-l. Võibolla on kuskil torustikus rõhuleke(?)...


Inimene ju kirjutab, et vilinat polnud?? Olen ka STI-ga sõitnud ja sellel oli seda aevastamist ja vilinat kuulda küll, aevastamist muidugi kõige paremini:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vanemlendur
huviline



Registreerunud 15.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4Q

postitati 12.04.11 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Vanemlendur
Omast kogemusest ütleksin, et turbo vilin ei tohiks salongi kosta 1.8T-l. Võibolla on kuskil torustikus rõhuleke(?)...


Inimene ju kirjutab, et vilinat polnud?? Olen ka STI-ga sõitnud ja sellel oli seda aevastamist ja vilinat kuulda küll, aevastamist muidugi kõige paremini:)


Õigust räägid! Minu viga ja väga vabandan:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
global
huviline



Registreerunud 06.04.11
Kasutaja on eemal


postitati 02.05.11 07:51 Tsiteeri


Sa mõtled selle "aevastamise" all BOV e. ülerõhu klapist tulevat heli ehk?


Mõtlesin jah turbo ülerõhu maha laskmise heli. Kuidas enne ostu on võimalik turbo elusolemist üldse kontrollida? Kui siin biturbo kohta räägitakse õuduslugusi siis kui õudne on 1,8 mootoril turbot vahetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.05.11 08:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: global
Mõtlesin jah turbo ülerõhu maha laskmise heli. Kuidas enne ostu on võimalik turbo elusolemist üldse kontrollida? Kui siin biturbo kohta räägitakse õuduslugusi siis kui õudne on 1,8 mootoril turbot vahetada?

Kui midagi kuulda ei ole, siis võib bypass läbi olla.
Vahetamine ei ole nüüd see kõige suurem mure - enne pead turbo remontima või uue ostma. Kui tahad korralikult, siis vaata hinda...

Tari auto ostueelsesse kontrolli, kui seda ei lubata teha, jäta ostmata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 02.05.11 15:22 Tsiteeri


Endal värskelt turbo remonditud ja kui ikka kuulata, siis 2-3k pöörde vahel on seda turbo vilisemist salongi kuulda küll A6-l. Kõrgemal pöördel hakkab mootori enda hääl üle võtma ja ei ole enam kuulda. Õrnalt, aga siiski ta peab olemas olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiire-lauri
huviline



Registreerunud 30.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 3,0 Q

postitati 14.05.11 08:52 Tsiteeri


Kas kellegil on kogemusi 3,0 quattroga ja manuaaliga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
matu87
huviline



Registreerunud 04.04.11
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.11 20:07 Tsiteeri
audi a4 B5/B6



Ei hakanud eraldi teemat tegema, küsiksin missugune vahe on 2001a audi a4 sedaani B5 ja B6 vahe, pildil silmaga ei osanud nagu esimese hooga küll millegi järgi eristada:/?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
--Marks--
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.08
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.6

postitati 25.05.11 20:22 Tsiteeri


Tere

Välimuse osas on B5 ja B6 ikka suur vahe.Siin pildid ja natu infot A4 kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
matu87
huviline



Registreerunud 04.04.11
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.11 20:26 Tsiteeri


Tänan! Siin selgelt näha jah, et suur vahe, vaatasin sellepärast valesti, et osades müügiportaalides oli valesti märgitud B6 asemel B5 , sellepärast ajasgi segadusse, pole a4 tähekombinatsioonidesse mahti olnud nii väga süveneda:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rrait
huviline



Registreerunud 09.01.11
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.11 05:38 Tsiteeri


Aeg on sinnamaale jõudnud, et vaatan ka uut autot.

B6 diisel on silma jäänud, aga teemasid lugedes siis pm käigukastid on kõigil mõttetud? Või on ikka selline masin, mida võib soetada?

Millist mootorit peaks vaatama või millistest eemale hoidma?

Pikad sõidud ja enamasti üksi. Kuus tuleb vahel ligi 3000km kogusõitu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 05.07.11 09:06 Tsiteeri


Kui pikad sõidud, siis eeldan, et maanteel ja sinna sobib diisel hästi. Möödasõiduks vajalikku väänet toodab R4 diisel hästi, samas öko. V6 2,5TDI pole küll nii öko, kuid see-eest ülimõnusa sõiduga.
1,8T on ka oma võimsuse kohta suht öko, maanteel 90...110km/h sõites jääb kulu olenevalt rehvist ja veoskeemist 7...7,5l kanti.
Hooldada tuleb kõiki mudeleid, suuremad kallimad kuna juba kulumaterjali rohkem.
2,5 TDI on peale 2003 aastast alates ka juba töökindel (st nukkvõllide kulumise probleem lahendatud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 05.07.11 09:30 Tsiteeri


Mina soovitaks 1,9 96 kw diislit.
Väänet on palju palju, edasi liigub hästi ning sõita on soodne, kuna kütusekulu on väike.
Mul siis 6 käigune manuaal ning minu silmis on see ka parim kooslus.
Maanteel 100-110 ga lastes pöörded alla 2000 ning kui kiirendada vaja, siis tormab ka ilma käiku alla vahetamatta edasi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 05.07.11 10:40 Tsiteeri


Võtsid mul sõnad suust, täpselt nii ongi. :)
1,9 96kw on B6 kerel parima võimsuse/öko suhtega kone ning kindlasti 6k, mitte 5k.

Kui järgmiseks uuemat peaks valima, siis B8 ja multitronic vbl isegi. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.07.11 10:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sileem11
Võtsid mul sõnad suust, täpselt nii ongi. :)
1,9 96kw on B6 kerel parima võimsuse/öko suhtega kone ning kindlasti 6k, mitte 5k.

Kui järgmiseks uuemat peaks valima, siis B8 ja multitronic vbl isegi. :)


Aga võrreldes bensukaga ju väriseb tühikäigul liialt (b8 ilmselt enam mitte), seega maanteele sobiks tõesti paremini, linnas foori taga tühikäigul värisedes ma läheks vist küll lolliks, sellise hinnaklassi masin peab olema tühikäigul nagu väljasurnud mootoriga, nii vaikne, samas aga on maanteel bensukaga kütusekulu vahe väiksem (näiteks 2,0 FSI mootor on hea võrdlus). See on loomulikult kõik IMO:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

postitati 05.07.11 11:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sileem11
Võtsid mul sõnad suust, täpselt nii ongi. :)
1,9 96kw on B6 kerel parima võimsuse/öko suhtega kone ning kindlasti 6k, mitte 5k.

Kui järgmiseks uuemat peaks valima, siis B8 ja multitronic vbl isegi. :)


Olen nõus, et parim valik võimsuse ja öko suhtes on 1.9 96kw.
Kuid miks peaks kindlasti eelistama 6k, mitte 5 käiku?


Audi - Home Of Quattro
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.9% - SQL: 62.1%]