Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Auto vargakindlamaks (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 3939)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.06 10:05 Tsiteeri


Mul A6-l oli sama asi, võti läheb ainult poole peale. Nüüd mingil põhjusel oli vaja uksepolster maha võtta ja sai ka lukk legoks lammutatud... sa ei usu ka mida kõike sealt seest välja tuleb:o totaalne kinni paakunud sopp. See on täiesti tavaline probleem masinatel milledel on uste avamine nupule vajutusega, S2-l mul nt käivad kõik lukud väga ideaalselt... masin tuli tehasest ilma kesklukuta :P ja esimesed 10+ aastat avati uksi/luuki võtmega... alles nüüd on kesklukk ja signa peal, et käib avamine puldist (luuk samas ikka ainult võtmega).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 18.12.06 12:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS

Ranz, kas lukuekspert suudab juhiukse avada, kui võti ei keera ja pult ei ava? autoks c4 s6. Mõtlen just, et kas (oletatavasti) vaakumi puudusel annab seal midagi teha?

Pult võtab ilusasti signa maha ja paneb peale, kõik suunatuled vilguvad kaa, aga nuppe üles ei lükka enam :( ..akus viga siis ei saa olla?
Võti läheb uste- ja luugi lukkudesse ainult pooleldi sisse, seega on vist mul lukud mingit vedelat metalli või mud sodi täis topitud (eelmise omaniku poolt?)


Enda kogemustes siis nii palju, et minu võti ei keera ka ühtegi lukku lahti. Kõik toimib ainult puldist. Kuna lukke ju põhimõteliselt ei kasutagi, kui pult uksed avab, siis kahtulstasin et asi on lihtsalt igast jama täis läinud mitme aastaga. Kui autole toonklaasi sai ette pandud siis avanes lukust selline pilt:
http://kaaku.wiseman.ee/albums/nodi/Ukselukk.sized.jpg
Ei ole ime et selliseid lukke ei ava. Vaevalt et see wd40-ki seal midagi teha suudab.

Lukueksperdis käisin ka oma murega. Öeldi, et siis nad vast saavad, midagi ära teha, kui luku nende kätte viid. Et sedasi auto küljes nad ei tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.06 12:14 Tsiteeri


Auto küljes on lihtsalt see proovimise asi, et ehk saab (on saadud ja ka ise olen mõnel autol saanud kui veel lukuexperdis töötasin) ja tegelt on see ainult abinõu, et ehk keerab uksed lahti. See ei tähenda muidugi seda, et nüüd lukk korras on... selle jaoks tuleb ta tõesti maha võtta ja täiesti legoks lammutada ja kõik jupid ühshaaval ära puhastada.
BTW see lukk ei olegi veel kõige hullem :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 18.12.06 12:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku

Lukueksperdis käisin ka oma murega. Öeldi, et siis nad vast saavad, midagi ära teha, kui luku nende kätte viid. Et sedasi auto küljes nad ei tee.


Aga joonlauaga mul ukse vähemalt lahti suudavad teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.06 12:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku

Lukueksperdis käisin ka oma murega. Öeldi, et siis nad vast saavad, midagi ära teha, kui luku nende kätte viid. Et sedasi auto küljes nad ei tee.


Aga joonlauaga mul ukse vähemalt lahti suudavad teha?

See asi ei käi joonlauga, neil ikka spets asjad sellejaoks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 18.12.06 14:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Ei ole täis topitud vaid aja jooksul on otses mõttes sitta täis jäänud. ...


Krt, kahtlen, võti läheb igasse lukku ainult poole peale ( on veel see vanemat tüüpi õhuke võti, millega ei kannata kõvasti kõrva kaa sügada) ja nii konkreetselt nagu oleks sein ees. Aga profülaktika mõttes proovin seda wd40-ga leotada.

Mina sain oma B4 igatahes kõik lukud paari päevase kannatliku leotamise ja proovimise-loksutamise-nühkimise-jne järel tööle.
Häda on selles ka veel, et võtit on kulutatud juhitava kesklukuga autodes ainult süütelukus, ukse ja luugu lukud pole aga kulunud erinevalt võtmest :p


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 18.12.06 16:35 Tsiteeri


Oli eelmise autoga sama mure, võti läks poole peale.
Tagumise luugi juhtmed olid kuidagi lühises, ühesõnaga, kui luugi lahti tegin ja kinni panin läksid uksed lukku.

Võti ka ei keeranud ja nii olin sunnitud kutsuma lukuabi.
Avamine oli 300 eeki. Ja tööd tegi ülemise serva vahelt pikka traat vardaga, millel otsas selline ussikeele moodi ots, tõmbas nupu üles ja uks oli lahti.
Võtsin lukud maha vahetasin muugid ära ja toimis ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 18.12.06 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku

Lukueksperdis käisin ka oma murega. Öeldi, et siis nad vast saavad, midagi ära teha, kui luku nende kätte viid. Et sedasi auto küljes nad ei tee.


Aga joonlauaga mul ukse vähemalt lahti suudavad teha?

See asi ei käi joonlauga, neil ikka spets asjad sellejaoks :D

Ma ei osanud sellele jubinale muud nime anda.:D
AGA
Täiesti uskumatu, aga ma sain ühe 3-st lukust lahti. wd40-ga pihustasin luku auku, siis surusin šveitsi ohvitseri küüneviili :cool: kerget jõudu rakendades sisse ja natuke aega logistasin seda seal mööda muuke- ning väga raskelt, aga siiski- avanaes!
Hästi lõppes ( ja põhjus- aku tühjaks jooksnud, vist maki taha jäämise pärast)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 11.04.07 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tomm
Võti ka ei keeranud ja nii olin sunnitud kutsuma lukuabi.
Avamine oli 300 eeki. Ja tööd tegi ülemise serva vahelt pikka traat vardaga, millel otsas selline ussikeele moodi ots, tõmbas nupu üles ja uks oli lahti.

Üks enamlevinud varjant, kuna uks annab ülalt nurgast alati niipalju painutada et traat vahele mahuks, ilma et see uksele viga teeks. Kõige lihtsam on ohtra kaltsuga lüüa kiil ülesse ukse vahele


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.07 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tomm
Võti ka ei keeranud ja nii olin sunnitud kutsuma lukuabi.
Avamine oli 300 eeki. Ja tööd tegi ülemise serva vahelt pikka traat vardaga, millel otsas selline ussikeele moodi ots, tõmbas nupu üles ja uks oli lahti.

Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
Üks enamlevinud varjant, kuna uks annab ülalt nurgast alati niipalju painutada et traat vahele mahuks, ilma et see uksele viga teeks. Kõige lihtsam on ohtra kaltsuga lüüa kiil ülesse ukse vahele

Mina kasutasin omalajal sellejaoks ehituspoest ostetud pika sabaga pintsli saba millel oli ots just selline kiiljas jne :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.5% - SQL: 68.5%]